Online Mağazalar için En İyi Web Barındırma (2020 Yorum)

Bir müşterinin alışveriş deneyiminin görünmez bir parçası olmasına rağmen, çevrimiçi perakende mağazaları için en iyi web barındırma şirketinizin en iyi satış elemanı olabilir. İster inanın ister inanmayın, biraz daha yavaş bir sayfa yükünün olası işlemler üzerinde ürünleriniz, fiyatlarınız veya müşteri desteğinizden daha büyük etkisi olabilir.


Temel bir site için bir web barındırma seçmek yeterince zor. Tahmin edebileceğiniz gibi, çevrimiçi mağazanızı çalıştırmak için en iyi platformları belirlemek daha da zordur ve daha fazla risk taşır. Çevrimiçi satışların tuğla ve harç işlemlerini üstlenmeye başladığı düşünüldüğünde, küçük işletme sahiplerinin çevrimiçi bir varlık oluşturması giderek daha zorunlu hale geliyor. Uzun testlerden ve incelemelerden sonra, sektörün en iyi web barındırma hizmetleri ve e-ticaret platformları listemiz. Bir göz atmanız:

Online Mağazalar İçin En İyi Genel Hosting

İster inanın ister inanmayın, web hosting online iş başarısı üzerinde dramatik bir etkisi olabilir. Performans ve dönüşümler arasındaki ilişkiye ek olarak, ödeme işlemi sırasında algılanan güvenlik önlemleri, tüketicilerin markanıza ve ürünlerine duyduğu güveni daha da artırır.

Global iletişim şirketi Edelman’ın marka sadakati araştırmasına göre, çevrimiçi alışveriş yapanların yaklaşık% 25’i kısmen bir markaya güvendiklerini söylüyor. Kalite, rahatlık ve değerin ötesinde, katılımcıların% 80’i bir markanın satın alma kararına göre doğru olanı yapmak için güvenmesini söyledi.

Yıllarca süren e-ticaret platformlarını test ettikten ve inceledikten ve barındırılan veya kendi kendine barındırılan alışveriş sepetlerinin avantajlarını değerlendirdikten sonra, çevrimiçi mağazanızın büyümesine ve yeni kitlelere ulaşmasına yardımcı olacak en iyi üç sağlayıcıdan oluşan listemiz aşağıdadır. Uygun fiyat, müşteri hizmetleri, yüksek hız, ileri görüşlü teknolojiler veya tamamen kullanıcı dostu çözümleri vurgulasın, aşağıdaki her şirket web barındırma için biraz farklı bir yaklaşım gerektirir – ancak her üçü de çevrimiçi perakende için birinci sınıf barındırma sunmak için hazırlanıyor işletmeler. İncelemelerimizde daha fazlasını okuyun:

Diğer en iyi e-ticaret ana bilgisayarlarına bakın »

Online Perakende Mağazaları için En İyi “Ucuz” Web Hosting

Tabii ki, işletmeniz maliyetlerinizi yakından takip etmeden kâr elde edemez. Neyse ki girişimciler için birçok uygun maliyetli çözüm emrinizde. Ayda 5 dolardan daha az maliyetli olan yüksek değerli web barındırma planları, mağazanızı etkili bir şekilde tasarlamak, başlatmak ve çalıştırmak için birçok gelişmiş özellikle birlikte gelir. WordPress gibi popüler programların tek tıklamayla yüklenmesi ve WooCommerce ve Magento gibi ücretsiz, açık kaynaklı e-ticaret platformları sayesinde, kendi kendine barındırılan bir çevrimiçi mağaza tasarlamak ve işletmek, iddialı içerik oluşturucuların bankayı kırmadan yapabileceği bir şeydir.

Elbette, kurulum sürecinde biraz daha fazla çalışma olabilir, ancak çevrimiçi işinizin neredeyse tüm yönlerine sahip olacak ve kontrol edeceksiniz. Daha sonra gözden geçirdiğimiz barındırılan e-ticaret platformları, işleri önemli ölçüde basitleştirmesine rağmen, paranızı kaydetmenizi ve aşağıda yerleştirdiğimiz kendi kendine barındırılan rotalardan birini almanızı şiddetle öneririz..

Buradaki barındırma sağlayıcılarının teknik gücü ve itibarı sorgulanamaz. İster yüksek performanslı katı hal sürücüleri, ister WordPress için optimize edilmiş hizmetler veya ister küresel bir ağa ekonomik erişim olsun, bu ana bilgisayarlar beklediğinizden çok daha az sayıda yararlı e-ticaret ve pazarlama araçlarına erişim sunar. Ayrıntılı incelemelerimize tıklayarak mevcut özellikler ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinin:

En uygun fiyatlı diğer ev sahiplerini görün »

Küçük Online Mağazalar için En İyi “Neredeyse Ücretsiz” Web Hosting

Katil pazarlığından daha iyi ne olabilir? Aynı hizmetleri ücretsiz olarak bulmak doğal olarak. Ne zaman ücretsiz web hosting söz konusu, ancak, daha fazla ödül daha risk olma eğilimindedir. Bazı hizmetler sadece kişisel bilgilerinizi yakalamak isteyen düz dolandırıcılıklardır, ancak sizi sunucu alanına bağlayan birkaç kuruluş tipik olarak mevcut standartlara göre güvenli hale getirilmemiş veya optimize edilmemiş eski bir altyapı çalıştırmaktadır..

Bununla birlikte, söylenen her şey, birkaç yerleşik üst düzey web sitesi oluşturucusu ve içerik yönetimi sistemi kullanıcılarına web sitelerini ücretsiz olarak tasarlama, oluşturma ve başlatma için ücretsiz bir şans verir. Web’deki varlığınız büyük olasılıkla bir alt alanla (yourstore.com yerine yourstore.wix.com) sınırlandırılacaktır, ancak bu seçenek geçici veya emin olmayan işletme sahiplerine ana bilgisayarın yönetim arayüzlerini, destek sistemlerini ve özel alan adı kaydına ve e-ticaret özelliklerine yatırım yapmadan önce genel deneyim.

Bu ücretsiz hizmetlerin tipik olarak ürün ekleme, alışveriş sepetlerini yükleme veya ödemeleri işleme yeteneğini içermediğini unutmayın. Ana makine ve kullanıcı arayüzünden memnun kaldıktan ve mağazanızı oluşturmaya devam etmek istediğinizde, e-ticaret işlevini destekleyen bir premium plana geçmeniz gerekir. Barındırılan bu hizmetlere bu gelişmiş özelliklerin eklenmesi oldukça pahalı olabilir – ayda 10 ABD doları veya 20 ABD doları – ancak mağaza tasarımını ve operasyonlarını basitleştiren kullanıcı dostu, zaman kazandıran sistemlerden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bu üçü en uygun maliyetli uzun vadeli çevrimiçi mağaza çözümü olmasa da, kısa vadede göreceğiniz avantajlar mağaza tasarımı, bakımı ve operasyonunu çok daha keyifli ve verimli hale getirecektir. Daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz:

8.

WordPress.com

WordPress.com logosu

Aylık Başlangıç ​​Fiyatı
$ 0.00

  • Gelişmiş sosyal medya, analiz ve ödeme araçları
  • ÜCRETSİZ özelleştirilebilir e-ticaret başlangıç ​​temaları
  • Sınırsız ürün ve hizmet ekleyin
  • 60’tan fazla ülkeden ödeme kabul edin
  • WordPress.com’da şimdi başlayın.

UCUZ
DEĞERLENDİRME

4.7

★★★★★

En İyi “Barındırılan E-Ticaret” Platformları

Barındırılan ve kendinden barındırılan e-ticaret barındırma tartışmasına itiraz ettik, ancak burada heceleyeceğiz: kendi kendine barındırılan e-ticaret, sorumluluğu mağaza sahibine yükler barındırma satın almak, bir tasarım platformu seçmek ve bir çevrimiçi mağaza çalıştırmak için yazılım yüklemek için tamamen barındırılan e-ticaret ürünleri hepsi bir arada çözümlerdir barındırma hizmetinin kendisi tarafından kontrol edilen ve işletilen.

Barındırılan hizmetler genellikle mağaza sahiplerine önceden oluşturulmuş şablonları özelleştirmek için sürükle ve bırak tasarım aracı veren e-ticaret web sitesi oluşturucuları şeklindedir. Barındırılan e-ticaret yolu şüphesiz işletme sahiplerinin mağaza sahipliğini ve bakımını basitleştirirken, bu platformlar daha pahalı olma eğilimindedir. Dahası, girişimciler bu hizmete kilitlenir – tamamen barındırılan mağazalar başka bir platformda çalışmazken, kendi kendine barındırılan mağazalar bir ana bilgisayardan diğerine taşınabilir..

Aşağıda, en popüler barındırılan e-ticaret çözümleriyle ilgili incelemelerimize göz atın. Wix, Shopify ve Volusion, e-ticaret satışlarında milyonlarca çevrimiçi mağazayı ve milyarlarca doları açıklıyor ve bu da onları çevrimiçi girişiminizde değerli ortaklar haline getiriyor. Daha fazla bilgi edinmek veya ücretsiz deneme sürümüne başlamak için bir incelemeyi tıklayın:

Diğer en iyi e-ticaret ana bilgisayarlarına bakın »

E-ticaret Web Hosting Nedir?

WordPress barındırma, veritabanı barındırma ve e-posta barındırma gibi diğer özel web barındırma planları gibi, e-ticaret web barındırma, bir çevrimiçi mağazayı başarıyla çalıştırmak ve büyütmek için optimize edilmiş bir başka hizmet aromasıdır. Web sayfalarını ziyaretçilere sunmak için gereken temel teknolojilere ek olarak, e-ticaret barındırma genellikle ürün listelerini, alışveriş sepetlerini ve ödeme prosedürlerini oluşturmak için tasarım araçları ve bileşenleri ile birlikte gelir.

Satış kabul etme, işleme, onaylama ve teslim etme gibi özel görevlerle el ele giden e-ticaret barındırma, alışveriş yapan kişinin hassas kişisel ve finansal bilgilerini korumak için genellikle yükseltilmiş güvenlik önlemlerini içerir. Pratik olarak, yükseltilmiş SSL sertifikalarını ve PCI uyumluluğunu gösteren planlara dikkat edin. İkincisi, hassas finansal verileri yeterince korumak ve güvenceye almak için uyulması gereken teknik ve operasyonel standartları ayrıntılı olarak açıklar.

Online perakende mağazaları için en iyi web hosting

E-ticaret barındırma, çevrimiçi alışveriş ve güvenli işlemler için optimize edilmiş çeşitli teknolojileri kapsar.

Çevrimiçi mağaza oluşturma ve ödeme işlemeye ek olarak, barındırılan veya kendi kendine barındırılan birçok e-ticaret programı, siparişleri izlemek, gönderimi koordine etmek ve envanteri yönetmek için son derece yararlı araçlar içerir. Bazı hizmetler, çevrimiçi mağazanızı tuğla ve harç operasyonlarınızla daha da entegre etmek için satış noktası cihazları sunacak kadar ileri gider. Sonuç olarak, e-ticaret barındırma girişimcilere perakende operasyonları gözetmek için tek elden bir dükkan vermeyi amaçlamaktadır.

E-ticaret için Ne Tür Hosting Gerekir??

Rağmen müşterilerin hiçbiri web hosting için seçim iltifat edecek, bir ürünlerinizi satın almak için onlara ilham itici güçlerden biri olacaktır. Uygun fiyatlar ve hızlı sayfa yüklemelerinden, düzenli ve güvenli bir ödeme deneyimine kadar olumlu deneyimler, daha fazlası için geri gelmelerini sağlayacak.

E-ticaret barındırma için alışveriş yaparken ilk kararlarınızdan biri, takip etmek isteyip istemediğinizi belirlemek olacaktır. tamamen barındırılan veya kendi kendine barındırılan altyapı çevrimiçi iş için. Her iki seçenek de tüm şekil, boyut ve sektörlerdeki çevrimiçi mağazalar için iyi çalışır, bu nedenle her platformdaki rahatlığınız veya öğrenme istekliliğiniz aynı olacaktır. Barındırılan platformlar genellikle daha pahalıya mal olduğu için bütçeniz de bu kararda söz sahibi olacaktır – ancak daha fazla avantaj sunabilir.

Bazı ana bilgisayarların Liquid Web’in yönetilen WooCommerce teklifi gibi belirli e-ticaret odaklı planları olsa da, birçok sağlayıcı istekli mağaza sahiplerini normal paylaşılan, bulut veya VPS paketlerine yönlendirir.

Kendinden barındırılan spektruma uyduğunuz yer, mevcut müşteri tabanınıza ve ne kadar hızlı büyümesini beklediğinize bağlıdır. Paylaşılan Evsahipliği sınırlı büyüme ile uygun fiyatlı bir giriş noktasını temsil ederken, bulut barındırma muazzam ölçeklenebilirlik ve kararlılık sunar. VPS barındırma site sahiplerine en büyük bilgi işlem ateş gücü ve büyüme alanı sağlar, ancak muhtemelen daha yerleşik markalar için ayrılmalıdır.

Hosting Planını Nasıl Seçerim?

Gerçek şu ki, en iyi e-ticaret barındırma planları, en iyi genel barındırma sağlayıcıları için önerilerimize yakından benzeyecek – yüksek çalışma süresi ve yardımcı müşteri desteği sunan bir şirketten hız, güvenlik, güvenilirlik ve güvenlik aramak isteyeceksiniz . Depolama alanı ve bant genişliği tahsislerinin yanı sıra ücretsiz alan adı kaydı ve e-posta barındırma hizmetlerine dikkat edin.

HTTPS şifrelemesini gösteren URL çubuğunun closeup

SSL sertifikaları ve HTTPS şifrelemesi gibi güvenlik özellikleri daha güvenli bir alışveriş deneyimi ve müşteri güveni oluşturur.

Özellikle e-ticaret mağazaları ve küçük işletmeler için tasarıma özel önem verilmektedir. Stanford Üniversitesi’nden yapılan araştırmaya göre, insanların% 46’sından fazlası bir web sitesinin tasarımının bir şirketin güvenilir olup olmadığına karar vermede en önemli kriter olduğunu söyledi. Tahmin edebileceğiniz gibi, güvenilirlik güvenilirliğe, bu da dönüşümlere ve satışlara yol açar. Kodlama size uygun değilse, küçük işletmeler için ücretsiz web sitesi oluşturucuları, WordPress temaları veya diğer profesyonel ve duyarlı şablonları içeren planlara göz atın.

Mağazanızın ilerlemesini izlemek ve başarıyı en üst düzeye çıkarmak için güçlü bir analiz ve site metrikleri aracından da yararlanmak istersiniz. Birçok ana bilgisayar, bunları kontrol panelinin bir parçası olarak ücretsiz olarak sağlayacaktır (cPanel endüstri standardıdır), ancak Google Analytics ile entegrasyonlar etkileyeceğiniz ek bir özelliktir. Genel olarak konuşursak, birçok web hosting planları kabaca aynıdır – çevrimiçi mağazanıza avantaj sağlayabilecek özellikleri ayırt etmek için bir göz atın.

Küçük İşletmeniz İçin En İyi Web Sitesi ve Mağaza Oluşturucularına Yatırım Yapın

Demişler, para kazanmak için para gerektirir. İfadenin geçerliliği hakkındaki görüşler geniş kapsamlı olsa da, birkaç akıllı yatırım çevrimiçi mağazanızın gelirlerini artırmada uzun bir yol kat edebilir.

Barındırma endüstrisinde nereye giderseniz gidin, işletmenize kapsamlı bir etki yaratabilecek ücretsiz, açık kaynaklı veya ucuz alternatifler bol.

Küçük işletmeler için en iyi ana bilgisayarlar, birçok özel mülk sürükle ve bırak web sitesi oluşturucuları sunan, premium özellikler ve hizmetler ile karşılanabilirliği dengeler. WordPress, Drupal, Joomla, OpenCart, Magento ve diğerleri gibi popüler programların tek tıklamayla kolayca yüklenmesini içermeyenler.

Oradan, genişleyeceğiniz diğer kanalları arayın. Ücretsiz e-posta pazarlama platformları, alışveriş sepetlerini terk eden veya ürünlerinizle ilgili diğer ilgilerini ifade eden potansiyel müşterilerle iletişim kurmanın yanı sıra müşteri hizmetlerinizi ve saklama oranlarınızı da artırabilir. Konuları bir adım daha ileri götürmek, girişimcilere markalarının bireysel müşterilerle etkileşimleri ve belirli demografik bilgiler hakkında bilgi veren müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) platformlarıdır. Bilançoların ve gelir modellerinin işletme kararlarını etkilemesi gibi, çevrimiçi varlığınızla ilişkili ücretsiz veya ucuz araçlarda bulunan verileri kullandığınızdan emin olun. Mutlu satış!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector