بررسی Gandi.net

وقتی نوبت به میزبانی وب آنلاین می رسد ، ارائه دهنده ای می خواهید که بتواند به هر نیاز شما پاسخ دهد. Gandi.net تعریف کاملاً دقیقی از یک فروشگاه یک میزبان برای میزبانی وب ساده ، ارائه نام دامنه ، گواهینامه های SSL و میزبانی ابری است..


به همین دلیل در بررسی Gandi.net ، من خدمات و ویژگیهای ارائه شده توسط این میزبان قدیمی را ارائه می دهم ، مدیریت 2،5 میلیون دامنه و 200،000 وب سایت.

Gandi.net چیست؟?

Gandi.net یک ارائه دهنده خدمات میزبانی کامل است که از سال 1999 وجود دارد. خدمات گسترده ای ، قابلیت های وب سایت و خدمات مدیریت حساب را برای افراد ، مشاغل ، توسعه دهندگان و فروشندگان ارائه می دهد..

در حال حاضر ، Gandi.net خدمات میزبانی اساسی را ارائه می دهد:

 • ثبت دامنه
 • میزبانی وب
 • میزبانی ابر
 • گواهینامه های SSL

علاوه بر این خدمات ، پیوند دامنه ، پلتفرم قابلیت DNSSEC نیز وجود دارد ، شما همچنین قادر به تنظیم هاست و میزبانی وب سایت خود هستید.

خدمات gandi.net

می توانید یک دامنه را ثبت کنید ، تمدید یا انتقال دهید. آنها پشتیبانی ، مدیریت DNS ، مستندات دقیق ، اتصال 1 کلیک به برنامه های شخص ثالث را ارائه می دهند و شما توانایی مدیریت محصولات خود را در تمام دستگاه های خود دارید.

این امر تنوع بسیار خوبی را برای هر کسی که به خدمات ارائه دهنده نیاز داشته باشد ، فراهم می کند ، بدون آنکه مجبور شود برای خدمات اضافی به جای دیگری برود.

بدیهی است در مشاغل میزبانی وب مهمترین ویژگی آن است "بدون گلوله" وعده (امیدوارم توسط وکلا ساخته شده). و Gandi.net با افتخار از فلسفه هیچ Bullshit ™ از سال 1999 تا کنون قدردانی می کند:

gandi.net بدون گلوله

برای این بررسی Gandi.net ، محبوب ترین هاست مشترک را بررسی می کنم ، همانطور که ذهن خلاق Gandi.net آن را صدا می کند – میزبانی ساده. امیدوارم روشن باشد و بدون هیچ گونه Bullshit.

Gandi.net قیمت گذاری

Gandi.net 6 برنامه میزبانی ابر را ارائه می دهد که از Small for شروع می شود 5 دلار در ماه و بالا می رود 40 دلار در ماه برای فراگیرترین طرح XX بزرگ. Gandi.net با چنین طیف وسیعی از برنامه ها ، از همه صاحبان پروژه های کوچک گرفته تا مشاغل در مقیاس بزرگ ، هدف کلیه مشتریان را در نظر دارد.

قیمت گذاری و برنامه های gandi.net

در اینجا سریع همه برنامه های میزبانی ابر Gandi.net را اجرا کنید:

 • کم اهمیت – برای 5،00 دلار در ماه حداکثر 5 وب سایت و دامنه دریافت خواهید کرد ، بدون کلید SSL ، 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی (قابل افزایش تا 2 سل) و ترافیک نامحدود.
 • کوچک + SSL – همان ویژگی های برنامه کوچک ، اما شما همچنین می توانید کلیدهای نامحدود SSL دریافت کنید. قیمت – 7،50 دلار در ماه.
 • متوسط – برای 10،00 دلار در ماه حداکثر 10 وب سایت و دامنه ، کلیدهای نامحدود SSL ، 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی (قابل افزایش تا 2 ترابایت) و ترافیک نامحدود دریافت خواهید کرد.
 • بزرگ – برای 20،00 دلار در ماه حداکثر 20 وب سایت و دامنه ، کلیدهای نامحدود SSL ، 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی (قابل افزایش تا 2 ترابایت) و ترافیک نامحدود دریافت خواهید کرد.
 • ایکس بزرگ – برای 30،00 دلار در ماه حداکثر 40 وب سایت و دامنه ، کلیدهای نامحدود SSL ، 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی (قابل افزایش تا 2 ترابایت) و ترافیک نامحدود دریافت خواهید کرد.
 • XX- بزرگ – برای 40،00 دلار در ماه حداکثر 300 وب سایت و دامنه ، کلیدهای نامحدود SSL ، 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی (قابل افزایش تا 2 ترابایت) و ترافیک نامحدود دریافت خواهید کرد.

تفاوت اصلی بین برنامه ها در تعداد وب سایت ها و پهنای باند است. و گرچه Gandi.net از صفحه اول به ترافیک نامحدود اشاره می کند ، هنگام حفر عمیق تر معلوم است که ترافیک محدودیت هایی برای هر طرح دارد.

همچنین توضیحی وجود دارد مبنی بر اینکه ذخیره سازی 20 گیگابایتی تا 2 سل قابل افزایش است. اما البته ، این با قیمت ماهانه همراه است 0.25 دلار در هر گیگ.

در جدول زیر می توانید خصوصیات اساسی را برای مقایسه هر طرح مشاهده کنید:

کم اهمیتکوچک + SSLمتوسطبزرگایکس بزرگXX- بزرگ
فضای دیسک20 گیگابایت20 گیگابایت20 گیگابایت20 گیگابایت20 گیگابایت20 گیگابایت
پهنای باند60 گیگابایت60 گیگابایت120 گیگابایت250 گیگابایت500 گیگابایت1 سل
دامنه مجاز است55102040300
SSLنهمشمولمشمولمشمولمشمولمشمول
بانکهای اطلاعاتینامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
پشتیبانی مشتریایمیل ، بلیط ، پایگاه دانش
پشتیبان گیری خودکارنهنه نهنهنهنه

جالب توجه در مورد Gandi.net ، شما با هر نقشه پایگاه داده های نامحدود (در تعداد و اندازه) را بدست می آورید. و این موارد را شامل می شود MySQL ، MongoDB و PostgreSQL.

هنگام ایجاد نمونه جدید, می توانید زبان برنامه نویسی ، بانک اطلاعاتی و مکان سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید (فرانسه یا لوکزامبورگ).

برنامه های عمیق gandi.net

یکی از ویژگی های خوب این است که قبل از تصمیم گیری نهایی میزبانی ساده از یک تست سواری استفاده کنید:

متوسط ​​- برای 10،00 دلار در ماه. حداکثر 10 وب سایت و دامنه ، کلیدهای نامحدود SSL ، 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی (قابل افزایش تا 2 ترابایت) و ترافیک نامحدود دریافت خواهید کرد.

شما می توانید هر طرحی را به صورت رایگان امتحان کنید و سپس بدون هیچ گونه تعهدی از طرف خود تغییر اندازه دهید.

و صحبت کردن در مورد "بدون گلوله" سیاست ، خوب است برای دیدن ، که قیمت ثابت می ماند. سایر ارائه دهندگان به هزینه های پنهان ، هزینه های مختلف برای شرایط مختلف و غیره روی می آورند. اما با Gandi.net ، وقتی گفته می شود 5،00 دلار در ماه پرداخت می کنید. این چیزی است که شما به مدت یک ماه پرداخت خواهید کرد!

عملکرد Gandi.net

Gandi.net عملکرد متوسطی را ارائه می دهد. به طور طبیعی ، این ارائه دهنده میزبانی مستقر در اروپا سریعترین زمان بار را در منطقه اروپا ارائه می دهد, با این حال ، بازدید کنندگان ایالات متحده در حال بدست آوردن حدود 130 میلی متر زمان بار هستند. بنابراین کاملاً خوب است.

و حتی مناطق دورتر سائوپائولو و بنگلادور زیر 400 ms قرار دارند. فقط منطقه ژاپن 1042ms ترسناک می گیرد…

عملکرد gandi.net

بنابراین ، به طور کلی ، همانطور که مشاهده می کنید ، آزمون بررسی Gandi.net یک بار قوی برای زمان پاسخ نشان می دهد.

مجبور شدم برای گارانتی به موقع آنها جستجو کنم. سرانجام ، من توانستم آن را در یکی از قراردادها پیدا کنم. عجیب نیست که جایی در صفحه فرود نیست ، زیرا 99.95٪ بسیار مناسب است.

ماشین حساب gtime.net uptime

این بدان معنی است که وب سایت شما فقط می تواند در حدود 5 دقیقه در هفته کاهش یابد. اما حتی اگر بهترین ضمانت ممکن نیست, 99.95٪ uptime نوید خوبی است.

Gandi.net جوانب مثبت

عملکرد عالی – زمان مناسب و پاسخگویی مناسب باعث می شود Gandi.net از موضع خودداری کند.

قیمت گذاری روشن و معقول – "بدون گلوله". این بدان معناست که بدون افزایش سایه ای ، هیچ قیمت جدیدی گیج کننده نیست. همه آنها درمورد فروش آنچه شما می خواهید هستند ، اما آنچه ارائه دهنده از شما می خواهد بخرید نیست.

10 روز آزمایشی رایگان – آنها نمی ترسند به شما اجازه دهند قبل از تصمیم گیری از خدمات آنها استفاده کنید. و باز هم توصیه می کنم از قبل از این گزینه استفاده کنید.

موارد رایگان با ثبت دامنه – هنگام ثبت دامنه ، 5 صندوق پستی با 1000 آدرس حمل و نقل ، صفحات رایگان SiteMaker ، SSL رایگان به مدت 1 سال و ثبت دامنه خصوصی برای اطلاعات شخصی خود دریافت خواهید کرد.

Gandi.net منفی

خدمات حداقل مشتری – هیچ تلفنی یا چت زنده وجود ندارد. می توانید از طریق ایمیل با آنها تماس بگیرید یا بلیط تهیه کنید. و پشتیبانی بلیط همان چیزی نیست که دوست دارید هنگام جستجوی کمک فوری ، آن را ببینید! مطمئناً ، یک پایگاه دانش وجود دارد ، اما بسیار پرتلاطم و نوعی آشفتگی است.

قیمت گذاری گران قیمت – شما می توانید ارائه دهندگان ارزان تری را پیدا کنید و خدمات مشابهی ارائه دهند. تعداد زیادی نیست ، اما برخی از آنها وجود دارد.

ثبت نام پیچیده – بسیار گیج کننده است و در انتخاب نام کاربری یا نقل و انتقالات بانکی مشکلاتی وجود دارد.

بررسی Gandi.net – آیا ارزش پول شما را دارد?

Gandi.net با داشتن یک سیستم قیمت گذاری ساده و برنامه های میزبانی با دقت متنوع ، می تواند انتخاب خوبی برای بسیاری از کاربران باشد. عملکرد مناسب و معقول است, بخصوص اگر مخاطب شما در اروپا باشد و شما یک آزمایش رایگان دریافت می کنید برای آزمایش همه.

با این حال ، به طور کلی ، بسیاری از چیزها با این ارائه دهنده نامشخص هستند. یافتن این اطلاعات دشوار است ، و برای برخی از ویژگی های مهم مانند پشتیبان گیری وجود ندارد. علاوه بر این ، پشتیبانی مشتری بسیار محدود است.

اما در کل ، با نتیجه گیری از این بررسی Gandi.net ، می توانم بگویم این یک ارائه دهنده قوی است که مورد توجه است. اگرچه ، برای مقایسه ، توصیه می کنم قبل از تصمیم گیری ، سایر ارائه دهندگان را بررسی کنید!

طرفداران

 • عملکرد عالی
 • قیمت گذاری شفاف
 • امتحان رایگان

منفی

 • گزینه های ارزان تر وجود دارد
 • سرورهای فقط در اروپا
 • پشتیبانی مشتری منسوخ
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector