WordPress İncelemeleri (2020’nin En İyi Ana Bilgisayarları, Temaları ve Eklentileri)

Web tasarım ve yayın okyanusuna ayak basmak isteyenler için, barındırma, temalar ve eklentiler hakkında kapsamlı WordPress incelememiz. Milyonlarca katılımcı, tema ve eklenti ile WordPress’e başlamak çok zor görünebilir – ancak size dünyanın en popüler içerik yönetim sisteminden yararlanmanın en kullanıcı dostu ve verimli yollarını anlatmak için buradayız.


WordPress itibarı ve açık kaynak topluluğu parlayan ve iyi biliniyor ve eleştiriler sadece sebepsiz değil. WordPress’i içeride ve dışarıda ele alırken bir göz atın.

En İyi 5 WordPress Sunucusu

WordPress kullanacaksanız, web barındırma ihtiyacınız olacaktır. Bu, sitenizi barındırmak için bir şirkete ihtiyacınız olduğu anlamına gelir; dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerin işletmenizi, blogunuzu veya çevrimiçi mağazanızı 7/24 bulabilmeleri için esas olarak İnternette yer kiraladığınız anlamına gelir. Bu konuda daha fazla bilgi için, başlangıç ​​kılavuzumuzda web barındırma ile ilgili temel bilgileri ele alıyoruz.

WordPress için büyük bir satış noktası, sektördeki popülerliği ve en iyi web barındırıcılarıyla uyumluluğudır. En iyi sağlayıcıları WordPress dostu özelliklerine (yani, 1 tıklama yüklemeleri, WordPress’e özgü destek, blog oluşturma araçları vb.) Göre değerlendirdik ve en iyi önerilerimiz:

Diğer WordPress hosting incelemelerini görün »

En İyi 5 WordPress Teması

Temalar aslında tecrübeli geliştiriciler ve deneyimsiz site sahiplerine istedikleri güzel siteyi inşa etmek için harika bir başlangıç ​​yapan bir hazır web sitesi şablonu. Aşağıda WordPress için en popüler temaları ve onları neden sevdiğimizi sunuyoruz.

1. Adroit

Görsel web sitelerinde ve bloglarda yaygın olan öğeleri birleştiren görsel olarak çekici bir tema olan Adroit, içerik kaybetmeden güçlü görüntüler sergilemek için harika bir temadır. Sütun tabanlı düzen tamamen ayarlanabilir ve Adroit duyarlı bir şekilde neredeyse tüm ekran boyutlarına geçiş yapar.

Adroit WordPress Teması

CPOThemes tarafından geliştirilen Adroit, fotoğraf ve blog düzenlerini harmanlayarak kullanıcılara her iki dünyanın en iyisini sunar.

2. Sidney

Sydney, özellikle profesyoneller arasında giderek daha popüler bir temadır. Bir dizi özelleştirme aracıyla tamamlanan bu önde gelen WordPress teması, duyarlı ve mobil uyumlu, cesur ve özel olarak kullanılabilir ve çeşitli tasarım hedeflerini karşılamak için kolayca değiştirilebilir.

Profesyoneller için ideal olan duyarlı bir tema olan Sydney, Google yazı tipleri, logo yükleme, tam ekran kaydırıcılar ve daha fazlasını sunar.

Sydney, Google fontlarına erişim, logo yükleme, tam ekran kaydırıcılar ve daha birçok özelleştirme özelliği içerir.

3. Zerif Lite

Bu tek sayfalık paralaks teması, kişiliğinizi akıcı bir ekranda sergilemenizi sağlar. Zerif Lite, elde edilen kullanıcı deneyimi kadar sezgisel bir özelleştirme deneyimiyle referansları, ekip üyelerini, haber güncellemelerini ve iletişim bilgilerini görüntüleme seçenekleri içerir.

Zerif Lite WordPress theme ekran görüntüsü

WordPress için yılın en popüler temalarından biri olan Zerif Life, akıcı, 1 sayfalık tasarım seçenekleri sunuyor.

4. Geniş

Adından da anlaşılacağı gibi, Spacious siteleri için temiz, modern bir görünüm isteyenler için mükemmeldir. Düzen, blog oluşturma, renk paletleri ve widget seçenekleriyle tamamlanan tamamen duyarlı bir temadır. Temaya özel destek dahil edildiğinde özelleştirme çok daha kolay olmaz.

Spacious WordPress theme ekran görüntüsü

Temiz ve modern bir görünüm için, özel widget’lar ve duyarlı tasarıma sahip Spacious’u deneyin.

5. Evrim geçirin

Kaydırıcılara, özel widget’lara, Font Awesome simgelerine ve en sevdiğiniz sosyal medya platformlarıyla uyumluluğa sahip Evolve, ismine uyan bir görünüme sahip tamamen duyarlı bir fütüristik temadır. Tasarımla ilgili hemen hemen her şeyi değiştirin ve özel olarak hazırlanmış bir sitenin dakikalar içinde yayınlanmasını sağlayın.

Evolve WordPress theme ekran görüntüsü

Evolve, gezinme, kaydırıcı, sosyal ve widget öğeleri dahil olmak üzere kapsamlı bir özelleştirme seçenekleri listesi içerir.

6. Özelleştirme

Esnek bir özelleştirme deneyimi aradığınız şey varsa, Customizr’ın adı kendisi için konuşur. Site sahipleri tarafından çeşitli nişlerde sevilen Customizr, popüler e-Ticaret eklentileriyle uyumluluğu ve sitenizin görünümünü markanızla eşleştirmek için kapsamlı seçenekler için tercih edilmektedir..

Woocommerce, bbPress ve Jetpack ile uyumlu Customizrâ ile tasarladığınız e-ticaret sitesini özelleştirin.

Customizr ile tasavvur ettiğiniz e-Ticaret sitesini özelleştirin.

Diğer WordPress Temalarına Bakın »

En İyi 20 WordPress Eklentisi

Eklentiler, WordPress sitenize daha fazla işlevsellik ve özelleştirme eklemek için güçlü araçlardır. Bir düğmeyi tıklayarak sitenize forumlar, ürün inceleme yetenekleri, sayfa önbellekleme, yorum / iletişim formları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz..

Ancak dikkat edilmesi gereken bir nokta, web sayfalarınıza yalnızca herhangi bir eklenti eklemek istemezsiniz. Eklediğiniz kodun güvenilir bir kaynak tarafından oluşturulduğundan emin olmak istiyorsunuz – temel olarak sitenizin, temanızın ve hatta diğer eklentilerin mevcut koduyla iyi bir şekilde karışacağından emin olmak için.

Aşağıda WordPress için en popüler eklentileri ele alıyoruz:

KATEGORİ / İŞLEVSELLİK:
PLUGIN (S):
YORUM / İLETİŞİM / FORMLAR
 • İletişim Formu 7
 • Disqus
 • Yerçekimi Formları
SEO / WEB İSTATİSTİKLERİ
 • Yoast WP SEO
 • Jetpack
 • Google Analytics’i Yoast
ÖNLEME / SAYFA YÜK HIZI
 • W3 Toplam Önbellek
 • WP Süper Önbellek
 • Vernik HTTP Temizleme
ECOMMERCE / ÜRÜN YORUMLARI
 • WP İncelemesi
 • WooCommerce
SOSYAL MEDYA / POPÜLER YAZILAR
 • Bunu ekle
 • Nextgen Galerisi
 • WordPress Popüler Gönderiler
 • Shareaholic
WEB BİNASI / EDİTÖR
 • Kunduz Oluşturucu
 • Canlı Besteci
 • MotoPress
 • Ultimate Blokları

WordPress’i Nasıl Değerlendiriyoruz??

HostingAdvice.com’da çok büyük WordPress hayranları olduğumuz bir sır değil, ancak aşağıda WordPress’i neyin harika kıldığı ve dikkate alınacak alternatifler olduğu konusunda cesur ayrıntılara giriyoruz. Genel incelememizi kullanım kolaylığı, destek, maliyet ve daha fazlasını kapsayan kategorilere göre ayırıyoruz.

1. Kullanım Kolaylığı: 4.6 / 5.0

WordPress platformu inanılmaz derecede güçlü ve sitenizin herhangi bir yönünü değiştirmenize izin verecek – ancak, işlevselliği bir öğrenme eğrisi ile birlikte gelir. Bu, giderek daha popüler hale gelen platforma karşı büyük bir şikayettir. Nüansları tanımak ve arka uçta yolunuzu bulmak için zaman ayırmaya hazır değilseniz, bunun yerine Wix gibi bir WYWIWYG (Ne Görüyorsanız Görüyorsunuz) web oluşturucusunu tercih etmenizi öneririm.

2. Özel Tasarım: 5.0 / 5.0

Özelleştirme, WordPress’in gerçekten parladığı bir alandır. Deneyimli geliştiriciler ne kadar esnek olduğunu sever ve daha az deneyimli web sitesi yöneticileri bile şablonların yardımıyla özel bir site oluşturabilir. Kelimenin tam anlamıyla milyonlarca var WordPress için önceden hazırlanmış web siteleri mevcut tasarıma başlamanız için.

İster sıfırdan inşa edin ister popüler temalardan birini kullanın, WordPress ile bir site tasarlamak ve özelleştirmek, İnternet’teki en güzel ve profesyonel görünümlü sonuçlardan bazılarını sağlayabilir.

3. Destek: 4.5 / 5.0

WordPress desteği kapsamlı ve yorucudur. Platformun arkasında büyük bir topluluk var ve takipçileri tavsiyelerini ve uzmanlıklarını sunmak için istekli, bu da zor kısmın yararlı bilgiler için sunulan bilgilerin zenginliğinden geçtiği anlamına geliyor..

Diğer seçenek, sitenizi sizin için oluşturmak için bir WordPress anlayışlı geliştirici kiralamak veya gerektiğinde ona danışmaktır. Ne yazık ki, uzmanlık pahalı olabilir.

4. e-Ticaret: 4.4 / 5.0

WordPress ile e-ticaret işlevleri mümkün olsa da, bunun amacı bu değildir – e-ticaret özellikleri (örneğin Shopify, Woocommerce veya Ecwid) eklemek için çok sayıda satıcı eklentisi ve aracı vardır. Magento veya PrestaShop gibi platformlar e-ticaret için özel olarak üretilmiştir – ve en iyi Magento barındırma hizmetlerine buradan göz atabilirsiniz..

5. Bloglama: 5.0 / 5.0

WordPress’in blog yazmayı düşündüğünüzde akla ilk gelen platform olmasının bir nedeni var. Blogcular için mükemmel bir şekilde ayarlandı – bence, bloglama en kolay görevdir WordPress kullanmaya başlamak için.

Bir WordPress ana bilgisayarına kaydolduktan birkaç dakika sonra, ilk blog yayınınızı patlatabilir, yeni kategoriler ve etiketler oluşturabilir ve daha sonra en popüler yayınlarınızı el-züppe eklentisiyle paylaşabilirsiniz.

6. Maliyet: 5.0 / 5.0

Ahh, WordPress’i seçmek için nedenlerin kaynağı: açık kaynak kodlu – AKA, ÜCRETSİZ! Evet, dünyanın en popüler web sitesi oluşturma arkadaşı, sıfır maliyetle indirilebilir, yüklenebilir ve web oluşturma için kullanılabilir. Sadece, neyse ki, ayda sadece birkaç kuruşa mal olacak hosting için ödemek zorunda (en iyi ana birini kullanıyorsanız, bir sonraki geliyor!).

WordPress’i Seviyoruz – Olmamalı?

WordPress’in web barındırmada ünlü olduğu bir sır değil. Artık işlevselliğin ve özelliklerin aldatıcı bir şekilde yaşadığını bildiğinize göre, WordPress ile ilişkinize başlamaya hazırsınız. Evet, biraz öğrenme eğrisi var, ancak kendi kendine öğretmek için zaman ayırmaya istekli iseniz, harika bir yolculuktasınız. Başlamak için en iyi WordPress ana bilgisayarlarına göz atın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector