بررسی AwardSpace

AwardSpace یکی از 10 ارائه دهنده برتر میزبانی وب رایگان در جهان است با بیش از 2.5 میلیون مشتری ادعا می شود خدمات میزبانی آسان را ارائه می دهد تا هرکسی بتواند به سرعت آنلاین شود.


ولی AwardSpace همچنین خدمات پرداختی دارد اگر پروژه کوچک شما نیاز به مقیاس دارد.

در این بررسی AwardSpace ، ارائه دهنده را آزمایش کردیم تا ببینیم آیا برنامه رایگان آن است

AwardSpace چیست؟?

ارائه دهنده میزبان می گوید تعهد به مشتریان و نیازهای آنها همچنان در اولویت قرار دارد. AwardSpace می خواهد الهام بخش و به ذهن خلاق کمک کند در سراسر جهان در اینترنت رشد می کنند.

این یک نمونه کارها غنی و خدمات میزبانی زیادی ارائه می دهد. اگر می خواهید مدت طولانی در همان ارائه دهنده باشید ، این ارائه دهنده گزینه خوبی است. تو می توانی گزینه های اشتراکی ، WordPress ، VPS و میزبانی اختصاصی را در اینجا بیابید.

به نظر می رسد که AwardSpace تمام آنچه نیاز مشتریان را دارد ، دارد برای حفظ حضور آنلاین خود.

برنامه رایگان AwardSpace

برنامه میزبانی وب رایگان دارای 1 گیگابایت فضای دیسک ، 5 گیگابایت ماهانه است, سازنده وب سایت رایگان ، 1 دامنه & 3 زیر دامنه ، وردپرس & نصب جوملا ، و 1 پایگاه داده MySQL. و AwardSpace نیز 100٪ بدون آگهی است.

به نظر می رسد این برنامه میزبانی وب رایگان است غنی ترین سرویس میزبانی وب رایگان می توانید در بازار میزبانی پیدا کنید. و این ویژگی هایی دارد که اکثر ارائه دهندگان رایگان مانند پشتیبانی 24/7 مشتری از آن برخوردار نیستند.

بنابراین این یک انتخاب عالی است اگر شما شروع می کنید. با این حال ، محدودیت داده ها اجرای وب سایت بزرگی مانند فروشگاه آنلاین را غیرممکن خواهد کرد.

خوشبختانه, AwardSpace برنامه های حق بیمه ای دارد برای شما به مقیاس.

قیمت گذاری AwardSpace

اگر برنامه رایگان کافی نباشد ، AwardSpace دارای 3 برنامه میزبانی مشترک حق بیمه است, ارزانترین قیمت آن 0.08 دلار در ماه است. به شما فضای نامحدود دیسک ، ترافیک نامحدود ، گواهی SSL رایگان و 2 وب سایت می دهد. برنامه Web Pro Plus برای شما 1.24 دلار در ماه هزینه می کند و 10 وب سایت در اختیار شما قرار می دهد.

گران ترین Max Pack Plus مناسب است برای رشد مشاغل یا پروژه ها و هزینه شما 1.66 دلار در ماه است. این طرح وب سایت های نامحدودی را در اختیارتان قرار می دهد و برای پروژه هایی که ماهانه 150 000 بازدیدکننده داشته اند ، مناسب ترین است.

اما یک چیز وجود دارد ، هر چند. قیمت ارزان شما می بینید فقط برای دوره اول در دسترس است. پس از تمدید ، نرخ عادی شما افزایش می یابد که 98٪ قیمت را افزایش می دهد..

پایه ایWeb Pro PlusMax Pack Plus
قیمت ماهانه$ 4.996.65 دلار9،99 دلار
قیمت سالانه59.88 دلار79.80 دلار119.88 دلار

نکته مهم این است که اگر Web Pro Plus یا Max Pack Plus را انتخاب کنید شما یک دامنه رایگان برای زندگی دریافت خواهید کرد. این بدان معنی است که تا زمانی که شما برنامه میزبانی خود را تمدید کنید دامنه شما رایگان خواهد بود. با گرانترین برنامه ، 2 دامنه دریافت می کنید به طور کامل استفاده کنید.

اگر هنوز تصمیم گیری برای آن دشوار است ، جدول زیر همه ویژگی ها را مقایسه می کند هر طرح ارائه می دهد:

رایگان پایه ایWeb Pro PlusMax Pack Plus
فضای دیسک1 گیگابایتنامحدودنامحدودنامحدود
پهنای باند5 گیگابایتنامحدودنامحدودنامحدود
دامنه مجاز است1210نامحدود
SSLشامل نمی شودمشمولمشمولمشمول
حسابهای ایمیل11000نامحدودنامحدود
پشتیبانی مشتریپشتیبانی 24/7 بلیطپشتیبانی 24/7 بلیطپشتیبانی 24/7 بلیطپشتیبانی 24/7 بلیط
پشتیبان گیری رایگان خودکارشامل نمی شودهفتگیهفتگیهفتگی

حتی با یک برنامه رایگان ، AwardSpace با گزینه های حق بیمه خود تعادل قیمت و ویژگی بسیار خوبی را به شما می دهد.

عملکرد AwardSpace

زمان به روز ارائه دهنده هاستینگ وب یک ویژگی میزبانی مهم است. AwardSpace 99.9٪ به موقع را برای مشتری فراهم می کند’ وب سایت ها و مشاغل ما این ادعا را از طریق آزمون قرار دادیم و در واقع نتایج بسیار خوبی کسب کردیم, وب سایت ما در کل زمان 100٪ سرعت به روز داشت.

میانگین زمان پاسخ 346ms بود, و کمترین مقدار آن 299 میلی متر بود. زمان پاسخگویی کاملاً پایدار بود و هیچ سنبله عملکرد بسیار خوبی وجود نداشت.

ما چقدر سریع وب سایت رایگان خود را با GTmetrix بارگذاری کردیم. وب سایت ما در 2.9 ثانیه کاملاً بارگذاری شد, که برای میزبانی رایگان و یک وب سایت با این اندازه زمان بسیار عالی است.

در مورد ارائه دهنده میزبانی وب رایگان, عملکرد AwardSpace عالی است و به طور متوسط ​​در زمان پاسخ 42ms در ایالات متحده است. با این حال ، در مکانهایی مانند ژاپن ، سنگاپور و سائوپائولو کمی عقب مانده است. زمان پاسخ بیش از 400ms وجود دارد.

به خاطر داشته باشید که اگر مخاطبان شما در ایالات متحده یا اروپا واقع شده باشند, شما باید عملکرد سریع و جامد داشته باشید با این حال ، AwardSpace گزینه مناسبی برای میزبانی در آسیا نیست.

پشتیبانی AwardSpace

در حالی که ارائه دهنده میزبانی وب رایگان با میزبانی حق بیمه در دسترس است ، گزینه های پشتیبانی در AwardSpace یک کیف مخلوط است. این پشتیبانی 24/7 مشتری اما فقط از طریق سیستم بلیط یا ایمیل ارائه می دهد.

اکنون, 3 شماره تلفن وجود دارد که می توانید استفاده کنید و حتی یک گزینه چت زنده ، اما این است فقط برای بخش فروش. برای هرگونه مشکل فنی ، شما برای ارسال بلیط و آن راهنمایی شده اید وعده پاسخ در عرض یک ساعت.

به نوعی ، اکثر ارائه دهندگان اظهار داشتند که راحت ترین راه برای رفع مشکلات جدی از طریق پشتیبانی بلیط است. اما اگر این کافی نباشد ، سؤالات متداول دارید و یک پایگاه دانش بزرگ پر از مقاله و آموزش مفید است.

بنابراین ، در حالی که بهترین بسته حمایتی نیست ، هنوز هم در صورت نیاز به جواب و کمک می یابید.

AwardSpace جوانب مثبت و منفی

در این مرحله از بررسی AwardSpace ، اجازه دهید از مزایا و معایب خود فراتر بروید از جوانب مثبت و منفی بسته های میزبان.

مزایای AwardSpace

AwardSpace برخی از ویژگیهای عالی از جمله:

 • زمان عالی – با چنین ثبات و به موقع ، سایت خود را’بازدید کنندگان و مشتریان دسترسی خوبی به محصولات و خدمات شما خواهند داشت.
 • دامنه رایگان برای یک عمر با برنامه های گران تر – اگر Max Pack Plus را انتخاب کنید ، تا زمانی که اشتراک را ادامه دهید ، دامنه رایگان دریافت خواهید کرد.
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول – اگر خدمات آن را دوست ندارید ، می توانید در مدت 30 روز پول خود را پس بگیرید.
 • برنامه رایگان – همانطور که می گویند, "این در واقع رایگان است و برای همیشه ادامه دارد". و در لحظه بررسی ما ، این درست است و کاملاً بدون آگهی است. عالی است اگر تازه شروع کنید.

جایزه منفی

AwardSpace همچنین دارای برخی از معایب:

 • قیمت ارزان فقط برای اولین بار در دسترس است – پس از اتمام دوره اول شما ، قیمت عادی طرح به شما تعلق می گیرد که می تواند 98٪ افزایش یابد.
 • پشتیبانی محدود مشتری – AwardSpace از پشتیبانی فناوری چت زنده پشتیبانی نمی کند و آن را برای حل مسائل کمی کندتر می کند.

AwardSpace Review – نتیجه گیری

پس از بررسی AwardSpace ، می بینیم که در مرحله اول است روی میزبانی وب رایگان متمرکز شده است و این کار را به خوبی انجام می دهد. برای شروع اولین وب سایت خود ، از داده های کافی برای شما برخوردار است. اگرچه برای وب سایت ها یا پروژه های بزرگتر مناسب نیست ، اما کاملاً بدون افزودنی است.

و شما 3 برنامه حق بیمه دریافت می کنید که امنیت و عملکرد بیشتری را به شما می دهد. به خاطر داشته باشید که پشتیبانی کمی از کیسه های مختلط است و قیمت ها بعد از دوره اول افزایش می یابد.

AwardSpace برای شما عالی است:

اگر به دنبال ارائه دهنده خدمات میزبانی وب واقعاً رایگان هستید یا به یک گزینه حق بیمه میزبانی وب با قیمت مناسب نیاز دارید.

نظر شما در مورد AwardSpace و برنامه رایگان آن چیست؟ یک بررسی از خودتان بگذارید.

طرفداران

 • میزبانی رایگان
 • زمان عالی
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • دامنه رایگان با برنامه های حق بیمه

منفی

 • قیمت ارزان فقط برای دوره اول است
 • گزینه های پشتیبانی محدود
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector