סקירה של Winhost

Winhost מציע אירוח פשוט משותף של חלונות – זו אפשרות עבור אנשים המעוניינים לקבל את כל היתרונות של אירוח חלונות, אך אינם מעוניינים לרוקן את הבנק שלהם לחלוטין עבורו..


אבל האם Winhost אכן שווה אפילו את המחיר הקטן הזה שהיא מבקשת?

בסקירה זו של Winhost אני מתמקד בבדיקה האם מעבר לספק זה יכול להיות החלטת האירוח הטובה ביותר שתקבלו – או שמא מדובר בטעות.

מה זה Winhost?

Winhost הוא ספק אירוח קטן המציע אירוח של חלונות ואירוח וורדפרס מנוהל. זהו תחום שירותים צר מאוד, אך הוא מכסה את המשתמשים המחפשים את אירוח חלונות המשומש פחות.

החברה ממוקמת בסיירה מדר בקליפורניה. בניגוד לרבים מהמתחרים הגדולים שלהם, Winhost מחזיקה ומנהלת את כל החומרה שלה במרכז נתונים מקומי – זו חברת אירוח ביתית, אם תרצו.

באופן טבעי, Winhost שמחה לשרת לקוחות מכל ארצות הברית ובוודאי שגם לא יתייחסו לבעיות שלקחו כסף מאף אחד אחר. יחד עם ההתמקדות של הספק ב- Windows, ההצעות מותאמות לשניהם – אלו הזקוקים לאירוח ASP.NET אמין, כמו גם למתחילים שרוצים רק לארח את אתר הוורדפרס הראשון שלהם..

ההצעה העיקרית שלהם מורכבת משלוש חבילות אירוח אתרים שונות השונות במחיר ובמפרט. כל השרתים שלהם המשתמשים בתוכנת סביבת אירוח יציבה של מיקרוסופט – Windows 2012 ו- 2016, IIS 10.X ו- IIS 8.x, SQL 2016, 2014 ו- 2012, ASP.NET 4.7 ו- ASP.NET Core.

בסקירה זו של Winhost נבדוק את חבילות אירוח האתרים שלה ונראה כמה הן טובות.

תמחור Winhost

במבט ראשון לחברה מבנה תמחור פשוט מאוד – 3.95 $ לחודש לתוכנית הבסיסית עם שטח דיסק של 3 ג’יגה-רוחב ורוחב פס של 50 ג’יגה-בייט עד הסוף 15.95 $ לחודש לתוכנית האולטימטיבית. אולם, כפי שקורה בדרך כלל, יש הפרשי תמחור בין אורכי חוזה שונים.

אתה יכול להירשם לכל תוכנית שתבחר אחת מהן שלושה חוזים שונים – רבעון אחד, שנתי, דו-שנתי. כצפוי, ככל שהחוזה שלך ארוך יותר, אתה חוסך יותר. זה יכול לבנות עד לחיסכון המרבי של 144 דולר בין תוכנית לשלושה חודשים לשנתיים (אם הקודם יישאר פעיל במשך שנתיים, כלומר שמונה תקופות חיוב).

חבילה 3-Mo. תוכנית (סה”כ לאחר שנתיים)תוכנית לשנה אחת (סה”כ לאחר שנתיים)חיסכון בתכנית לשנהתכנית דו שנתית (סה”כ לאחר שנתיים)חיסכון לשנתיים לעומת שלושה חודשיםחיסכון לשנתיים לעומת שנה
תוכנית בסיסית142.80 דולר118.80 דולר24.00 $94.80 דולר48.00 $24.00 $
תוכנית מקסימום286.80 דולר238.80 דולר48.00 $190.80 דולר96.00 $48.00 $
תוכנית אולטימטיבית526.80 דולר478.80 דולר48.00 $382.80 דולר144.00 דולר96.00 $

החדשות הטובות הן שהן’לא מנסה להסתיר את תוכנית התמחור הזו. המידע על המחיר החודשי השונה עבור כל אחת מהתוכניות תלוי באורך החוזה קל למצוא ומוצג בפומבי באתר.

אבל מה כלול בתוכניות האלה?

כיצד כל אחת מהתוכניות משתווה למקביליהם? בעוד שתוכניות ה- Max ו- Ultimate נראות הגון מאוד, התוכנית הבסיסית מוגבלת הרבה יותר. עם בסיס נתונים אחד בלבד של MySQL, אין הרבה מקום לבדיקה. יתר על כן, בגלל זה, זה’אי אפשר לארח יותר מאתר וורדפרס אחד אם תבחר בו.

בסיסימקססופי
שטח דיסק3 GBללא הגבלהללא הגבלה
רוחב הפס0 GBללא הגבלהללא הגבלה
מספר מאגרי MySQL1ללא הגבלהללא הגבלה
שטח דיסק של MySQL500 מגה בייט2 GB5 ג’יגה-בתים
חשבונות אימייל250500ללא הגבלה
חשבונות FTP1030100
מתקין אוטומטיכלולכלולכלול
סקריפטים להתקנה אוטומטית23+23+23+
שירות לקוחותמערכת כרטיסיםמערכת כרטיסיםמערכת כרטיסים
גיבויים אוטומטיים בחינםלאלאלא

לאף אחת מהתוכניות לא נכלל SSL, וכן יש לרכוש הגנה נגד תוכנות זדוניות בנוסף (Winhost מציעה נעילת אתר החל מ 39 $ לשנה, אך עם תוכנית Ultimate, השנה הראשונה היא בחינם).

חיסרון משמעותי נוסף הוא היעדר גיבויים אוטומטיים בחינם. שוקל כמה מהר דברים משתנים וכמה בדיקות ועריכה של אתרי אינטרנט דורשים, הגיבוי הוא חובה אם אתה רוצה להישאר בצד הבטוח.

באופן טבעי, אתה יכול לקנות את תחושת הביטחון ההיא – החל מ- $ 35.40 עבור אחסון גיבוי של 10 GB:

חודשימחיר ל -12 חודשים
אחסון של 10 ג’יגה-בתים2.95 דולר35.40 דולר
אחסון של 30 ג’יגה-בתים6.95 $83.40 דולר
אחסון של 60 ג’יגה-בייט12.95 $155.40 דולר

אבל יש כמה תכונות שלא תצטרך לדאוג להן. לכל התוכניות כולל הגנה נגד DDoS ותקבלו התקנות בלחיצה אחת של וורדפרס, ג’ומלה ואפליקציות אחרות. כמו כן, אם אתה מתכנן להעביר את אתרך שכבר קיים, Winhost יסייע בחינם.

וכמובן, גם אחריות להחזר הכסף של 30 יום נמצאת כאן, אם תשנה את דעתך לאחר הרכישה.

ביצועי Winhost

להפתעתי, Winhost הצליחה בצורה יוצאת דופן וכדאי להיות מדורגת A +. לפעמים שרתים יקרים פי חמש או יותר ממארח ​​Windows זה נותרים הרחק מאחור בבדיקות מהירות.

עם זאת, צוות Winhost מכסה את עצמם בכל מה שקשור לאופציות. יש רק אחריות לזמן פעולה של 99.9%, כלומר מבחינה סטטיסטית, השרת שלך לא אמור’לא לרדת יותר מדקה ו -30 שניות בכל יום. לפחות לפי מחשבון זמן העבודה שלך.

Uptime צפוי

האירוח שלך יכול לרדת עבור:

יום יומי

1 מטר 26

שבועי

10 מטר 4

חודשי

43 מטר 33

מדי שנה

8h 45m 57s

Winhost Pros

Winhost אינו מבריק בצורה קסומה, וגם אין לו בעיות ברורות. למרות היותו מארח של Windows, השרת נראה לא שונה בהרבה ממתחרותיו בלינוקס. מהם הצדדים החזקים שלה?

לוח בקרה אינטואיטיבי

ואילו זה’s אין cPanel (זמין בלעדית בלינוקס, וגם אז לא כל חברות האירוח מציעות את זה), לוח הבקרה של Winhost הוא קל לשימוש ואינטואיטיבי מספיק, אפילו מתחילים ימצאו את כל מה שהם צריכים בתוכו. ובניגוד ללוחות בקרה אחרים, אתם לא’אני לא צריך לשלם אגורה נוספת עבור זה.

ביצועים מעולים

לתת’יהיה כנה – זה’זה מארח אינטרנט זול. מטרתו להיות במחיר סביר. המשמעות היא שלא ציפיתי שזה יקבל ציון גבוה כמו במבחן הביצועים שלי. עם זאת, מסתבר שלמרות מרכז נתונים מקומי אחד ולמעשה לטפל בו עשוי להשתלם. יתרון גדול עבור Winhost.

השוואת מחירים פשוטה

בעוד ש- Winhost משתנה את התמחור שלהן בין אורכי חוזים שונים (שזה אחד הנוהגים הכי פחות אהובים עלי), הם לא עושים זאת’לא להסתיר עובדה זו ואפילו לאפשר לך להשוות את המחיר החודשי לפני ביצוע רכישה. דרך ללכת!

Winhost חסרונות

היו שם’יתרונות רבים שיכולים לקבל או לשבור את ההחלטה לגבי ההרשמה. אין גם חסרונות רבים. למרבה הצער, חלקם יכולים להיות פורצי עסקות עבור לקוחות פוטנציאליים.

רק מיקום שרת אחד

אולי אני’מ ‘מפונקת על ידי כל חברות אירוח אתרים הזולות שמרכזי הנתונים שלהן נמצאות בכל רחבי העולם. אבל, היום’עולם האירוח התחרותי ביותר שמציע מיקום אחד בלבד אינו מספיק.

גיבויים בתשלום

יש כמה מאפיינים בסיסיים שלעולם לא אהבתי שמוצעים בהם מכירת יתר. אחד מהם הוא גיבויים בתשלום. אני מאמין שיש להתייחס לשירותים כאל חלקי ליבה של כל הצעת אירוח. במיוחד שבמקרה זה, הם גם לא כל כך זולים – 2.95 דולר לחודש הם יותר משני שלישים ממחיר חבילת האירוח הזולה ביותר שלהם.

אין תמיכה בזמן אמת

לא משנה אם זה’זה האתר הראשון או העשירי שלך – היכולת לדבר עם מישהו כשאתה נתקל בבעיות טכניות זה חובה. אם זה’טלפון או צ’אט, שום דבר לא מכה על קשר בזמן אמת. לרוע המזל, Winhost מציעה מערכות כרטיסים בלבד.

סיכום סקירה של Winhost

למרות החסרונות המעטים, אני חושב שאנשים ב- Winhost עשו עבודה טובה ומגיע להם לנסות את המוצר שלהם. אני אוהב את זה, אפילו בזמן שיש רק מיקום שרת אחד Winhost עושה הכל כדי לספק למשתמשים שלה ביצועים מצוינים.

אם אתה’אני רוצה לערוך מבחן Windows זה במבחן, לנצל את ההבטחה להחזר הכסף שלהם ל -30 יום ולהירשם עכשיו. אבל אם אתה מרגיש מהסס, קדימה בדוק את ספקי האירוח של Windows המוכרים ביותר.

מקצוענים

 • תמחור פשוט
 • ביצועים מעולים
 • לוח בקרה אינטואיטיבי

חסרונות

 • מיקום שרת אחד
 • גיבויים בתשלום
 • תמיכה גרועה
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map