JustHost “WordPress” Gözden Geçirme 2020: Hosting Özellikleri ve Kuponlar

İki markayı barındırma endüstrisinde uzun ve saygın bir üne sahip olan JustHost WordPress incelememiz, iki teknolojinin başarı için nasıl sağlam bir platform oluşturduğunu inceliyor.


İngiliz genç Chris Phillips, şirketi 20 yaşına gelmeden önce Endurance International Group’a satmadan önce Dot5Hosting’i başlattı ve büyüdü. Chris, paralarını uçurmak yerine yeni markaları teşvik etmek ve yeni şirketlere yatırım yapmak için başka bir şirket kurdu. JustHost, şemsiye şirketi altında lanse edilen ikinci marka oldu ve iki yıldan kısa bir sürede 250.000’den fazla müşteri çekerek anında öne çıktı.

Chris sonunda JustHost’u Host Clear ve Super Green Hosting ile birlikte Endurance International Group’a sattı – ancak marka ilk kez site sahipleri için basit ve uygun fiyatlı bir hosting seçeneği olarak yaşıyor. Maçın sektördeki diğer seçeneklerle nasıl bir araya geldiğini görmek için şirketin hizmetlerini WordPress ile eşleştirdik.

JustHost WordPress İnceleme: 3.9 / 5.0 Derecelendirme

JustHost, WordPress’e özel bir barındırma paketi sunmasa da, şirketin paylaşılan barındırma hizmetleri, popüler içerik yönetim sistemiyle çekici bir eşleşme sağlar. Birçok sağlayıcıda olduğu gibi JustHost, müşterilerin WordPress’i tek tıklamayla yükleme komut dosyası ile yüklemesine ve yapılandırmasına olanak tanır. Şirketin anlık sunucu kurulumu ve provizyonuyla birlikte kullanıcılar web sitelerini yayınlayabilir ve yalnızca birkaç dakika içinde çevrimiçi olabilirler.

JustHost paylaşılan hosting planları, basit ve uygun fiyatlı bir hosting seçeneği arayan ilk kez site sahipleri ile özellikle iyi yankılanıyor. Yeni web siteleri büyüdükçe, müşteriler farklı bir ana bilgisayara geçiş yapmak zorunda kalmadan VPS ve özel barındırma düzeyleri aracılığıyla ölçeklenebilir. Ancak şimdilik JustHost paylaşılan sunucuları incelememize sadık kalalım:

Diğer WordPress hosting incelemelerini görün »

JustHost, Diğer WordPress Hosting Planlarıyla Nasıl Karşılaştırılır?

JustHost’un tek tıklamayla WordPress kurulumu ile paylaşılan web hosting sunduğu göz önüne alındığında, anlayışlı kullanıcılar muhtemelen daha nüanslı ve güçlü bir hosting isteyecektir. Örneğin, favori WordPress ana makinelerimiz genellikle altyapılarını çok daha hızlı katı hal sürücüleri ve SSL sertifikalarıyla güçlendirir. En çok önerilen seçeneklerimizden üçü:

Diğer WordPress hosting incelemelerini görün »

JustHost WordPress Özellikleri: 4.1 / 5.0 Derecelendirme

Özel performans yükseltmeleri veya özel WordPress yapılandırmaları olmadan JustHost, özellikle Endurance International Group genelinde diğer paylaşılan barındırma sağlayıcılarının çoğuna çok benzemektedir. Elbette sınırsız depolama alanı, bant genişliği, alan adları ve e-posta hesapları hakkında şikayet etmek kesinlikle zor, ancak özel çözümlerin olmaması, ana bilgisayarı elitler arasında makul bir şekilde sıralayamayacağımız anlamına geliyor. İşte JustHost’un müşterilerine sunduğu en dikkate değer özelliklerden bazıları:

 • Sınırsız depolama ve veri aktarımı
 • Tek tıkla WordPress kurulumu
 • Ücretsiz alan adı kaydı
 • Alan adlarında kısıtlama yok
 • Güvenli IMAP veya POP3 e-posta barındırma
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • WooCommerce uyumlu
 • 7/24 ağ izleme
 • Telefon, e-posta ve sohbet desteği

Gördüğünüz gibi, barındırma avantajları bol – sadece çarpıcı bir WordPress planına işaret eden hiçbir şey. Kabaca aynı özellikler için, JustHost’un daha büyük kardeş şirketlerinden biriyle (Bluehost, HostGator veya iPage) giderek müşterilere daha iyi hizmet verileceğini düşünüyoruz. Her üçü de biraz daha sağlam altyapı, destek ve WordPress optimizasyonları ile yüksek değerli hosting sunar.

JustHost WordPress Güvenilirlik ve Destek: 4.1 / 5.0 Derecelendirme

JustHost paylaşılan barındırma planları, yükleme komut dosyalarının, sınırsız kaynakların ve site oluşturma araçlarının tam listesi ile birlikte gelse de, ortak bir özellik fark edilir derecede yok – bir çalışma süresi garantisi. Evet, JustHost% 99,9 standart endüstri standardı doğrultusunda mükemmel yeterli çalışma süresi sunar ve birçok kullanıcının sorun yaşamasını beklemiyoruz. Bununla birlikte, küçük işletmeler ve büyüyen siteler, işler ters giderse, bu sigorta poliçesinin arka cebinde olmasını isteyebilir.

Güvenilirlik ve performansta olduğu gibi JustHost, sektör genelinde göreceğiniz aynı destek vaatlerini sunar – telefon, e-posta biletleri ve canlı sohbet yoluyla 7/24 teknik yardım. JustHost, yanıt verebilecek en hızlı barındırma sağlayıcılarından biri olmayacak, ancak şirket, kullanıcıların kaputun altına girmesini ve kendi sorunlarının çoğunu çözmesini sağlamak için sağlam bir yardım merkezi ve bilgi tabanına sahip.

Diğer WordPress hosting incelemelerini görün »

JustHost WordPress Fiyatlandırma: 4.3 / 5.0 Oylama

HostingAdvice’de ucuz barındırma ve değer barındırma arasındaki farkı tartışarak çok fazla zaman ve alan harcıyoruz. Uygun fiyat, kullanıcının beklentilerine ve web sitesinin gereksinimlerine bağlı olarak çok çeşitli tanımlara sahip olabilir. Büyük şemada, JustHost, endüstri ortalama fiyatlarında basit, basit özellikler sunarak barındırma spektrumunun ucuz tarafına daha fazla düşüyor.

JustHost fiyat tablolarının ekran görüntüsü

JustHost kitle pazarında paylaşılan web geniş bir yelpazede müşterilerine hitap fiyat noktalarında hosting sunuyor.

Bununla birlikte, şirket garip bir fiyat noktasında var – orada kardeş şirket iPage de dahil olmak üzere birkaç daha ucuz seçenek var. Ancak bu, potansiyel barındırma müşterilerinin JustHost’tan uzak durması gerektiği anlamına gelmez – yalnızca ilk kez site sahipleri düşük maliyetli özellik setiyle genellikle daha fazla başarı ve mutluluk bulacaktır. Şirket, alan adları arasında bağlantı kurmayı ve WordPress’i kullanmayı öğrenmeye yeni başlayanlar için harika bir seçenektir, ancak daha büyük kitlelere ve daha fazla performans gereksinimine sahip işletme sahipleri veya müşteriler için en iyisi olmayabilir.

JustHost Kuponları ve Promosyon Kodları ile Tasarruf Edin

JustHost’u kullanmaya hazır mısınız? Şirket zaten uygun fiyatlı bir fiyatla gelse de, sadık okuyucularımız için daha iyi fırsatlar elde edebildik. Bütçedeki site sahipleri için, JustHost ve dünyanın en popüler açık kaynaklı ve ücretsiz içerik yönetim sisteminden çok daha uygun fiyatlı olamaz. Daha da fazla tasarruf etmek için aşağıdaki indirimlerimizden yararlanın.

Ziyaret etmek

Temel Hosting

Temel Hosting’te% 58 İndirim

9,49 dolardı. Fiyatımız: $ 3.95 / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: 3,95 ABD doları / ay)

Ziyaret etmek

WordPress Barındırma

WordPress Hosting’te% 58 İndirim

9,49 dolardı. Fiyatımız: $ 3.95 / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: 3,95 ABD doları / ay)

Daha fazla JustHost kuponları »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector