بررسی دامنه

اگر به دنبال یک سرویس میزبانی مطمئن برای قیمت مناسب هستید ، ممکن است Domain.com یکی از گزینه های شما باشد. این ارائه دهنده میزبانی با ارائه برنامه هایی برای کاربران مبتدی و همچنین مشاغل بزرگ ، با برنامه های همه جانبه رقابت می کند.


Domain.com به عنوان یک ثبت کننده شروع شد ، اما اکنون به شرکتی که طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد ، بزرگ شد. برای این بررسی Domain.com ، اجازه دهید خدمات میزبانی وب آن را بررسی کرده و دریابیم که آیا ارزش این کار را دارد؟.

Domain.com چیست?

Domain.com ، مانند بسیاری از شرکت های معتبر دیگر در این بخش ، لیستی از خدمات را برای وب سایت شما ارائه می دهد:

 • ثبت دامنه
 • میزبانی وب
 • میزبانی VPS
 • میزبانی وردپرس مدیریت شده
 • گواهینامه های SSL
 • G مجموعه
 • سازنده وب سایت

این ارائه دهنده تازه کار نیست – Domain.com از سال 2000 در این زمینه فعالیت می کند. اکنون خود را به عنوان یک نیروی جهانی در نظر می گیرد که در مورد میزبانی وب و خدمات ثبت دامنه مورد توجه قرار گیرد. ادعا می شود خدمات باکیفیتی را با بهترین قیمت ها در اختیار مشتریان قرار می دهد.

domain.com مرور میزبانی وب ارزان

اما وعده ها یکی هستند و واقعیت دیگر. این بررسی Domain.com برای یافتن نحوه عملکرد این ارائه دهنده است. آیا واقعاً آنقدر قابل اعتماد و پر از ویژگی است?

با این بررسی Domain.com همراه شوید تا بدانید.

قیمت دامنه

Domain.com دارای سه مورد است برنامه های شروع از 3.75 $ / ماه با Basic و رفتن حداکثر 13.75 دلار برای Ultra با تمام ویژگی های نامحدود.

همه برنامه ها ارائه می دهند فضای نامحدود دیسک و پهنای باند مقیاس پذیر, اما آنها در سایر ویژگی ها متفاوت هستند و به شما امکان می دهند مشاغل کوچکتر یا بزرگتری ایجاد کنید.

قیمت بررسی دامنه

در اینجا اجمالی از هر سه برنامه میزبانی وب Domain.com آورده شده است:

 • پایه ای – 3.75 دلار در ماه ، فضای نامحدود دیسک و 1 دامنه مجاز را ارائه می دهد.
 • لوکس – 6.75 دلار در ماه ، علاوه بر این دامنه نامحدود مجاز ، 25 حساب FTP ، 250 حساب ایمیل دریافت می کنید.
 • فوق العاده – 13.75 دلار در ماه ، با حساب های FTP نامحدود ، و ایمیل های نامحدود و همچنین پایگاه های داده نامحدود MySQL همراه است.

برای یک دوره اشتراک ، Domain.com اجازه می دهد تا از سه شرط: 12 ، 24 ، 36 ماه استفاده کنید. تمام هزینه ها باید از قبل پرداخت شود و مدت زمان کمتر از 1 ماه یا نیم سال وجود ندارد ، بنابراین این راحت ترین سیستم نیست.

از طرف دیگر ، Domain.com این موارد را دارد همان قیمت بدون توجه به مدت اشتراک و با تمدید همان است. این سردرگمی را کاهش می دهد ، که اغلب در هنگام ارائه قیمت های ارزان قیمت ارائه می شود ، اما اینها فقط با یک اشتراک مشترک بسیار طولانی معتبر هستند و بعد از آن با افزایش جدید به شدت افزایش می یابد..

اگرچه متخصص فروش آنها آنقدر اطمینان نداشت که قیمت ها دقیقاً یکسان باقی بمانند – آنها آزادی را برای تغییر قیمت های تجدید مطابق با آنچه در حال حاضر در بازار است ، حفظ می کنند.

به هر حال ، برای بررسی دقیق Domain.com ، در اینجا مقایسه ای از برنامه ها با ویژگی های اصلی آنها آورده شده است:

مواردپایه ایلوکسفوق العاده
فضای دیسکغیرمتعارفغیرمتعارفغیرمتعارف
پهنای باندمقیاس پذیرمقیاس پذیرمقیاس پذیر
دامنه مجاز است1نامحدودنامحدود
زیر دامنه هانامحدودنامحدودنامحدود
حساب های FTP525نامحدود
حسابهای ایمیل100250نامحدود
نصب خودکار + اسکریپت هامشمولمشمولمشمول
پایگاه داده MySQL1025نامحدود
پشتیبانی مشتریبلیط / تلفنبلیط / تلفنبلیط / تلفن
بک آپ های خودکارنهنهنه

علاوه بر فضای دیسک بی سیم و پهنای باند مقیاس پذیر ، ویژگی های دیگری نیز برای به دست آوردن در اینجا وجود دارد. یک مزیت مهم با برنامه های Domain.com این است که شما این امتیاز را کسب می کنید ضد DDoS و محافظت از ضد بدافزار با همه برنامه ها همراه است. اینها یکی از موارد اساسی هستند ، زیرا ایمنی وب سایت شما باید در هسته ویژگی های میزبانی باشد.

نکته مهم دیگر این است که میزبانی وب Domain.com شامل رایگان است سازنده وب سایت. و آن را با 100 قالب ارائه می دهد که با یک ابزار ویرایش کشیدن و رها کردن قابل تنظیم است.

دامنه سایت سازنده وب سایت بررسی

با این حال ، همه چیز خیلی عالی نیست. هنوز برخی از ویژگی های مهم وجود دارد که از برنامه ها مفقود شده اند. یکی از آنها گواهی SSL است. Domain.com ادعا می کند که Letry Encrypt را برای شما ارائه می دهیم اما این سرویس در ابتدا سرویس رایگان است و پیشرفته ترین گزینه نیست…

شما مطمئناً می خواهید بازدیدکنندگان خود هنگام مشاهده داده های حساس ، آن قفل ایمنی را در نوار آدرس مشاهده کنند. و البته ، Domain.com گواهینامه SSL را به عنوان یک محصول جداگانه با قیمت های 35.99 دلار در سال ارائه می دهد. این خیلی بد نیست ، اما این را یکی از هزینه های اضافی در نظر بگیرید.

domain.com گواهینامه ssl بررسی کنید

می خواهید بدانید چه چیز دیگری شامل نمی شود؟ پشتیبان گیری و این یک اشکال جدی است. Domain.com هیچ سیستم پشتیبان گیری خودکار ارائه نمی دهد. بنابراین بهتر است یاد بگیرید که اگر نمی خواهید بخشی یا تمام داده های وب سایت خود را فقط به دلیل تصادف ناگوار از دست دهید ، آن نسخه های پشتیبان را به صورت دستی انجام دهید.!

و اگر در حال حاضر وب سایت دارید ، امیدوارم که دانش و صبر خود را برای انجام انتقال نیز داشته باشید. از آنجا که متأسفانه ، Domain.com برای مهاجرت وب سایت به شما کمک نمی کند.

سرانجام ، باید آن را ذکر کنم برای مدیریت وب سایت خود vDeck را دریافت می کنید. و این بهترین کنترل پنل در زمینه شهود و عملکرد نیست. بسیاری از کاربران ترجیح می دهند cPanel ، با این حال ، Domain.com cPanel را فقط با VPS یا هاست اختصاصی ارائه می دهد.

اما حداقل آنها به ضمانت 30 روزه بازگشت پول می گیرند. بنابراین اگر متوجه شدید این ارائه دهنده ظرف یک ماه برای شما کافی نیست ، لااقل پول خود را از دست نمی دهید.

عملکرد دامنه

Domain.com از نظر زمان پاسخگویی و به روزرسانی کلی سرور عملکرد بسیار خوبی دارد. و اگر می خواهید بهترین تجربه را در اختیار کاربران خود قرار دهید ، مطمئناً می خواهید که میزبان شرکت در این زمینه قابل اعتماد باشد.

جای تعجب است که Domain.com هنوز هم فقط از سرورهای HDD استفاده می کند و فقط یک مرکز داده دارد که در ایالات متحده واقع شده است. با دانستن اینکه این ارائه دهنده تقریباً 20 سال تجربه دارد ، انتظار دارید سیستم سخت افزاری پیشرفته ای داشته باشد.

اما بیایید به نتایج آزمون زمان پاسخ نگاهی بیندازیم. میانگین زمان پاسخگویی سرورها 0.2/0 گزارش شده است. این زمان پاسخ استثنایی برای هر سرور میزبان است.

سرعت دامنه.com

با این حال ، در برخی از مکان ها ، وضعیت چندان عالی نیست.

در لندن ، بنگلور و سیدنی کندتر می شود و در ژاپن کندتر از 800 میلی متر است. به طور طبیعی ، Domain.com تنها با یک موقعیت مکانی سرور نمی تواند نتایج خوبی را در سرتاسر جهان ارائه دهد.

در رابطه با بروزرسانی کلی سرور ، Domain.com قول 99.9٪ به موقع را می دهد که یک تضمین بسیار مناسب است. اگرچه ، محاسبه 0.01٪ از خرابی ، تقریباً در هر ماه 45 دقیقه ترجمه می شود. این ممکن است به ترافیک وب سایت شما آسیب برساند ، اما خیلی بد نیست.

حتی اگر ضمانت به موقع برجسته نباشد ، در مقایسه با سایر ارائه دهندگان میزبانی ، این تعداد متوسط ​​است.

دامنه.com ​​جوانب مثبت

برای یک شرکت میزبانی که از سال 2000 وجود داشته است ، آن را ارائه می دهد’کاملاً قابل درک خواهد بود که انتظارات زیادی از آن داشته باشید. در زیر دلایلی وجود دارد که چرا باید با Domain.com ثبت نام کنید.

کارایی

Domain.com ادعا می کند که یکی از برترین بازیکنان در زمینه خدمات میزبانی است و با زمان پاسخ خارق العاده 200 مگس ، هیچ کس شما را سرزنش نمی کند اگر به هر حرفی که در مورد کیفیت خدمات خود می گویید ، کسی شما را سرزنش نخواهد کرد. البته باید در نظر داشته باشید که عملکرد درخشان مکانهای دور از ایالات متحده در دسترس نخواهد بود.

انواع سیستم عامل برای وب سایت شما

با Domain.com می توانید به راحتی سیستم عامل های وب سایت مانند WordPress ، Joomla ، Drupal و غیره نصب کنید و این امکان انعطاف پذیری را در مورد نحوه کار با وب سایت خود ایجاد می کند ، و مطمئناً باعث می شود وب سایت شما بسیار سرگرم کننده تر شود.

پشتیبانی شدید از مشتری

24/7 تلفنی یا چت زنده. همچنین ، یک پایگاه دانش وجود دارد. از آنچه تجربه کردم ، نمایندگان گپ دوستانه و آموزنده هستند و شما فوراً به هم وصل می شوید.

فضای دیسک بدون اندازه

محدودیت های فضای دیسک می تواند به شدت به کیفیت محتوای شما آسیب برساند ، با این حال ، این ارائه دهنده از منابع کمبودی برخوردار نیست. وب سایت شما می تواند به اندازه لازم فضای لازم را حتی با بسته استارت ایجاد کند.

دامنه

با نگاهی به مزایای عضویت در هر یک از Domain.com’برنامه های میزبانی ، نکته طبیعی بعدی در ذهن شما تصمیم گیری سریع در مورد برنامه خواهد بود. اگرچه این خوب است ، من فکر می کنم شما باید به همان اندازه توجه کنید که این بررسی Domain.com در مورد مضرات ثبت نام با این شرکت میزبان چیست؟.

فقط نسخه پشتیبان تهیه دستی

کار با ارائه دهنده ای که شما را از تهیه نسخه پشتیبان تهیه نمی کند بسیار ناامید کننده است. مطمئناً می توانید خودتان را به انجام این کارها عادت کنید اما این راحت ترین گزینه نیست. خصوصاً دانستن اینكه ارائه دهندگان دیگری نیز هستند كه پشتیبان گیری روزانه اتوماتیک را همراه با برنامه هاستینگ ارائه می دهند.

هیچ برنامه ماهانه

کوتاهترین قرارداد ممکن برای یک سال است. و پرداخت تمام آن قیمت از قبل ممکن است راحت ترین وضعیت برای افرادی که مشاغل جدید را شروع می کنند نیست.

هیچ تخفیفی برای قراردادهای بلند مدت ندارد

اگرچه داشتن یک قیمت برای همه دوره ها جدول قیمت گذاری را ساده تر می کند ، با وجود چنین اشتراک های طولانی اشتراک می خواهید تخفیف هایی کسب کنید. از این گذشته ، اگر به مدت سه سال مشترک شوید ، این امر شما را به یک کاربر اختصاصی تبدیل می کند.

اطلاعات برنامه نامشخص است

از همان ابتدا ، ممکن است برای بدست آوردن کلیه جزئیات برنامه مشکل باشد. وب سایت Domain.com دارای اطلاعات اساسی است ، با این حال ، گرفتن مشخصات آن بسیار مشکل است. چیزهایی مانند ضمانت برگشت پول یا محل سرور یافتن آنها بسیار دشوار است ، ناگفته نماند ، آنها قول نمی دهند آنچه را که نوشته شده است نگه دارید (به عنوان مثال هزینه های تمدید).

Domain.com Review – نتیجه گیری

با پشتیبانی 24/7 و عملکرد قوی سرور میزبان وب Domain.com جایگاه خوبی را در بین سایر ارائه دهندگان کسب می کند. با این حال ، با توجه به عدم تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده و اطلاعات نه چندان واضح ، این ارائه دهنده می تواند تبدیل به مشکلاتی برای کار با آن شود.

با تمام وزن و جوانب مثبت ، من نمی گویم این گزینه میزبانی بدی است. اما قبل از انتخاب بهترین ها برای شما ، من توصیه می کنم آن را با سایر ارائه دهندگان میزبانی وب مقایسه کنید – فقط ممکن است پیشنهادهای بسیار جذاب تری وجود داشته باشد..

و اگر تصمیم دارید با ارائه دهنده Domain.com بروید ، لطفاً افکار خود را در بخش نظرات بگذارید و به کاربران احتمالی کمک کنید تا ذهن خود را تشکیل دهند!

طرفداران

 • سرعت عالی
 • پشتیبانی همه جانبه
 • سازنده وب سایت گنجانده شده است

منفی

 • پشتیبان گیری خودکار نیست
 • هیچ برنامه ماهانه
 • اطلاعات برنامه نامشخص است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector