WordPress Hosting ve Web Hosting: 18 En İyi Sunucu ve Karşılaştırmalar

WordPress hosting ile web hosting karşılaştırması, tüm karelerin nasıl dikdörtgen olduğunu ancak tüm dikdörtgenlerin kareler olduğunu anlamaya benzer. Web barındırma (dikdörtgenler) ve WordPress barındırma (kareler) olağanüstü benzerdir – ancak farklılıkların anlaşılmaması web sitenizin başarısı (veya yaklaşan geometri testi) üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir..


Milyonlarca web sitesi sahibi ve işletmesi, çevrimiçi varlıklarını güçlendirmek için WordPress’e güveniyor ve hepsinin barındırma ihtiyacı var. Büyük kitleye hitap etmeye istekli olan birçok ev sahibi şimdi WordPress barındırma planlarının reklamını yapıyor. Bununla birlikte, bunun anlamı bir ana bilgisayardan diğerine farklılık gösterir.

En iyi web barındırma hizmetleri için alışveriş bu karışıklık olmadan yeterince zor olabilir, bu yüzden burada derin dalış ve sonraki ev sahibi seçerken bakmanız gereken işaretleri ortaya çıkarmak için buradayız. Karşılaştırma ve önerilerimiz için okumaya devam edin veya ileri atlamak için aşağıdaki bağlantılardan birini tıklayın.

WordPress Hosting ve Web Hosting Nedir??

Bu durumda, web barındırma genellikle paylaşılan barındırma bir tür ifade eder, burada birden çok web sitesi bir sunucunun alanını ve bilgi işlem kaynaklarını paylaşır. Daha genel olarak, elbette, web barındırma şemsiyesi bulut, VPS ve özel barındırma gibi diğer sunucu yapılandırmalarını kapsar.

İçin özel planlar WordPress hosting platforma özgü özellikler içermelidir ve normalde temel paylaşılan barındırma planlarında bulunmayan optimizasyonlar. WordPress, galaksinin en çok kullanılan içerik yönetim sistemi olabilir, ancak site sahipleri bazen ideal güvenlik, performans ve geliştirme uygulamalarını uygulamakta zorlanabilir. Bu nedenle, değerli WordPress barındırma planları genellikle web uygulaması güvenlik duvarları, hazırlama alanları, otomatik güncellemeler, önbellek araçları, öncelikli uzman desteği, yükseltilmiş SSD donanımı veya bulut veya sanal özel sunucular tarafından desteklenen ortamların bir karışımını içerir..

Ancak, bazı barındırma sağlayıcıları bir kısayol almak ve aslında bu hizmetleri uygulamadan pazarın daha büyük bir dilim yakalamaya çalışır. Bir şirketin paylaşılan sunucu paketleriyle aynı özellikleri sunan WordPress barındırmalarına (aynı fiyata veya daha fazlasına) dikkat edin. Web barındırma ile WordPress barındırma karşılaştırması ayrıntılarını araştırmaya devam ederken, belirli özelliklerin iyi fiyatlı bir dikme mi yoksa satışta ince örtülü bir girişim olup olmadığını nasıl anlayacağımızı göstereceğiz.

Web barındırma özellikleri, terminoloji, destek seviyeleri ve fiyatlar sektör genelinde dalgalanmaktadır, ancak Linux işletim sistemini kullanan, PHP programlama dilini destekleyen ve MySQL veritabanı yönetim sistemini içeren herhangi bir web barındırma hesabı da WordPress’i etkili bir şekilde çalıştırmanızı sağlayacaktır (Endişelenmeyin, bunların hepsi yıllardır olağanüstü standart ve ortak özellikler olmuştur). Aslında, hemen hemen her web barındırma paketi bu gün acemi başlamak daha kolay hale getirmek için popüler yazılımın ünlü tek tıklamayla kurulumları içerir gibi görünüyor. İncelemelerimize göz atın ikisini de sunan en iyi ev sahipleri:

Diğer popüler sunuculara bakın »

Web Hosting için en iyisi

Site geliştirme seçeneklerinizi açık tutuyorsanız, kesinlikle bazen Softaculous, Fantastico veya başka bir ticari komut dosyası kütüphanesinin parçası olarak dahil edilen yüzlerce kurulum komut dosyası sunan bir web barındırma planı arayın. Endişelenmeyin, WordPress’i (veya Joomla veya Drupal gibi diğer içerik yönetim sistemlerini) yüklemekle ilgili bir programlama veya kod yoktur – bunun yerine, kurulum komut dosyaları, popüler yazılım programlarının temel yapılandırmalarını otomatik olarak ayarlayan tek tıklatma araçları olarak lanse edilir. . Aslında farenin birkaç tıkına daha ihtiyacınız olacak ve başlamak için siteniz hakkında bazı temel bilgileri vermeniz gerekecek, ancak bunlar.

Sunucuların görüntüleri

Paylaşılan bir barındırma sunucusunda, satın alınabilirliği ve verimliliği vurgulayan binlerce web sitesi bulunabilir..

Açık kaynaklı bir CMS kullanma konusunda emin değilseniz, bir web sitesi oluşturucu içeren bir web barındırma planı arayın. Bunlar, WordPress gibi platformlardan farklıdır, çünkü site sahipleri sürükle ve bırak arabirimini kullanarak sitelerini daha görsel olarak ayarlayabilir. Web barındırma uzmanları (ve yalnızca paylaşılan barındırma planlarını WordPress kullanıcılarına hitap etmek üzere yeniden etiketleyen sağlayıcılar), içerdikleri sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu veya e-Ticaret seçeneklerini tanıtacaklar..

Neyse ki, bazı favori web sunucularımız doğal olarak WordPress için optimize edilmiş yapılandırmalara yaslanırken, kullanıcı dostu araçlar ve destekle daha geniş müşteri tabanına hizmet veriyor. İşte üç favori seçeneğimiz:

Diğer popüler web sunucularına bakın »

WordPress Hosting için En İyisi

WordPress konusunda ciddiyseniz ve işinizi veya profesyonel isteklerinizi desteklemek için içerik yönetim sistemine ve barındırma sağlayıcısına güveniyorsanız, özellikle platform için özel olarak hazırlanmış güçlü bir pakete yatırım yapmaya değer. Değerli WordPress barındırma hizmetlerinde hala bulunabilecek çok sayıda özellik var, bu yüzden göz korkutmayın; konfor seviyeniz için en iyi planı bulma mantrası hala geçerli.

Öncelikle paylaşılan bir sunucuda bir WordPress web sitesi işletmekten söz ettiğimizden, hız ve güvenlikle ilgili özelliklere dikkat etmek istersiniz. Bir web barındırma planı, verileri geleneksel dönen sabit disk sürücülerinden 20 kat daha hızlı işleyebilen katı hal sürücülerinde depolarsa WordPress için çok uygun olacaktır. Daha teknik ve hassas seçenekler arasında PHP 7 desteği, ekstra PHP belleği tahsisi ve NGINX gibi hızlı bir web sunucusu çalıştırmak sayılabilir..

WordPress güç kullanıcıları, önbellek eklentileri, bir hazırlama alanı ve bir web uygulaması güvenlik duvarının dahil edilmesiyle birlikte otomatik güncellemeler ve günlük yedeklemeler aramak isteyecektir. Bazı ana bilgisayarlar, WordPress ana şirketi Automattic tarafından oluşturulan tasarım, pazarlama ve güvenlik eklentisi olan Jetpack’in premium sürümlerini içerecek. Teknoloji meraklısı geliştiriciler ayrıca komut satırı arayüzüne erişimi açmak için WP-CLI entegrasyonunu takdir edeceklerdir. Özellikle WordPress özellikleri için favori ana makinelerimizden bazılarına göz atın:

Diğer üst WordPress ana bilgisayarlarına bakın »

WordPress Hosting ve Web Hosting: Ucuz & Ücretsiz Sunucular

Dünyayı değiştiren etkinlikleri güçlendirmesine ve The Walt Disney Company, Clorox, Sony Music, New York Times Company ve The Obama Foundation gibi organizasyonlar için tercih edilen platform olmasına rağmen, WordPress kesinlikle herkese kesinlikle ücretsizdir (ihtiyacınız olan her şey) barındırıyor). Açık kaynak hareketi, gelir elde etmek ve başarılı bir işletmeyi ölçeklendirmek için maliyetleri sınırlaması gereken bütçe odaklı site sahiplerine bir nimettir.

