İşletmeniz için En İyi 3 Barındırılan Exchange Sunucusu (Microsoft / Outlook)

Microsoft Office 365 ve barındırılan Exchange sunucuları arasındaki farkı anlamak, ilk başta mükemmel bir şekilde çivilemek zor olabilir – ancak arkadaşlarınızla, ailenizle, iş arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle nasıl iletişim kurduğunuz üzerinde büyük etkileri olabilir.


Microsoft Outlook, işletmeler ve kuruluşlar için en çok kullanılan posta istemcilerinden biridir ve giderek artan sayıda ek kontrol ve kararlılığın keyfini çıkarmak için hepsi ücretsiz Office 365 ortamından ayrı olarak ayarlanmış Exchange sunucularını kullanmayı seçmektedir..

Exchange sunucularının popülaritesi sadece Microsoft marka bilinirliği değil; hizmetin güvenilirliğinin yanı sıra pek çok üretkenlik ve işbirliği aracı da iş için idealdir. Birçok işletme için, kendi özel sunucu kaynaklarını yapılandırmak ve korumak yerine, güvenilir ve güvenilir bir sağlayıcıdan barındırma alanı satın almak en uygun maliyettir.

Microsoft Barındırılan Exchange Sunucusu İncelemeleri

Microsoft Outlook Exchange çok yaygın olarak kullanıldığından, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok barındırılan Exchange seçeneği vardır. HostingAdvice.com, barındırılan Exchange sağlayan rakiplerin spektrumuna baktı ve en iyi sağlayıcıları daraltmak için sunucular ve işletme sınıfı barındırma çözümlerindeki uzmanlığımızı kullandık.

Microsoft Exchange sağlama sunucularına yönelik önerilerimiz, güvenilirlik, destek, güvenlik, dosya paylaşımı ve barındırılan Exchange deneyimini oluşturan diğer önemli yönlere dayanmaktadır.

1. iPage – Microsoft Barındırılan Exchange Sunucusu

Microsoft Exchange için tam destek sağlayan iPage, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için iyi çalışan bir web barındırma hizmetidir. Barındırılan Exchange hizmeti, iPage’in standart e-posta sisteminden yükseltme olarak sunulur. Tüm iPage e-posta hizmetleri güvenli, şifreli ve spam ve virüslere karşı korumalıdır. Rekabetçi fiyatlandırma ile iPage, kurulum ve bakım sıkıntısı olmadan barındırılan Exchange için tam pakete sahiptir.

2. GoDaddy – Microsoft Office 365 Sunucusu

Alan adı ve e-posta barındırma alanındaki en önde gelen isimlerden biri olan GoDaddy, barındırılan Exchange sunucularında uzun zamandır liderdi. Şirket son zamanlarda popüler bir Exchange alternatifi olan Exchange’den Office 365’e geçiş yaptı.

GoDaddy müşterileri, rakipler tarafından sunulan e-posta depolama alanının 10 katı kadar, 1 TB bulut depolama alanı ve işletmeniz için uygun bir şekilde adlandırılan Skype Kurumsal gibi güçlü araçların keyfini çıkarır. Bireyler ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal olan GoDaddy, herkesin erişebileceği bir fiyata esnek ve güvenilir e-posta barındırma hizmeti sunar.

3. Liquid Web – Microsoft Barındırılan Exchange Sunucusu

Endişesiz yönetilen barındırma titanlarından biri olan Liquid Web, mükemmel müşteri deneyimleri söz konusu olduğunda her zaman bir seçenek. Zaten şaşırtıcı 25GB ile 100GB arasında değişen, şirketin barındırdığı Exchange posta kutuları söz konusu olduğunda da gitmeyeceksiniz. Dahası, Liquid Web 50 MB’a kadar eki destekleyerek e-posta sağlayıcınızın sizi asla yavaşlatmamasını sağlar.

4. AccuWebHosting – Microsoft Barındırılan Exchange Sunucusu

AccuWebHosting’in çok çeşitli Linux ve Windows tabanlı çözümler sunarak bir İsviçre Ordusu web sunucusu bıçağı olduğunu düşünüyoruz. Benzer şekilde, şirket barındırılan Exchange sunucusu lisanslama ve yapılandırmaları için birden fazla seçenek sunar. AccuWebHosting, kurumsal düzeyde Exchange’e giriş düzeyinde basitlikle tüm kurumsal müşterilere hizmet vermektedir.

Ortalama Barındırılan Exchange Sunucusu Fiyatlandırması

Barındırılan Exchange, kaç posta kutusu gerektiğine ve gerekli depolama alanına bağlı olarak herhangi bir kuruluşun bütçesini karşılayabilir. Bir BT danışmanlık ve yönetim şirketi olan Optimal Networks’e göre, barındırılan Exchange sunucuları posta kutusu ayı başına 0 ila 30 dolar arasında bir maliyete mal olabilir. Ortalama posta kutusu ücreti aylık 12 ABD dolarıdır.

Bir işletme sınıfı e-posta ve takvim sistemi seçerken, Microsoft Outlook Exchange sektördeki en iyi bahislerden biri olarak kabul edilir. Barındırılan Exchange kullanarak Outlook’a herhangi bir cihazdan, masadan veya hareket halindeyken erişilebilir. Paylaşımlı klasörlere, takvimlere ve görevlere sahip olmanın kolaylığı, işletmelerin toplam verimliliği artırmasına yardımcı olabilir.

iPage Barındırılan E-posta Ekran Görüntüsü

İPage gibi sunucular, her türlü işletme gereksinimi için sağlam e-posta çözümleri sunar.

Diğer seçenekler arasında, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve küçük işletmeler için ideal olan Office 365 ve daha büyük posta kutuları sunan Gmail for Business da alışveriş yapmak için zaman ayırın. Genel olarak, Exchange her boyutta ve türde kuruluş tarafından güvenilen bir kurumsal e-posta çözümü için istenen özelliklere sahiptir.

Microsoft Outlook Exchange Server Barındırma Genel Bakış

Microsoft Outlook Exchange’i kullanmaya karar verdiyseniz, bir sonraki adım barındırılan bir Exchange sunucusunu seçmektir. Barındırılan Exchange, üçüncü taraf bir sağlayıcıdan alınan bir sunucu aracılığıyla Microsoft Exchange e-posta kutusu ve depolama alanı sağlayan bir hizmettir.

Microsoft Exchange Grafiği

Barındırılan bir Exchange sağlayıcısı, gönderilen ve alınan e-postalarınızı, kişilerinizi ve takvim verilerinizi bir sunucuda barındırır.

Barındırılan bir Exchange sağlayıcısı, gönderilen ve alınan postalar, kişiler ve takvim verileri dahil bulut tabanlı bir sunucudaki verileri yönetir. Exchange sunucusu on binlerce e-posta hesabını ve veriyi işleyebilir ve bu da onu birçok kurumsal ortam için tercih edilen çözüm haline getirir. Gücü ve depolaması çoğu bireyin kişisel e-posta ihtiyaçları için aşırı olsa da, küçük ve orta ölçekli işletmeler için işletmeler için idealdir.

Barındırılan Exchange’in otomatik yazılım yükseltmeleri, bakım ve teknik destek gibi birçok avantajı vardır. Fiziksel sunucu yok ve çok daha güvenli hizmet alabilirsiniz. Kuruluşlar, barındırılan Exchange’i seçmeden önce verilerinin son derece hassas olup olmadığını ve üzerinde kontrol sahibi olmanın gerekli olup olmadığını düşünmelidir..

Microsoft Exchange Server Barındırma Güçleri İş E-postası

Tüm işletmelerin e-postaya ihtiyacı vardır ve Microsoft Outlook Exchange bu pazarda önemli bir rakiptir. Ancak, barındırılan Exchange sunucularının aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek vardır ve fiyatlar ile posta kutusu boyutları değişiklik gösterir. Doğru sağlayıcıyı seçmek bütçenizi, kaç posta kutusuna ihtiyacınız olacağını ve işletmenizi bağlı tutmak için ne kadar alan gerektiğini bilmekle ilgilidir. Bu sayıları düzeltin, sonra bunları sağlayıcı seçiminizle eşleyin.

MS Exchange logosu

Microsoft Exchange herkes için en uygun olmayabilir. Diğer seçeneklere bakmaya karar verirseniz, işletmeniz veya kişisel kullanımınız için en iyi e-posta barındırma hizmetleri listemizi okuyun..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector