Kontrola exabajtov

Exabytes je poskytovateľom hostingu väčšinou prispôsobený pre trhy východnej / juhovýchodnej Ázie. Napriek tomu má pre vás servery v USA na výber a hosťovanie vašich stránok.


Slovo exabyte v skutočnosti znamená miliardu gigabajtov – veľké a pôsobivé číslo. Znamená to, že získate úložisko v hodnote 1 miliardy GB? A môže byť tento prepracovaný výber názvu akýmkoľvek ukazovateľom kvality ich služieb?

Testovali sme a zodpovedali všetky otázky v tomto Preskúmanie.

Čo je Exabytes?

Exabytes je poskytovateľ webhostingu, ktorý ponúka širokú škálu služieb. Zahŕňa registráciu názvu domény, webdizajn, certifikáty SSL a VPS. Avšak, jeho hlavným predajným bodom je cenovo dostupný zdieľaný webhosting pre systémy Linux a Windows pre trhy Ázie a USA.

Exabytes Review - Domovská stránka

Bola založená úplne v roku 2001 a už má viac ako 18 rokov skúseností s hostingom a názvami domén. Za všetky tie roky sa jej podarilo zhromaždiť pôsobivú užívateľskú základňu 100 000 spokojných zákazníkov.

Pre tých, ktorí chcú zamerať svoje webové stránky alebo podnikanie na ázijsko-pacifický región, Exabytes má 3 umiestnenia serverov: Malajzia, Singapur a Indonézia. Americký server sa tiež nachádza v Denveri, Colorado, ktorého centrálna poloha bude vyhovovať používateľom po celej USA.

Exabytes Review - Servers Locations

Ale ak chcete trochu navyše, Tím odborníkov spoločnosti Exabytes pre vás môže dokonca navrhnúť a vytvoriť vašu stránku od nuly. Je to dosť drahé, ale získate jedinečnú webovú stránku s originálnym dizajnom.

Ceny exabajtov

Exabytes má v ponuke 4 plány – Startup, Economy, Deluxe a Ultimate. hosting ceny začínajú už od 1 USD a mesačne stúpajú na 6,99 dolárov. Kým úložný priestor je vo väčšine plánov obmedzený, vy získajte zadarmo certifikát SSL a dokonca aj bezplatný názov domény na 1 rok.

Exabytes Review - Linux Hosting Ceny

Ale je to zaujímavejšie, iba webový hosting v systéme Linux má plán spustenia za 1 USD. Windows hosting nemá nič podobné alebo lacné ako ponuka Startup.

Stanovenie cien sa okamžite začína podľa plánu hospodárenia a Plán Delux je príjemným prostredím pre zdieľaný hosting Windows.

Exabytes Review - Windows Hosting Ceny

Najlacnejší plán spustenia nie je celkom priestranný – dodáva sa s 1 GB úložného priestoru a 3 GB šírky pásma. Je to malé množstvo priestoru, ale je to vynikajúca voľba pre jednoduchý blog.

Jednou z chýb zdieľaných hostingových plánov spoločnosti Exabytes je to servery sú založené na pomalších pevných diskoch (HDD) namiesto pevných diskov (SSD).

Na jasnejšiu poznámku, dostanete bezplatnú službu denného zálohovania. Znamená to, že sa nemusíte báť straty údajov o svojich stránkach ani zaplatenia vysokých poplatkov za vymáhanie.

Exabytes Review - Backups

Tu sú rozdiely v cenách medzi hostingom Windows a Linuxu:

linuxZačiatokhospodárstvokonečný
cena$ 1$ 2,99$ 6,99
Miesto na disku1GB100GBneobmedzený
Bandwidth3GBneobmedzenýneobmedzený
Denné zálohyžiadnyÁnoÁno
Počet domén11neobmedzený
Emailové adresy1100neobmedzený
Zahrnuté SSL?ÁnoÁnoÁno

Hlavná vec, ktorá rozdeľuje tieto dve tabuľky – Windows hosting má obmedzené miesto na disku a e-mailové účty, dokonca aj s plánom Ultimate.

windowshospodárstvoDeluxkonečný
cena$ 2,99$ 3,99$ 6,99
Miesto na disku100GB250GB.500GB.
Bandwidthneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Denné zálohyÁnoÁnoÁno
Počet domén1neobmedzenýneobmedzený
Emailové adresy1050500
Zahrnuté SSL?ÁnoÁnoÁno

So všetkými možnosťami môžete byť trochu zmätení, čo je pre vás najlepšia voľba. Nemusíte sa príliš obávať – ​​Exabytes vám v tejto situácii ponúka padák pôsobivá 100-dňová záruka vrátenia peňazí. To je určite jedna z najdlhších ponúk na vrátenie peňazí v tomto odvetví.

Exabytes ponúka skvelú rovnováhu medzi cenou a vlastnosťami. Plán spustenia je príliš obmedzujúci pre väčšie webové stránky, bezplatné doménové meno a SSL robí drahšie plány za vaše peniaze.

Podpora exabytov

Očakáva zákaznícku podporu 24/7 a je pripravená vám kedykoľvek počas dňa pomôcť. Existuje však nevýhoda – žiadna medzinárodná telefonická podpora.

Call centrum funguje v pravidelných hodinách od 9:00 do 17:00 (GMT +8), čo znamená, že pokiaľ nie ste v Ázii, môže byť rozhovor so zástupcom podpory zákazníkov zložitý. Jediným spôsobom, ako získať pomoc mimo Ázie, je živý chat alebo systém lístkov.

Exabytes Review - zákaznícka podpora

Počas kontroly Exabytov sme testovali čas odozvy a to, ako dobre pracuje tím podpory. A väčšinu času odpísali mi to do 2 až 3 hodín od odoslania lístka. Pri live rozhovore môže byť čakacia doba medzi 5 a 30 minútami, takže budete musieť čakať v oboch smeroch.

Recenzia Exabytes - emailová podpora

Exabajty sa snažia čo najúčinnejšie odpovedať na otázky. Má rozsiahla vedomostná základňa so stovkami odpovedí ktoré by mohli problém vyriešiť rýchlejšie. A keď hovoríme, že existujú stovky odpovedí, naozaj to myslíme vážne.

Ešte pôsobivejšie je, že Exabytes má takmer rovnaký počet videonávodov, ako má databáza znalostí. Niektoré z týchto príručiek sa zaoberajú rovnakými problémami, zatiaľ čo iné hovoria o úplne nových témach.

Zatiaľ čo Exabytes nemá medzinárodnú telefonickú podporu, jeho rýchlosť služieb zákazníkom a rozsiahla základňa znalostí vám pomôže so všetkými otázkami.

Očakáva výkon

Exabytes vám zaručuje 99,9% dostupnosti siete a 99,5% dostupnosti servera. Počas testov výkonnosti bol prevádzkový čas dokonalých 100% a naša testovacia webová stránka sa načítala hladko. Aj v prípade výpadku, bude vám poskytnutá kompenzácia za akékoľvek nepríjemnosti.

Exabytes Review - Uptime Robot

Ponúka Kredit za výpadok udalosti, znamená to že dostanete dni hosťovania zadarmo, ak sa na vašich stránkach vyskytnú prestoje. Ďalej vidíte, akú veľkú kompenzáciu môžete očakávať.

Kontrola exabajtov - kompenzácia prestojov

Naše stránky hostené na serveri Exabytes USA bežali ako Flash, doba odozvy bola tak nízka, že zasiahla jednotlivé číslice – 2 ms a 9 ms. V iných regiónoch, ako je napríklad Ázia, bol čas odozvy trochu pomalší, ale celková rýchlosť je špičková.

Exabytes Review - Test rýchlosti

Opačný výsledok, rýchla reakcia na umiestnenie v Ázii a pomalšie USA, je možné dosiahnuť, ak hostíte naše stránky na singapurskom serveri.

Celkovo možno povedať, že doba načítania a dokonalá 100% miera dostupnosti Predstavuje skvelú voľbu pre výkon.

Exabytes Pros

 • 100-dňová záruka vrátenia peňazí: jedno z najdlhších období vrátenia peňazí v priemysle.
 • Bezplatná doména a SSL: získate zadarmo SSL a doménové meno na rok.
 • Dostupné ceny: môžete získať hosting už od 1 USD mesačne.
 • Viac umiestnení na serveri: môžete sa rozhodnúť hosťovať svoje webové stránky v 4 rôznych krajinách.
 • Rýchla doba odozvy a stabilita: Exabytes má superrýchle servery a takmer 100% dostupnosť.

Nevýhody Exabytes

 • Žiadna telefonická podpora: na získanie medzinárodnej podpory môžete použiť iba systém e-mailov alebo lístkov.
 • Obmedzený priestor na disku: Zdieľaný hosting systému Windows má limit aj pri konečnom pláne.

Exabytes Review: The Verdict

Po tomto preskúmaní Exabytes je jedinou nevýhodou, ktorá sa zasekla budete sa musieť uspokojiť so serverom HDD. Zdá sa však, že pri rýchlostiach a všetkých ďalších funkciách nie je problém.

Exabytes hosting je rýchly, stabilný a cenovo dostupný. Pridajte do zmesi bezplatný názov domény, certifikát SSL a denné spätné odkazy a máte pôsobivý obchod.

Co si myslis? Komentár dole!

Pros

 • 100-denná záruka vrátenia peňazí
 • Bezplatná doména a SSL
 • Dostupné ceny
 • Viac umiestnení na serveri
 • Rýchla doba odozvy a stabilita

Zápory

 • Žiadna telefonická podpora
 • Úložný priestor na HDD
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector