Media Temple WordPress İnceleme ve Yönetilen Hosting Derecelendirmesi (2020)

Beyaz eldivenle yönetilen hizmetler ve tartışmasız tür içerik yönetim sistemleri söz konusu olduğunda en iyinin en iyilerini birleştiren, iki platformun nasıl ele alındığını incelemek için Media Temple WordPress incelememiz.


Muhtemelen “bedeniniz bir tapınaktır” demişsinizdir. Genellikle, çizgi kutsal metin veya vücudunuzun bakımı anlamına gelir, ancak teklif kolayca web sitenize uygulanabilir. Düşük maliyetli barındırma seçenekleri çoğu durumda daha küçük bir sitenin ihtiyaçlarına hizmet edebilse de, genellikle sizin için ne ödeme yaparsınız?.

Media Temple gibi premium bir sunucuya geçmek, çevrimiçi varlığınızı ibadet etmeye değer bir şey olarak belirler. 125.000’den fazla kişi ve işletme, 1,5 milyon web sitesine ev sahipliği yapmak için ev sahibine güveniyor. Bu nedenle, üst düzey sağlayıcıyı, üstün bir WordPress barındırma deneyimine sahip olmak isteyenler için mükemmel bir seçenek haline getiren şeyleri incelemek için zaman ayırıyoruz..

Medya Tapınağı “WordPress Hosting” Yorum: 4.7 / 5.0

WordPress, ister basit bir iş profili, ister karmaşık içerik ve diğer veriler merkezi olsun, bir web sitesini başlatmak ve ölçeklendirmek isteyenler için ideal bir yayıncılık platformudur. Açık kaynaklı içerik yönetim sistemi, tüm web sitelerinin yaklaşık% 30’una güç sağlar ve derin teknik bilgisi olmayanlar için tasarım ve geliştirme sürecini kolaylaştırır.

Medya Tapınağı da tecrübeli geliştiricilerin takdir edeceği hizmetleri sunmanın yanı sıra deneyimsiz site sahiplerine de hitap etmektedir. Yüksek performanslı katı hal sürücüleri, şirketin barındırma planlarında standart olarak bulunur ve müşterilere hemen fark edilir bir performans artışı sağlar. Media Temple ayrıca sınırsız veri aktarımına ve WordPress site yönetimini daha da basitleştiren kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Kullanıcılar tek bir merkezi portaldan web siteleri dağıtabilir, analizleri inceleyebilir ve yedekleri geri yükleyebilir. WordPress’in Media Temple ile barındırılması hakkında daha ayrıntılı bilgi edeceğiz, ancak aşağıdaki kapsamlı incelememiz de yararlı bilgiler sunuyor:

Alternatif WordPress ana bilgisayarlarına bakın »

Medya Tapınağı “Managed WordPress Hosting” Yorum: 4.7 / 5.0.

WordPress barındırma hizmeti sunan birçok ana makinede olduğu gibi, Media Temple’ın önde gelen barındırma durumu hakkında hiçbir şey söylememek için, şirketin WordPress planlarının bir kısmı yönetilen hizmetlerle birlikte gelir. Media Temple için bu, kolay site geçişleri, birden çok hazırlama ortamı, otomatik yedeklemeler, gelişmiş güvenlik korumaları ve WordPress, PHP ve MySQL’in otomatik güncellemeleri anlamına gelir.

Yönetilen WordPress barındırma hesabına biraz fazladan isteyenler için Media Temple, işletmelere Amazon Web Services üzerinde eller serbest bir barındırma deneyimi sunuyor. Bulutla çalışan mimari, trafik artışlarını karşılamak için saniyeler içinde ölçeklenir ve yıldız çalışma sürelerine katkıda bulunan çeşitli artıklık katmanlarına sahiptir. Media Temple’ın VIP hesap yönetimi 24 saat proaktif izleme ve hesabınıza adanmış bir destek mühendisi içerir.

Alternatif yönetilen WordPress hizmetlerine bakın »

WordPress için En İyi Alternatif (ve Daha Uygun Fiyatlı) Ana Bilgisayarlar

Hala ikna olmamış Medya Tapınağı hosting ihtiyaçlarınız için mükemmel bir seçim mi? WordPress’e kaydolmayı düşünürken fiyatın büyük bir engel olabileceğini biliyoruz. Media Temple’ın hizmetlerinin arkasında durmamıza rağmen, bütçe sınırlamaları işletmeler ve web sitesi sahiplerinin karşı karşıya kaldığı önemli bir faktördür.

Bu nedenle, son derece uygun fiyatlı, tek bedene uyan tüm barındırma sağlayıcıları ile Media Temple gibi daha pahalı en üst düzey ana bilgisayarlar arasında mutlu orta yolda bulunan birkaç yıldız WordPress ana bilgisayarının bir listesini derledik. Site sahipleri hâlâ SSD’leri, üstün desteği ve WordPress’e özgü araçları ve uzmanlığı ayda 5 dolardan daha düşük bir fiyata bulabilir.

En iyi WordPress sunucularını görün »

Medya Tapınağı & WordPress “Özellikler” Derecelendirme: 4.9 / 5.0

Lüks bir hosting firmasından beklendiği gibi, Media Temple müşterilere bol miktarda kaynak ve özellik yüklüyor. Web barındırma spektrumunun daha pahalı ucundayken, şirketin yönetilen WordPress planları yüksek trafik ve her zaman kullanılabilir web siteleri gerektiren işletmeler için tasarlanmıştır.

Kişisel plan, Media Temple müşterilerine büyümeleri için alan sağlar. Kullanıcılar yalnızca iki web sitesine ev sahipliği yapmakla sınırlıdır, ancak 50 GB depolama alanına, sınırsız veri aktarımına sahip olacak ve aylık 250.000 ziyaretçiyi işleyebilecektir. Ayda 500.000 ziyaretçiye uygun olan Pro planına kaydolan site sahipleri en fazla 10 web sitesi çalıştırabilir. Fazladan evreleme sitelerine, depolama alanına ve güvenlik korumalarına ek olarak, Pro müşterileri Google Cloud’un G Suite ile iki ücretsiz alan adı kaydı, SSL sertifikası ve iki hesap alır. İki seçenekte bulunan bazı özellikler şunlardır:

 • 200 GB’a kadar SSD depolama alanı
 • Sınırsız veri aktarımı
 • Ücretsiz alan adı kaydı
 • Yıllık Pro planı için 2 adet ücretsiz SSL sertifikası
 • Kötü amaçlı yazılım algılama ve kaldırma
 • DDoS ve izinsiz giriş koruması
 • WordPress, PHP ve MySQL Güncellemeleri
 • 30 günlük otomatik yedekleme ve geri yükleme
 • Tek Tıklamayla Hazırlama Ortamları
 • SSH / SFTP erişimi
 • Git, WP-CLI ve phpMyAdmin erişimi
 • Sohbet, e-posta ve telefon yoluyla 7/24 destek

Gördüğünüz gibi, Media Temple, müşterilere başarılı siteleri çalıştırmak ve ölçeklendirmek için gerekli araçları ve hizmetleri sunarken yukarıda ve öteye gidiyor. Özellikle, WordPress hazırlama ortamları, SSD depolama ve otomatik yedeklemeler için emicileriz, ancak gelişmiş güvenlik programları belki de Media Temple’ın paylaşılan yönetilen WordPress planlarına dahil edilen en etkileyici araçlardır. Etkili DDoS koruması ve kötü amaçlı yazılımları kaldırma araçları, VPS barındırma planlarında veya daha yüksek sürümlerde daha sık görülür, ancak Media Temple bunları ücretsiz olarak içerir.

Medya Tapınağı & WordPress “Performans” Puanı: 4.8 / 5.0

WordPress performansını optimize etmek için üçüncü taraf önbellek eklentilerini bir araya getirmek yerine, Media Temple, SSD’ler ve dört önbellekleme düzeyi de dahil olmak üzere verimli ve optimize edilmiş altyapıya güveniyor. Tek başına katı hal sürücüleri, 20 kata kadar daha hızlı sayfa yüklerini hesaba katabilir ve sunucunuza daha da fazla kararlılık katabilir. Modern depolama sürücüleri geleneksel sabit disk sürücülerinden daha pahalıdır ve daha küçük kapasitelere sahiptir, ancak performans artışı katma maliyete değer.

Ancak önbellekleme Medya Tapınağı’nın parladığı yerdir. Şirket, ziyaretçileri WordPress sitesine ulaşmadan önce performansı en üst düzeye çıkarmak ve sunucuya yapılan çağrıları en aza indirmek için Vernik, Memcached, Redis, PHP APC ve L2’yi kullanıyor. Sunucu tarafında önbellekleme ve optimizasyonları bu kadar kapsamlı bir şekilde ele alan Media Temple, ek eklentilerin kurulması ve güncellenmesi ihtiyacını önler.

Şirket, ABD kıyılarında birer tane olmak üzere iki Seviye 3+ veri merkezinin sahibi ve işletmecisidir. Üstün destek ve uzmanlıkla birleştiğinde, en gelişmiş veri merkezleri Media Temple’ın endüstri standardının üzerinde% 99,99 ağ çalışma süresi garanti etmesini sağlar.

Medya Tapınağı & WordPress “Fiyatlandırma” Değerlendirme: 4.5 / 5.0

Web sitesi sahipliğinin maliyetini düşürmek için yapılan genel bir itirazın arkasında bile, barındırma endüstrisinin 2020 yılına kadar 143 milyar doları aşması bekleniyor. Yıllar süren büyüme ve en ucuz hizmetleri sunmak için sıkı rekabetin ardından, birçok uzman müşteri desteğine ve ek hizmetlere doğru bir kayma fark ediyor müşterilerin hayatlarını kolaylaştıracak. Müşterilerin markalama ve pazarlama araçlarına olan istekleri, uygulama tabanlı barındırma ve yönetilen desteğin yanı sıra, Media Temple’ın önceden oluşturulduğu daha pahalı hizmet odaklı fiyatlandırma yapısına doğru bir gelişmeye katkıda bulunur.

Her ay 20,00 ABD doları karşılığında müşteriler, Media Temple’ın tescilli kullanıcı arayüzünde yer alan optimize edilmiş bir WordPress deneyimi kazanıyor. Barındırma sağlayıcısı, web sitenizin performansının, güvenliğinin ve iyi desteklenmesini sağlamak için nihai sadeliği ve kullanılabilirliği karmaşık kaynaklarla ve yapılandırmalarla birleştirir.

Ana akım, ucuz ev sahipleriyle karşılaştırıldığında, Media Temple’ın yönetilen WordPress teklifleri anlaşılır şekilde pahalı görünüyor. Bununla birlikte, mevcut farklı hizmetlere hızlı bir şekilde bakmak, iş açısından kritik web siteleri için Media Temple’ın hizmetlerini seçmenin avantajlarını açıkça göstermektedir. Media Temple’ı iPage, HostPapa veya HostGator gibi ölçümlerle ölçmek yerine, daha az bütçe kısıtlaması olan müşterilere ev sahipliği yapmak şirketi WP Engine, Volan ve Liquid Web gibi sağlayıcılarla karşılaştırmalıdır..

Medya Tapınağı & WordPress “Destek” Değerlendirme: 4.9 / 5.0

Dikkatinize ve paranıza değecek hemen hemen her ev sahibi, endüstrinin en bilgili ve arkadaş canlısı teknisyenleriyle 7/24 destek sunacaktır. Ancak bu vaatleri Medya Tapınağı’nın yaptığı ölçüde yerine getirmiştir. Media Temple personelinin yaklaşık% 90’ı zamanlarını müşterileri desteklemek için harcıyor ve bu kişilere sohbet, Twitter, telefon veya çevrimiçi destek talebi aracılığıyla her zaman ulaşılabiliyor.

Media Temple destek ajanlarının görüntüleri

Medya Tapınağı personelinin yaklaşık% 90’ı kullanıcılar için üretken ve karlı barındırma deneyimlerini desteklemek için çalışıyor.

Media Temple; canlı topluluk forumları, bir yardım merkezi ve e-posta kurulumundan performans analizine kadar her şeyi kapsayan kapsamlı kaynakları barındırarak ek destek kaynakları sağlar. Özel bir kontrol paneline ek olarak, Media Temple, otomatik bir web sitesi geçiş aracı ve tek tıklamayla site klonlaması ile kullanıcı memnuniyetini artırır. WP Kolay Mod, müşteriler olası web sitesi hakkında temel bilgileri girdikten sonra tema ve fotoğraf önererek site oluşturmayı kolaylaştırır.

WordPress & Medya Tapınağı Premium Çifti

Media Temple’ın barındırma hizmetlerinin fiyatı potansiyel müşterilere duraklama sunabilse de, göz ardı edilmemesi gereken bir ayrıntı, açık kaynak – ve ücretsiz – WordPress içerik yönetim sisteminin maliyeti azaltmaya yardımcı olmasıdır. Dahası, şirket 30 günlük para iade garantisi sunuyor, böylece site sahipleri platforma Media Temple’ın yatırıma değip değmeyeceğini görmek için deneyebilir.

İster barındırma ve ekstra rehberlik arayışında yeni olun, ister teknik ayrıntılarla uğraşmak istemeyen deneyimli bir site sahibi olun, Media Temple’ın yönetilen WordPress planları, nüanslı rehberlik ve büyüme fırsatı sunar. Özel, VPS ve web sitesi oluşturucu barındırma seçenekleri de dahil olmak üzere şirket hakkında daha fazla bilgi arayanlar için, tüm ayrıntılar için tam incelememizi okuyun..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector