“Wix.com nedir?” (2020 İnceleme, Maliyetler ve Diğer Site Oluşturucu Soru-Cevap)

Wix nedir ve çevrimiçi olmanıza nasıl yardımcı olabilir? Nasıl kodlanacağını öğrenmekten keyif alan kendin yap web sitesi oluşturma hayranları için Wix, iş için olası araçlar kısa listenizde olmalı.


Kısa sürüm: Wix bir çevrimiçi web sitesi oluşturucusudur portföyünüzü, küçük işletme web sitenizi, blogunuzu veya çevrimiçi mağazanızı tasarlama ve yayınlama konusunda kullanıcılara sürükle ve bırak kolaylığı sağlar.

Web sitesi oluşturucuları DIYer’in hayalidir. Bir geliştirici tutmadan veya kodlamayı öğrenmeden bir site oluşturmak istiyorsanız, platformun diğer premium site oluşturucu seçenekleriyle nasıl karşılaştırıldığıyla birlikte aşağıdaki Wix incelememize göz atmayı unutmayın..

Wix Web Sitesi Oluşturucu Genel Puanı nedir?

Aslında son zamanlarda tarayıcı tabanlı site oluşturucuyu aldım. Tema seçenekleriyle oynadım, kullanım kolaylığını değerlendirdim, maliyete kıyasla işlevselliği boyutlandırdım ve canavarca derinlemesine bir inceleme yaptım. Wix kesinlikle sektördeki en iyi ve en tanınmış web sitesi oluşturma platformlarından biri olsa da, aşağıdaki oluşturucu hakkındaki derecelendirmelerimizi ve geri bildirimlerimizi özetliyoruz. Gördüğünüz gibi, Wix’i çok seviyoruz:

2020’nin en iyi web sitesi kurucularına bakın »

Wix’in Maliyeti Nedir??

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda, Wix’in böyle olduğunu görüyoruz. Kesinlikle ÜCRETSİZ’nin en düşük fiyatını yenemezsiniz, ancak örneğin, e-ticaret işlevselliği veya pazarlama eklentileri eklemek isteyenler için premium planlar pahalı olabilir. Maliyet, Squarespace kadar yüksek değildir, ancak kesinlikle en iyi site oluşturucu planları tarafından belirlenen spektrumun daha pahalı ucuna düşer. Alt satır: Wix her zaman en rekabetçi maliyet açısından değildir, ancak yine de en temel plan için ayda sadece birkaç dolara mal olur. Ayrıca Wix ile ücretsiz olarak tasarım yapmaya başlayabilirsiniz!

14 Gün boyunca Wix’i Ücretsiz Alın »

Wix, Diğer Site Oluşturucularıyla Nasıl Karşılaştırılır??

Site yapımı bir popülerlik yarışması olsaydı, Wix kesinlikle havalı çocuklarla oturuyordu. Platform, Weebly, Squarespace ve WordPress.com’un saflarında yer alıyor. Bununla birlikte, en iyi site oluşturucularının kafa kafaya karşılaştırmamızda, her platformun kendine özgü güçlü yönleri ve iyileştirilebilecek alanları olduğunu fark edeceksiniz..

Web sitesi oluşturucular için daha fazla barındırma planına bakın »

tasarlamak & Özelleştirme: Wix ve Diğerleri

Wix, kullanımı kolay bir site oluşturucu platformudur. Bir Facebook veya Gmail hesabıyla kaydolun ve temalara saniyeler içinde göz atıyorsunuz. Wix hakkında diğer site oluşturucularla karşılaştırıldığında en cazip olduğunu düşündüğüm bir şey sadece mevcut tema sayısı değil, nasıl düzenlendiğidir. Wix teklifleri sektöre özgü şablon kategorileri, Emlakçı, müzisyen veya yatak ve kahvaltı sahibi olun, markanızı tamamlayacak bir tasarım bulursunuz.

Web sitesi oluşturucular için daha fazla barındırma planına bakın »

E-ticaret: Wix ve Diğerleri

Wix şablonları iş nişlerine hizmet ederken, e-ticaret işlevleri oldukça basit: alışveriş sepetleri, çoklu ödeme ağ geçitleri ve gönderim seçeneklerini ve vergi kurallarını yönetmek için araçlar. Bir çevrimiçi işletmeyi büyütme konusunda ciddiyseniz – yüzlerce veya binlerce ürün sergilemeyi planlamak ve tüm trafik ve gelirin takip edilmesini beklemek – sizi en iyi e-Ticaret ana bilgisayarlarına ve beraberindeki web sitesi oluşturucularına göz atmaya davet ediyorum:

E-ticaret için diğer barındırma planlarına bakın »

Bloglama: Wix ve Diğerleri

Bir blog başlatmak için Wix’i kullanabilir misiniz? Kesinlikle! Bloglama, mevcut birçok şablon kategorisinden sadece biridir. Gıda Blogu, Moda Blogu, İş Blogu – bloglama nişinizi adlandırıyorsunuz ve Wix muhtemelen sizi bekleyen bir tasarıma sahip. Editör bir WYSIWYG düzeni olduğundan (yani, gördüğünüz şey ne elde ettiğinizdir), blog kurulum deneyimi son derece sezgisel. Düzeni özelleştirmek için işaretleyin ve tıklayın veya sürükleyip bırakın ve ardından ekrandaki sözcüklere odaklanın. Şimdi, Wix blog yazmak için en iyi seçenek mi? Şahsen, blogcular için 1 numaralı web barındırıcısına giderdim:

Blog yazmak için daha fazla barındırma planına bakın »

Kullanım kolaylığı & Destek: Wix ve Diğerleri

Wix arayüzünü öğrenmek son derece kolaydır – son derece sezgiseldir ve sizi seveceğiniz bir sonuçla bırakabilir. En sağlam platform değil, ancak kullanıcılarının büyük çoğunluğunun ihtiyaçlarını karşılamak zorunda değil. Bununla birlikte, oldukça temel ve ucuz olmasının bir yan etkisi, teknik guruların her zaman çağrı yapan bir destek ekibine tam olarak ödeme yapmamanızdır..

Ücretli bir müşteri olarak Wix’in müşteri destek hattına, canlı sohbete ve bilet hizmetine erişebilirsiniz. Ancak, eşit derecede uygun bir paylaşılan hosting şirketi ile gitmek size sadece daha fazla site oluşturma ve pazarlama özellikleri değil, daha iyi bir müşteri destek deneyimi verecektir.

Web sitesi oluşturucular için daha fazla barındırma planına bakın »

Wix Sizin İçin mi?

Kendin yap exersaucer binamın bir sonucu olarak bebek kuzenimin ölümüne düşmediğini bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Şimdi tek başına duruyor ve tüm krediyi alamasam da, DIY yaklaşımımdan pişmanlık duymuyorum. Benzer şekilde, bir site oluşturucu olarak Wix’i seçme konusunda herhangi bir zorluğunuz olmamalıdır. Makul bir maliyet için harika bir araçtır. Yine de satılmazsanız, önerdiğimiz diğer site oluşturucu planlarına göz atmayı unutmayın..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector