FatCow Recenzie

FatCow je jedným zo starších poskytovateľov hostingu v priemysle a ponúka pomerne málo služieb určených pre malé podniky a jednotlivcov. A existujú aj väčšie plány pre pokročilejších používateľov.


FatCow sa nezameriava iba na spoľahlivé a rýchle služby – spoločnosť sa tiež snaží poskytovať príjemnú používateľskú skúsenosť. Tím podpory Moo Crew tvrdí, že je jedným z najpríjemnejších v priemysle.

Takže v tomto preskúmaní FatCow uvidíme, či je to skvelý hostiteľ – alebo bude porazený.

Čo je FatCow?

Recenzia FatCow - domovská stránka fatcow

FatCow je poskytovateľom hostingu, ktorý ponúka zdieľaná, WordPress, VPS, a špecializované možnosti hostenia. FatCow má riešenie all-in-one pre tých, ktorí začínajú: škálovateľný hosting možnosti, interaktívne nástroje na vytváranie webových stránok, eCommerce Vlastnosti, bezplatné doménové mená, a prispôsobené emailové adresy.

FatCow tiež ponúka registrácia názvu domény s partiou nové TLD s predregistráciou voľba.

Takže ak ste novým svetom webhostingu, mali by tieto nástroje stačiť pre osobný blog a dosť veľký internetový obchod.

FatCow by tiež nebol FatCow, ak by nezohľadňoval životné prostredie. Jeho servery fungujú na 100% obnoviteľnej energii.

FatCow Pricing

FatCow má iba jeden vhodný zdieľaný hostingový plán s názvom Pôvodný FatCow – to stojí $ 4.08 / mesiac, a zahŕňa všetky základy webhostingu. To znamená nemerané miesto na disku a Šírka pásma, neobmedzený domény a e-mailové účty, a SSL certifikát. Ak chcete získať najlacnejšiu cenu, musíte sa podpísať s FatCow najmenej rok. Ceny skočia po prvom semestri a budú stáť 5 dolárov mesačne.

FatCow-review-originálne-zdieľané hosťovaní, oceňovanie

Original FatCow obsahuje aj veľa ďalších funkcií. Získate doménové meno zadarmo na jeden rok a môžete si vybrať tvorcu webových stránok pre prípad, že profesionálny vývoj webových aplikácií nebude skutočne váš.

Môžete si tiež vytvoriť internetový obchod s nákupným vozíkom a integráciou PayPal. Ak ju potrebujete uviesť na trh, získate kredit Google AdWords vo výške 100 USD. FatCow tiež podporuje hlavné možnosti CMS, ako sú WordPress a Joomla.

Avšak v plánoch FatCow je aj jedno oslňujúce opomenutie. A to je automatické zálohovanie. Plán ich vôbec neobsahuje! Táto funkcia vás bude stáť 1 $ mesačne – vzhľadom na to, že ju mnohí iní poskytovatelia hostingu zahŕňajú zadarmo, je to celkom zlé.

Aby som to zhrnul – FatCow má čo ponúknuť. Ale nie všetko je také dobré, ako sa zdá. Tu nájdete súhrn zdieľaného plánu webhostingu:

Pôvodná FatCow (zdieľaná)
Miesto na diskuunmetered
Bandwidthunmetered
Počet povolených domén?neobmedzený
SSLzahrnuté
E-mailové účtyneobmedzený
Zákaznícka podporaLive chat & telefón
Bezplatné automatické zálohovaniePríplatok

Osobne by som opísal ceny FatCow ako predpovede, veľa a veľa predpovedí. Musíte zaplatiť zálohy ($ 1 / mesiac) a dokonca také bezpečnostné prvky ako skenovanie škodlivého softvéru a zraniteľnosti (1,66 USD mesačne). Tvorca webových stránok je $ 6,99 / mesiac, a Suite G vás bude stáť navyše $ 6 / mesiac.

FatCow Performance

Recenzia FatCow - doba odozvy na fatcow

FatCow je dosť pomalý. Počas nášho testovania, reakčné časy v priemere okolo 750ms. To je takmer sekunda. V porovnaní s niektorými z najrýchlejších poskytovateľov webhostingu je to niekoľkokrát pomalšie.

Pridajte viac vizuálneho obsahu, vyššiu úroveň prenosu a nakoniec bude web hostený na serveri FatCow rovnako pomalý, ako keby bol.

server prevádzka nebola tak zlá, spriemerovanie okolo 99,8% počas nášho testovania.

Berte však do úvahy, že niekoľko prestojov a pomalších časov odozvy by mohli viesť k dosť veľkej miere odchodov a strate konverzií. Takže ak vaše podnikanie závisí od vašich webových stránok, nepoužívajte FatCow – mooooove nikde inde.

Podpora FatCow

podpora pre prehliadku Fatcow

FatCow tvrdí, že si jeden z najpriateľskejších podporných tímov na trhu volá sám Moo Crew.

Podporné služby sú k dispozícii 24/7 a zahŕňajú oboje live chat a telefonická podpora. Tiež je dosť prepracované kzákladňa takže môžete rýchlo nájsť riešenia a odpovede na najčastejšie otázky.

Pokiaľ ide o kontaktovanie dodávateľa prostredníctvom live chatu, FatCow odvádza celkom dobrú prácu.

Zástupca mi okamžite odpovedal a poskytol odborné odpovede a rady, na ktoré z ich plánov sa bude najlepšie hodiť moja webová stránka. Pokiaľ ide o technické otázky, stále som sa odvolával na príručky a záznamy z databázy poznatkov. Nie je to skvelé, ale dosť dobrá práca.

Telefonická podpora bohužiaľ nefunguje tak dobre ako live chat. Chvíľu to trvalo, než sme sa spojili a každé ďalšie slovo bolo prerušované slovom „zostaň v telefóne a môžem ti pomôcť kúpiť si plán“. Technické No, v prvom rade som žiadal o radu, napriek tomu mi bol ponúknutý jeden z drahších plánov na kúpu.

To je pochopiteľné, ale podpora by mala byť obchodným zástupcom?

Takže, ak už ste platiacim zákazníkom, verím, že posádka Moo urobí celkom dobrú prácu pri riešení vašich problémov. Aj keď by som sa držal živého rozhovoru.

Recenzia FatCow – verdikt

FatCow ponúka slušný webhostingový plán za priemernú trhovú cenu. Je smutné, že výkon jednoducho nie je dosť dobrý na to, aby sa tento poskytovateľ úplne odporučil. Okrem toho v pláne chýbajú niektoré dôležité funkcie vrátane pokročilého zabezpečenia a denných záloh.

FatCow je veľkým prínosom pre ekologizáciu – všetky ich servery bežia na obnoviteľnej energii – to však nestačí na to, aby ste si zaslúžili nákup.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector