Recenze HostGator

HostGator je jedním z přední poskytovatelé v oboru nabídka různých služeb, včetně webhostingu, tvorby webových stránek a služeb registrace doménových jmen.


Poskytovatel si klade za cíl udělat hosting cenově dostupné, snadné a výkonné. A co je nejdůležitější, tvrdí, že ano plány pro každého ať už jste malý podnik nebo velká společnost.

Pokud byste chtěli vidět podrobnou recenzi videa, podívejte se na video společnosti Emmit:

Takže v tomto Recenze HostGator, zkontrolujeme přesně, jak jsou tato tvrzení a jejich plány celkově pravdivé.

Uvidíme!

Co je HostGator?

HostGator je jedním z poskytovatelů hostingu nabízejícího všestranné balíčky služeb. Má sdílené, VPS, WordPress a vyhrazené hostingové plány. A nejde jen o hostování, ale také nabízí registrátora domén a vlastního tvůrce webových stránek.

HostGator se zaměřuje na klienty, kteří potřebují škálovatelný a cenově dostupný, přesto snadno použitelný a výkonný hosting.

HostGator Reveiw - Domovská stránka

HostGator je spravováno Endurance International Group (EIG), který také vlastní Bluehost. A zatímco mnoho odborníků z oboru očekávalo zánik hostgátora poté, co jej získala společnost EIG, je stále nahoře a na vedoucích pozicích.

Ceny hostGator

HostGator nabízí 3 sdílené hostingové plány, z nichž si můžete vybrat od 2,75 $ měsíčně. Každý plán zahrnuje neměřené místo na disku, šířku pásma a certifikáty SSL zdarma. Chcete-li získat neomezený počet webových stránek, můžete škálovat až na plán Baby za $ 3,95 / měsíc nebo obchodní plán za 5,95 $ / měsíc..

Recenze hostgátora - ceny

Pokud plánujete vytvořit větší web, obchodní plán dostanete bezplatný upgrade na Pozitivní SSL, vyhrazená IP, a Nástroje SEO. A pokud si stále nejste jisti, HostGator má 45denní záruku vrácení peněz, takže nemusíte naslepo investovat své peníze.

Recenze hostgátora - záruka vrácení peněz

Je to zřejmé HostGator nabízí docela dost za dostupnou cenu. Jakmile v nákupním košíku, dostanete trochu vzestupné pokusy. I když to samozřejmě není povinné, může přidat až k původní ceně plánu.

Recenze HostGator - Upselling

Můžeš dostat profesionální e-mailové služby, zálohy stránek a nástroje SEO, pokud je potřebujete. I když vzestup může zvýšit počáteční cenu hostingu, dává vám také další funkce a nástroje, pokud je potřebujete.

Stejně jako u většiny poskytovatelů hostingu jsou ceny, které vidíte na hlavní stránce hostgator, k dispozici, pouze pokud si tuto službu zakoupíte na dlouhou dobu. V tomto případě, Cena $ 3,95 / měsíc je k dispozici pouze s fakturačním cyklem 36 měsíců.

Recenze hostgátora - sleva z ceny

Pokud chcete zaplatit pouze jeden měsíc, bude vás hatchlingový plán stát 10,95 $ / měsíc. Navíc, po prvním prvním období bude cena také běžná, takže sleva je pouze na jedno použití.

Použijte náš kuponový kód HOSTINGREVIEW při kontrole a ušetřit až 61,5% původní ceny.

HostGator nabízí zdarma 1 rok registrace názvu domény. Můžete si vybrat z .com, .org a více než 15 dalších rozšíření domén nejvyšší úrovně. Nezapomeňte, že bezplatná doména je k dispozici, pouze pokud si koupíte hosting po dobu nejméně jednoho roku.

Recenze HostGator - bezplatné doménové jméno

Pokud to plánujete dopředu pomůže snížit celkové náklady vašeho webu.

Zde můžete porovnat všechny funkce, které nabízí každý plán:

LíhnutíDítěPodnikání
Místo na diskuBez měřeníBez měřeníBez měření
Šířka pásmaBez měřeníBez měřeníBez měření
Domény jsou povoleny1NeomezenýNeomezený
SSLZahrnutaZahrnutaZahrnuto + Pozitivní
E-mailové účtyNeomezenýNeomezenýNeomezený
Zákaznická podpora24/7 chat a telefon24/7 chat a telefon24/7 chat a telefon
Automatické zálohování zdarmaZaplacenoZaplacenoZaplaceno

Celkově nabízí HostGator skvělé funkce za slušnou cenu. Poskytuje vám 45denní záruku vrácení peněz, certifikát SSL zdarma a můžete ušetřit peníze tím, že si kupujete 12-36měsíční plány předem.

Funkce hostGator

HostGator má rozsáhlý seznam funkcí, které vám nabízí. Využívá tvůrce webových stránek, prodává doménová jména a nabízí celou řadu možností hostování – malý Gator má spoustu věcí, které je třeba zvládnout.

Tvůrce webových stránek Gator zdarma

HostGator zahrnuje bezplatného tvůrce webových stránek s jeho plány s názvem Gator. Má spoustu reagujících šablon a funkce drag-and-drop, takže i ti, kteří nemají znalosti kódování, si mohou sami vytvořit web.

Recenze hostgátora - tvůrce Drag & Drop

Umožňuje rychle vytvářet pravidelné webové stránky zaměřené na elektronický obchod. A dostanete šablony speciálně vytvořené pro blogy, firmy nebo portfolio. Přestože je součástí všech plánů webový tvůrce, můžete se rozhodnout, že jej použijete samostatně.

Recenze hostgátora - plány tvůrců webových stránek

Pokud se chcete zaměřit na tvůrce webových stránek Gator, můžete si pro něj koupit speciální návrhové plány. Od 3,84 $ / měsíc dostanete název domény, bezplatný hosting a certifikát SSL.

A pokud chcete mít více funkcí zabezpečení a eCommerce, musíte získat nejdražší plán za 9,22 $ / měsíc.

Nákup a registrace doménových jmen

Kromě bezplatného 1-letého doménového jména s každým hostingovým plánem vám HostGator také umožňuje kupovat doménová jména samostatně. Zakoupením domény budete moci zamknout doménu, automaticky je obnovit a spravovat všechny domény z ovládacího panelu domény.

Recenze hostgátora - zamykání domén

HostGator zahrnuje nejen klasické TLD (domény nejvyšší úrovně) jako .com nebo .net ale také mnohem zajímavější a konkrétnější. Můžete také získat TLD na základě profese (jako .law.pro), mezinárodních (jako .asia) nebo domén specifických pro zemi (jako .ca).

Recenze HostGator - TLD domény

HostGator má partnerství s doménou.com vám nabídne možnost nákupu nových TDL. Můžete si tedy koupit rozšíření domény, které jsou zcela nové nebo které budou brzy zveřejněny. Mezi nejzajímavější varianty patří .ninja, .tips a .guru.

Recenze hostgátora - nová TLD

V době psaní HostGator a Domain.com nabízí asi 310 nových rozšíření domén nejvyšší úrovně si můžete vybrat.

Automatické zálohování & Převody zdarma

Zajistit nejvyšší bezpečnost pro miliony uživatelů, HostGator doporučuje používat jeho automatické zálohování CodeGuard. Cena služby začíná na 2 $ / měsíc, což je velmi rozumné a zahrnuje 1 GB automatické denní zálohy až pro 5 webových stránek, neomezené databáze a soubory.

Recenze HostGator - zálohy

Tento plán také umožňuje až 3 obnovení za měsíc. Pokud chcete mít neomezený počet obnovení, 10 webových stránek a narazit na úložný prostor na 5 GB, bude vás to stát 5 $ / měsíc. A pokud potřebujete ještě více, můžete zaplatit 8,33 $ / měsíc za 25 webových stránek a 10 GB úložiště.

Recenze HostGator - CodeGuard

Nástroj také chrání váš web před viry a hackery; provádí denní monitorování, což je užitečná funkce, kterou lze přidat do plánů, které nezahrnují automatické zálohy a další bezpečnostní funkce.

HostGator řeší jeden z nejsmutnějších a nejvíce frustrujících problémů – převod vašeho webu a jeho obsahu na nového poskytovatele. Když začnete, získáte zdarma webový přenos, doménu nebo dokonce přenos MySQL

Recenze HostGator - převod zdarma

A meziserverové přenosy, což znamená pohyb mezi dvěma servery HostGator, jsou vždy zdarma.

Celkově je každý plán hostgator plný užitečných funkcí a nástrojů. Nákup domén, automatické zálohování, vytváření a přenos webových stránek, vše je zde.

Výkon hostgator

HostGator slibuje 99,9% dostupnosti což může stále trvat až 10 minut prostoje týdně. Během našeho testování, 100% dostupnosti bylo dosaženo poměrně snadno. Pokud jde o dobu odezvy, naše webové stránky s výchozí instalací WordPress měly průměrnou rychlost 292 ms.

Recenze HostGator - Robot uptime

Přestože v době odezvy jsou nějaké hroty, při testování služeb HostGator jsme si nevšimli nic drastického. Nejhorší doba odezvy, kterou jsme dostali, byla celkem 462 ms, což je stále solidní doba odezvy.

Recenze HostGator - Zrychluje celosvětovou

Použili jsme Bitcacha k vyhodnocení výkonu serveru HostGator. Zatímco výsledky byly v USA, Kanadě a Evropě velmi dobré, byli v Asii o něco pomalejší.

GTmetrix nám umožňuje testovat dobu načítání a optimalizaci našich webových stránek a samotného serveru. V prvním případě, náš web byl plně načten za 1,8 sekundy, takže i když nejde o raketovou rychlost, HostGator nabízí skvělé doby načítání.

Recenze HostGator - GTmetrix

Pokud jde o optimalizační část, dostali jsme A (90%) v PageSpeed ​​a B (87%) ve skóre YSlow. Význam většiny nezbytných optimalizací na straně HostGator byl implementován správně.

HostGator má špičkový výkon a stabilitu, můžete očekávat, že váš web bude mít krátké doby načítání a velkou optimalizaci.

Podpora HostGator

HostGator nabízí zákaznickou podporu 24/7/365 prostřednictvím živého chatu a telefonu. I když nenabízejí běžný systém lístků nebo e-mailů, dvě dostupné možnosti jsou více než dost.

Recenze HostGator - podpora

Znalostní databáze je místo, kde můžete najít spousta článků, které vám pomohou. Stačí jen zadat otázku a automaticky dostanete návrhy na nejčastější problémy. Většina z těchto článků je určena k obecnému řešení problémů, takže pokud je váš problém konkrétnější, budete muset kontaktovat podporu.

Recenze hostgator - znalostní báze

Pokud jste spíše vizuální student, HostGator také poskytuje spoustu videonávodů. Ukazují přesně, jak opravit většinu problémů nebo vytvořit web pro méně technicky zdatné uživatele. A HostGator má video na asi každé téma, protože jeho knihovna se zdá být nekonečná.

Ale pokud procházení video tutoriály ne’nezískávám informace, které jste hledali musíte použít live chat nebo možnosti telefonu.

Takže bez zákaznické podpory e-mailů jsme se rozhodli dát live chatu a pokusit se položit pár otázek, které jsme stále měli. I když ne blesky rychle, máme všechny naše dotazy týkající se prostojů a e-mailového systému odpověděly asi za 10-15 minut.

Recenze HostGator - Live Chat

čekat čas na live chat se pohyboval od 1 do 5 minut – což je velká rychlost pro zákaznickou podporu. A agent, kterého jsme dostali, velmi dychtil pomáhat a zdvořile odpovídal na naše otázky.

Celkově, ačkoli ne největší, podpora HostGator je rychlá a ve skutečnosti se snaží vyřešit vaše problémy. Přidejte znalostní základnu a spoustu videonávodů a máte solidní systém podpory.

Recenze HostGator – verdikt

V této recenzi HostGator jsme to zjistili Tento poskytovatel nabízí solidní hostingové balíčky, které stojí za váš čas. Výkon a spolehlivost hostitele jsou skvělé a existuje spousta funkcí, které nabízí.

Počáteční ceny se trochu zvýší pokud chcete hostovat na kratší dobu. Ale díky všem funkcím, které získáte, je rozumné investovat do delšího hostovacího období s HostGator.

HostGator je skvělý, pokud:

Pokud potřebujete skvělé rychlosti nakládání a solidní výkon za rozumnou cenu. S jeho tvůrcem webových stránek Gator a bezplatnými převody bude váš start hladký.

Máte nějaké zkušenosti s HostGatorem? Sdílejte je v sekci komentářů níže!

Klady

  • Neomezený úložný prostor
  • Skvělý provoz a výkon
  • 45denní záruka vrácení peněz.
  • Neměřená šířka pásma

Nevýhody

  • Existuje několik vzestupných pokusů
  • Žádná e-mailová zákaznická podpora
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector