Recenze WebSelf

WebSelf je tvůrce webových stránek online to je samo o sobě ideální pro začátečníky. Nabízí mnoho funkcí a je popisován jako „připravený k použití“ a „nejjednodušší tvůrce webových stránek“. Je to tak?


Abych otestoval a zjistil, zda je WebSelf nejjednodušší tvůrce webových stránek, vytvořil jsem vlastní web. Také jsem si pohrával s mnoha funkcemi, abych získal dojem, co bych mohl od tvůrce získat.

V této recenzi WebSelf podrobně prozkoumám, jak funguje tvůrce webových stránek. Nebo, pokud by placené plány byly za cenu toho, co obdržíte.

Co je WebSelf?

WebSelf je online tvůrce webových stránek pro bezproblémové vytváření stránek. S WebSelf můžete vytvořit web v tři snadné kroky. Jediné, co musíte udělat, je vybrat šablonu, přidat svůj obsah a publikovat. Díky funkci přetahování je přesun obsahu jednoduchý a rychlý.

Domovská stránka WebSelf

Hlavní myšlenkou je, že nemusíte mít žádné technické znalosti, abyste mohli s tímto stavitelem vytvořit svůj vlastní web. To je důvod, proč je WebSelf ideální pro lidi v podnicích nebo jednotlivcích, kteří chtějí vytvářet své vlastní blogy nebo dokonce e-shopy.

Je také skvělý pro globální publikum. Jedním z klíčových aspektů WebSelf je, že je vícejazyčný – můžete jej použít v angličtině, francouzštině a španělštině.

Nyní, když známe nároky WebSelf, pojďme se pustit do toho, jak vlastně vypadá budování bezplatných webových stránek na WebSelf.

Funkce WebSelf

WebSelf má mnoho funkcí, které přitahují lidi, kteří vytvářejí webové stránky. Zahrnuty jsou vlastní šablony, integrace sociálních médií a pokročilé nástroje pro kvalifikované profesionály.

V této části mé recenze WebSelf vám ukážu funkce a užitečnost.

Šablony WebSelf

Jakmile se zaregistrujete pro WebSelf, budete si moci vybrat šablonu pro svůj web. WebSelf se daří nabízet mnoho různých možností, ze kterých si můžete vybrat. Existují více než 600 šablon vybrat si podle svých představ. Většina z nich je docela obecná, ale dobrá věc je, že můžete vezměte prázdnou šablonu a přizpůsobte ji vašim potřebám.

Webové šablony webových stránek

Můžete si je prohlížet podle kategorií v závislosti na tom, jaký je váš cíl, což zrychluje nalezení toho, co hledáte. Patří mezi ně restaurace a jídla, umělci, firmy, blogy, internetové obchody atd.

Pokud si nejste jisti, zda se vám líbí šablona, ​​kterou chcete, můžete si ji prohlédnout. Můžete také přidat svůj vlastní obsah a podívat se, jak to vypadá.

Možnosti přizpůsobení

Jakmile se rozhodnete pro šablonu, je čas začněte přizpůsobovat svůj web. Na svou stránku můžete přidat různé formy obsahu: obrázky, online formuláře, videa, zvukové klipy, mapy, soubory, prezentace atd..

Zvolenou šablonu lze přizpůsobit podle stylů, písem, barev, pozadí a všeho, co si přejete. K dispozici je knihovna obrázků, díky níž bude vyhledávání obsahu mnohem efektivnější.

WebSelf vám také umožňuje integrovat váš web do sociálních médií. Učiní to tak, že poskytuje tlačítka pro okamžité sdílení na sociální síti.

Nástroje pro funkčnost

Bezplatná verze produktu WebSelf je základní a jednoduchá, a pokud je to to, co hledáte, budete nastaveni. Pro někoho, kdo má větší sadu dovedností, by to však mohlo být příliš jednoduché, a proto by se verze Premium lépe hodily.

Pokud se chcete držet bezplatné verze, WebSelf také nabízí pokročilejší funkce, které potěší nejen začátečníky, ale i někoho, kdo potřebuje více funkcí..

Obecná nastavení WebSelf

WebSelf inzeruje některé další funkce, které by měly potěšit jeho uživatele:

 • Možnost prohlížení statistik vašeho webu
 • Optimalizace tabletů a mobilních zařízení
 • Podpora 24 hodin denně
 • Široké centrum nápovědy pro vaše dotazy
 • Kompletní webhosting
 • Optimalizace pro viditelnost Google

Tyto funkce zajistí, že uživatelé všech úrovní dovedností jsou spokojeni s možnostmi, které mají ke zlepšení svých webových stránek.

WebSelf Pricing

WebSelf nabízí tři prémiové plány za 3 dostupné ceny v rozmezí od 7,95 do 18,45 $ / měsíc. Nejlevnější plán je základní plán za 8,95 $ / měsíc, který nabízí několik dalších funkcí než bezplatná verze. Nejdražší a nejsložitější je plán elektronického obchodování, který dosahuje 18,45 USD / měsíc.

Tabulka plánů cen WebSelf

Pokud chcete mít svůj vlastní vlastní název domény nebo a osobní e-mailová adresa, můžete získat pouze ty, kteří mají jeden z prémiových plánů. Existují měsíční a roční plány, z nichž si můžete vybrat, ale navrhl bych se držet ročních úspor, abych ušetřil peníze.

Pokud jen začínáte, měli byste zvážit Základní plán, která přichází za 8,95 $ / měsíc. Budete mít deset stránek prostoru, bezplatnou doménu, dvě e-mailové adresy a 2 GB místa na disku a šířku pásma. Součástí balíčku budou také velmi základní statistiky.

Zkušení tech-hlavy tam budou chtít ponořit do Pro plán, to je dražší za 13,95 $ / měsíc. Za mírný nárůst ceny získáte základní funkce plánu a mnoho dalších. Zahrnuto je také pětkrát tolik stránek. Toto je pro vás plán, pokud je důležitá nejen vstupenka, ale telefonická podpora. Také pokud chcete, aby na vašem webu bylo možné přepínat jazyky.

A pokud chcete jít ven a mít všechny funkce, které byste kdy mohli potřebovat, Plán elektronického obchodování je ideální. Je to nejdražší ze tří, přičemž $18.45 každý měsíc z vaší kapsy. Pokud je vaším cílem vytvořit a spravovat e-shop, to je to, co chcete použít. Budete mít neomezené stránky, podporu VIP a mnohem více místa na disku a šířku pásma. Mezi funkce elektronického obchodu, které budete rádi používat, patří:

 • Neomezené skladové položky
 • Křížový prodej
 • Řízení přepravy
 • Propagační kódy
 • Různé platební možnosti
 • Řízení zásob a daní

Takže pokud hledáte dobrého tvůrce webových stránek pro správu vašeho e-shopu, zjistíte, že WebSelf má vše, co potřebujete k bezproblémovému fungování.

Celkově byste měli být schopni najít plán z výše uvedených, který bude vyhovovat vašim potřebám a rozpočtovým možnostem.

Je pro mě WebSelf to pravé?

Každý, kdo chce vytvořit blog nebo jakýkoli typ webu, bude mít WebSelf velmi minimalistický a snadno použitelný. Osobní přizpůsobení je atraktivní funkcí a také nástroje, které můžete použít zdarma.

Existuje mnoho možností šablon, ze kterých si můžete vybrat, a díky tomu je každý web jedinečný. Moderní estetika a schopnost učinit vaše stránky tak kreativní, jak chcete, je také profík.

Lidé, kteří chtějí spustit e-shopy budou s WebSelf spokojeni zejména pro všechny jejich potřeby. Nabízí vše, co by e-shop kdy potřeboval, spolu s týmem špičkové podpory. Vaše podnikání by s jistotou fungovalo s pomocí WebSelf.

Recenze WebSelf – náš verdikt

Jak jsme se dozvěděli z této recenze WebSelf, je to obecně cenově dostupný tvůrce webových stránek. Má mnoho nástrojů k zahájení jakéhokoli obsahu, který chcete vytvořit. Můžete si vybrat z mnoha plánů pro příjem funkcí, které chcete a potřebujete.

Obchody elektronického obchodu budou těžit z WebSelfu nejvíce, ale i ostatní budou spokojeni. Řízení vašeho podnikání se stane mnohem méně komplikovaným.

Pokud hledáte něco, co výrobu zabere krátce, snadno se používá, vypadá dobře a funguje dobře – WebSelf může být příjemnou volbou. Existují však i další skvělí tvůrci webových stránek, kteří nabízejí mnohem více možností přizpůsobení, pokud potřebujete úplnou svobodu designu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector