Sanatçılar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu: DIY, Ücretsiz ve Portföy Siteleri için 2020’nin En İyi 15’i

Sanatçılar için en iyi web sitesi oluşturucu saf şiir çalışmasıdır: insanları bir araya getirmek için ustaca karmaşık ve nüanslı, ancak yaygın olarak erişilebilir ve canlı bir platform tasarlayan çevik fırça darbeleri.


2000 yılında Alman doğumlu fotoğrafçı Wolfgang Tillmans, İngiltere’nin prestijli Turner Ödülünü kazanan ilk fotoğrafçı oldu. Artık deneysel film geliştirme teknikleri ile konularının (insan veya manzara olsun) özünü yakalama yeteneğinden dolayı çağdaş fotoğrafçılığın en önemli figürlerinden biri olarak kutlanıyor..

Tillmans, web sitesi nedeniyle ünlü olmasa da, hayranları, öğrencileri, korumaları ve potansiyel alıcılar çığır açan çalışmalarına kolayca erişemedi. Sonuç olarak, bugünün dijital merkezli ortamında bir sanatçıysanız, portföyünüzü yayınlamak için bir web sitesi oluşturmanız gerekir – ve her şey etkili bir barındırma sağlayıcısı ve site oluşturucu seçmeyle başlar. İşte sektörün en iyilerinden 15’i.

Sanatçılar için En İyi Genel Web Sitesi Oluşturucuları

Resimleriniz uluslararası müze sergilerinde ortaya çıkmış ya da sanatınızı yerel bir fuarda sergiliyor olsanız da, kullanıcılar ve potansiyel müşteriler çalışmanızı çevrimiçi olarak görmek isteyeceklerdir. Bunun çok sık olduğunu gördüm: Bir sanat festivalinde ilgilenen bir alıcı, yerinde bir satın alma yapmak için nakit paraya sahip değil ve sanatçının kartvizitinde sadece bir telefon numarası ve e-posta adresi listeleniyor. Geçerli bir e-Ticaret çözümü olmadan, sanatçının satışını kaybedeceği ihtimalleri oldukça iyidir.

Web geliştirme acemilere korkutucu gelse de, kodlama bilgisi olmayan reklamlar, sitelerin günümüzün sezgisel web sitesi oluşturucularıyla kolayca çalışmaya başlayabilir. Aşağıdaki ana makineler listemizde üst sıralarda yer alıyor, çünkü kullanıcıların dakikalar içinde hızlı bir şekilde profesyonel düzeyde web mülkleri geliştirmelerine izin veren başlangıç ​​dostu site oluşturucuları sunuyorlar. Bu ana bilgisayarın site oluşturucularının her biri, tasarımcıların oluşturduğu bir dizi şablona ve kullanıcıların web sitelerini tamamen özelleştirmek için kullanabileceği bir sürükle bırak ortamına erişim sağlar. Ve bonus! Araçlar, sağlayıcıların barındırma planlarına ek bir ücret ödemeden dahil edilir. Bu en iyi üç site oluşturucudan hangilerinin çevrimiçi misyonunuza uygun olduğunu görmek için aşağıdaki tablolarda yer alan tüm incelemeleri okuyun.

Diğer web sitesi oluşturucularına bakın »

Sanatçılar için En İyi Bütçe Dostu Web Sitesi Oluşturucuları

Açlıktan ölen sanatçının görüntüsü, Batı kültüründe iyi bilinen bir alandır. Ve iyi bir nedenden ötürü – sadece yaratıcılıktan bir iş yapmak zordur. Sonuç olarak, birçok profesyonel sanatçı fırçalarını ve heykel aletlerini asar ve günlük işlere yerleşir. Ancak sanat dünyasındaki ticari başarının kararlılık ve sağlam bir iş planı ile mümkün olduğu gösterilmiştir..

Ve bu planın büyük bir kısmı, çevrimiçi bir varlık oluşturmak için finansal açıdan sağlam bir strateji içermelidir. Endüstrideki bir dizi ev sahibi, site üreticilerine düşük maliyetli paketlerinin bir parçası olarak teklif veriyor. Ancak, bu cüzdan dostu sağlayıcıların hepsi eşit olarak yaratılmamıştır. Tavsiyemiz: Sadece pazarlık aramayın. Markanızın web’deki varlığını etkili bir şekilde geliştirmek için, sektörün en yeni site oluşturma teknolojisine, profesyoneller tarafından tasarlanan modern şablonlara ve sağlam bir barındırma hizmetine erişmeniz gerekir. Neyse ki, aşağıdaki sağlayıcılar her üç alanda da teslimat yapıyor. Daha da iyi haberler: Aylık primler ayda sadece birkaç dolar kazanır. Bu ev sahiplerinin özellik açısından zengin planlarına ekledikleri tüm ekstraları görmek için aşağıdaki tüm incelemelere göz atın.

Daha ucuz web sitesi oluşturucularına bakın »

Sanatçılar için En İyi Ücretsiz Web Sitesi Kurucuları

Wix ve Weebly’nin neden piyasadaki en popüler web sitesi üreticilerinden ikisi olduğunu görmek zor değil. Milyonlarca site sahibi ve web girişimcisi, bu sürükle ve bırak site oluşturucularını kodlamaya gerek kalmadan profesyonel düzeyde web mülklerinin hızlı bir şekilde oluşturulmasına izin verdikleri için kullanıyor. En iyi kısım? Hem Wix hem de Weebly, site oluşturucularına ve temel barındırma planlarına ücretsiz erişim sunar.

Bu sıfır dolarlık site kurma barındırma paketleri, portföylerini çevrimiçi olarak barındırmak isteyen sanatçılar için geniş bir depolama alanı ve güvenlik ile birlikte gelir. Bununla birlikte, ücretsiz planlar kullanıcıların sitelerinde Wix veya Weebly reklamları göstermelerini ve bir Wix.com veya Weebly.com alt alan adı kullanmasını gerektirir (www.yoursitename.wix.com veya www.yoursitename.weebly.com adresini düşünün). Reklamları kaldırmak ve markaya özgü bir alan adı eklemek için, iki ana bilgisayardan biriyle premium plana kaydolmanız gerekir. Premium plan fiyatları, önceki bölümde yer alan diğer bütçe dostu ev sahiplerinin ücretlerinin biraz üzerinde başlar. Wix veya Weebly’nin size uygun olup olmadığını görmek için aşağıdaki tablolardaki incelemelerin tamamına göz atın.

Daha fazla ücretsiz web sitesi oluşturucuya bakın »

Sanatçılar için En İyi WordPress Web Sitesi Kurucuları

2003 yılında kuruluşundan bu yana, WordPress CMS alanında bir dev haline geldi. Açık kaynaklı yazılım artık içerik yönetim sistemleri arasında% 60 pazar payına sahip ve şu anda web sitelerinin% 30’una güç sağlıyor. Saymamanız durumunda, bu çok fazla web sitesi!

Kodlama deneyimi çok az olan veya hiç CMS’ye aşina olmayan bir reklam öğesiyseniz, WordPress ilk başta biraz göz korkutucu olabilir. Ama endişelenme. Bazı barındırma sağlayıcıları, barındırma paketlerinin bir parçası olarak WordPress uyumlu site oluşturucuları sunar. Örneğin InMotion Hosting, acemilerin WordPress’te çarpıcı, profesyonel siteleri kolayca oluşturabileceği bir sürükle ve bırak görsel geliştirme ortamı sunmak için tescilli aracı BoldGrid’i oluşturdu.

Site oluşturucularına erişim sağlamanın yanı sıra, aşağıdaki ana bilgisayarlar planlarını özellikle WordPress sitelerini güçlendirmek için uyarladılar. Bu paketlerin tümü, yazılımın tek tıklamayla yüklenmesini ve sitelerin en iyi performans düzeylerinde çalışmasını sağlamak için otomatik güncellemeler ve güvenlik yamaları içerir. Bu ev sahiplerinin sağladığı tüm avantajları görmek için tablolardaki tüm incelemelere göz atın.

Diğer WordPress web sitesi oluşturucularına bakın »

Sanatçılar için En İyi e-Ticaret Sitesi Oluşturucuları

2017 yılında e-ticaret işlemlerine 1,5 milyardan fazla kişi katıldı. Ve bu çevrimiçi alışveriş trendi, 2021 yılına kadar eTicaret alanı tahmininin 4,8 trilyon dolarlık net bir değere ölçeklenmesi için yukarı doğru bir seyir izlemeye devam edecek..

Dolayısıyla, yaratıcı çalışmanızı web’de satmak istiyorsanız, artık grev zamanı. Ve aşağıdaki barındırma sağlayıcıları, girişimci hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için kullanımı kolay e-Ticaret sitesi oluşturucuları sunar. Bu kodsuz geliştirme araçları, sanatçıların portföylerini sergilemek, PCI uyumlu alışveriş sepeti eklentilerinden yararlanmak ve çalışmalarını yayınlamak için etkili pazarlama araçlarından yararlanmak için ürün sayfaları oluşturmalarına olanak tanır. Aşağıdaki tablolarda yer alan incelemelerin tamamı hikayenin tamamını anlatır. Her ana bilgisayarın belirli özellik gruplarını ortaya çıkarmak için onlara bir okuma yapın ve hedeflerinize çevrimiçi olarak ulaşmanıza yardımcı olacak araçları bulun.

Diğer e-Ticaret web sitesi oluşturucularına bakın »

Portföyünüzü Online Göstermek için Doğru Araçları Seçin

Her sanatçı Wolfgang Tillman ile aynı uluslararası beğeni seviyesine ulaşmasa da, tüm sanatçılar ünlülüğünü (ve gelirlerini) çevrimiçi artırmak için burada bulunan web sitesi oluşturucularını kullanabilirler..

İster düğün fotoğrafları çeken profesyonel bir fotoğrafçı, ister daha geniş bir kitlenin önüne geçmek isteyen bir ressam olun, bir web sitesi başarı için ön koşul haline gelmiştir. En çok oy alan site oluşturucularının tam listesine göz attığınızdan emin olun.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector