Recenze DonWeb

DonWeb je webhostingová společnost zaměřená na Jižní Ameriku, jejíž jediné datové centrum se nachází v Santa Fe v Argentině.


Doneen, který poskytuje co nejvíce svým zákazníkům, nabízí řadu služeb mimo webhosting včetně e-mail, digitální marketing a služby registrace domén.

Jak se ale tento argentinský poskytovatel hostingu vyrovná konkurenci? Čtěte dál a zjistěte to v mé recenzi DonWeb.

Můj první dojem

Moje první reakce byla "kde je můj překladatel", prostě protože stránka je k dispozici pouze ve španělštině a portugalštině. Samozřejmě, pokud se nacházíte v Jižní Americe nebo se snažíte oslovit jihoamerické publikum, pravděpodobně budete v jednom z těchto jazyků již plynule ovládat.

Donweb zkontrolovat domovskou stránku

Nicméně, vtipy stranou, pokud máte slušnou úroveň španělštiny nebo portugalštiny, nebo pokud jste stránky přeložili do angličtiny pomocí překladu Google, navigace ve službách společnosti DonWeb je dostatečně snadná.

To’Je také relativně jednoduché objednat si hostingový balíček DonWeb. Zjistil jsem, že se platební klient připojil trochu pomalu, ale jakmile jsem si skutečně zakoupil hostingový plán DonWeb a vstoupil do klientské oblasti webu, bylo vše stabilní a rychlé.

Tým zákaznické podpory společnosti DonWeb je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete je kontaktovat pomocí telefonního čísla s předvolbou v Miami, přes Skype nebo pomocí živého chatu.

Když jsem se pokusil dostat do kontaktu, zjistil jsem, že technický personál evidentně dobře pochopil témata webhostingu a byl naprosto zdvořilý. Zdá se však, že další recenze na webu DonWeb jsou v rozporu s mou zkušeností. I když nemohu ověřit jejich tvrzení, je jasné, že mnoho minulých klientů má hrůzy o zákaznických službách této společnosti.

DonWeb_Review_Awful_Service

Tyto negativní recenze by neměly’t nutně brát v nominální hodnotě, ale brát je v úvahu před registrací na DonWeb.

DonWeb Pricing

DonWeb nabízí širokou škálu hostingových balíčků včetně sdíleného, ​​WordPress, VPS a hostování vyhrazeného serveru. Ceny na webu DonWeb jsou nabízeny ve Venezuelském Bolivaru. Vzhledem k směnným kurzům v době psaní, to znamená, že jsou při převodu na dolary extrémně levné.

V této recenzi na webu DonWeb se zaměřím na tři hlavní typy hostingu, o které budete pravděpodobně mít zájem.

Sdílený hostingCloud hostingVyhrazený hosting
Cena4,99 $ / měsíc6,04 $ / měsíc41,39 $ / měsíc
Místo na diskuNeomezený10 GB480 GB
Limit šířky pásmaNeomezený5 TBNeomezený
ZálohyNení v ceněTýdněTýdně
DoményNeomezenýNeomezenýNeomezený
SSD / HDDSSDSSDSSD
SSLNení v ceněNení v ceněNení v ceně
Záruka vrácení peněz30 dní30 dní30 dní
Zákaznická podporaTelefon 24/7, Skype a Live ChatTelefon 24/7, Skype a Live ChatTelefon 24/7, Skype a Live Chat

Abych byl upřímný, byl jsem docela ohromen cenou DonWebu. Dokonce i dedikovaný serverový balíček, který je mnohem dražší než sdílený hostingový plán, je pro toto odvětví relativně levný.

Ale pokud hledáte absolutní nabídku hostingového plánu, je zřejmé, že sdílený hostingový balíček nabízí velkolepý technický list za velmi malou hotovost.

Na pouhých 4,99 $ / měsíc, je to opravdu působivé, že DonWeb dokáže nabídnout neomezené úložiště SSD. Je však třeba poznamenat, že toto číslo se může zvýšit, když se zaregistrujete k různým možnostem přizpůsobení, které DonWeb zpřístupňuje. To se týká například certifikátu SSL, který lze přidat za dalších 21,50 $ ročně.

Z pohledu hodnoty za peníze jistě vypadá, že DonWeb vypadá dobře, i když potřebujete výkonný hostingový balíček. Také se mi líbí, že nabízejí 30denní záruku vrácení peněz.

DonWeb Performance

Donweb Recenze BitcatchaBěhem své kontroly na webu DonWeb jsem provedl kontrolu rychlosti, abych zjistil, jak dobře jejich servery reagovaly.

Přestože jsem zažil několik drobných problémů, vlastně DonWeb funguje přiměřeně dobře a váš web by měl fungovat hladce pro většinu návštěvníků.

To je však, pokud se neprodávají z Japonska – tento konkrétní server měl strašně dlouhou dobu odezvy.

Recenze DonWeb: Závěrečné myšlenky

Ačkoli další recenze na webu DonWeb byly spíše negativní, moje zkušenost rozhodně nebyla tak špatná.

Existuje mnoho obvinění, že společnost přináší špatnou uživatelskou zkušenost a neposkytuje služby, které jsou uživatelům slíbeny. To je zjevně nesmírně závažné, ale zároveň musí být taková zpětná vazba přijata se špetkou soli.

DonWeb pro mě skutečně fungoval dobře, nabízel dobré specifikace za slušnou cenu a celkově si myslím, že stojí za zvážení. Možná by uživatelům bylo doporučeno, aby si před registrací vyžádali záruku od zákaznického servisu. Navrhuji také využít 14denní bezplatnou zkušební verzi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector