Weebly Pricing & Plans 2020 – Web Barındırma, e-Ticaret ve Etki Alanları

Yeni bir web sitesi oluşturucu platformunda para harcamadan önce, Weebly fiyatlandırma kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu, daha uygun fiyatlı ve erişilebilir platformlardan biridir, ancak maliyet, sitenizi başlatmak için ihtiyaç duyacağınız özelliklerle nasıl karşılaştırılır?


İster tomurcuklanan bir girişimci olun, ister sadece tutkunuzu dünyayla paylaşmak isteyin, Weebly mesajınızı kitlelere yayınlamak için ucuz bir yol sunar. Üniversite öğrencileri, sınıf arkadaşlarının çevrimiçi portföy oluşturmalarına ve sürdürmelerine yardımcı olmak için Weebly’yi yarattı, bu nedenle uygun maliyetli tasarım kesinlikle önemli bir bileşen.

Burada, Weebly’nin planlarının farklı fiyat noktalarına bir göz atacağız ve bunları diğer en iyi web üreticileriyle karşılaştıracağız. Daha fazla bilgi için okumaya devam edin!

Weebly.com Fiyatlar – Genel Derecelendirme

Maliyet söz konusu olduğunda, Weebly, düşük fiyat noktalarında sunulan çok çeşitli özellik ve şablonlarla sezgisel kullanılabilirlikle evlenmek için listemizin en üst sıralarında yer alıyor. Hem acemi hem de profesyonel web üreticileri, maliyet, özellik sayısı, e-Ticaret seçenekleri ve toplam değer söz konusu olduğunda Weebly’yi yüksek oranda derecelendirir.

Temel web sitesi oluşturma işleminden kapsamlı e-Ticaret mağaza ön planlarına kadar planlar sunan Weebly’nin fiyatlandırma ücreti aylıktan 38 dolara kadar değişiyor. Hangi planı seçerseniz seçin, çalışmaya başlayabilirsiniz. Site sahiplerinin tek yapması gereken önceden tasarlanmış çok sayıda temadan birini seçmek ve kullanımı kolay sürükle ve bırak ortamında sayfaları kişiselleştirmeye başlamak.

Başka bir bonus – birçok barındırma sağlayıcısı, hosting planlarıyla Weebly yazılımını ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu, gitmek için ideal yoldur, çünkü uzun vadede en fazla paradan tasarruf etmenizi sağlar. Tam teşekküllü web barındırma için tam olarak hazır değilseniz, Weebly’nin giriş seviyesi planı için aylık 8 ABD doları ücreti, güzel bir site tasarlamak için ihtiyacınız olan her şeyi size verecektir.

Minimum yatırımla büyük bir getiri elde etmek istiyorsanız, Weebly sizin için uygun olabilir. Site oluşturucu hakkındaki kapsamlı incelememize göz atmayı unutmayın. Aşağıda diğer faktörlerin yanı sıra fiyatlandırmayı, kullanım kolaylığını, özellikleri ve güvenilirliği özetliyoruz.

En İyi Weebly Alternatifleri

Açıkçası, Weebly’nin oldukça harika olduğunu düşünüyoruz. Ancak buradaki diğer seçeneklerle nasıl karşılaştırılır? Tahmin edebileceğiniz gibi, kullanıcıları için web tasarımını basitleştirmek isteyen birçok şirket var.

İşte, düşük maliyetli, barındırılan yapımcılardan, kullanıcılara daha fazla esneklik sağlayan kendi kendine barındırılan planlara kadar üç üst sağlayıcı koleksiyonumuz. İncelemelerimizi buradan okuyun:

Diğer en iyi web sitesi oluşturucularına bakın »

Weebly Web Sitesi Fiyatlandırması

Weebly, kişisel kullanım, bloglar, kuruluşlar ve işletmeler için web siteleri oluşturmak için dört plan sunuyor. Fiyatlar arttıkça eklentiler de artar. Ancak Weebly’nin başlangıç ​​planı bile zengin özelliklere sahip ve çarpıcı bir site oluşturmanıza olanak tanıyacak.

Weebly şablonlarının ve Weebly logosunun ekran görüntüsü

Aylık 8 $ ‘dan başlayan Weebly planları, kapsamlı e-Ticaret mağaza önlükleri için temel web sitesi oluşturmaya uygundur.

Giriş düzeyinde ücretsiz bir planla, Weebly sürükle ve bırak oluşturucu, 500 MB depolama alanı ve bir Weebly.com alt etki alanı sağlar. Bu plan aracılığıyla kurulan siteler ücretsiz SEO, olası satış yakalama ve çevrimiçi desteğin keyfini çıkarır. Plan ücretsiz olarak sunulduğundan, site sayfalarında Weebly görüntülü reklamlar yer alacak.

Her yıl ödenen Weebly’in Başlangıç ​​planına ayda sadece 8 $ ‘lık bir atlama, ücretsiz teklifin özelliklerini neredeyse katlanarak artırıyor. Başlangıç ​​planı, site sahiplerinin kendi alan adlarını bağlamalarına olanak tanır, sınırsız depolama alanı içerir ve gelişmiş site istatistikleri sağlar. Çevrimiçi mal satıyorsanız, Weebly, Weebly.com üzerinden ödeme yapılarak 10’a kadar ürünün görüntülenmesine izin verir ve yalnızca% 3 işlem ücreti alır.

Weebly Web Sitesi Planı
Fiyat Dağılımı
Weebly “Ücretsiz” FiyatlandırmaZımni Maliyet
Weebly “Başlangıç” Fiyatlandırması8 $ / ay
Weebly “Pro” Fiyatlandırması12 $ / ay
Weebly “İş” Fiyatlandırması25 $ / ay

Kuruluşlar ve gruplar için Weebly, yıllık olarak ödenmesi halinde aylık 12 $ ‘lık bir Pro planı sunar. Bu plan, site arama işlevleri, şifre koruması, video arka planları ve ürün sayfalarına en fazla 25 ürün ekleme özelliği ile Başlangıç ​​planında sunulan her şeyi içerir. Profesyonel kullanıcılar ayrıca Weebly ekip üyelerinden gelen gelişmiş teknik desteğin tadını çıkarıyor.

Küçük işletmeler Weebly’nin İş planından yılda sadece 25 dolar ödeyerek yararlanabilirler. İş planı, alan adındaki ödemeler, dijital ürünler, envanter yönetimi, vergi ve gönderim hesap makineleri, kuponlar ve SSL güvenliği gibi genişletilmiş e-Ticaret araçlarıyla birlikte gelir..

Weebly e-Ticaret Fiyatlandırması

Kullanıcılar ayda sadece 8 ABD doları karşılığında Weebly’nin Başlangıç ​​e-Ticaret planına kaydolabilir ve ürünleri çevrimiçi satmaya başlayabilir. Bu paket, tüm Weebly’nin sunduğu ürünlerle aynı sezgisel site oluşturma işlevini içerir. Plan ayrıca site sahiplerine sınırsız depolama alanı, alan adlarını bağlama yeteneği, site analizi ve 10 ürün görüntüleme sınırı da sunuyor. Müşteri ödemeleri% 3 işlem ücreti ile Weebly.com üzerinden gerçekleştirilmektedir..

Pro e-Ticaret planı, Weebly’nin katmanlı tekliflerindeki bir sonraki seçenektir. Bu plan, yıllık olarak ödendiğinde ayda 12 ABD doları olarak çalışır ve diğer özelliklerin yanı sıra site araması, video arka planları ve HD ses ve video özellikleri ekleyerek Başlangıç ​​paketindeki her şeyi içerir. Pro planı ile site sahipleri sitelerinde en fazla 25 ürün listeleyebilir ve Weebly’nin destek ekibiyle ücretsiz olarak konferans yapabilir.

Weebly Web Sitesi Planı
Fiyat Dağılımı
Online Mağaza “Başlangıç” Fiyatlandırması8 $ / ay
Online Mağaza “Pro” Fiyatlandırması12 $ / ay
Online Mağaza “İşletme” Fiyatlandırması25 $ / ay
Online Mağaza “Performans” Fiyatlandırması38 $ / ay

Marka oluşturmak ve çevrimiçi ürün satmak isteyen işletmeler, aylık 25 ABD doları karşılığında Weebly’in e-Ticaret planına kaydolabilirler. Bu plana kaydolan satıcılar, satın alma işlemlerinde% 0 işlem ücreti, sınırsız ürün görüntüleme, alan içi ödeme, envanter yönetimi araçları ve SSL güvenliğinden yararlanır. Müşteri sadakatini artırmaya yardımcı olan ürünlerle ilgili fırsatlar için kupon oluşturma yeteneği de dahildir..

Weebly e-Ticaret temasının ekran görüntüsü

Weebly’nin e-Ticaret siteleri, satıcılara müşterilerini çevrimiçi olarak sergileme ve pazarlama olanağı sunar.

Weebly’nin sundukları Cadillac’ın Performans planı, çevrimiçi işletmelere ürünlerini sergilemek, pazarlamak ve satmak için kapsamlı bir e-Ticaret platformu sunuyor. Aylık 38 ABD doları için, satıcılar gerçek zamanlı gönderim ücretlerinden, otomatik olarak oluşturulmuş terk edilmiş alışveriş sepeti e-postalarından ve hediye kartlarından yararlanır. Performans planının pazarlama paketi, ayda e-posta başına 500 kişiye ileti gönderen beş adede kadar e-posta kampanyası oluşturma özelliğini içerir.

Weebly Alan Adı Fiyatlandırması

Weebly, kullanıcılarına bir yıldan 10 yıla kadar değişen plan seçenekleri ile alan adı satın alma ve kayıt imkanı sunmaktadır. Weebly aracılığıyla alan adı kaydeden site sahipleri, kayıt fiyatları biraz yüksek olduğundan, bir yıllık taahhüt için yıllık 39.95 $ ile 10 yıllık bir plan için yıllık 24.99 $ arasında değişen bir miktar etiket şoku yaşayabilir..

Weebly Alan Adı Fiyatlandırması
1 yıl$ 39.95 / yıl
2 yıl33,95 $ / yıl
5 yıl$ 29.95 / yıl
10 yıl$ 24.99 / yıl

Fiyatlar ortalamanın biraz üzerinde görünse de, site sahipleri Weebly’yi alan adı kaydından site tasarımı ve pazarlamaya kadar tüm web oluşturma deneyimi için tek noktadan bir alışveriş olarak kullanmanın yararlı olduğunu gördüler. WebNots, Weebly’nin alan adı kayıt sürecinin ve avantajlarının ve dezavantajlarının oldukça iyi bir dökümünü sunar.

WordPress vs.Wix ve Squarespace vs. Weebly Fiyat Karşılaştırması

Web oluşturma oyunundaki en büyük oyuncular WordPress, Wix, Squarespace ve Weebly’dir. Dördü de çeşitli artılar ve eksilerle birlikte gelir, ancak bizim amacımız için maliyete göre nasıl sallandıklarına bakacağız.

WordPress, Wix, Squarespace ve Weebly logolarının kolajı

Büyük web üreticilerinin planları için fiyatlar benzer, ancak en ucuzu ev sahibiniz aracılığıyla Weebly kullanmak olabilir.

WordPress, büyük dört web üreticisi arasında en tanınmış olanıdır ve web’deki sitelerin% 27’sini güçlendirir. Görünüşe göre düşük fiyat noktalarında hızlı bir şekilde çevrimiçi çalışmaya başlamak için etkili bir platform.

WordPress ücretsiz bir plan, aylık 2,99 $ ‘lık Kişisel bir plan, aylık 8,25 $’ lık bir Premium plan ve her yıl faturalandırılan aylık 24,92 $ ‘lık bir İş planı sunar. Bunlar kağıt üzerinde oldukça iyi görünüyor; ancak, e-Ticaret gibi belirli işlevler eklemek istiyorsanız eklentileri aramanız gerekir. Daha ucuz bir alternatif, ücretsiz açık kaynaklı WordPress yazılımı ile bir site oluşturmak ve ayrı olarak barındırma satın almak olacaktır..

WordPress Başlangıç ​​Planı
Wix Başlangıç ​​Planı
Kareler Başlangıç ​​Planı
Weebly Başlangıç ​​Planı
$ 2.99 / ay5 $ / ay12 $ / ay8 $ / ay

Endüstrideki bir başka popüler “W” olan Wix, Wix alan adı ve markalı reklamlarla ücretsiz bir plan sunuyor. İnşaatçının prim planları, temel bir alan adı bağlantısı için ayda 5 ABD dolarından başlar ve VIP planı için ayda 25 ABD dolarına kadar çalışır. Aylık 17 $ veya daha fazla primlerle ödenen Wix siteleri de çevrimiçi mağazaları içerir.

Squarespace, yıllık faturalandırıldığında aylık 12 $ fiyat noktasında bir giriş planı olan tüm site üreticilerinin en pahalısıdır. Bir sonraki aşamada, Squarespace’in İş planı ayda 18 ABD doları, ardından yıllık faturalandırılan ayda 26 ila 40 ABD doları arasında çalışan e-Ticaret siteleri için planlar uygulanmaktadır. Squarespace pahalı olsa da, temel planları bile özellik ağırdır.

Weebly’ye karşı istiflendiğinde, diğer site yapımcılarının tümü sunulan temel başlangıç ​​planlarının maliyeti açısından oldukça yakınlaşıyor. Ancak yenilmesi zor olan, birçok barındırma sağlayıcısı tarafından sunulan ücretsiz Weebly hizmetidir.

Weebly Web Hosting Fiyatları En İyi Fırsatı Sunuyor

İster kişisel bir blog ister çevrimiçi bir mağaza başlatmak isteyin, Weebly’nin sizin için bir planı var. Cindy ve John’un sitesi, Bad Pickle Tees, göreceli olarak düşük bir primle oluşturulmuş iyi bir araya getirilmiş e-Ticaret sitesine güzel bir örnektir.

Weebly’nin başlangıç ​​planının 8 ABD doları maliyeti çok fazla görünmese de, bir barındırma paketinin bir parçası olarak hizmeti sunan bir ana bilgisayardan geçerken site oluşturucusuna giriş fiyatı düşüyor. Uzmanların önerdiği iPage, başlamak için harika bir yerdir. Hosting sağlayıcı, web sitenizi oluşturmak için Weebly’yi ücretsiz olarak kullanma seçeneği sunar, alan adı kaydınız dahildir ve düşük barındırma fiyat noktası size uzun vadeli bir paket kazandıracaktır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector