Yönetilen WordPress Barındırma Nedir? (5 En iyi yorumlar ve ucuz planlar)

Yönetilen WordPress hosting nedir, sorabilirsiniz – ve maliyete değer mi? Popüler içerik yönetimi sistemi şüphesiz web tasarımını geliştiriciler tarafından daha erişilebilir hale getirir, ancak site yöneticileri ve işletme sahipleri sürekli olarak sürekli yedekleme, güncelleme, güvenlik taraması ve performans optimizasyonu akışına girmek istemez.


En temel düzeyde, yönetilen WordPress hosting size sorunsuz bir deneyim sunar. Sağlayıcınız güvenlik, hız, güncellemeler, yedeklemeler, çalışma süresi ve ölçeklenebilirliğin tüm teknik yönleriyle ilgilenir, böylece en iyi içeriği elde etmeye ve en fazla kar elde etmeye odaklanabilirsiniz.

Deneyimli WordPress kullanıcıları veya çaylak site sahipleri için, birçok barındırma sağlayıcısı, bir WordPress sitesini en yüksek performansta çalıştırmaya başlayan tuhaflıkları, nüansları ve rutin işleri ele almak için altyapılarını ve destek ekiplerini optimize ediyor. Kısa bir süre içinde dünyanın en popüler içerik yönetim sisteminden nasıl yararlanabileceğinizi görmek için okumaya devam edin.

1. En İyi Yönetilen WordPress Hosting (Genel Karşılaştırma)

Ana bilgisayarlar düzenli olarak VPS ve özel planlarla yönetilen hizmetler sunar, ancak yönetilen WordPress paketleri, en üst düzey CMS’yi çalıştıran milyonlarca site sahibine daha iyi hizmet ve deneyimler sunmak için paylaşılan barındırma dünyasına daldırılır. WordPress’i olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde çalıştırmak için tasarlanmış özel olarak ayarlanmış donanım ve yazılıma ek olarak, hizmet platformun özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır.

Her yerde yönetilen planlarda olduğu gibi, ince baskıya dikkat edin – “yönetilen”, görünüşte her ev sahibi için farklı bir şey anlamına gelir. Yarı yönetilen planlar genellikle yalnızca güncellemeler ve yedeklemeler gibi otomatik hizmetleri kapsayacak, tam olarak yönetilen hizmetler ise sitenizin hızını ve ölçeklenebilirliğini optimize etmeye daha fazla kişisel ilgi anlamına gelir..

En sevdiğimiz WordPress ana bilgisayarlarımızın birçoğunun yönetilen WordPress barındırma sıralamasında üst sıralarda yer alması şaşırtıcı olmamalıdır. Büyük destek ve güvenilirlik ile zaten bilinen bu şirketler, her hesapta sınırsız depolama alanı, bant genişliği ve bir dizi WordPress sitesi sunuyor.

En iyi yönetilen WordPress ana bilgisayarlarının tümünü görüntüleyin »

2. Ucuz Yönetilen WordPress Hosting için en iyisi

Her şeyden önce fiyatlara öncelik verenler için, asla korkmayın. Yönetilen WordPress barındırma söz konusu olduğunda bazı inanılmaz fırsatlar bulabilirsiniz. WordPress çok popüler olduğundan ve tüm web sitelerinin üçte birinden fazlasına güç sağlamak için kullanıldığından, barındırma sağlayıcılarının tümü ortak sorunları nasıl giderecekleri ve tek tıklamayla kurulumlarla işe alım sürecini nasıl kolaylaştıracakları konusunda eğitilmiştir.

Bu ana makineler paranızın karşılığını en iyi şekilde sunar ve WordPress’i etkili ve güvenli bir şekilde çalıştırmanıza olanak tanır – 24 saat boyunca yönetilen destek hazır.

En uygun fiyatlı WordPress ev sahiplerinin tümünü görün »

3. En Hızlı Yönetilen WordPress Barındırma

Hızlı WordPress barındırma söz konusu olduğunda, aramak isteyeceğiniz ilk özelliklerden biri katı hal sürücülerdir. Modern depolama aygıtları, içerik dağıtım ağları, bulut altyapısı ve sunucu konumunuzu seçme özelliği sayesinde ek performans artışı ile düzenli olarak sayfa yüklerini 20 kata kadar daha hızlı hale getirir.

SSD’leri olan tüm WordPress ana bilgisayarlarını görün »

4. Tamamen Yönetilen WordPress Hosting için En İyisi

Premium bir WordPress sunucusu olan DreamHost, ekibimiz tarafından hızları, gelişmiş teknik desteği ve güvenilirlikleri için büyük övgü alır. Şirketin ultra performanslı VPS altyapısı, birden fazla önbellekleme katmanı ve zırhlı güvenlik önlemleri endüstri liderleri arasındadır. DreamHost’un ücretsiz olarak alan gizliliği içerdiğini, WordPress Core’a düzenli olarak katkıda bulunduğunu ve WordCamp’lere sık sık sponsor olduğunu da takdir ediyoruz. DreamPress platformu, bir servet harcamadan tamamen yönetilen özellikler için en etkileyici çözümdür.

5. Yönetilen WordPress Hosting Bayi Hizmetleri için En İyisi

Yönetilen hizmetleri yeniden satmaya gelince, müşteri desteğinden siz sorumlusunuz. Bununla birlikte, yüksek kaliteli bir bayi programı bulmak yükün bir kısmını hafifletebilir. HostGator, ücretsiz ve kolay ölçeklenebilirlik sunarken işinizi yönetmek için her türlü güçlü araç ve esneklik sağlar. Haftalık, otomatik yedeklemeler ve 24 saat sunucu izlemenin yanı sıra, HostGator’un telefon, sohbet ve e-posta yoluyla ödüllü desteği, yönetilen WordPress hizmetlerinize odaklanmanıza olanak tanır.

Ana Bilgisayarınızın Donanımı Kullanmasına ve Blog Oluşturmaya Başlamasına İzin Ver!

Geliştirici egomu bir kenara bırakmayı ve yönetilen hizmetlerin faydasını takdir etmeyi öğrendim.

WordPress, iyi çalışması zor bir içerik yönetim sistemi olabilir, bu nedenle, işi yönlendiren içerik ve ürünleri oluştururken güvenilir uzmanlara sıradan ve ultra teknik görevleri vermeye değer.

Diğer WordPress barındırma seçenekleri için, en sevdiğimiz WordPress ana makinelerimizi kontrol ettiğinizden emin olun. Yönetilen WordPress planları sunmasalar bile, birçok ana bilgisayar, küresel WordPress topluluğu için optimize edilmiş paylaşılan hizmetler ve destek ekipleri içerir. WordPress için önerilen en iyi yönetilen hizmetlerin tam listesi için burayı tıklayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector