Shopify İncelemesi: Yeni Uygulama Arrive ™ Konsolide Sipariş Takibi Sunuyor

Her boyutta bağımsız çevrimiçi işletmeyi güçlendiren Shopify perakendecileri, Kara Cuma ve Cyber ​​Pazartesi alışverişlerinde 1 milyar dolardan fazla satış yaptı. Şimdi, Shopify’ın en yeni tasarımı e-Ticaret işlemlerinin diğer tarafını ele alıyor.


İOS’ta kullanılabilen bir mobil uygulama olan Arrive, çevrimiçi alışveriş yapanların satın alma işlemlerini, tüm toplu taşıma işlemlerinde, güncellemeler için güncellemeler sağlamak üzere otomatik olarak senkronize eder. Shopify, Kasım ayı sonlarında beta sürümünde olan uygulamanın genel kullanılabilirliğini duyurdu. Project Lead Robleh Jama, Shopify’ın erken beyin fırtınası konuşmalarını ve tüketiciler için çevrimiçi alışverişi düzene sokma yaklaşımını açıkladıktan sonra, uygulamayı ilk kez kullananlardan biriydik.

Gelmesi ile Tanışın: Shopify’ın En Yeni Mobil Uygulaması

Robleh, Shopify’ın mobil satışlarının Kara Cuma ve Siber Pazartesi hafta sonu boyunca üst üste geçtiğini söyledi. Telefonlar ve tabletler aracılığıyla yapılan alımlar, 2016’dan% 10’luk bir artış olduğunu söyleyen tüm satışların% 64’ünü oluşturdu..

Robleh, “İnsanların mobil cihazlara giderek daha fazla önem vererek çevrimiçi alışveriş yaptıklarını biliyoruz,” dedi. “Sipariş takibinin, insanları sadece satın alınan sistemleri izlemek için antika sistemler ve şifreli izleme kodlarıyla uğraşmaya zorlayan karmaşık bir süreç olduğunu da biliyoruz. Bu nedenle, akıllı telefonlarımızdan daha fazla satın aldığımızı bilerek, satın aldığınız şeyleri izlemenin de kolay olması gerektiğini düşündük. ”

Bu nedenle, Arrive kullanıcıların Gmail hesaplarıyla senkronize olur ve e-postaları “takip numarası” veya “paketiniz gönderildi” gibi ilgili bilgiler için tarar ve verileri alır. Perakendeci-agnostik uygulaması, her siparişin durumlarını birleştirir ve bunları ürün, perakendeci ve müşteri hizmetleri seçenekleri hakkında ayrıntılarla birlikte izleme bilgilerini ve teslimatı yapacak nakliye hizmetini görüntüleyen basit bir arayüzde izler..

Genel Değerlendirme: 4.9 / 5.0

Gelmesi, Robleh’un “markaların ve tüketicilerin karşılaştığı zorluklar için deneysel ürünler oluşturmaya odaklanan küçük ve kavgacı bir tasarımcı ve mühendis ekibi” olarak adlandırdığı, skunkworks esque ürün geliştirme grubu Shopify Garage’ın en son sürümüdür. Geçen yıl bu kez, Kanada e-Ticaret platformu grubun hem perakendecilere hem de alışveriş yapanlara hitap eden flash satış uygulaması Frenzy’yi piyasaya sürdü.

İOS App Store’da ücretsiz olarak bulunan Arrive’ın indirilmesi, yüklenmesi ve yapılandırılması inanılmaz derecede basittir. Arrive, standart UPS, USPS, FedEx ve DHL de dahil olmak üzere 400’den fazla taşıyıcıyla ve yüzlerce perakendeciyle uyumludur.

Shopify Arrive'in ekran görüntüleri

Shopify, Arrive’ın en yeni tasarımı, iOS kullanıcılarının gelen tüm gönderileri kolayca izlemesini sağlar.

Müşteriler Arrive’da belirli bir sipariş görmezse uygulama manuel girdiye izin verir ve kullanıcıları ekibin ileriki teslimatlar için taşıyıcı ekleyip ekleyemeyeceğini görmek için kullanıcıları e-postayı [email protected] adresine yönlendirmeye teşvik eder..

Robleh, “Bu paket izleme sürecini otomatikleştirmenin ne kadar zor olacağını bilmiyorduk” dedi. “Arrive’da birçok hareketli parça var ve büyük zorluk, bu kadar karmaşık bir sisteme basitlik, düzen ve şeffaflık getirmek oldu.”

Özellikler: Otomatik İzleme ve Canlı Harita Güncellemeleri

Arrive’ı Gmail hesabınıza bağlamak, e-postanıza giriş yapmak kadar basittir. Uygulama, temiz ve aerodinamik bir arayüzde gönderi ve sipariş bilgilerini hemen görüntüleyerek geri kalanıyla ilgilenir.

Arrive, kullanıcılara, uygulamanın yalnızca satın alma numaraları, operatör adları, sipariş numaraları ve ürün ayrıntıları da dahil olmak üzere satın alma işlemleriyle ilgili bilgi topladığından emin olmak ve kişisel veya teslimat bilgilerinin diğer uygulamalarla veya şirketlerle paylaşılmamasını sağlamak için hızlıdır..

Paketlerinizi canlı bir harita görünümünde izlemenin yanı sıra, siparişiniz gönderim ve teslimat sürecinin yeni aşamalarına ulaştığında Arrive zengin bildirimler gönderir – Robleh en sevdiği özellik olarak tanımlanır.

“İnsanların uygulamayı açmaya bile gerek kalmadan otomatik paket izleme güncellemeleri almayı seveceklerini düşünüyorum” dedi. “Güzel, basit ve kullanımı kolay bir şey yaratmak istedik.”

Geldiniz: Artan E-posta ve Mobil Destek için Takipte Kalın

İOS cihazlarda yalnızca Gmail kullanıcılarının ötesinde daha geniş destek görmek isteriz, ancak Robleh, yepyeni uygulama için daha fazlasının geleceğinden emin oldu. Android cihazlarla, diğer e-posta istemcileriyle ve web tarayıcılarında potansiyel bir genişlemenin yanı sıra daha ayrıntılı izleme güncellemeleri, basitleştirilmiş iadeler ve ürünleri yeniden sipariş etmenin daha kolay bir yolunun yolda olduğunu söyledi..

“Gelmesi için büyük planlarımız var ve paket takibini mümkün olduğunca kolaylaştırmaya yönelik yeni özellikler oluşturmaya ve eklemeye devam edeceğiz” dedi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector