EasyCGI Recenze

Možná nemáte neuvěřitelnou znalost EasyCGI, ale tvrdí, že je „trvale zařazen mezi deset největších poskytovatelů webhostingu na světě“ .


Světový poskytovatel webhostingu se může pochlubit špičkovou technologií a vysoce informovanými pracovníky. Ale to jsou jen slova. A co akce? Jsou stejně dobří?

Kopal jsem hlouběji ve své recenzi EasyCGI, abych odhalil odpovědi.

Můj první dojem z EasyCGI

Když jsem poprvé upřel oči na web Easy CGI, byl jsem překvapen jeho neuvěřitelně základním vzhledem.

easycgi recenze

Domovská stránka EasyCGI by byla podle mého vkusu – kdybych místo ráno na kancelářskou židli, dnes ráno jsem seděl v stroji času do roku 2006.

Můžete dokonce vidět Windows 2008 Hosting – nejpokročilejší operační systém Windows Server, který byl na této stránce inzerován. Jak bylo naposledy aktualizováno?

Rustikální jednoduchost však nemusí být nutně špatná věc Také jsem zjistil, že je velmi snadné najít cestu kolem.

Stejně tak jsou přísliby uptime. Celkem dvě datová centra, obě v Bostonu (USA), EasyCGI hrdě nabízí 99,9% záruku dostupnosti za všechny balíčky. Po 30 dnech testování plánu jsem zjistil, že prostoje byly skutečně nad 99,9%.

Co ale říkají ostatní zákazníci?

Recenze EasyCGI od ostatních zákazníků

Našel jsem různé komentáře, ale recenze EasyCGI týkající se podpory se zdály konzistentní.

easycgi recenzeObrázek vlevo je jen jedním z příkladů mnoha tvrzení Jedinou rychle dostupnou podporu poskytují agenti bez velkého technického know-how.

Vyzkoušel jsem si to pro sebe a mohu za to ručit, protože odpovědi na live chat se zdály pomalé, i když jsem kladl základní otázky.

Velmi často se však místo toho, abych se obrátil na technika, zmínil nějaký druh článku. Předpokládám, že by to mohlo být pro některé trochu lepší.

EasyCGI Ceny

Pokud jde o tvorbu cen, lze Easy CGI uplatnit sám?

easycgi recenze

Na první pohled se zdá, že bych mohl mít štěstí. Plán 7,96 $ s 350 GB místa na disku a 30denní záruka vrácení peněz není o nic špatnější.

Další výzkum to však odhaluje je to jen 7,96 $ za první měsíc.

Poté se vrací k plná cena 12,95 $ / měsíc. Za tuto cenu existují jinde mnohem lepší možnosti s neomezeným diskovým prostorem a šířkou pásma.

Totéž platí pro další dva plány, jako ceny prostě nejsou dostatečně konkurenceschopné.

Plány podrobněji

ROZŠÍŘENÉ X (12,95 $)POKROČILÉ X2 (15,99 $)POKROČILÉ X4 (21,56 $)
Místo na disku350 GB500 GB750 GB
Šířka pásma3,5 TB5 TB7,5 TB
Počet povolených doménNeomezenýNeomezenýNeomezený
Emailová adresa5001000Neomezený
SSD nebo HDDSSDSSDSSD
Web BuilderAno – CM4ALLAno – CM4ALLAno – CM4ALL
Obsahuje certifikát SSL?NeNeNe
Doména zdarma?NeNeNe
Služby zákazníkům24/724/724/7
Záruka vrácení peněz30denní období30denní období30denní období

Přestože získáte hodně šířky pásma a místa na disku, spousta dalších poskytovatelů nabízí neomezenou šířku pásma a místo na disku za levnější ceny. Ale mějte na paměti, že v tomto případě dostanete rychlé SSD servery.

Zatímco přidání webového tvůrce je příjemné, je to super podzemní webový tvůrce, o kterém nikdo neslyšel. Existují doslova nulové recenze, které jsou snadno dostupné.

Celkově nemohu ospravedlnit zaplacení těchto cen za něco, co můžete získat za levnější jinde.

Výkon

easycgi recenze

V oblasti rychlosti je málo dobrého a špatného. Jedná se o průměrnou dobu odezvy od Easy CGI, zatímco asijské doby odezvy by mohly být zlepšeny.

EasyCGI Recenze – Zabalte

Musím říci, že když jsem poprvé začal zkoumat EasyCGI, měl jsem docela velké naděje. Nezapomeňte, že se jedná o společnost, která tvrdí, že je trvale zařazena mezi 10 nejlepších webhostingových služeb na světě.

Je však pozoruhodné, že tento přehled EasyCGI říká jinak. Nejde o to, že by služba měla něco strašného, ​​ale jednoduše to stálo příliš mnoho za to, co nabízí.

Pro kohokoli, kdo opravdu chce provozovat web nebo firmu, bych radil jít jinde. Není prostě důvod se riskovat se společnostmi, jako je EasyCGI, když tam jsou levnější, lépe zavedené možnosti.

Klady

  • 24/7 live chat
  • Záruka 99,9% dostupnosti

Nevýhody

  • Pomalé reakce na podporu
  • Pouze americké servery
  • Cena je příliš strmá
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector