Recenze HostMantis

S cenami začínajícími na pouhých 2,29 $ se HostMantis rozhodně snaží prokázat, že miluje „Vytváření spolehlivého hostování za dostupnou cenu“.


To je však jen polovina rovnice. Je to určitě levné – ale je to dobré?

Můj první pohled na HostMantis

Se jménem jako HostMantis (dříve známé jako Plexihost; změněno v roce 2010), jsem si nebyl úplně jistý, co očekávat. Nabízí Linux & Windows sdílený hosting jako jeho hlavní služba, ale pro ty s většími potřebami jsou k dispozici i další možnosti.

HostMantis V žádném případě to není přitažlivý web, nebo alespoň můj vkus (možná kvůli mé insektofobii), ale dělá svou práci: je snadné a snadno se navigovat.

hostmantická recenze

Poznámka k webu: Jsem si jistý, že je to poprvé, co jsem viděl plně oblečenou kudlanku.

Pokud máte nějaké problémy, dosažení zákaznické podpory bude vždy velmi jednoduché. Ve spodní části je vždy zobrazena ikona připravená ke spuštění chatu.

A kromě živý chat, HostMantis také nabídne lístek nebo e-mailovou podporu. Zdá se, že pomoc přichází rychle. Když jsem testoval live chat, byl jsem velmi potěšen rychlostí odpovědi, která trvala méně než 30 sekund. To je docela skvělé.

Recenze HostMantis od ostatních zákazníků

Ano, podpora nabízená zákazníkům je 24/7.

Většina zpětných vazeb od zákazníků však ukazuje, že agentům podpory HostMantis zřejmě chybí běžné způsoby…

hostmantická recenze

Bylo jich spousta dalších stížností na několika webech některé, které kritizovaly společnost kvůli problémům s prostojem.

Ale bylo také mnoho dobrých, kteří ocenili HostMantis za to, že nabízeli solidní a levnější alternativu k jiným populárnějším poskytovatelům hostingu.

Celkově jsou recenze velmi smíšené. Osobně jsem nezažil žádné prostoje během týdne, kdy jsem to testoval. Co jsem však dokázal plně vyzkoušet a porovnat, byly však ceny. Tady je to, co jsem našel…

Ceny hostMantis

Pokud jde o ceny, je HostMantis vysoce cenově dostupný. Své plány se pohybují od 2,29 do 9,95 $ / měsíc.

Všimněte si, že existují samostatné cenové plány pro hostování Windows a Linux. Budu posuzovat Linux hosting, protože je populárnější a přichází s méně cenovkou.

hostmantická recenze

Hlavním rozlišovacím faktorem je místo na disku. Pokročilý plán nabízí nejlepší poměr cena / výkon za pouhých 5,49 $ / měsíc za 30 GB.

I když souhlasím s tím, že se jedná o dostupné plány, nic z nich bych nedoporučoval. Existuje spousta skvělých levných poskytovatelů hostingu kdo vám může dát něco ještě levnějšího, nebo mnohem lepšího než to!

Ale když už mluvíme lépe, podívejme se na přesné vlastnosti balíčků, které si můžete koupit.

Plány podrobněji

Zde jsou tyto 4 plány a jejich funkce v detailu.

VstupStartérPokročilýExpert
Místo na disku2 GB15 GB30 GB50 GB
Šířka pásmaNeomezenýNeomezenýNeomezenýNeomezený
Počet domén5NeomezenýNeomezenýNeomezený
Emailová adresa5NeomezenýNeomezenýNeomezený
Zahrnuto SSL?AnoAnoAnoAno
HDD nebo SSDSSDSSDSSDSSD
Tvůrce webových stránekNeNeNeNe
Zákaznická podpora24/724/724/724/7
Záruka vrácení peněz30denní období30denní období30denní období30denní období

Zatímco 2 GB je velmi málo místa na disku, bezplatný certifikát SSL a použití serverů SSD je dobrým prodejním místem pro balíček Entry. S dostupnou cenou 2,29 $, Doporučil bych balíček Entry každému, kdo provozuje jednostránkový nebo obsahový web.

Ale za cokoli jiného bych nakupoval jinde.

HostMantis Performance

hostmantická recenze

Pokud jde o rychlost, HostMantis provádí docela průměrně.

Západní doby odezvy byly působivé, ale doby odezvy v Asii to sklesly. Je to víceméně vzor pro mnoho západních poskytovatelů hostingu. Takže i když to není skvělé, není to ani šok.

Recenze HostMantis: Můj závěr

Po provedení kontroly hostMantis je jasné, že uživatelé, kteří chtějí něco víc než zcela základní zdroje, mají k dispozici lepší možnosti.

Pro ty, jejichž nároky na úložiště jsou minimální, nabízí HostMantis poměrně dobrou volbu. I když to není nejlevnější volba na trhu, stále je dokonale přiměřená, pokud provozujete malý web a chcete experimentovat s alternativním poskytovatelem.

Myslíš si, že se mýlím? Máte vlastní názor? Níže prosím zanechte některou z vašich vlastních recenzí HostMantis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector