SEO için 13 En İyi Web Hosting (2020) – Web Siteleri Nasıl Üst Sıralarda olsun

İster inanın ister inanmayın, SEO için en iyi web barındırma, basit anahtar kelime araştırmalarının başarabileceği ötesinde arama sonuçlarındaki görünürlüğünüzü önemli ölçüde artırabilir. Çalışma süresi, hız, sunucu konumu ve güvenlikle ilgili özelliklerin tümü, arama motorlarının web sitenizi nasıl sıraladığını etkileyebilir ve tüm ana makineler bunları sağlamada mükemmel değildir.

Bununla birlikte, SEO dostu barındırma bulmak büyük bir baş ağrısı olmak zorunda değildir. Aynı bileşenler, küçük bir işletme, e-ticaret mağazası, blog veya profesyonel portföy işletiyorsanız, çoğu siteyi genellikle başarılı kılan unsurlardır. Yüksek güçlü SEO araçları ve güçlü hizmet garantileri ile gelen internetin en iyi barındırma sağlayıcılarını vurgulamak için zaman ayırdık.

Birçok başlangıç ​​web girişimcileri SEO uzmanlığı etkileyici bir düzeyde olmayabilir, ancak seçtikleri barındırma sağlayıcısı, sitelerinin arama sonuçlarında ne kadar yüksek göründüğü konusunda büyük bir fark yaratabilir. Burada, sitenizin sıralamasını optimize etmenize yardımcı olabilecek ana bilgisayarlara yakından bakacağız.

SEO İçin En İyi Genel Web Hosting Paketleri

SERP – hayır, içeceğinizin dibine ulaştığınızda samanınızın çıkardığı ses değil. Arama motoru sonuç sayfası anlamına gelir ve sayfanın üst kısmında veya yakınında olmak işletmenizin kârlılığı üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Aslında, bir mağazanın ürünlerini arama sayfalarında bulan tüketicilerin% 50’si bu işletmeyi bir gün içinde ziyaret etti.

Bu yüzden sadece bir web sitesine sahip olmak yeterli değildir. İşletmelerin rekabet edebilmek için arama sonuçlarında üst sıralarda yer almaları gerekir ve ilk adımlardan biri, tam da bunu yapmanıza yardımcı olmak için optimize edilmiş paketleri olan bir ana bilgisayar bulmaktır. Aşağıdaki sağlayıcı, yüksek çalışma süresi garantileri ve hızlı sayfa yükleme süreleri (her ikisi de etkili SEO’daki önemli faktörler) ve siteler ölçeğinde yükseltilmiş hizmet katmanlarına kolayca geçişi nedeniyle SEO dostu barındırma listemizi üstlenir.

Aşağıdaki tabloda bağlantılı olan incelememiz, bu ana makinenin neden SEO için en iyi faturalandırmayı aldığı konusunda kapsamlı bir genel bakış sunuyor. Sağlayıcının işletmenizin bugünün rekabetçi çevrimiçi ortamında rekabet etmesine nasıl yardımcı olabileceğini görmek için bunu okuduğunuzdan emin olun..

En iyi genel ana bilgisayarlara göz atın »

SEO için en ucuz Web Hosting

Web’in ilk günlerinden bu yana yapılan en büyük değişikliklerden biri erişim oldu. 1990’larda, internette bir siteye sahip olmak, esas olarak sadece büyük işletmeler ve teknoloji meraklıları tarafından ulaşılabilecek bir şey olarak görüldü, maliyet ve teknik yeterlilik piyasaya girişin önündeki engellerdi.

Şimdi, herkesin çevrimiçi olduğu anlaşılıyor – çizburger hakkında blog yayınlayan insanlardan kurumsal düzey şirketlere kadar. Yukarıda tartışılan site oluşturucular ve bugünün pazarında cüzdan dostu barındırma yaygınlığı ile maliyet ve teknik bilgi artık girişimciler ve blogcuların çevrimiçi iş ortamına girmesini detouring etmiyor.

Ancak, bir sağlayıcının ucuza hizmet sunması, planlarının çevrimiçi varlığınızı ve iş misyonunuzu destekleyebileceği anlamına gelmez. SEO söz konusu olduğunda sektördeki en uygun fiyatlı ana bilgisayarlara baktığımızda, açıkça fiyat düşündük. Bununla birlikte, maliyet, mevcut özellikler ve hizmet seviyeleri arasında korelasyonlar da çizdik. Bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda, aşağıdaki üç sağlayıcı en üste çıktı.

Bu ana bilgisayarlar sadece bütçe kolay değil, aynı zamanda onların özellik ağır hosting paketleri sitenizin arama sıralamalarında tırmanmaya ve size en iyi yatırım getirisini sağlamak için eminiz. Her ay sadece birkaç kuruş için aldığınız her şeyi görmek için aşağıdaki tablolardaki incelemelere göz atın.

Daha fazla ucuz ev sahibi eleştirilerini göster »

SEO için En İyi WordPress Barındırma

Kurulumu kolay, SEO için oluşturulmuş ve en iyi blogcular ve SEO uzmanları tarafından önerilen bir içerik yönetim sistemi için pazardaysanız, WordPress’ten başka bir yere bakmayın. Ücretsiz, açık kaynaklı yazılım, web’in yaklaşık% 30’una ve CMS kullanan sitelerin yaklaşık% 60’ına güç sağlar.

Bu yaygın kullanımın bir sonucu olarak, tuzuna değer herhangi bir barındırma sağlayıcısı bir çeşit WordPress barındırma paketi sunacaktır. Ancak, bu planların hepsi eşit olarak yaratılmamıştır. WordPress sitenizin en iyi performansını sağlamak için, yazılımın önceden yüklenmiş veya tek tıklamayla yüklenmesini, sınırsız WordPress sitelerini barındırabilmesini ve geniş eklenti uyumluluğunu sunan ana bilgisayarları aramanız zorunludur..

Piyasadaki en iyi WordPress sunucularını dikkatli bir şekilde araştırdıktan sonra, aşağıdaki üç seçeneğin sektördeki en etkili olduğunu gördük. Bu sağlayıcılar, hızlı kurulum sihirbazları ve WordPress yüklemeleri ile fikirlerinizi çevrimiçi hale getirmenizi kolaylaştırır. Aşağı kaydırın ve aşağıdaki tablolardaki her bir incelemeyi okuyun. Bu sunucular sadece WordPress ile iyi çalışmaz, aynı zamanda planları kitlelerinizi kitlelere vurmanıza yardımcı olmak için özel olarak yapılmış özelliklerle doludur..

Diğer WordPress host eleştirilerini göster »

SEO için En İyi Web Sitesi Oluşturucu Barındırma

Lezzetli bir çikolatalı kekin başarıyla pişirilmesi doğru malzemelerle başlar. Şeker, un, yumurta, süt ve – tabii ki – çikolataya ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz. Ancak arzu ettiğiniz lezzetli sonuçları elde etmek için bu bileşenlerin doğru şekilde ölçülmesi, birleştirilmesi ve pişirilmesi gerekir. Çoğu amatör, usta pasta şefleri tarafından geliştirilen özenle inşa edilmiş tarifleri takip ettikleri için ağız sulandıran kekleri masaya koyabilirler ve siteniz için iyi bir SEO grubu hazırlamak farklı değildir..

SEO için en iyi tarifler doğru malzemeleri tedarik ederek başlar: kullanıcıları çekici bir site tasarımı ve arama motoru botlarının kolayca taranması ve sıralanması için kolay bir site mimarisi. Bu kulağa karmaşık gelse de, web sitesi oluşturma ve tasarımı için en yüksek puan alan ana makinelerimiz formülü takip etmeyi kolaylaştırıyor.

Aşağıdaki üç ana bilgisayar, kullanıcıların kodlamaya gerek kalmadan güzel, SEO dostu siteler geliştirebileceği sezgisel, sürükle ve bırak ortamları sundukları için site oluşturucu listemizin zirvesinde yer almaktadır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda profesyonel olarak tasarlanmış şablonla, bu ana bilgisayarların her biri kullanıcılara çevrimiçi işlerini kurmaları ve hedef kitlelerle bağlantı kurmaları için bir temel sağlar. Aşağıdaki tablolarda tam incelemelerimizi okuyun ve bu ana bilgisayarların web sitesi oluşturucularının çarpıcı bir site geliştirmenize ve SEO tarifinizi mükemmelleştirmenize nasıl yardımcı olabileceğini görün.

Daha fazla web sitesi oluşturucu incelemesine bakın »

En İyi İşletme & SEO için E-ticaret Web Hosting

Tüketiciler çevrimiçi bilgi aradığında, oranları bulmak için Google’a yönelmeleri oldukça iyidir. Arama motoru devi, yılda yaklaşık 2 trilyon arama anlamına gelen saniyede 62.000’den fazla aramaya güç veriyor.

Bu aramalardan bazıları en yeni ve en şirin kedi videolarını arayan web sörfçülerinden gelse de, çoğu ürün ve hizmet satın almak isteyen insanları temsil ediyor. Bu nedenle, ister tuğla ve harç dükkanları isterse çevrimiçi mağaza önlükleri olsun, modern işletmeler için geniş kapsamlı bir web varlığına sahip olmak ve Google sonuçlarında üst sıralarda yer almak inanılmaz derecede önemlidir..

İyi bir SEO hosting planı, müşterilerin sizi bulmasına yardımcı olmak için düşük maliyetli bir yoldur, bu da yatırımda büyük bir getiri sağlayabilir. Ve stratejinizdeki öncelik # 1 pazarlama çabalarınızı artırmak için doğru ev sahibi ile ortaklık olmalıdır. Aşağıdaki sağlayıcı, hızlı sayfa yüklemeleri ve yüksek çalışma süresi ile yüksek performanslı bir e-Ticaret veya iş sitesi çalıştırmanıza yardımcı olacak paketler sunar. Bu ana bilgisayarın işletmenizin Google’daki girişlerini nasıl artırabileceğini ve müşterileri sürülerek pazar yerinize nasıl getirebileceğini öğrenmek için aşağıdaki tabloda bağlantılı tam incelememize göz atın..

Daha fazla işletme barındırma incelemesine bakın »

SEO için En İyi Blog Barındırma

Onlarca yıl önce Bill Gates tarafından meşhur olan “İçerik kraldır” atasözü, bugünün blog yazısında hala geçerlidir. Blog yazmak sadece mesajınızı iletmenin bir yolu değildir. Sitenize iyi yazılmış, yeni içerikler pompalamak, arama sonuçlarındaki sıralamanız üzerinde son derece olumlu bir etkiye sahip olabilir..

Bu yüzden B2B’nin% 60’ından fazlası ve B2C pazarlamacılarının yarısı, bloglarını SEO aracılığıyla daha geniş kitlelere ulaşmak için optimize etmeye çalıştı. Blog sitelerini beslemek söz konusu olduğunda en iyi olduğunu iddia eden bir dizi ana bilgisayar var, ancak pek çoğu bunu aşağıdaki sağlayıcıdan daha iyi yapmıyor.

Uygun maliyetli barındırma paketleri, hızlı kurulum süresi ve en popüler bloglama platformlarıyla uyumluluk sayesinde, bu sağlayıcı işletmelerin içeriklerini ve markalarını çevrimiçi pazarlamasına yardımcı olma yeteneği için listemizin başında gelir. Aşağıdaki tablodaki kapsamlı incelememiz, bu ana bilgisayarın site sahiplerine içerik sayfaları oluşturmalarına, bir web varlığını geliştirmelerine ve okuyucuları ve müşterileri çevrimiçi mülklerine çekmelerine yardımcı olacak araçlara genel bir bakış sunmaktadır..

Daha fazla blog host incelemesine bakın »

SEO ve Optimal Web Sitesi Performansı için En İyi Web Hosting

Belki de bir ev sahibi bir sitenin SEO üzerinde en büyük etkileri hız ve kullanılabilirlik ile geliyor. Yüklemesi yavaş olan veya düzensiz duruş süreleri olan siteler genellikle Google’dan organik aramada sıralamalara zarar veren bir ceza alır.

SEO’yu olumsuz etkilemeye ek olarak, tüketiciler başka bir yere gitmeden önce sayfaların yüklenmesi için nadiren birkaç saniyeden fazla beklediğinden, yavaş yükleme süreleri sayfa terk oranlarını artırabilir. Bu, SERP’lerde görünmezlikle birleştiğinde, günümüzün web merkezli pazarında rekabet etmeye çalışan bir işletme için tabuttaki çivi olabilir.

En uygun site hızının cevabı SSD’lerde (katı hal sürücüler) bulunabilir. Üst düzey SSD ana makinelerimiz, sabit disk sürücülerinin (HDD) performans düzeylerinin 20 katını sağlayabilir. Ve bunu bir sanal özel sunucuda (VPS) barındırma ile birleştirirseniz, sitenizin kullanılabilir ek bilgi işlem gücü, depolama alanı ve bant genişliği ile yıldırım hızında olacağından emin olabilirsiniz..

Aşağıda en yüksek puan alan SSD VPS barındırma sağlayıcımız bulunmaktadır. Aşağıdaki tabloda yer alan incelemeye tıklayın ve bu ana bilgisayarın site performansını, ziyaretçi katılım oranlarını ve gelirini nasıl artırabileceğini öğrenin.

Daha fazla yüksek performanslı hosting incelemesine bakın »

Arama Sıralamanızı ve Kârınızı Arttırmak için Öncü Sağlayıcı Seçin

Bir web varlığı oluşturmak söz konusu olduğunda gizli SEO önemli değildir. Ancak sitenizi arama sonuçlarında üst sıralarda olacak şekilde optimize etmenin, çoğu web girişimcisi için ulaşılamayacak gibi görünen mistik bir süreç olması gerekmez. Burada sunulan sınıfının en iyisi ana bilgisayarların yardımıyla, çevrimiçi işiniz SERP’lerde en iyi sonuçlara katılır ve izleyicilerinizin ve müşterilerinizin aradığı şeyleri sıralar..

Ekranda SEO kavramları olan bir bilgisayarda bir kadın fotoğrafı

Burada ele alınan toplantı sahipleri, girişimcilerin çevrimiçi bir varlık oluşturmasına ve arama sonucu sıralamalarını optimize etmesine yardımcı olabilir.

Site sahipleri için başlangıçta, web’de çalışmaya başlamak ve çalıştırmak oldukça basit olabilir ve üst düzey SEO ana bilgisayarlarımızın çoğu yeni başlayanlarda bunu kolaylaştırır. Bu sizin gibi geliyorsa, başlangıç ​​kılavuzumuz size başlamak için en iyi yollardan geçebilir. Sitenizi oluştururken bu ipuçlarını aklınızda bulundurun. En başından itibaren endüstrinin en iyi uygulamalarını takip ederek formunuzu iyi hissedeceksiniz.

Tecrübeli profesyoneller için, piyasadaki en iyi geliştirici dostu ev sahiplerine de bir rehber sunuyoruz. Müşterilere en iyi iş uygulamaları konusunda danışmanlık yapmak ve sürekli olarak aramalarda üst sıralarda yer almalarına yardımcı olmak için ana bilgisayarlarla kurmak için kişisel el kitabınız olarak düşünün. Müşterileri başarıya giden yolda daha iyi ayarlayabilir veya yerleşik siteleri olanları yeniden yönlendirmeye ve çabalarını doğru yöne odaklamalarına yardımcı olabilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me