Neyse ki, hareketli web hosting pazarı fiyatları olağanüstü uygun fiyatlara çekmeye devam ediyor. Tabii, orada bazı ücretsiz barındırma seçenekleri var, ancak nominal bir ücret ödeyerek ve ekstra özelliklerin ve desteğin tadını çıkarırken çok daha iyi olacaksınız..

Yeterince muhteşem, WordPress.com ücretsiz hosting sunuyor suları test etmek isteyenlere. Plan ömür boyu ücretsizdir, ancak bir WordPress.com alt alanıyla sınırlandırılır ve (küçük, zararsız) WordPress reklamları yayınlamanız gerekir. ancak, WordPress.com’dan ücretli hosting premium alan adı hizmetlerinin, desteğin, tasarım araçlarının ve reklamsız bir deneyimin kilidini açar. WordPress’den ucuz WordPress hosting almak kim daha iyi?

10.

WordPress.com

WordPress İnceleme Logosu

Aylık Başlangıç ​​Fiyatı
$ 0.00

  • Jetpack SEO, spam koruması ve sosyal paylaşım araçları dahil
  • Topluluk, e-posta ve canlı sohbet desteği
  • Tonlarca ücretsiz ve premium temaya erişim
  • Ücretsiz konaklama; aylık ücretli planlar $ 4-25 $
  • WordPress’e kaydolun.

UCUZ
DEĞERLENDİRME

4.6

★★★★★

Doğrudan WordPress düzeltmeniz için kaynağa gitmekten başka, burada uygun maliyetli barındırma deneyimlerine öncelik veren diğer birkaç ana bilgisayar var. Bu sağlayıcılar, hem WordPress kullanıcıları hem de esnek bir web barındırma planı arayanlar için çalışan makul bir pakete bir ton kullanıcı dostu özellik paketlemede mükemmeldir:

Diğer uygun fiyatlı ev sahiplerini görün »

WordPress Hosting ve Web Hosting: En Hızlı Hosts

Web sitesi performansının ve sayfa yükleme hızının çevrimiçi başarı için kritik öneme sahip olduğunu her zaman duydunuz. Hız satar ve milisaniye önemlidir. Google, site hızını sıralama algoritmasının bir parçası olarak kullanıyor ve Amazon, bir saniyelik gecikmenin şirkete yıllık 1.6 milyar dolara mal olacağını söyledi. Müşteri memnuniyetini ve e-Ticaret dönüşümlerini artırmaya yardımcı olmak için hızlı yüklenen sayfalara ihtiyacınız olmasa bile, yavaş bir site, ziyaretçilerin sitenizde kalma süresini olumsuz yönde etkiler.

Genel web hosting ile, performans yükünün çoğu size düşüyor. Yalın bir kod tabanına sahip olmak, görüntü dosyası boyutlarını sıkıştırmak, gereksiz harici komut dosyalarından kaçınmak ve diğer standart internet en iyi uygulamaları, kök erişimi veya sunucu ortamınızı optimize etme yeteneği olmadan yapabileceğiniz hemen hemen hepsi.

Sabit disk sürücüsünün ve yarıiletken sürücünün görüntüsü

Yarıiletken sürücüler veya SSD’ler (sağda), sunucularda kullanılan depolama aygıtlarının daha hızlı ve daha modern sürümleridir.

Yüzlerce veya binlerce site tek bir sunucuda yaşadığından, paylaşılan barındırma tek boyutlu bir çözümdür. Bununla birlikte, bir ana bilgisayarın hızı ile diğeri arasında belirgin bir tutarsızlık olabilir. Hızlı bir web hosting planı bulmanın en kolay yolu, katı hal sürücüleri ile paylaşılan barındırma planlarını tanımlamaktır – bu, şirketin minimum minimum yerine müşterilerini desteklemek için yüksek güçlü donanım sağlamaya yatırım yaptığını gösterir. Modern depolama dizilerine ek olarak, bazı web sunucuları hızı ve güvenilirliği artırmak için bulut altyapısını kullanacak.

Yüksek hızlı WordPress barındırma bulmak genellikle çok daha açıktır. Performansa öncelik veren site sahipleri, bu paylaşılan barındırma planlarından uzak durmak ve önbellek eklentileri, bir içerik dağıtım ağı ve süper şarjlı sunucular içeren özel (ve belki biraz daha pahalı) bir seçenek bulmak isteyeceklerdir.

Bu üç ana bilgisayar, site genelinde site performansı için en iyisidir. Aşağıdaki incelemelerde görebileceğiniz gibi, etkileyici bir şekilde daha güçlü ve daha hızlı sayfa yüklerine paketleri barındırma.

Diğer hızlı sunuculara bakın »

WordPress Hosting ve Web Hosting: Yönetilen Hosts

Bir belirsiz ve genellikle yanıltıcı bir barındırma terimini başka biriyle geçtiğinizde ne elde edersiniz? Aslında, doğru yapıldığında, bazı yenilikçi ve lüks hizmetler göreceksiniz. Yönetilen WordPress barındırma, en üst düzeyde özel altyapı ve duyarlı, bilgili desteği temsil eder.

Yönetilen hizmetler düzenli olarak VPS ve özel sunucu planlarının bir parçası olarak sunulur ve genellikle sunucu sağlığına odaklanır: İşletim sistemi güncellemeleri, güvenlik yamaları, izleme, yedeklemeler, öncelik desteği ve DDoS koruması, yükseltilen hizmetin genel görevleri arasındadır. Amaç, bir site sahibinin içeriği iyileştirmeye, dönüşümleri optimize etmeye ve daha büyük kitlelere ulaşmaya konsantre olmasını sağlamak için günlük teknoloji işlerini ortadan kaldırmaktır.

Dolambaçlı bir şekilde, tüm paylaşılan web hosting planları doğası gereği yönetilir; sağlayıcı, müşterilerin yönetici erişimine sahip olmadığı için altyapısının gerektiği gibi çalışır, güvenli ve çalışır durumda olmasını sağlar. Ancak, yanıltıcı WordPress barındırma hizmetleri, karışık site sahiplerini yakalamak için kullandıkları yanlış hileleri satmaya çalışırken aynı hilelere dikkat edin.

Bir sunucu üzerinde çalışan bir kişinin görüntüsü

Yönetilen barındırma, sıkıcı sunucu bakımını azaltır ve çevrimiçi işinize odaklanmanızı sağlar.

Web hosting karmaşık ve zor teknik olmayan insanlar anlamak için, bu yüzden okuma ve ince baskı anlamak bir zorunluluktur. Örneğin, WordPress düzeyinde, bazı ana bilgisayarlar özel yönetilen hizmetler olarak otomatik güncellemeler, ücretsiz yedeklemeler, uzman desteği ve kötü amaçlı yazılım ve virüs tarama araçlarını tanıtabilir. En iyi, bunların çoğu bir web barındırma planının standart parçaları olarak dahil; en kötü ihtimalle, otomatik WordPress güncellemelerinde olduğu gibi, bu özellik 2013’ten beri WordPress sisteminin bir parçası olmuştur.

Bir kenara ranting, bir avuç ana aslında bu son derece doğru olsun. Çaba, özen, dikkat ve tutkunun mutlu müşterilere ve başarılı web sitelerine yol açtığını anlıyorlar. Birinci sınıf ve ince ayarlı altyapıya ek olarak, aşağıda listelenen ana bilgisayarlar WordPress performansını ve güvenliğini iyileştirmek için ayrıntılı bir yaklaşım benimser. Şirketler WordCamp toplantılarına düzenli olarak sponsor olacak ve katılacaklar ve geliştiricileri düzenli olarak WordPress çekirdek liderliğine katkıda bulunacaklar. Destek ekipleri, şirket içi tüm deneyimleri, sitenizin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış gerçekten anlayışlı WordPress desteğine dönüştürür.

Volan ve WP Engine gibi bazıları yalnızca WordPress kullanan istemcileri işler. DreamHost ve Liquid Web gibi diğerleri sadece harika. Nedenini görmek için incelemelerimize göz atın:

En iyi yönetilen diğer WordPress ana bilgisayarlarına bakın »

WordPress Hosting ve Web Hosting: Özellikler & Destek

WordPress hosting etiketini kullanmak, yönetilen hizmetlerin havuçunu sarkmaya benzer. Yönetilen barındırma, çok çeşitli anlamlara sahip olabilen veya bazen gerçek bir özellik veya iddiasını desteklemek için yardım almadan etrafta atılan başka bir yaygın olarak kullanılan endüstri takma adıdır. Şüphe duyduğunuzda, potansiyel bir yeni barındırma planıyla tam olarak ne aldığınızı görmek için her zaman küçük yazıları okuyun.

Hosting hizmetlerinizi, deneyim ve web sitesi hedeflerinize uygun hale getirdiğinizden emin olun. WordPress ile uzun süredir devam edip etmeyeceğinizden emin değilseniz tamamen iyi; daha önce de belirttiğimiz gibi, içerik yönetim sistemi, planların büyük çoğunluğu ile harika çalışıyor.

Çok yönlü web hosting planları yükleme komut dosyaları, web sitesi oluşturucular ve tasarım şablonları genişlik sunuyor. Ücretsiz alan adı ve SSL sertifikası sunan bir ana bilgisayar havuzunun yanı sıra 24 saat destek, geçiş yardımı ve makul bir para iade garantisi ile başlamak istersiniz..

Kişisel veya Küçük İşletme Sitenizi Harika Hosting ile Başlayın

Her web planı güçlü, özellik odaklı bir pazarlıktan gölgeli, pahalı bir aldatmacaya kadar gamı ​​çalıştırabildiğinden, bu web’de WordPress barındırma karşılaştırmasına karşı açık bir kazanan yoktur. Örneğin, büyük bir barındırma şirketinin paylaşılan sunucu yapılandırmaları, kötü bir sağlayıcının boğulmuş WordPress barındırma planından daha iyi performans gösterebilir. WordPress’e ilk baskınlarına başlayan yeni başlayanlar büyük olasılıkla bunalmış olacak ve önerilen yönetilen ana makinelerimizden biri için çok fazla para harcayacakken, büyüyen işletmeler muhtemelen uygun fiyatlara öncelik veren en iyi ana makinelerimizin yeteneklerinin ötesine genişleyecek.

Hangi yolu seçerseniz seçin, büyük bir barındırma hizmeti yerine geçemez. Bir şirket paylaşılan barındırma ve destek konusunda mükemmelse, çok çeşitli WordPress web sitelerine çok uygun olacaktır. Deneyimli geliştiriciler ve işletmeler, daha yüksek bir tavana sahip daha güçlü bir plan tercih etmek isteyebilirken, ilk kez site sahibi veya hobi tasarımcısı güçlü bir temel web barındırma planı ile mükemmel bir şekilde sunulacak.

Küçük işletme web sitelerinin, tatil fotoğraflarını arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak isteyen bir blogcudan çok farklı gereksinimleri vardır. İhtiyaçlarınız için en iyi hizmetleri sunan barındırma sağlayıcısı hakkında daha fazla öneri için 2018’de en iyi web sunucularına verdiğimiz farkları kontrol ettiğinizden emin olun..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector