Recenze webu WebsiteBuilder.com

Je to pták, je to letadlo? Je to Sitey, je to Sitelio?


Ne! Své WebsiteBuilder.com

Pro jednoho tvůrce webových stránek je stále více populární pracovat pod více identitami a často může být zavádějící nebo frustrující..

Existují však někdy dobré důvody, proč to dělat.

Tajemství této krize identity tvůrce webových stránek jsou v této recenzi webu WebsiteBuilder.com odhalena.

Je legitimní web WebsiteBuider.com?

Chcete-li vyřešit tuto hádanku – ano, web WebsiteBuilder.com je legitimní – ale autentický? Ne.

Ve skutečnosti, existují dva další tvůrci webových stránek, kteří používají stejný software jako SiteBuilder. Objevil jsem to po napsání recenze pro Sitelio, kde jsem si všiml podobností. Po provedení dalšího výzkumu se ukázalo, že existuje další viník – Sitey.

kontrola webových stránek

Od sloučení těchto tří webových stránek, získali celkem katalog špatné zpětné vazby od zákazníků. A ačkoli mnoho problémů bylo pozměněno, některé stále přetrvávají.

Kromě negativní zpětné vazby je použití platformy WebsiteBuilder.com jednoduché. Stejně jako všichni ostatní weboví tvůrci používá k uspořádání svého webu sekce. S přes sto předem navržených sekcí, z čeho vybírat, ale můžete si také navrhnout vlastní.

Ale pro ty, kteří doufají ve 100% bezbolestný zážitek, nezadržujte dech.

websitebuilder.com recenze

Zatímco sekce předběžného návrhu jsou skvělým šetřičem času, jiné funkce nejsou.Rozhraní samotné může být ohromující, s nepřehledným počtem zobrazených panelů nástrojů.

Také další matoucí prvek: existuje spousta možností animace, ale obrázky nejsou připraveny na sítnici.

Jak je to „zastaralé“?

WebsiteBuilder.com Motivy & Další funkce

Pokud jde o témata, web WebsiteBuilder.com poskytuje velmi zdravých 100+.

kontrola webových stránek

Jsou moderní, ale nijak zvlášť nevyčnívají. A z nějakého bizarního důvodu, Jakmile vyberete téma, nemůžete se vrátit zpět a změnit jej. To je přinejmenším frustrující.

Existují však dobré zprávy. WebsiteBuilder.com vytvořil svůj vlastní systém elektronického obchodování s chutným množstvím funkcí, jako jsou variace produktů a přizpůsobení e-mailu.

Poskytovaná blogovací platforma je další užitečnou funkcí a je ve skutečnosti jedním z lepších editorů blogů, které jsem viděl od tvůrce webových stránek. Můžete upravovat permalink, vytvářet obrázky titulků, příspěvky příspěvků a další.

websitebuilder-review-5

Plány a ceny podrobněji

Web WebsiteBuilder.com nabízí pouze své klienty jedna možnost předplatného, ​​která se platí měsíčně. Na rozdíl od mnoha jiných tvůrců webových stránek nabízí web WebsiteBuilder.com zcela zdarma balíček.

Přestože plán zdarma obsahuje velké množství šablon a neomezenou šířku pásma, nedoporučoval bych to proti webům, jako je WordPress.

Volný, uvolnitPojistnéPodnikáníeCommerce
Hosting zdarmaAnoAnoAnoAno
Šířka pásmaNeomezenýNeomezenýNeomezenýNeomezený
Počet šablon100+100+100+100+
Vlastní doménaNeNeNeNe
Doména zdarmaNeAnoAnoAno
Podpěra, podporaE-mailemE-mailemPřednostPřednost
eCommerceNeNeNeAno
Zobrazeny reklamy?AnoNeNeNe

Na vrcholu bezplatné, tam jsou tři placené plány na výběr. SiteBuilder’s prémiový účet je 4,61 $ meziměsíčně, zatímco jeho obchodní účet začíná na 5,38 $ meziměsíčně. Oba plány jsou nabité funkcemi a za poměrně dobrou cenu. Na rozdíl od plánu elektronického obchodu jim však chybí významné funkce.

Fnebo uživatelům, kteří budou mít z eCommerce prospěch, získáte měsíc 9,23 $ zpět. Ve srovnání s konkurencí je tato cena za měsíc přiměřená.

Celkově jsou tyto tři cenové plány velmi podobné a postrádají flexibilitu. Chtěl bych doporučit jeden z balíčků kvůli jejich nedostatku funkcí a špatné zpětné vazbě od zákazníků. Pro uživatele, kteří by chtěli riskovat, bych osobně šel na balíček eCommerce.

Výkon

Abych dokončil výkon webu WebsiteBuilder.com, provedl jsem několik testů, abych zkontroloval, jak dobře funguje v poli rychlosti.

websitebuilder-review-5

Jedná se spíše o průměrné výsledky z webu WebsiteBuilder.com, a proto nemohu říci nic příliš dobrého nebo špatného, ​​protože zcela záleží na tom, kde se vaše firma nachází..

Recenze WebsiteBuilder.com – závěrečné myšlenky

Upřímně řečeno, je těžké uvěřit, že webBuilder.com zvažuje své hrozné fakturační praktiky a zastaralý duplicitní software. I když je jeho cena vysoce konkurenceschopná, produkt není.

A přestože je fanouškem systému eCommerce a předem navržených sekcí, Obávám se, že jediné, co musím říci o webu WebsiteBuilder.com, je vyhnout se mu. Pokud se vám stále líbí, že to víří ze zvědavosti, udržujte vaše očekávání nízká.

Takže, pokud zkusíte WebsiteBuilder.com, neváhejte a zanechejte své vlastní recenze a zkušenosti z webu WebsiteBuilder.com a pokud hledáte levnější a všestrannější lepší možnosti vytváření webových stránek, existuje spousta z čeho vybírat.

Klady

  • Skvělá funkce pro blogování
  • Výhodné balíčky

Nevýhody

  • Špatné fakturační postupy
  • Špatná zpětná vazba od zákazníků
  • Nepružné balíčky
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector