Recenze HostForWeb

Když hledáte spolehlivého poskytovatele hostingu, máte na výběr z několika možností. Většinou záleží na ceně a vlastnostech, které vám mohou nabídnout.


V této recenzi HostForWeb, zjistíme přesně, jak dobrý je tento poskytovatel a jak reaguje na jeho podporu.

Je to „HostForYou“? Zkusme to zjistit.

Co je HostForWeb?

HostForWeb je hostingová služba se sídlem v New Yorku. Hostuje 2+ milionů webových stránek a nabízí mnoho typů hostingu – od základních sdílených až po masivní dedikované servery a vše mezi tím. Cílem společnosti je "poskytují spolehlivá řešení hostování spojená s vynikajícím zákaznickým servisem".

Recenze HostForWeb - Domovská stránka

Web HostForWeb je snadná navigace s jednoduchým uspořádáním a jasným vysvětlením každého produktu.

Toto jednoduché rozvržení je obzvláště důležité vzhledem k řadě nabízených typů hostingu. Kromě každodenního sdíleného hostování, HostForWeb nabízí VPS, Dedicated, Reseller a Cloud hosting.

Podpora HostForWeb

Všechny plány hostingu zahrnují nepřetržitý živý chat, e-mail a telefonickou podporu. K získání pomoci můžete použít jak bezplatné, tak mezinárodní číslo. A HostForWeb zajišťuje, že byste tuto pomoc dostali co nejrychleji.

Recenze HostForWeb - podpora

Naše interakce se zákaznickou podporou byla jedním slovem, vynikající. Když jsme měli otázku ohledně služby HostForWeb nebo narazili na problém, vyřešili jsme pomocí možnosti live chatu.

Recenze HostForWeb - Live Chat

A ve většině případů dostala odpověď do dvou minut. To je dobře pod běžným obchodním standardem. Ale to, co se nám nejvíce líbilo, je to tyto odpovědi byly jasné a věcné, bez skákání a čekání na jiné oddělení.

Pokud z nějakého důvodu nemůžete získat podporu, která vám pomůže, nebo rádi opravujete věci sami HostForWeb používá HelpDesk. Zde najdete všechny novinky o údržbě a změnách, odešlete podpůrný lístek nebo najděte většinu odpovědí ve znalostní bázi.

Recenze HostForWeb - znalostní báze

Můžete také pomocí Poradce při potížích vyhledejte konkrétní řešení, a funguje podobně jako nástroj pro odstraňování problémů s Windows.

HostForWeb nabízí solidní balíček podpory, který vám poskytuje znalostní základnu, rychlý živý chat a telefonickou pomoc, která vás nenechá čekat hodiny.

Ceny HostForWeb

Ceny hostForWebu jsou docela rozumné. Sdílený hosting začíná na $ 3,95 / měsíc, zatímco VPS začíná na 39,95 $ cena. Dedikované servery jsou pro tento obor levné a začínají rychlostí 69,95 $ / měsíc. Upozorňujeme však, že každý plán zahrnuje bezplatnou pomoc při migraci webových stránek.

Recenze HostForWeb - všechny služby

Pro nejoblíbenější sdílený hosting jsou k dispozici tři úrovně: Mini plán 4,17 $ / měsíc, inteligentní plán 3,95 $ / měsíc a balíček Business Pro 12,95 $ / měsíc. Posledně jmenované dva jsou v současné době slevy až 30%.

Recenze HostForWeb - sdílené hostování

Pokud se podíváme na možnosti VPS, máme ještě větší výběr. Cena se pohybuje od 39,95 dolaru za měsíc do 99,95 dolaru za měsíc. Nejlevnější plán vám poskytne 2 GB RAM, 100 GB SSD úložného prostoru a 2TB šířku pásma.

Recenze HostForWeb - VPS

Ne všechno je tak skvělé, ty ceny, které jsou v prodeji, jsou k dispozici, pouze pokud si své služby zakoupíte alespoň rok. To je požadavek na VPS, pokud chcete získat diskontní cenu se sdíleným hostingem, musíte uzavřít 36měsíční dohodu.

Recenze HostForWeb - sleva na ceny

Ale dostanete zdarma doménové jméno když se rozhodnete koupit 12, 24 nebo 36 měsíců hostování.

HostForWeb celkově nabízí skvělou rovnováhu mezi cenou a funkcí pro většinu svých možností hostování. Stačí si uvědomit, že uvedené ceny jsou k dispozici, pokud si zakoupíte služby na jeden nebo tři roky.

Sdílené plány hostování a ceny podrobněji

Protože sdílený hosting je nejoblíbenější službou, zaměřme svou pozornost na něj. Otázkou je asi – proč je Mini plán dražší než Smart plán?

Recenze HostForWeb - Mini plán

Je to trochu komplikované, ale mini balíček si můžete zakoupit pouze po dobu minimálně 1 roku za 50 USD. Neexistuje způsob, jak koupit tento plán na kratší období. Upřímně řečeno, zbývají jen dva plány.

Ale a 50 / rok řešení pro 1 web, 10 GB místa na disku a 100 GB šířky pásma je skvělou volbou, pokud chcete malý projekt, blog nebo webovou stránku portfolia.

Recenze HostForWeb - Mini Plan CheckOut

Pro osobní použití, Inteligentní plán bude dokonale vhodný díky bezplatné registraci domény, kterou obsahuje. Získáte neomezený úložný prostor i šířku pásma, takže můžete vytvořit cokoli, co chcete, za relativně malou cenu.

Recenze HostForWeb - inteligentní plán

Níže vidíte, co je součástí každého plánu HostForWeb:

HostForWebMiniChytrý plánBusiness Pro
Cena4,17 $ / měsíc3,95 $ / měsíc12,95 $ / měsíc
Místo na disku10 GBNeomezenýNeomezený
Šířka pásma100 GBNeomezenýNeomezený
Registrace doményNeZahrnutaZahrnuta
Počet domén1NeomezenýNeomezený
Emailová adresaNeomezenýNeomezenýNeomezený
Zahrnuto SSL?SdílenoSdílenoSoukromý certifikát
HDD nebo SSDSSDSSDSSD
Tvůrce webových stránekAnoAnoAno
Zákaznická podpora24/7 Telefon, live chat a lístky24/7 Telefon, live chat a lístky24/7 Telefon, live chat a lístky
Doba vrácení peněz30 dní30 dní30 dní

Na druhé straně pro obchodní uživatele bude balíček Business Pro lépe vyhovovat, protože je dodáván soukromý certifikát SSL. To je nutné, pokud chcete, aby návštěvníci důvěřovali vašemu webu.

HostForWeb vám může nabídnout solidní sdílený hostingový balíček. Inteligentní plán je pro vás chytrou volbou s neměřeným úložným prostorem, šířkou pásma a neomezeným počtem domén.

HostForWeb Funkce

HostForWeb zpracovává všechny migrace stránek zdarma. To je vlastně vzácné pro rozpočet hostitele!

Jakmile jsem se zaregistroval, našel jsem přiložený software a výhody opravdu zlepšily můj zážitek z hostování. Všechny hostingové balíčky zahrnují tvůrce webů drag and drop a 300 předinstalovaných aplikací.

Recenze HostForWeb - aplikace

Tvůrce webových stránek není nejpokročilejší, a ve skutečnosti se nedá srovnávat s Wixem, ale pro některé to může být zajímavé. A stojí za zmínku, že můžete použít Weebly, pokud chcete.

Recenze HostForWeb - Weebly

A pokud narazíte na kritickou chybu, můžete použít bezplatnou denní zálohu k obnovení svého webu hned zpět k akci.

Recenze HostForWeb - další funkce

Zálohování ve většině případů vyžadovalo jednorázovou nebo měsíční platbu, ale HostForWeb je poskytuje zdarma. Ještě lepší je, že jsou vyráběny denně, takže neztratíte moc ze svého pokroku.

Funkce, které nabízí HostForWeb ve svých chytrých a obchodních plánech, jsou více než dostačující k tomu, aby ospravedlňovaly měsíční cenu. A SSD disky a SSL zdarma jsou vždy plus.

HostForWeb Performance

HostForWeb vám slibuje dostupnost 99,99% a rychlé načítání webových stránek. Pro uživatele obchodního plánu dokonce přidává 2,5x CPU a paměť. HostForWeb poskytuje ve většině částí slušné výsledky.

Během našeho zkušebního období jsme nezažili žádné prostoje, ověří, zda je HostForWeb spolehlivým poskytovatelem.

Recenze HostForWeb - Robot uptime

Pokud jde o rychlostní část, použili jsme Bitcatcha a GTmetrix. Bitcatcha testoval dobu odezvy serveru HostForWeb po celém světě. A v USA byly výsledky skvělé – 15 ms (východní strana) a 71 ms (západní strana).

Recenze HostForWeb - rychlost

Představení nebylo mimo USA velkolepé, ale to lze očekávat, protože HostForWeb provozuje pouze jediné datové centrum v New Yorku.

Nakonec jsme použili GTmetrix k posouzení optimalizace našich webových stránek. Získali jsme skóre výkonu 88% a pořadí B, náš web byl plně načten za 2,2 sekundy.

Recenze HostForWeb - GTmetrix

Zatímco YSlow skóre bylo o něco nižší, C pozice s 79%, jak servery, tak naše webové stránky byly slušně optimalizovány. A rychlost 2,2 sekundy je jen o pár značek kratší než zlaté pravidlo 2 sekund.

HostForWeb má solidní stabilitu a rychlost. Za cenu platíte, abyste dostali čas odezvy v USA až 15 ms.

Závěr recenze HostForWeb

V tenké recenzi HostForWeb jsme zjistili jednu věc – nabízí slušnou hodnotu za peníze a má co nabídnout bez ohledu na to, jaký druh hostingového balíčku jste.

HostForWeb je skvělý, pokud:

Potřebujete vyváženou cenu a nabídku funkcí s bezplatným SSD, solidním provozem, SSL a velkou rychlostí po celém světě.

Máte nějaké vlastní recenze HostForWeb? Přidejte je níže!

Klady

  • Dostupné ceny
  • Citlivý zákaznický servis
  • SSD založené
  • Tvůrce webových stránek zdarma

Nevýhody

  • Provozuje pouze jedno datové centrum
  • Žádná zkušební verze zdarma
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector