Web Hosting için ne kadar ödemeliyim? – Web Sitesi Maliyetleri 2020

Tüm planları ve teknolojileri piyasada dönen ile, ilk web sitesine başlamak isteyenler merak bırakılabilir: web hosting için ne kadar ödemek gerekir?


Neyse ki, barındırma hizmetleri muhtemelen beklediğinizden daha ucuzdur. Ücretsiz çevrimiçi barındırma hizmetleri bulabilmenize rağmen, hile en yüksek değeri sunan sağlayıcıyı bulmaktır. Kesinlikle en kullanışlı özellikleri, yardımcı desteği, sıkı güvenliği ve en uygun fiyata yüksek güçlü performansı sağlayan barındırma şirketi için alışveriş yapmak isteyeceksiniz..

İlk web sitenizi veya 50’nizi oluşturuyor olsanız da, pazardaki seçeneklerinizi karşılaştırmak akıllıdır. Web barındırma giderleri için bu nihai kılavuzda, en rekabetçi fiyatlandırma yapılarından bazılarına, ayrıca farkında olmak için ek maliyetlere ve tasarruf fırsatlarına bakacağız.

Paylaşımlı Hosting İçin Ne Kadar Ödemeliyim?

İlk olarak, en ucuz hosting türlerine sahibiz. Paylaşımlı barındırma, şirketin X sunucu sayısına sahip olduğu ve her fiziksel makinede birden fazla istemci web sitesi barındığı bir hizmettir. Kullanıcılar, sunucu kaynaklarını paylaşır ve sonuç olarak daha düşük fiyatlardan yararlanır. Müşteriler, sunucunuzu ve destekleyici altyapısını kullanmanın tüm maliyetlerini karşılamak yerine, genellikle ödemeyi bekleyebilir sağlam bir paylaşılan barındırma planı için ayda yaklaşık 5 $.

En popüler paylaşılan barındırma sağlayıcılarını satın alınabilirliklerine göre inceleme özgürlüğünü aldık. Aşağıdaki kullanıcılara en yüksek fiyat / kalite değeri sunan ana bilgisayarları not edin.

Daha ucuz paylaşılan hosting planlarına bakın »

Bir Web Sitesi Oluşturucusu İçin Ne Kadar Ödemeliyim?

Web sitenizi barındırma maliyetlerinin yanı sıra, biri tasarım ve geliştirme düzenlemek zorunda. Bu kediyi kaplamanın çeşitli yolları vardır, ancak en son trendlerden biri, HTML, CSS veya programlama dilleriyle uğraşmadan site düzeninizi görsel olarak planlamanızı ve oluşturmanızı sağlayan bir tür sürükle ve bırak arayüzü kullanmaktır. Uygun şekilde adlandırılmış site oluşturucular, web geliştirmenin kodlama bileşenini ortadan kaldırır ve bunun yerine ne görürsen onu alırsın (WYSIWYG) deneyimi. Web oluşturucuları iki çeşittir..

Seçenek # 1: Weebly.com veya Wix.com gibi bir web sitesinde eriştiğiniz ve sıfır etkileşimde olduğunuz bir şirket tarafından barındırılan düzenleme ortamları vardır. Kendi sitenizi doğrudan tarayıcınızdan alay eder, özelleştirir ve yayınlarsınız. Bu inşaatçılar genellikle ücretsiz olarak başlar, ancak depolama ve trafik sınırlamaları, sitenizde görünen reklamlar ve genel olarak esneklik eksikliği nedeniyle hızlı bir şekilde rahatsız olursunuz. Ücretli bir plana geçmeyi seçerseniz, bunun maliyeti olabilir ayda 8 $ ile 28 $ arasında herhangi bir yerde.

Seçenek # 2: Aşağıdaki gibi site oluşturma araçları sunulmaktadır: bir ev sahibi ile kaydolmak için ücretsiz bir dikmek. Aylık barındırma ücretini ödersiniz ve Weebly veya başka bir WYSIWYG arayüzünün sunduğu tasarım basitliğinin tadını çıkarırsınız.

Özellik listesinde güçlü bir site oluşturucu içeren bir barındırma planı seçmenizi öneririz. Bu web sitesi oluşturucu paketleri genellikle 5 ila 10 $ arası bir basketbol sahasına girer ve aşağıdaki seçeneklerden birinden favori web sitesi oluşturucu hizmetlerimizin yorumlarını bulacaksınız..

Daha fazla web sitesi oluşturucu planına bakın »

WordPress veya Diğer CMS Hosting için Ne Kadar Ödemeliyim?

Bu behemoth rehberinin ilk üç bölümü, geleneksel barındırma yollarını – paylaşılan, neredeyse özel veya özel sunucular – özetlerken, 2000’ler bu seçenekleri yeni bir pazarlama dalgası getirdi. Uygulamaya özel barındırma daha çok WordPress barındırma, Joomla barındırma, Magento barındırma vb..

Yüzeyde, bu hizmetler geleneksel paylaşılan barındırmadan farklı değildir (özellikle VPS, adanmış vb. Olarak etiketlenmedikçe), ancak daha derin bir inceleme web projenizi yönetmek için hangi platformu kullanmayı umduğunuz özellikleri ortaya çıkaracaktır. Uygulamaya özel barındırma sağlamada mükemmel olan şirketler, yalnızca bu kitlelere hitap eden buzzwords’leri açılış sayfasının üstüne itmez (ör. “Tek tıklamayla kurulumlar” ve “otomatik eklenti güncellemeleri” gibi) En iyi WordPress, Joomla, Magento veya diğer platform barındırma sağlayıcıları, bu uygulama kullanıcılarına yarar sağlayacak özel özellikler içerecek şekilde planları özelleştirir. Bu sınıf ve kalibre planları için ne ödeyebileceğinize bir göz atalım.

WordPress Web Sitesi Barındırma En İyi Fırsatlar

İlk olarak, bloglama ve çok yönlü web sitesi yönetiminin kraliçesine sahibiz. WordPress, dünyadaki web sitelerinin neredeyse üçte birine güç veriyor ve barındırma şirketleri bu popülerlikten yararlanmak için akıllıca. Temel WordPress hosting planları genellikle yazılım için tek tıklamayla kurulumlar, WordPress siteniz için sınırsız disk depolama ve trafik izinleri ve belki de başlamak için ücretsiz bir alan adı kaydı sunar. Kulağa tanıdık geliyor mu? Evet, açıklanan temel planlar, yukarıda tartışıldığı gibi ayda 2 $ ila 10 $ karşılığında alınabilecek genel paylaşılan barındırma tekliflerine oldukça benzerdir..

Tercih edilen WordPress ana bilgisayarları, tamamlayıcı yazılım yüklemeleri, WP için optimize edilmiş önbellek araçları, hazırlama ortamları ve uzmanlar tarafından yürütülen çekirdek ve / veya eklentilerdeki güncellemeler gibi bonus özelliklerin ötesine geçer. Bunlar, aradığımız birinci sınıf WordPress barındırma özellikleridir ve hala ayda 5 $ kadar az. Elbette, gelişmiş yönetim özellikleri için ekstra ödeme yapacaksınız, ancak daha sonra buna ulaşacağız. Öncelikle, WordPress kullanıcılarına önermek için favori ana makinelerimize göz atın.

WordPress için daha fazla ana bilgisayar »

Joomla Web Sitesi Barındırma En İyi Fırsatlar

Geliştiriciler, pazarın en büyük ikinci payına sahip olan bir içerik yönetim sistemi (CMS) olan Joomla’yı çok seviyor. WordPress’te olduğu gibi, bu kullanıcı tabanına bir ana bilgisayar tavsiye ederken optimize edilmiş donanım yapılandırmaları veya Joomla geliştirme ekibiyle resmi ortaklık gibi Joomla’ya özgü avantajlar arıyoruz.

Önde gelen Joomla ev sahiplerinin çoğu, platformda aktif olarak çalışan açık kaynaklı geliştiriciler topluluğuyla el ele çalışıyor. Şirketler, Joomla kullanıcılarının sürekli gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için özel araçlar geliştiriyor.

Ortalama olarak, herhangi bir paylaşılan barındırma planı için ne ödeme bekliyoruz – ancak hizmetin gerçekten Joomla için optimize edildiğinden (veya umduğunuz kadar) emin olmak için özellikler listesini incelediğinizden emin olun. Favori Joomla hosting planlarımız aşağıda özetlenmiştir.

Joomla için diğer ev sahiplerini görün »

Drupal Web Sitesi Barındırma En İyi Fırsatlar

Tanınmış CMS platformları listesinde üçüncü sırada yer alan Drupal, teknik açıdan bilgili kullanıcılar tarafından sağlam güvenliği nedeniyle tercih ediliyor. Öğrenme eğrisi dik olabilir, ancak onu sevenlerin barındırma sağlayıcıları için belirli özlemleri vardır..

Drupal barındırma, WP barındırma veya diğer nişler kadar yaygın olarak tanıtılmaz, ancak bu planların hala aynı basketbol sahası: aylık 5 $ – 10 $. Drupal barındırma planına kaydolmadan önce aşağıdaki uzman onaylı ev sahiplerimizin incelemelerini okuduğunuzdan emin olun..

Drupal için daha fazla ev sahibi »

Magento Web Sitesi Barındırma En İyi Fırsatlar

Magento, e-ticaret sitesi sahiplerine yönelik olduğundan, uygulamaya özgü barındırma bölümüne özgüdür. Ürünleri çevrimiçi olarak sergilemek ve satmak istiyorsanız, Magento kesinlikle size yardımcı olacak kısa araçlar listenizde olmalıdır. En sevdiğimiz e-Ticaret barındırma sağlayıcılarımızın çoğu, ücretsiz alışveriş sepetleri, PayPal entegrasyonları ve pazarlama kredileriyle çevrimiçi mağaza sahibinin ihtiyaçlarına hitap ediyor.

Müşterilerin kişisel ve finansal bilgileriyle ilgili performans ve güvenlik gereksinimleri göz önüne alındığında, e-ticaret barındırma hizmetinin paylaşılan barındırma fiyat spektrumunun daha pahalı ucunda olduğunu görüyoruz. Kendinizi çevrimiçi pazarınızı özelleştirmek için ek hizmetler için ödeme yaparken de bulabilirsiniz.

Bütün bunlar, Premium hizmet için ayda 15 $ ödemeniz gerekmez Shopify gibi. Büyüyen müşteri tabanınızı destekleyecek ve Magento ile güçlendirilmiş mağazanızı özelleştirmek için seçenekler sunan paylaşılan bir barındırma planı seçin. En iyi Magento ev sahiplerinin yorumlarını inceleyin aşağıda.

Magento için daha fazla ev sahibi »

VPS Hosting için Ne Kadar Ödemeliyim?

Paylaşılan ve adanmış sunucu barındırma kavramlarını birleştiren sanal özel sunucu (VPS), birkaç bağımsız sunucu birimi olarak hareket etmek üzere bölümlenmiş bir makinedir. Tek bir fiziksel makinede birden fazla hesap barındırılabilse de, VPS’niz ve ayrılan kaynakları gerektiğinde kullanmak için sizindir. Temelde, paylaşılan barındırma tutkunluğu ve ölçeklendirme sınırlamaları ile özel bir sunucu barındırmanın güçlü performans potansiyeli ve finansal yükü arasında mutlu bir ortamdır.

Ortalama maliyetler beklenen yerde – paylaşılan barındırma işleminin hemen kuzeyinde, ancak özel bir sunucu maliyetinin çok altında – Temel bir VPS için ayda yaklaşık 20 $. Sektördeki en iyi değer önerilerini karşılaştırmak için VPS planlarını sık sık araştırıyoruz. Aşağıdaki en iyi ana bilgisayar önerilerimize göz atın.

Daha fazla VPS hosting planına bakın »

Dedicated Sunucu Barındırma için ne kadar ödemek gerekir?

Paylaşımlı hosting, tam tersi özel hosting tam olarak ne düşündüğünüzü ifade eder. Sunucunuz istediğiniz gibi (nedeniniz dahilinde) size aittir ve tüm sabit disk depolama, RAM, bant genişliği ve diğer kaynaklar barındırma ihtiyaçlarınıza özeldir. Kiraladığınız veya sahip olduğunuz sunucuda bir veya daha fazla hesabı barındırabilirsiniz ve bu barındırma türü genellikle ayda 100.000’den fazla site ziyaretçisi bekleyen müşteriler için uygundur.

Tahmin edebileceğiniz gibi, adanmış sunucular üç geleneksel barındırma türünün (paylaşımlı, sanal ve adanmış) en pahalısıdır. aylık ücretler 100 $ ile 2.000 $ arasında değişiyor. Barındırma şirketi teklifleri en pahalı değerlendirirken bile, fiyat, performans, güvenlik ve paranızın karşılığını dikkate almak. Aşağıdaki uygun fiyatlı, güçlü ve güvenilir özel barındırma hizmetleri için seçimlerimize göz atın.

Daha özel hosting planlarına bakın »

Yönetilen Hosting için Ne Kadar Ödemeliyim?

Premium barındırma özelliklerinin yabani otları içine derinlemesine, yönetilen hizmetler donanım ve altyapınızın bazı, en ya da tüm yönlerini denetleyen hosting şirketi içerir. Ev sahibi, blog içeriğinize, web tasarımınıza ve / veya ürün yol haritanıza odaklanırken BT departmanınız olarak görev yapar. Nihai gönül rahatlığı sağlayabilen beyaz eldiven hizmetidir, bu yüzden doğal olarak, fiyatı yükseltir.

FYI: Paylaşılan barındırma doğal olarak yönetiliyor. Paylaşılan bir sunucu hesabında yönetilen barındırma için ek ücret ödeyen bir pazarlama ürününün avına düşmeyin!

Barınmanın temel maliyetine, sunulan yönetim seviyesine (yarı – tam olarak yönetilen) ve şirketin dahil etmeyi seçtiği hizmet işlemlerine bağlı olarak, yönetilen barındırma 100 $ ‘ın biraz altında ve ayda 250 $’ a kadar özel bir yönetilen sunucu için. Yönetilen hizmetlere, ek ücretlere ve donanım saçmalıklarından daha bilgili birini tanımanın rahatlığına kaydolmadan önce ödevinizi yapın. Uzmanlarımız en popüler yönetilen sunucu planlarını gözden geçirdi ve aşağıda yer alan popüler seçimlerimizi görebilirsiniz.

Yönetilen diğer barındırma planlarına bakın »

Yönetilen WordPress Hosting için Ne Kadar Ödemeliyim?

Yönetilen barındırma, yazılım, tasarım ve içeriği ele alırken ana bilgisayarın donanımı ele alırken, yönetilen WordPress barındırma, ana bilgisayarın yazılımı ele aldığı anlamına gelir. Nasıl farklı düzeylerde yönetim hizmetleri (kendi, yarı ve tam) olduğu ve her şirket üç türü farklı şekilde yapabileceği gibi, yönetilen WordPress barındırma hizmetlerinin açıklaması ana bilgisayardan ana bilgisayara önemli ölçüde değişir.

Genellikle, tamamlayıcı WordPress güncellemelerini, eklenti yönetimini ve diğer sorun giderme ve destek hizmetlerini görmek isteriz. Ve yapabilirsin ayda 10 $ ile 15 $ arasında kuzey ödemeyi bekliyoruz böyle lüksler için. İnsan hatası potansiyeli, WordPress ile ilgili en büyük güvenlik riskidir, bu nedenle bu geliştirme ihtiyaçlarını duvarda tekmelemek, giderek daha popüler bir seçimdir. Ancak, pek çok ev sahibi yönetilen WP’yi daha uygun fiyatlı hale getirmek için çok çalıştığı ve en iyi tavsiye edilen birkaç plan aşağıda incelendiğinden endişe etmeyin.

Yönetilen diğer WordPress barındırma planlarına bakın »

Popüler Hosting Planları için İndirimli Fiyatlar Alın

Fikir birliği: Web barındırma Ramen erişte ve PB diyet bırakmak zorunda değilsiniz&Js. Hangi özelliklere bakacağınızı ve ne zaman yararlandığınızı bildiğiniz sürece aslında oldukça uygun fiyatlı. Web barındırma bir yatırımdır, ancak özellikle çoğu şirket yıllık olarak faturalandırdığından ve sizi ve işinizi başarıya hazırlamak için buradayız.

Bugün piyasadaki en güvenilir ev sahiplerinin çoğu ile özel anlaşmalar yaptık. Kategoriye göre sıralamak ve paylaşılan, VPS, özel sunucu, WordPress ve site oluşturucu barındırma hizmetlerinde en büyük indirimleri bulmak için burayı tıklayın veya aşağıdaki kuponlardan birini etkinleştirmek için tıklayın. Size kolaylık sağlamak için en popüler pazarlıklarımızdan birkaçını seçtik:

Ziyaret etmek

Temel Hosting

% 75 İndirimli Temel Barındırma

7.99 dolardı. Fiyatımız: 1,99 $ / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: ayda 1,99 ABD doları)

Ziyaret etmek

VPS Barındırma

% 58 İndirim VPS Barındırma

54,99 dolardı. Fiyatımız: 22,99 $ / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: 22,99 ABD doları / ay)

Ziyaret etmek

WordPress Barındırma

WordPress Barındırma% 51

7.99 dolardı. Fiyatımız: 3,92 $ / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: 3,92 ABD doları / ay)

Ziyaret etmek

Özel Hosting

% 25 İndirim Özel Hosting

199,00 dolar oldu. Fiyatımız: $ 149.00 / ay

Ziyaretçilerimiz için özel fiyatlandırma. Promosyon kodu gerekmez.

Anlaşmayı Etkinleştir

(Etkinleştir: 149,00 $ / ay)

Daha fazla kupon görün »

Dikkate Alınması Gereken Diğer Web Sitesi Maliyetleri: Alan Adları, Tasarım ve Pazarlama

Teknoloji şaşırmaya devam ediyor. Dünyanın her yerinde şirketler, insanları eskimiş hale getiren yeni gelişmelerle ortaya çıkıyor ve bu harika bir şey. Örneğin, Wix gibi şirketler web tasarımını otomatikleştirmek için yapay zekayı kullanıyorlar. Arama motoru reklamcılığı, şirketinizin adını dünyanın dört bir yanındaki potansiyel müşterilerin radarında birebir pazarlama çabalarına ihtiyaç duymadan gösterir. Önceden hazırlanmış şablonlar tasarım ve geliştirme süresini yarıya indirir ve liste uzar.

Elbette, bu fütüristik yeniliklerin hepsi ücretsiz olamaz. Bir web sitesi oluşturmanın ve ölçeklendirmenin diğer maliyetleri şunlardır:

  • Alan adları: Bir .COM alan adı kaydetme genellikle yılda yaklaşık 15 ABD dolarıdır; Birçok alan adı barındırıcısı bir yıllık ücretsiz kayıt sunar, ancak yenileme ücretlerine karşı dikkatli olun!
  • Tasarım ve gelişim: İster bir grafik tasarım ve web geliştirme ekibi kiralayın, ister bir tema seçin ve bir DIY tutumu benimseyin, tasarım bütçenize dahil edilmelidir. Bir web sitesi tasarımcısı veya geliştiricisi saatte 50 ila 150 dolar ücret alabilir veya her iki tarafın ihtiyaçlarını karşılayan bir sözleşme yapabilirsiniz. Alternatif olarak, WordPress, Joomla ve Drupal için ücretsiz ve premium temalar web’de bolca bulunur. Bunlar, tek site lisansı için 25 ABD dolarına mal olabilir.
  • Pazarlama: Herhangi bir iş lansmanında olduğu gibi, markanızı oraya götürmelisiniz. İster tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılığı ister daha organik bir yaklaşım seçin, bu bir yatırımdır. İPage veya Bluehost gibi bazı ana bilgisayarlar, Google AdWords, Yahoo veya Bing’e uygulanacak ücretsiz pazarlama kredileriyle başlayacaktır..

Web sitenizin ihtiyaçları büyüdükçe, bakım maliyetleri de artmaktadır. Neyse ki (ya da umarım), markanızın erişimi ve gelirleri birlikte büyümelidir. Bir sonraki projeniz için hangi barındırma türünün en iyi olduğu ve daha pahalı bir altyapıya ne zaman ölçekleneceğini bilmeniz hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın. Kaçırmış olabileceğim bir istatistik buldunuz mu? Aşağıda bana bildirin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector