Nasıl Ücretsiz Alan Adı ve Web Hosting (9 En İyi Hosts)

Bir alan adı seçmek çocuğunuzun adını seçmeye benzer. İster ilk ister beşinciniz olsun, seçtiğiniz adın benzersiz, anlamlı ve yeni markanızın (veya bebeğinizin) kişiliğini temsil etmesini istersiniz. Alan adlarında ve uzantılarda – veya takma adlarda ve ikinci adda baş harfleri – mulling yaparken yeni çevrimiçi kimliğinizi nereye kaydedeceğinize ve barındıracağınıza karar vermeniz gerekir..


Çocuğunuzun adını seçmekten farklı olarak, bir alan adı seçmek ücretlidir (kayıt ücretleri ve yıllık yenilemeler). Neyse ki, birçok web hosting sağlayıcıları alan hizmetleri hakkında fırsatlar sunuyor. Bütçe üzerinden bir alan adı ve web barındırma hizmeti almanın en popüler yollarından bazıları hakkında konuşalım.

En İyi “Ücretsiz Domain” Barındırma

Bir hosting paketinde, özellikle maliyet bilincine sahip paylaşılan hosting pazarında, keşfetmeye değer en sevdiğimiz katma değerlerden biri, ücretsiz bir alan adı kaydıdır. Birçok ana makine, alan adı kayıt siteniz olarak işlev görür ve doğrudan ana bilgisayarın kayıt sayfasından kullanılabilir alanları aramanıza ve markanızla web sitenizin hedeflerine uyan alanı seçmenize olanak tanır.

Gerçekte, ev sahibi muhtemelen bir üçüncü taraf kayıt şirketi ile ortaklık kuruyor ve sadece arabuluculuk yapıyor, ancak bu müşteri tarafından bilinmemektedir. Daha sonra GoDaddy gibi – dünyanın 1 numaralı alan adı kayıt şirketi – ana bilgisayarlar var, bu aslında her iki dünyanın da en iyisi. Her iki durumda da, sözleşmenin sadece ilk yılında olsa bile, kayıt sırasında ücretsiz bir alan adı almak, potansiyel müşteriler için büyük bir maliyet tasarrufu sağlayan çekme faktörüdür.

En iyi etki alanı ana bilgisayarlarını değerlendirdiğimizde, ücretsiz web sitesi oluşturucuları, kullanımı kolay kontrol panelleri ve e-posta, disk alanı ve veri aktarımı için sınırsız kaynaklar gibi özelliklerle birlikte bu yeteneği ararız. Bulgularımıza dayanarak, hizmetin ilk yılı için ücretsiz kayıt da dahil olmak üzere en iyi alan adı barındırma fırsatlarına sahip ana bilgisayarlar aşağıdadır:

Diğer alan adı barındırıcılarına bakın »

En İyi “Sınırsız Alan Adı” Barındırma

Alan adı toplayıcı arkadaşlarımız için, tek bir hesapta birden fazla siteyi barındırmak isteyebilirsiniz. Veya çeşitli istemciler için birden fazla alan adı barındırmanız yeterlidir. Birden çok alan adı barındırma özelliğini destekleyen bir sağlayıcı bulmanız gerekir ve dikkatinizi, sunucularına sınırsız alan adı park etmenizi sağlayan aşağıdaki ana bilgisayarlara çağırmak isteriz..

Bu ana makineler yalnızca bir veya iki alandan fazlasını barındırmakla kalmaz, birçoğu ölçülmemiş depolama alanı, veritabanları, e-posta adresleri ve veri aktarımı vaat eder, böylece işinizi sınırsız büyütebilirsiniz. Sonunda, bir VPS veya özel barındırma planı gibi daha kaynak özellikli bir sunucuya yükseltmeniz gereken bir zaman gelebilir, ancak bunun için bir kılavuz da vardır. Daha fazla uzatmadan, en iyi sınırsız etki alanı barındırma hizmeti sağlayıcıları:

Diğer alan adı barındırıcılarına bakın »

En İyi “Web Sitesi Oluşturucu & Domain ”Barındırma

Alan adı barındırma hizmeti arıyorsanız, muhtemelen iki kamptan birinde olursunuz: Bir web siteniz var ve alan adını daha güvenilir veya düşük maliyetli bir eve taşımak istiyorsunuz veya hiçbir şeyden başlayıp bir web sitesi oluşturmanın ilk adımı alan adını seçmektir. İkinci gruptaysanız, bu bölüm tam size göre.

Acemi web sitesi sahipleri için sundukları en iyi ana bilgisayarları sık sık değerlendiririz – WordPress’i kolayca yükleyebileceğiniz veya e-posta hesaplarını, özenli ve çağrı destek personelini vb. . İlk kez site sahipleri, web sitesi sahipliğini kolaylaştırmak için küçük bir el tutma yapacak bir ana bilgisayar istiyorlar ve kullanıcı dostu bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusu sizi yolun geri kalanına götürebilir. Aşağıdaki ana bilgisayarlar, web sitesi oluşturucuları ve alan adı barındırma paketleriyle bir iki yumruk atıyor:

Daha fazla web sitesi oluşturucu ana bilgisayarına bakın »

Bugün Ücretsiz Web Hosting VE Ücretsiz Alan Adı Barındırma Alın

Yeni sanal bebeğiniz Amber mi yoksa Jonathan mı? Bir .NINJA uzantılı sinirli bir şey mi düşünüyorsunuz veya klasik .COM takma adıyla mı yapışıyorsunuz? Hangi adı seçerseniz seçin, umarız çocuk bezi ve üniversite kredileri yerine 18 yıldan fazla gelirle vahşi bir yolculuk olacağından emin olan ilk adımdır..

Kutlama Etki Alanı ve Bebek Adı Balon Grafiği

Tebrikler – bu bir web sitesi !! Çocuklarınız takma ad alırken, alan adları .COM, .GOV veya .NINJA gibi uzantılar alır.

Son bir tidbit olarak, tüm web projelerinin tam ölçekli bir barındırma hizmeti gerektirmediğini belirtmek gerekir. Etki alanı sahipliğinde sadece uğraşıyorsanız veya yalnızca web tasarımında elinizi denemek istiyorsanız, ücretsiz bir barındırma hizmeti ile iyi olabilirsiniz. Wix gibi popüler site oluşturucular, Wix.com’un bir alt etki alanı olsa da, ömür boyu ücretsiz bir alan adı bile atacaklar. En iyi ücretsiz ev sahiplerinden biriyle bebek yapmak için gerekenden daha kısa sürede başlayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector