Recenze domény.com

Pokud hledáte spolehlivou hostingovou službu za dostupnou cenu, doména.com může být jednou z vašich možností. Tento poskytovatel hostingu nabízí plány pro začátečníky i velké podniky a konkuruje všem plánům.


Domain.com začal jako registrátor, ale nyní se rozrostla na společnost nabízející širokou škálu služeb. V případě této recenze domény.com se podívejme na její webhostingové služby a zjistíme, zda stojí za to vyzkoušet.

Co je doména.com?

Domain.com, stejně jako mnoho dalších renomovaných společností v této kategorii, nabízí seznam služeb pro váš web:

 • Registrace domény
 • web hosting
 • Hosting VPS
 • Spravovaný hosting WordPress
 • SSL certifikáty
 • G Suite
 • Tvůrce webových stránek

Tento poskytovatel není nováček – Domain.com je v oboru od roku 2000. Nyní se uvádí jako globální síla, se kterou je třeba počítat, pokud jde o webhosting a služby registrace domén. Tvrdí, že poskytuje zákazníkům vysoce kvalitní služby za nejlepší dostupné ceny.

doména.com recenze levný webhosting

Ale sliby jsou jedno a realita je jiná. Tato recenze domény.com.com má zjistit, jak tento poskytovatel skutečně funguje. Je to opravdu tak spolehlivé a plné funkcí?

Zůstaňte s touto recenzí domény.com a zjistíte to.

Ceny domény.com

Doména.com má tři plány začínající od 3,75 $ / měsíc s Basic a jít až 13,75 $ pro Ultra se všemi neomezenými funkcemi.

Všechny plány nabízejí neomezené místo na disku a škálovatelná šířka pásma, liší se však v jiných funkcích, což vám umožňuje budovat menší nebo větší podniky.

doména.com recenze ceny

Zde je přehled všech tří plánů hostování webů Domain.com:

 • Základní – $ 3,75 / měsíc, nabízí neomezený prostor na disku a 1 povolená doména.
 • Deluxe – 6,75 $ měsíčně, navíc máte povoleno neomezené množství domén, 25 FTP účtů, 250 e-mailových účtů.
 • Ultra – $ 13,75 / měsíc, přichází s neomezeným počtem účtů FTP a neomezeným počtem e-mailů a neomezenými databázemi MySQL.

Pro období předplatného umožňuje doména.com výběr ze tří termínů: 12, 24, 36 měsíců. Všechny náklady musí být hrazeny předem a neexistují kratší období 1 měsíce nebo půl roku, takže nejde o nejpohodlnější systém.

Na druhé straně doména.com má stejná cena bez ohledu na dobu předplatného a při obnově zůstane stejná. To snižuje zmatek, ke kterému často dochází, když poskytovatel inzeruje levné ceny, ale ty jsou platné pouze s velmi dlouhou dobou předplatného a poté se s obnovou drasticky zvyšuje.

Ačkoli jejich prodejní specialista nebyl tak uklidňující, že tyto ceny zůstanou úplně stejné – zachovávají si svobodu měnit obnovovací ceny v souladu s tím, co je v současné době na trhu.

Každopádně, pro důkladnou recenzi domény.com.com, zde je srovnání plánů s jejich základními funkcemi:

PoložkyZákladníDeluxeUltra
Místo na diskuBez měřeníBez měřeníBez měření
Šířka pásmaŠkálovatelnéŠkálovatelnéŠkálovatelné
Domény jsou povoleny1NeomezenýNeomezený
SubdoményNeomezenýNeomezenýNeomezený
FTP účty525Neomezený
E-mailové účty100250Neomezený
Automatická instalace + skriptyZahrnutaZahrnutaZahrnuta
MySQL databáze1025Neomezený
Zákaznická podporaVstupenka / telefonVstupenka / telefonVstupenka / telefon
Automatické zálohyNeNeNe

Kromě neměřeného místa na disku a škálovatelné šířky pásma jsou zde i další funkce. Velkou výhodou plánů Domain.com je, že získáte součástí všech plánů je ochrana proti DDoS a ochrana proti malwaru. Toto je jedna z klíčových věcí, protože bezpečnost vašeho webu by měla být jádrem funkcí hostování.

Další skvělá věc je, že webhosting Domain.com zahrnuje zdarma tvůrce webových stránek. A přichází s více než 100 šablonami připravenými k přizpůsobení pomocí nástroje pro přetahování.

doména.com zkontrolovat tvůrce webových stránek

Avšak ne všechno je tak skvělé. V plánech stále chybí některé důležité funkce. Jedním z nich je certifikát SSL. Doména doména.com prohlašuje, že vám poskytneme šifrování, ale tato služba je zpočátku bezplatná služba a není nejpokročilejší možností…

Určitě budete chtít, aby vaši návštěvníci viděli tento bezpečnostní zámek v adresním řádku, když zadají citlivá data. A samozřejmě vám Domain.com nabízí SSL certifikát jako samostatný produkt, jehož ceny začínají na 35,99 $ / rok. To není moc špatné, ale považujte to za jeden z dodatečných nákladů.

domain.com zkontrolovat certifikát ssl

Chcete vědět, co ještě není zahrnuto? Zálohy. A to je silná nevýhoda. Domain.com nenabízí žádný automatický zálohovací systém. Takže byste se měli lépe naučit, jak tyto zálohy provádět ručně, pokud nechcete ztratit část nebo všechna data svého webu jen kvůli nějaké nešťastné nehodě!

A pokud již máte web, doufejme, že také máte znalosti a trpělivost k provedení převodu. Protože doména Domain.com bohužel neposkytuje pomoc při migraci webových stránek.

Nakonec to musím zmínit pro správu vašeho webu získáte vDeck. A to není nejlepší ovládací panel ve věcech intuitivnosti a funkčnosti. Mnoho uživatelů by raději dalo přednost cPanel, ale Domain.com nabízí cPanel pouze s VPS nebo dedikovaným hostingem.

Ale přinejmenším se drží pravidelné 30denní záruky vrácení peněz. Pokud tedy zjistíte, že vám tento poskytovatel do jednoho měsíce nestačí, alespoň neztrácíte peníze.

Výkon domény Domain.com

Doména doména.com funguje velmi dobře, pokud jde o dobu odezvy a celkovou dobu provozu serveru. A pokud chcete svým uživatelům poskytnout ty nejlepší zkušenosti, pak určitě chcete, aby vaše hostingová společnost byla spolehlivá v této oblasti.

Je trochu překvapivé, že doména.com stále používá pouze servery HDD a má pouze jedno datové centrum v USA. S vědomím, že tento poskytovatel má téměř 20 let zkušeností, byste očekávali, že bude mít pokročilý hardwarový systém.

Podívejme se však na výsledky testů doby odezvy. Průměrná doba odezvy serveru byla uvedena na 0,2 s. To je výjimečná doba odezvy pro jakýkoli hostingový server.

rychlost domény.com

V některých lokalitách však situace není tak velká.

V Londýně, Bangalore a Sydney je pomalejší a v Japonsku je to pomalejší než 800 ms. Přirozeně, pouze s jedním umístěním serveru nemůže doména.com poskytovat dobré výsledky po celém světě.

Pokud jde o celkovou provozuschopnost serveru, Domain.com slibuje 99,9% uptime, což je velmi slušná záruka. Přestože se počítá s 0,01% prostojů, znamená to téměř 45 minut měsíčně. To by mohlo poškodit provoz vašich webových stránek, ale není to tak špatné.

I když záruka dostupnosti není ve srovnání s jinými poskytovateli hostingu vynikající, tento počet je průměrný.

Profesionálové na doméně.com

Pro hostingovou společnost, která existuje již od roku 2000, to’Bude zcela pochopitelné, že od něj budou mít určitá vysoká očekávání. Níže uvádíme několik důvodů, proč byste se měli zaregistrovat na doméně.com.

Výkon

Doména doména.com prohlašuje, že je jedním z nejlepších hráčů v oblasti hostingových služeb, as fantastickou dobou odezvy 200 ms vám nikdo nebude vinit, pokud věříte každému jednotlivému slovu, které říká o jejich kvalitě služeb. Samozřejmě musíte mít na paměti, že brilantní výkon nebude k dispozici na místech vzdálených od USA.

Různé platformy pro váš web

S doménou Domain.com můžete snadno instalovat webové platformy, jako jsou WordPress, Joomla, Drupal atd. To umožňuje určitou flexibilitu v tom, jak chcete se svým webem pracovat, a to jistě dělá spuštění vašeho webu mnohem zábavnějším..

Silná podpora zákazníků

24/7 telefon nebo live chat. Existuje také znalostní báze. Z toho, co jsem zažil, jsou zástupci chatu přátelští a informativní a okamžitě se připojíte.

Neměřený prostor na disku

Omezení místa na disku může vážně poškodit kvalitu vašeho obsahu, tento poskytovatel však na zdroje nepřesahuje. Váš web může zabrat tolik místa, kolik je potřeba, dokonce i se startovacím balíčkem.

Nevýhody domény.com

Při pohledu na výhody přihlášení k odběru kterékoli domény Domain.com’s hosting plány, další přirozenou věcí na mysli by bylo rozhodnout o plánu rychle. I když je to dobré, myslím, že byste měli věnovat stejnou pozornost tomu, co tato recenze domény Domain.com říká o nevýhodách registrace s touto hostitelskou společností..

Pouze ruční zálohy

Je docela zklamáním pracovat s poskytovatelem, který vám nevybavuje zálohy. Jistě, můžete si na ně zvyknout sami, ale to není ta nejpohodlnější varianta. Zejména s vědomím, že existují další poskytovatelé, kteří nabízejí automatické denní zálohy zahrnuty do plánů hostování.

Žádné měsíční plány

Nejkratší možná smlouva je na jeden rok. A zaplacení této ceny předem nemusí být pro lidi, kteří začínají s novým obchodem, nejpohodlnější situací.

Žádné slevy na dlouhodobé smlouvy

Přestože mít jednu cenu pro všechna období zjednodušuje cenovou tabulku, s tak dlouhými podmínkami předplatného byste chtěli získat nějaké slevy. Koneckonců, pokud se přihlásíte k odběru po dobu tří let, z toho se stanete vyhrazeným uživatelem.

Nejasné informace o plánu

Od samého začátku může být obtížné získat všechny podrobnosti plánu. Webové stránky Domain.com mají základní informace, ale je dost složité získat specifika. Věci, jako je záruka vrácení peněz nebo umístění serveru, je velmi obtížné najít, nemluvě, neslibují, že budou držet krok s tím, co je napsáno (například náklady na obnovu)..

Recenze domény.com – závěr

Díky podpoře 24/7 a silnému výkonu serveru Domain.com web hosting vydělává dobré místo mezi ostatními poskytovateli. S ohledem na nedostatek záloh a nejasných informací se však může tento poskytovatel stát obtížným.

Vážení všech kladů a záporů, neřekl bych, že je to špatná možnost hostování. Ale než si vyberete to nejlepší pro vás, vřele doporučuji srovnání s jinými poskytovateli webhostingů – může existovat mnohem atraktivnější nabídka.

A pokud se rozhodnete jít s poskytovatelem domény Domain.com, zanechte prosím své myšlenky v sekci komentářů a pomozte možným uživatelům, aby se rozhodli!

Klady

 • Skvělá rychlost
 • Všestranná podpora
 • Tvůrce webových stránek zahrnut

Nevýhody

 • Žádné automatické zálohy
 • Žádné měsíční plány
 • Nejasné informace o plánu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector