Recenze IM Creator

IM Creator vytvořil přes 17 milionů webových stránek po celém světě. Jak k tomuto obrovskému počtu došlo? No – existují dva důvody.


Jedním z důvodů této popularity je to, že tento nejmodernější tvůrce webových stránek nabízí pokročilé funkce a poutavé šablony..

A dalším důvodem je to, že IM Creator je zcela ZDARMA. Můžete stavět zcela zdarma intuitivní a profesionálně vypadající webové stránky. Všechny jsou plně citlivé, přátelské k SEO a vyžadují jen velmi malé technické znalosti.

Ve své recenzi IM Creator se podrobně podívám na svůj populární software pro tvorbu webových stránek. Také porovnám její výkon s ostatními tvůrci webových stránek, abych zjistil, co tato důvěryhodná platforma může nabídnout.

První pohled na tvůrce IM

První věc, kterou jsem si všiml, byl profesionální design IM Creatora. Jeho webová stránka je informativní a hlavní rysy každého cenového plánu jsou velmi jasné.

tvůrce-recenze-2Pro účely testování jsem vybral šablonu Bianca Interior Design. IM Creator je dodáván s více než 70 šablonami, a pro zkušenějšího uživatele – existuje také možnost začít od prázdného plátna.

Při pokusu o vytvoření mého webu jsem zjistil, že postup úpravy šablony je občas pomalý. Ne tak velká práce, IM…

Pokud jde o přidávání prvků a přesun obsahu, prostě to nebylo tak plynulé jako ostatní tvůrci webových stránek. Poté jsem se však pokusil začít od prázdného plátna, které se ukázalo být mnohem jednodušší.

Určitě stojí za zmínku, že optimalizace pro vyhledávače (SEO) možnosti IM Creator zahrnuje nejsou tak silné jako nabízejí některé konkurenční služby v oblasti vytváření webových stránek.

Například u tvůrce chatu budete pro celý web můžete použít pouze jednu sadu klíčových slov, jediný popis metadat a jeden název. To je skutečná škoda a u samostatných příspěvků to zraní výkonnost vyhledávacích slov. Ostatní tvůrci webových stránek vám umožňují přidat všechny tyto atributy SEO pro jednotlivé stránky a jsou obvykle kompatibilní s více klíčovými slovy.

tvůrce-recenze-3

Pozitivní poznámka, IM Creator také nabízí vytváření blogů, elektronický obchod a funkce vytváření formulářů.

Zatímco eCommerce a tvůrce formulářů fungují efektivně, funkce blogu není zdaleka tak působivá. Bez způsobu, jak komunikovat, komentovat nebo plánovat své příspěvky, je blogový systém IM Creator pouze alternativní způsob, jak uspořádat text a obrázky..

Tvorba IM tvůrců

No, IM Creator je zdarma – ale jen svým způsobem. Nemusíte platit za šablony, ale stále budete potřebovat svůj vlastní hosting a na webu budou reklamy IMCreator. Pokud chcete mít prémiovou zkušenost, prémiový plán začíná na 9,95 $ měsíčně.

Dále na poli, Pro & Balíček Whitelabel ($ 350 / rok) je určen prodejcům. Klíčovou funkcí zahrnutou v tomto balíčku je možnost odebrat značku XPRS a ukázat ji jako vlastní tvůrce značek webových stránek..

tvůrce-recenze-5

IM Creator zdarma plán má co nabídnout lidem, kteří chtějí dostat nohu do dveří s alternativní web tvůrce. Musím však zdůraznit neuvěřitelně omezené místo na disku, které s tím souvisí. Limit 50 MB znamená, že není vhodný pro většinu webových stránek.

Plány podrobněji

Volný, uvolnitPrémie (9,95 $ / měsíc)
Šířka pásmaNeomezenýNeomezený
Počet šablon70+70+
Místo na disku50mbNeomezený
Doména zdarmaNeNe
Připojte existující doménuNeAno
Podpěra, podporaZákladní podporaPrémiová podpora 24/7
Zobrazeny reklamy tvůrceAnoN / A
eCommerceNeAno

Oba plány mají co nabídnout. Jsem velmi překvapen, když vidím, že bezplatný plán má neomezenou šířku pásma a více než 70 šablon na výběr. pouze hlavní nevýhodou je nedostatek podpory ve volném plánu, uživatelsky přívětivé rozhraní od IM Creator by však nemělo způsobit příliš mnoho problémů.

S nepřetržitou podporou a neomezeným místem na disku, upgrade na Premium se vyplatí, pokud zjistíte, že jste fanouškem IM Creatora po použití plánu zdarma.

Výkon tvůrce chatu

Pokud jde o rychlost, IM Creator sedí pohodlně na poměrně průměrné pozici.

tvůrce-recenze-6

I když jsou rychlosti připojení v USA působivé a rozumné ve většině ostatních testovaných lokalit, doby odezvy v Japonsku nebyly nic zvláštního. Celkově je však výkon docela dobrý.

Závěrečné myšlenky z recenze mého tvůrce IM

Podle mé zkušenosti s tvorbou webových stránek je IM Creator ve skutečnosti docela dobrý. I když to rozhodně není dokonalé, je velmi jasné, že IM Creator má na svůj produkt velkou hrdost.

Šablony jsou velmi dobře navrženy a cenové plány mají dobrou hodnotu za peníze. Pokud by SEO optimalizace a celkové zkušenosti s úpravou webu byly o něco lepší, byl bych opravdu spokojen.

Doporučil bych IM Creator každému, kdo hledá alternativu k velkým chlapcům. nicméně, Ujistěte se, že si vezmete bezplatnou verzi na roztočení dříve, než vyklizíte některou z vašich těžce vydělaných peněz.

A pokud to zkusíte, neváhejte a zanechejte své vlastní recenze a zkušenosti IM Creator níže.

Klady

 • Plán zdarma pro začátek
 • Uživatelsky přívětivý
 • 70+ pěkných šablon
 • Citlivý design

Nevýhody

 • Editor je pomalý
 • Není to dobré pro SEO
 • Nedostatek zákaznické podpory
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector