Recenze BudgetVM

BudgetVM poskytuje širokou škálu IT služeb včetně cloudu, VPS a dedikovaného hostování serverů. S datovými centry umístěnými ve Spojených státech, Japonsku a Holandsku, společnost slibuje 100% dostupnost a vysoký výkon svých serverových systémů.


revize rozpočtu

Jsou však tato tvrzení přesná? V tomto přezkumu BudgetVM provedu důkladnou kontrolu faktů, abych to zjistil.

První dojmy jsou docela dobré

Web BudgetVM je uživatelsky příjemný a esteticky příjemný, což usnadňuje přístup ke všem různým možnostem plánu. Objednávání jejích služeb je také velmi jednoduché, i když jsem to osobně považoval za dráždivé před vytvořením objednávky musíte vytvořit účet.

BudgetVM_Review_Order

Jakmile však získáte přístup k serveru, je BudgetVM spolehlivý a uživatelsky přívětivý. Šel jsem s balíčkem cloudového serveru kvůli výhodám škálovatelnosti a rychlosti, jaké poskytuje hostitelská architektura.

Cloudové servery však někdy mohou být trochu chabé k provozu, takže bylo hezké vidět, že BudgetVM byl ve skutečnosti docela robustní a snadno použitelný.

Jednou nevýhodou, kterou jsem zvedl, je to, že existuje méně serverových umístění, z nichž si lze vybrat, než nabízejí jiní poskytovatelé. To není hlavní problém, pokud žijete v USA, Japonsku nebo Nizozemsku, ale je to problém, pokud vaše cílové publikum sídlí jinde.

BudgetVM Pricing

Jak název napovídá, BudgetVM nabízí levné služby. Od 9,99 $ měsíčně pro základní VPS a nabízí desítky různých konfigurací, je to dobrý nízkonákladový poskytovatel.

Podrobné informace o cenách některých nejoblíbenějších cloudhostingových služeb BudgetVM’S najdete zde:

Základní plán VPSCloudový server Xeon E3-1230Cloudový server Xeon E3-12702x dedikovaný server Xeon E5-2630
Cena (měsíčně)9,99 $29 dolarů43 dolarů99 $
CPU Core2 jádra2 x 3,3 GHz2 x 3,5 GHz24 x 2,5 GHz
Paměť2 GB4 GB DDR38 GB DDR332 GB
Výchozí diskyN / A200 GB SATA200 GB SSD1 TB
Šířka pásma4 TBPort 5TB / 100 Mbps10TB / 100 Mbps port10 TB
Ochrana DDoS10 Gbps / 10M PPS10 Gbps / 10M PPS10 Gbps / 10M PPS10 Gbps / 10M PPS

Tabulka výše ukazuje výběr ze čtyř různých balíčků nabízených hostitelem. Každý typ hostingu je nabízen v celé řadě dalších plánů, aby vyhovoval vašim osobním potřebám.

Na základě mých zkušeností v cloudovém výklenku jsem zjistil, že ceny cloudového serveru BudgetVM jsou relativně rozumné. Ale nejlepší hodnota je jasně nalezena v hostingových plánech VPS společnosti BudgetVM které jsou za 9,99 $ / měsíc výrazně levnější než průmyslový standard.

Jednou ze specialit BudgetVM je ochrana DDOS. Každý vyhrazený a cloudově hostovaný balíček nabízí připojení chráněné DDOS 10 Gb / s, ale můžete přidat další kapacitu od 10 $ / měsíc za dalších 10 Gbps.

Musíte zaplatit za některé webové hostingové svorky

Drtivá většina webových hostitelů neúčtuje poplatky za ovládací panel ani instalační software. nicméně, BudgetVM zjevně udržuje základní ceny hostitelů nízkým účtováním navíc za tyto, což může být trochu šok, pokud jste to neočekávali! cPanel přichází za extra $ 12 / měsíc a Softaculous instalátor vám vrátí další $ 3 / month.

K dispozici jsou také další doplňky, jako jsou další adresy IP, od 5 $ / měsíc nebo plná správa serveru, která je 50 $ / měsíc.

Výkon je někde uprostřed

BudgetVM_Review_Bitcatcha

Během mé kontroly BudgetVM, Otestoval jsem rychlost svého webu pomocí Bitcatcha.

Jak můžete vidět, Výkon BudgetVM byl naprosto dostačující.

Čtenáři pravděpodobně neopustí váš web, protože se načte příliš pomalu, ale ani jeho rychlost nebude ohromena.

Ale co jeho 100% uptime nárok? No, můžu to potvrdit uptime byl skutečně 100% během 1 měsíce, kdy jsem testoval tohoto poskytovatele. Ale to, zda by to mohl udržet po delší časové období, je zjevně těžší zjistit.

Zabalení mé recenze rozpočtu

Před provedením mého přezkumu BudgetVM jsem byl trochu znepokojen kvůli jiným negativním recenzím.

Ale během mé vlastní recenze mě docela zaujala spolehlivost serverů BudgetVM a dostupnost jeho balíčků VPS. Jednou z lepších funkcí BudgetVM je, že vám umožňuje vytvořit si vlastní hostingový balíček, který vám umožní vybrat si z tun doplňkových balíčků.

Přestože je třeba vzít v úvahu další recenze BudgetVM, moje osobní zkušenost s BudgetVM byla naprosto přijatelná. Zjistil jsem, že služba funguje tak, jak má, viděl jsem nulové prostoje a zákaznické služby reagovaly. Jistě, výkon není úžasný, ale není to ani špatné.

Nicméně s ohledem na další recenze a nedostatek bezplatné zkušební verze bych se snažil tuto společnost výslovně doporučit.

Máte vlastní recenze BudgetVM? Dejte mi vědět v komentářích níže.

Klady

  • Slušné ceny
  • Konzistentní provozuschopnost
  • Různé balíčky

Nevýhody

  • Žádná zkušební verze zdarma
  • Příplatky
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector