Karşılaştırılan En İyi 10 Web Hosting Fiyatları (Amazon, Google, Wix ve Diğerleri)

Web hosting fiyatları için etrafında alışveriş çok hangi restoran hangi yemek seçmek gibi. Hoşunuza giden tüm sabitlemelerle basit ve lezzetli bir burger için 8 $ harcayabilirsiniz – ya da burgerinizi neredeyse tanınmaz hale getiren tüm süslü malzemeler için 30 $ ödeyebilirsiniz..


Benim görüşüme göre, iyi bir burger (ve barındırma planı), tüm bileşenlerin mükemmel ısırmanın genel hedefine doğru çalıştığı basitlik sunmalıdır. Web barındırma benzer. Orada onların fiyat etiketleri web barındırma beş yıldızlı restoranlar olarak tanımlayan isimleri ile geliyor çünkü popüler hale pahalı seçenekler vardır. Ancak daha az bilinen barındırma sağlayıcılarından bazıları büyük kuzenlerinin işlevselliğinin çoğunu çok daha makul fiyatlarla sunar. En iyi 10 web barındırma şirketinin fiyatlarını karşılaştıralım.

En İyi Düşük Fiyatlı Web Hosting:

Diğer Popüler Web Hosting Hizmetlerini Karşılaştırın:

1. InterServer Web Hosting Fiyatları – 0,01 TL’den başlayan fiyatlarla

Teknoloji meraklısı web barındırma çözümlerini gülünç düşük maliyetlerle birleştiren InterServer, çevrimiçi çalışmaya başlamak için ferahlatıcı bir yaklaşım sunar.

Şirketin Kurucu Ortakları hala teknik destek hatlarında çalışmakta ve şirketin özel yapım veri merkezlerini yönetmektedir. InterServer artık küresel barındırma devleriyle rekabet etmesine rağmen, şirket hala kişisel desteğe, uzun vadeli sözleşmelere ve hesabınızın ömrü boyunca değişmeyen fiyatlara öncelik veriyor.

InterServer’ın standart web barındırma planlarıyla, kullanıcılar katı hal sürücüleri ve en üst düzey güvenlik ve önbellekleme çözümleriyle desteklenen ultra hızlı depolama alanı bekleyebilirler. Mükemmel dengelenmiş paketler ayrıca yüzlerce tek tıklamayla yazılım kurulumu, ücretsiz web sitesi geçişleri ve sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu gibi kullanıcı dostu özelliklerle birlikte gelir.

Esnek, uygun fiyatlı web hosting konusunda en iyisini istiyorsanız, InterServer’a göz atın.

2. Hostinger Web Hosting Fiyatları – 2,15 ABD Dolarından başlayan fiyatlarla

Uygun fiyatlı paylaşılan hosting endüstrisindeki rekabet sıkılaşmaya devam ederken, Hostinger bir şekilde müşterilere tonlarca ekstra özellik sunmayı başarırken, fiyatları en düşük fiyatlardan koruyor..

Sınırsız depolama ve bant genişliği başka bir yerde norm olmakla birlikte, Hostinger ayrıca çoğu müşteri için sınırsız web sitelerine, veritabanlarına, FTP kullanıcılarına, alt alan adlarına ve park edilmiş alanlara atar. Kullanıcılar, ek güvenlik korumaları için isteğe bağlı bir SSL sertifikası ile birlikte haftalık veya günlük yedeklemeler seçebilir.

Özellikle Hostinger’ın site sahiplerine sağladığı büyüme potansiyelini takdir ediyoruz. Bir site için fırfırsız, soyulmuş bir planla başlayabilir, ancak eşit derecede uygun bulut ve VPS paketlerine ölçeklemeden önce seçeneklerinizi alan adı ve e-posta barındırma ve WordPress için optimize edilmiş yapılandırmaları içerecek şekilde hızla ekleyebilir ve özelleştirebilirsiniz..

Sektörün yeni başlangıç ​​seçeneğinin neyle ilgili olduğunu görmek istiyorsanız, Hostinger hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.

3. Bluehost Web Hosting Fiyatları – 2,95 TL’den başlayan fiyatlarla

Bluehost’u düşündüğünüzde, akla ilk gelen şey düşük primde büyük değer olmalıdır. Ana bilgisayarın paylaşılan barındırma hizmeti, paranızın karşılığını en iyi şekilde almanın harika bir yoludur.

Bluehost, kullanıcıların merkezi bir konumdaki alan adlarını izlemesine, aktarmasına veya güncellemesine olanak tanıyan basit alan adı yönetimine olanak tanır. Sınırsız e-posta hesapları da dahildir ve diğer özelliklerin yanı sıra filtreler, güvenli POP3 ve üçüncü taraf istemci uyumluluğu ile birlikte gelir.

Site sahipleri, Bluehost’un günlük olarak hesap yedekleri oluşturduğundan sitelerinin ve içeriğinin güvenli olduğundan emin olabilirler. Bluehost ayrıca, çok fazla kaynak tüketen siteleri tanıyarak ve geçici olarak diğer sunuculara yeniden atayarak paylaşılan bir ortamda bile en iyi site performansını sağlar.

Ucuz, ölçeklenebilir bir barındırma çözümü arıyorsanız, Bluehost sizin için olabilir.

4. iPage Web Hosting Fiyatları – 1,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla

Fiyatlara aldanmayın. Orada en ucuz barındırma seçeneklerinden biri olmasına rağmen, iPage, düzenli olarak incelemelerimizin başına geçen uzun bir eklenti listesine sahiptir..

Ücretsiz bir web oluşturucu ve binlerce duyarlı şablonla iPage kullanıcıları, profesyonel görünümlü siteleri kısa sürede çalışır hale getirebilir. İPage’in temel özelliklerinden bazıları sınırsız disk alanı, ölçeklenebilir bant genişliği ve bir yıl boyunca ücretsiz alan adı içerir.

İPage ile barındırılan siteler yüksek kullanılabilirlikten yararlanır ve ana bilgisayar, bir felaket durumunda verileri korumak ve siteleri tekrar çevrimiçi hale getirmek için etkili bir yedekleme yazılımı sağlar. Diğer barındırma yardımcı programları arasında dosya ve FTP yöneticileri, özel hata sayfaları ile ses ve video desteği bulunur..

İPage’in ücretsiz çevrimiçi mağazası, PayPal entegrasyonu ve kullanımı kolay alışveriş sepetleriyle e-Ticaret bir esinti. Çevrimiçi pazarlama kılavuzlarına, 100 ABD Doları Google AdWords kredisine, 100 ABD Doları Bing arama kredisine ve ücretsiz bir YellowPages.com girişine erişim sağlayan eksiksiz bir pazarlama paketi de dahildir..

İPage’den en üst düzey barındırma ile ilgileniyorsanız, incelememizde daha fazlasını okuyun.

5. A2 Hosting Fiyatları – 3,92 ABD dolarından başlayan fiyatlarla

Sitenizi hızlandırmak ve yükleme süresini optimize etmek için güçlü bir motor arıyorsanız, A2 Hosting’den başka bir yere bakmayın. Ev sahibi sağladığı güvenilir, yüksek performanslı barındırma hizmeti ile gurur duyar.

A2 Hosting’in Başlangıç ​​paketi size bir web sitesi, beş veritabanı, sınırsız depolama ve aktarma ve cPanel kontrol paneli sağlar. Daha yüksek seviyeli planlar, sınırsız site, veritabanı, depolama ve aktarım ve ücretsiz SSL ve SSD ile gelir.

Ana bilgisayarın Turbo paketi, adının ima ettiği şeyi yapar. Turbo ile siteler, A2’nin ince ayarlı sunucusu nedeniyle 20 kata kadar daha hızlı çalışır. Bu paket aynı zamanda bir site hızlandırıcısı ile birlikte geliyor ve hızları daha da artırıyor.

Bu tür bir performans optimizasyonu ve 24 saat boyunca yardıma hazır bir destek ekibi ile A2 Hosting siteniz için mükemmel bir seçim olabilir.

Siz de öyle düşünüyorsanız, A2 Hosting ile ilgili kapsamlı değerlendirmemizi okuyun.

6. HostGator Web Hosting Fiyatları – 2,64 TL’den başlayan fiyatlarla

HostGator, 2002 yılında Kurucu Brent Oxley’nin Florida Atlantic Üniversitesi’nde üniversiteye gittiği sırada sahneye çıktı. Site sahiplerine, rekabetin ne kadar ücretlendirildiğinin bir kısmında üst düzey barındırma sunabileceğini biliyordu. Bu yüzden yurt odasında bir iş planı hazırladı ve bir yıl içinde binlerce müşteriyi karşıladı.

Bugün HostGator, web girişimcilerinin ve her türden işletmenin çevrimiçi varlığını geliştirmek için kullandıkları bütçe dostu barındırma planları ile biliniyor. Sunucunun tescilli web sitesi oluşturucusu, bir sürükle bırak ortamı ve bir sitenin kurulmasını ve bir cinch çalıştırılmasını sağlayan çok çeşitli şablonlar sunar. HostGator ayrıca, müşterilerinin yanı sıra WordPress, Joomla, Drupal ve Magento gibi bir dizi CMS ve e-ticaret platformuna erişim sağlar.

Ayda sadece 2,64 ABD doları başlangıç ​​fiyatı ve 45 günlük para iade garantisi ile HostGator ile hizmetlere kaydolarak kaybedecek çok şey yok. HostGator müşterilerinin hoşlandığı tüm avantajlar hakkında bilgi edinmek için tam incelememizi okuyun..

7. InMotion Hosting Fiyatları – 3,99 ABD dolarından başlayan fiyatlarla

Web barındırma sağlayıcılarında kalite arayan site sahiplerine yönelik olan InMotion Hosting, yükseltilmiş altyapıyı cazip fiyatlar ve özelliklerle mükemmel bir şekilde birleştirir.

Şirket, ücretsiz alan adı, SSL sertifikası ve sorunsuz site geçişinin yanı sıra, kullanıcılara yüzlerce tasarım şablonu içeren bir sürükle ve bırak site oluşturucusu sunarken, freebies’i en başından itibaren paketliyor. Daha da iyisi, InMotion sohbet, telefon ve e-posta yoluyla 7/24 destek sunan, işletmedeki en iyi müşteri hizmetleri ekipleri arasındadır.

En kısa sürede InMotion Hosting müşterileri, iş profillerini artırmak için mükemmel bloglarını, çevrimiçi mağazalarını, portföylerini veya randevu rezervasyon hizmetlerini oluşturacak şekilde ayarlandı. Ayrıca, 90 günlük uzun para iade garantisi, şirketin sizin için en uygun olup olmadığını görmek için yeterli zaman sağlar.

Güçlü ama uygun fiyatlı ve kullanıcı dostu web hosting aradığınız şeyse, InMotion Hosting’ten başka bir yere bakmayın.

Diğer Popüler Web Hosting Fiyat Karşılaştırması

Rackspace, Google ve Amazon, mükemmel web barındırma hizmetleri sunan üç tanınabilir isimdir. Ama bu fiyatlar!

Her üç sağlayıcıya da giriş maliyeti, sitenizin niteliğine bağlı olarak fahiş olabilir. Barındırma paketlerinin fiyatı, artan trafik ve kullanmak istediğiniz çözüm türüyle artabilir.

8. Rackspace Web Hosting Fiyatlandırma – Başlangıç ​​75 $

Rackspace, bir dizi barındırma çözümü ve yönetilen hizmet sunar. Burada, şirketin en ucuz bulut barındırma teklifine bir göz atacağız.

Rackspace ile sitenizi bir bulut ortamında barındırmanın maliyeti, aradığınız şeye bağlı olarak değişebilir. Rackspace, bu konuda tahminler sağlamak için bir fiyat hesap makinesi sunuyor. Amaçlarımız için, maliyeti ne kadar düşük alabileceğimizi görelim.

Ana bilgisayarın Linux işletim sistemi üzerinde çalışan 1GB sanal bulut sunucusu en ucuz seçenek gibi görünüyor. Buna sadece 10 GB bant genişliği ve gerekli yönetilen altyapı hizmetlerini ekleyerek Rackspace sitenizi ayda 74.56 $ karşılığında barındırır..

Online dergi, E-ticaret Rehberi, Rackspace’in farklı barındırma seçeneklerine oldukça iyi bir genel bakış sağladı ve şirketin özel barındırma maliyetlerini düşürdü. Bu seçeneğe gitmek fiyatları katlanarak artırır.

9. Google Web Hosting Fiyatlandırması – 45 TL’den başlayan fiyatlarla

En büyük üçünden en ucuz olan Google Cloud Platform’un fiyatlandırma modeli, daha önce bahsedilen bazı ana bilgisayarların ücretlerinden hala çok uzak. Google, aylık 44,66 ABD doları karşılığında Özel 2 çekirdekli 3,75 GB barındırma çözümü sunuyor. 10 dolar daha eklerseniz, fazladan 4,25 GB alırsınız.

TechRepublic, AWS ile karşılaştırıldığında Google’ın fiyatlandırmasında büyük bir düşüş yayınladı ve bu da bir sonraki bölümümüzde kullanışlı olacak. Makale, Google’ın büyük bulut sağlayıcıları arasında fiyat ve performans savaşını kazandığı sonucuna vardı..

10. Amazon Web Hosting Fiyatlandırması – 77 $ ‘dan başlayan fiyatlarla

Amazon’un ücretsiz web barındırma katmanı, burada belirtilen diğer web barındırmalarının bazı özelliklerinin çoğunu sunmadığından, ücretli hizmetlerini çevreleyen fiyatlandırmaya bakmak için bize daha iyi hizmet verebilir. Amazon Web Services’in bulut altyapı hizmeti için kullandıkça öde esnek modelini içeren bir makale yayınladık. Bütçelerinin büyük bir kısmını uzun vadede barındırmak istemeyen işletmeler için AWS iyi bir uyum sağlayabilir. Ancak, ev sahibi listemizdeki en pahalı seçenek olarak geliyor.

Google gibi AWS, işletmelere sitelerini ve uygulamalarını sunabilecekleri ölçeklenebilir ortamlar sunar. AWS ile işletmeler ayda 76,65 $ karşılığında ana bilgisayarın C4 HighCPU paketi ile çalışmaya başlayabilir. Bir sonraki katman, Amazon’un M4 Standart sunucusunu ayda 87.60 ABD doları karşılığında kullanıyor.

Ancak daha önce belirtilen aynı TechRepublic makalesine göre, AWS’nin fiyatlandırma modellerinde gezinmek ve her ay ne kadar ödeyeceğinizi bulmak biraz zor. Maliyetler, özelliklere ve sitenizin ne kadar trafik aldığına bağlı olarak değişebilir. Dolayısıyla, çevrimiçi işiniz hızla ölçekleniyorsa, kârlılığınız AWS’nin barındırma maliyetlerinden etkilenebilir.

En İyi Sunucu Fırsatları için Promosyon Kodlarını Kullanın ve Ödüller Kazanın

Sıska: Hamburger gibi, tüm çan ve ıslıklarla en pahalı barındırma seçenekleri mutlaka mükemmel ısırık (bayt?) Sağlamayabilir. Rackspace, Google ve AWS büyük, kurumsal düzeydeki kuruluşlar için uygun olabilir, ancak daha ucuz alternatifler maliyetin çok altında benzer bir hizmet düzeyi sağlar.

Hızlı İpucu: Barındırma satın alma işleminizde fazladan para kazanmak için, kasada bir kredi kartı kullanmayı deneyin. Örneğin, CardRates.com, ödüller ve nakit geri ödeme teklifleri içeren en iyi kredi kartlarının güzel bir listesine sahiptir. Neden sıkıntılarınız için serbest hava milleri veya soğuk, sert nakit almıyorsunuz??

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector