“Shopify Planları” – Basic vs. Lite vs. Advanced vs. Plus (Fiyatlandırma Tablosu)

Çevrimiçi mağazanıza başlarken, gözden geçirmeniz gereken birçok Shopify planı vardır. Ama hangisi sizin ve işletmeniz için doğru?

İster bir sonraki Amazon olmayı hedefleyin ister sadece el yapımı mücevherlerin ikincil bir gelir akışı haline gelip gelmeyeceğini görmek isteyin, çevrimiçi mağazanız bir web barındırıcısı ile başlar. Söylemeye gerek yok, Shopify’ın itibarı perakende sektöründe saygı görüyor.

Şimdiye kadar, ücretsiz deneme sürümü tarafından emildiniz, ancak bu 14 gün dolduğunda, piper’i ödeme zamanı. Ve bu bir plan seçmek demektir. Tomurcuklanma işiniz için en uygun kararı vermenize yardımcı olacak fiyatlandırma, ödeme özellikleri ve diğer faktörleri göz önünde bulundurarak her Shopify planının özelliklerini inceleyelim.

Shopify Fiyatlandırma Planları: Karşılaştırma Tablosu

Shopify fiyatlandırma seçenekleri üç ana plana ayrılmıştır: Temel, Standart ve Gelişmiş. İki ek çözüm, Shopify Lite ve Shopify Plus mevcuttur, ancak daha az reklamı yapılır. Her bir seçenekle ilişkili maliyetleri aşağıdaki kullanışlı ve kullanışlı bir tabloda eşledim.

Hafif
Temel
Standart
ileri
Artı

Fiyat:9 $ aylık
ŞİMDİ SATIN AL düğmesi ile
Aylık 29 $Aylık 79 $Aylık 299 $görenek
İşlem ücretleri:% 2,9 + 0,30 ABD doları% 2,6 + 0,30 ABD doları% 2,4 + 0,30 ABD doları
Açıklama:Küçük tüccarların Facebook’ta satış yapmaları, bir sitede veya blogda ürünleri tanıtmaları ve kredi kartı ödemelerini kabul etmeleri için bir başlangıç ​​planıKüçük ve orta ölçekli satıcıların başlaması için temel bir planHızlı büyüyen şirketler için bir planÖlçeklenebilirlik için ek özelliklere ihtiyaç duyan şirketler için premium planBüyük ölçekli işletmeler ve yüksek hacimli satıcılar için kurumsal düzeyde bir plan
Shopify’ı 14 Gün boyunca Ücretsiz Deneyin

Shopify Temel, Standart ve Gelişmiş, dijital ürünler de dahil olmak üzere sınırsız ürün görüntülemeye izin verir ve müşteriler tekrar ziyaretçi olarak giriş yapabilir. Bu ana planlarda 7/24 e-posta, telefon ve sohbet desteği standart olsa da, benzerlikler burada sona eriyor.

Ne yazık ki, Shopify planlarının hiçbirinde bir alan adı bulunmuyor. Sahip olduğunuz bir tanesini kullanabilir veya Shopify aracılığıyla yeni bir alan satın alabilirsiniz, ancak daha iyi, daha ekonomik seçenekler mevcuttur.

Shopify Planlarına 3 Alternatif

Shopify’ın oldukça harika olduğunu düşünüyoruz, ancak all-star e-ticaret platformu denizdeki tek balık değil. Çevrimiçi mağazanızı oluşturmak, ödemeleri işleme koymak, envanteri izlemek ve ürünlerinizi pazarlamak için aşağıdaki diğer seçeneklere göz atın.

Çevrimiçi mağazalar oluşturmak için en iyi programlar, bir web sitesini korumak ve büyütmekle ilgili tüm teknik ayrıntılarda yer almadan satışlarınızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlar. İşlerin sorunsuz çalışmasını sağlamak için hangi şirketlerin en iyi kaynaklara, desteğe, temalara ve e-ticaret sistemlerine sahip olduğunu öğrenin:

Diğer e-ticaret barındırma seçeneklerine bakın »

1. Shopify Başlangıç ​​Planı (Shopify Lite Planı)

Shopify Lite, genel Shopify e-Ticaret seçeneklerine giriş yolu olarak hizmet vermektedir. Bu plan, tam olarak barındırılmayan beş çözümden yalnızca biridir, yani sosyal medya dışında çevrimiçi bir mağazaya sahip olmak için bir ana bilgisayara kaydolmanız gerekir..

Shopify Lite, kullanıcıların Facebook’ta ürün satmasına, bunları mevcut bloglarına veya web sitelerine entegre etmelerine olanak tanır (bu, yukarıda belirtilen barındırma planlarından birine kaydolduğunuzda) ve öğelerin ödemelerinin yarısından daha düşük bir maliyetle kabul edilmesini sağlar Shopify Basic. Söylemeye gerek yok, bu başlangıç ​​planı, özellikle yüksek değerli, düşük maliyetli bir ana bilgisayarla eşleştirildiğinde en iyi değeri sunar.

Shopify Lite planınızdan en iyi şekilde yararlanmak için uygun fiyatlı bir paylaşımlı barındırma sağlayıcısıyla iş ortaklığı yapın:

Shopify kullanıcıları için daha ucuz hosting »

2. Shopify Temel Plan Özellikleri

Shopify Basic, ana planların en ucuzudur, ancak maalesef çok fazla şey söylemiyor. Diğer e-Ticaret sitesi oluşturma hizmetleriyle karşılaştırıldığında Shopify, satış noktası sistemi, promosyon kodu üreticisi ve sahtekarlık analiz araçları için yüksek bir ücret talep eder. Shopify ekip üyeleri platformun e-ticarete özel işlevlerinden gurur duyarlar. Başka bir deyişle, blogunuzu barındırmak veya özgeçmişinizi göndermek için Shopify’a kaydolmazsınız.

3. Standart Shopify Özellikleri

Standart Shopify, beklenen POS sistemi, promosyon kodu motoru, 7/24 destek ve Shopify Basic kapsamındaki sınırsız ürün teşhir sunumunu, hediye kartı özellikleri ve raporlama araçlarının ek avantajlarını içerir. Bizim için, bu fiyat 30 $ -bir-tuhaf zammı değer gibi görünüyor, ama, her biri kendi. Terk edilmiş sepet kurtarma aracı, maliyeti haklı çıkarmaya yardımcı olmayı amaçlayan bir özelliktir, ancak Shopify’ın uygulama pazarı aynı sonucu elde etmek için çok daha ucuz seçenekler sunar.

4. Gelişmiş Shopify Özellikleri

Tahmin edebileceğiniz gibi, yukarıda belirtilen planlara dahil edilen her özellik, gelişmiş raporlama özellikleri ve gerçek zamanlı taşıyıcı gönderimi sunan Advanced Shopify ile standart olarak gelir. Advanced Shopify kesinlikle üç ana planın en pahalısıdır, ancak kredi kartı ücretleri hepsinden düşüktür ve e-Ticaret analiz araçları popüler analiz hizmetleriyle rekabet edebilir.

5. Shopify Profesyonel Planı (Shopify Plus Planı)

Shopify Plus o kadar özel ki, ne gerektirdiğinden bile emin değiliz … Sadece şaka yapıyorum, ancak belirsiz “kurumsal düzeyde çözüm” açıklaması ürün pazarlama perspektifinden istenecek çok şey bırakıyor.

Bizim paket programımız şudur: Yüzlerce sayfanızın ürün envanterinden aylık on binlerce veya yüz binlerce dolar gelirle uğraşan, yoğun bir şekilde trafiğe açık çevrimiçi bir satıcıysanız, Shopify’a ücretsiz danışmanlık için çağrı yapabilirsiniz. Artı ekip, zaten başarılı olan markanızı güçlendirmek için özel bir çözüm üretecek.

Bununla birlikte, kurumsal sınıfta ciddi iseniz, muhtemelen tamamen barındırılan bir platform kavramını aşmışsınızdır. Büyük olasılıkla siteniz (yani işletmeniz) beklediğiniz trafik ve para kazanma türlerini karşılayabilecek bir barındırma hizmeti tarafından desteklendiğinde en iyi performansı gösterir. Muhtemelen kurumsal ihtiyaçları karşılayabilecek bir VPS veya özel bir sunucuya ihtiyacınız vardır ve bu konuda size yardımcı olabiliriz!

Tavsiyemiz: Ücretsiz Eklentiyle Hosting Planlarını Shopify

Dürüst olmak gerekirse, Shopify’ın bazı çok daha uygun, uygun fiyatlı ve destek anlayışlı hizmetlerini bilen planlarını özetlemek benim için zor oldu. Maliyeti, donanım yeteneklerini, mevcut e-ticaret araçlarının çeşitliliğini ve bunların nasıl kullanılacağını hesaba katarak, bir WordPress ana bilgisayarı kullanmanızı ve ücretsiz Shopify eklentisini yüklemenizi öneririz. Daha az dolar için tüm ticaret patlama alacak. Başlamak için en iyi WordPress ana bilgisayarına göz atın.

Shopify kullanıcıları için daha fazla WordPress barındırma »

İkna olmadınız mı? Shopify’ı 14 Gün boyunca Ücretsiz Deneyin

Unutmayın, bu kararı doğrudan kapıdan çıkarmak zorunda değilsiniz. Shopify’ın ücretsiz denemesi, ayağınızı platformda ıslatmak, arayüzle oynamak ve işletmenizin Shopify’ın temelinden büyüyüp büyümediğini belirlemek için harika bir fırsattır. Bugün tartıştığımız beş plana karar vermezseniz, korkmayın. Bunun yerine e-ticaret için dikkate alınacak tonlarca kaliteli, saygın ana bilgisayar var.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me