Preskúmanie medzi servermi

V tomto prehľade InterServer som testoval služby cenovo dostupného súkromného poskytovateľa.


Hostiteľ má pomerne veľa sľubov – špičkový výkon, dostupné ceny, jednoduché použitie a špičkové bezpečnostné funkcie.

Je schopný uspokojiť tieto tvrdenia?

Aby som to zistil, vyhodnotil som ceny, vlastnosti, výkon a zákaznícku podporu spoločnosti InterServer.

Pozrime sa, či je poskytovateľ taký dobrý, ako sľubuje.

Čo je to InterServer?

InterServer začal malý a stal sa z neho veľká súkromná hostingová spoločnosť. Ponúka profesionálne riešenia pre všetky typy používateľov. Zoznam služieb zahŕňa zdieľané štandardné, profesionálne, ASP.NET a e-mailový hosting, VPS a cloudové riešenia, ako aj dedikované servery..

InterServer Review - InterServer Domovská stránka

Každý hostingový balík je vybavené všetkými základnými a prémiovými funkciami. Profesionálna podpora zákazníkov, pokročilé zabezpečenie, špičkový výkon a intuitívny ovládací panel sú len niektoré z nich.

Poskytovateľ tiež zabezpečuje výsledky tým, že robí všetko interne – od súkromného dátového centra po zákaznícku podporu. A aby bola dohoda ešte lepšia, InterServer ceny zostávajú veľmi prijateľné.

Ceny medzi servermi

Pre zdieľaný hosting má InterServer iba jeden plán, ktorý stojí 5 dolárov / mesiac. Ceny sa však znižujú. Ročné fakturačné obdobie vám poskytne 10% zľavu, 24-mesačné je o 15% lacnejšie a 3-ročný plán sa zníži o 20%.

InterServer Review: InterServer Pricing

Koľko presne teda stojí InterServer?

 • Mesačný plán stojí 5 dolárov / mesiac a každý mesiac sa obnovuje za rovnakú cenu.
 • Šesťmesačný plán stojí 4,75 USD / mesiac účtovaných 28,5 USD každých 6 mesiacov.
 • 12-mesačný plán je $ 4,5 / mesiac každý rok účtujeme 54 dolárov.
 • 3-ročný plán je $ 4 / mesiac účtoval 144 dolárov každé 3 roky.

Existuje jedna vec, prečo je InterServer jedným z mojich obľúbených poskytovateľov – to nezvyšuje tvorbu cien po obnovení vďaka záruke ceny zámku.

To znamená, že ak platíte 3 roky vopred, bude to tak rovnaké 4 doláre / mesiac po týchto 3 rokoch. Pokiaľ si samozrejme nezvolíte kratšie fakturačné obdobie.

Plán tiež obsahuje neobmedzené úložisko SSD a šírku pásma. Určite ich budete mať ako spoločnosť využíva iba 50% kapacity každého servera.

Medzi ďalšie vlastnosti patrí:

 • Neobmedzený počet e-mailových účtov.
 • SSL certifikát.
 • Bezplatná migrácia webových stránok.
 • Bezpečnostné funkcie – týždenné zálohy, ochrana DDoS, monitorovanie servera 24/7 atď.
 • cPanelový ovládací panel.
 • Cache a cloudflare CDN.

Toto je veľa funkcií za veľmi prijateľné a transparentné určovanie cien. Vďaka možnostiam rozšírenia na cloud VPS alebo dokonca dedikovaných serverov je InterServer úžasnou možnosťou začať.

InterServer má cenovo dostupné a transparentné stanovovanie cien bez drahých obnovení. Má tiež veľa skvelých funkcií, vďaka ktorým je skvelou hodnotou za peniaze.

Funkcie medzi servermi

Okrem cenovo prijateľných cien prichádza InterServer s veľkorysou sadou funkcií. Je to prémiový ovládací panel, dobre udržiavané servery, interné bezpečnostné systémy a služby zvyšujúce rýchlosť.

Takže v tejto časti prehľadu InterServer som testoval, ako každá z nich funguje.

Užívateľsky prívetivý ovládací panel cPanel

cPanel je najobľúbenejší ovládací panel pre správu hostingu. Je vysoko vizuálny, ľahko použiteľný a má rozsiahlu komunitu s príručkami a podporou.

Hneď po zakúpení som šiel rovno do cPanel, aby som si nastavil webovú stránku. Ovládací panel má všetky funkcie, aby mohol prevziať úplnú kontrolu nad svojím účtom. Spravovanie názvov domén, softvéru, správcu prístupových súborov a ďalšie je ľahké.

InterServer Review: InterServer cPanel

Je pekné vidieť prémiový ovládací panel v cene zadarmo a bez veľkých zvýšení cien. Nedávno cPanel zvýšil svoje ceny a mnoho menších hostiteľov začalo zvyšovať svoje vlastné ceny alebo prechádzať na alternatívy cPanel.

Najužitočnejšou funkciou pre všetkých majiteľov webových stránok pre začiatočníkov však je Softaculous inštalátor skriptov jedným kliknutím.

To umožňuje stovky aplikácií inštalácia CMS ako WordPress, Joomla a Drupal jedným kliknutím. Jednoducho som si teda vybral WordPress, vybral som doménu, do ktorej sa má softvér nainštalovať, a klikol som "Inštalácia."

InterServer Review: InterServer Softaculous 1-Click Installer

Tento nástroj výrazne uľahčuje hosťovanie. Nebudete musieť absolvovať všetky kroky sťahovania softvéru do počítača a nahrávania jeho súborov cez SFTP.

InterServer zamestnáva cPanel ako svoj hlavný ovládací panel a hosťuje ľahké pre začiatočníkov a dostatočne pokročilý na profesionálov ktorí potrebujú pokročilejšie konfigurácie.

Využitie 50% kapacity servera

InterServer využíva iba 50% kapacity každého servera. To znamená, že server budete zdieľať s menším počtom používateľov, ako by na server umiestnil bežný poskytovateľ.

Čo to znamená?

Žiadne preťaženie servera, viac zdrojov pre vaše webové stránky a lepšia spoľahlivosť.

InterServer Review: InterServer Server Capacity

Tento bod vedie k veľmi dôležitému vysvetleniu. Aj keď InterServer ponúka neobmedzený priestor na disku a šírku pásma, budete stále veľmi obmedzené prostriedkami servera.

"neobmedzený" ako koncept sa často používa ako taktika predaja, ale neexistujú poskytovatelia, ktorí by to v skutočnosti dokázali. Ak by to tak bolo, Amazon by utrácal oveľa menej za svoju hostingovú infraštruktúru a jednoducho by za zdieľaný hosting zaplatil pár dolárov.

Našťastie InterServer "neobmedzený" je bližšie k pravde – využitím iba 50% kapacity servera používateľom ponecháva veľa priestoru na prispôsobenie bez potreby aktualizácie. Takže zatiaľ čo ostatní poskytovatelia "neobmedzený" rovná sa niečo ako 15 GB, InterServer "neobmedzený" môže byť bližšie k 30 GB a viac.

Zabezpečiť, aby boli jeho tvrdenia o spoľahlivosti a výkone správne, InterServer využíva iba 50% kapacity servera. To poskytuje oveľa viac priestoru pre používateľské účty v porovnaní s bežnými hostiteľmi a zaisťuje lepšiu spoľahlivosť a rýchlosť.

Pokročilé bezpečnostné funkcie

Spoločnosť InterServer vyvinula interný bezpečnostný balík. Pri každom nákupe je zahrnutá bezplatne. Zoznam bezpečnostných prvkov zahŕňa:

 • Blokovanie webových útokov.
 • Automatické vyhľadávanie vírusov.
 • Firewall pre strojové učenie.
 • V databáze škodlivého softvéru.

InterServer nielen zmierňuje všetky možné hrozby. Má tiež databázu na ukladanie informácií o predchádzajúcich útokoch, aby sa im zabránilo opakovať.

K bezpečnostným prvkom patrí aj bezplatná služba týždenné zálohy. Takže aj keď sa niečo stane v dôsledku útoku alebo z vašej strany – stále existuje funkčná kópia webovej stránky, ktorú môžete použiť na obnovenie.

Je to bezpečné povedať bezpečnosť je jednou z najsilnejších strán InterServera. Zabraňuje a zmierňuje hrozby a poskytuje vám plán B v prípade, že sa niečo stane.

Funkcie na zvýšenie výkonu

Okrem 50% využitia kapacity servera zahŕňa InterServer aj služby globálneho ukladania do pamäte cache a služby Cloudflare.

 • caching je služba, ktorá ukladá statické údaje do prehliadača návštevníka a zrýchľuje prístup, ak stránku navštevujú opakovane. Globálne ukladanie do pamäte cache funguje ešte efektívnejšie. Súbory pod 2 MB sa ukladajú do pamäte RAM s priamym prístupom, ktorá poskytuje dáta oveľa rýchlejšie ako bežný pevný disk. Vďaka tomu sú časy načítania stránky lepšie aj pre začínajúcich návštevníkov.
 • DNS premení všetky jednoduché názvy domén, napríklad doména.com, na adresy IP s cieľom zabezpečiť súkromie a bezpečnosť. Ale to si vyžaduje čas. Cloudflare DNS umožňuje skrátenie tohto časového obdobia z 5 sekúnd na 11 milisekúnd. Vďaka tomu váš web ušetrí veľa času načítaním.

Takže bez ohľadu na to, či je váš web veľký alebo nie, InterServer urobí všetko pre to, aby bol rýchly. A rýchlosť je dôležitá. Stránky s pomalým načítaním dosahujú oveľa horšie výsledky, pokiaľ ide o mieru okamžitých odchodov, vzhľad vyhľadávacieho nástroja, a teda aj konverzie.

InterServer chápe dôležitosť rýchlosti načítania webových stránok a obsahuje niekoľko cenných funkcií na zvýšenie už tak rýchleho výkonu servera.

Výkon medzi servermi

S množstvom funkcií, ktoré poskytujú najlepší výkon, by mali byť výsledky InterServeru vynikajúce. Aby sme ich otestovali pre túto kontrolu InterServerov, zriadil som základnú stránku WordPress.

Na získanie presných výsledkov som použil 2 záťažové testy na analýzu výsledkov z rôznych miest – USA a Európy.

 • Doba odozvy je čas, ktorý trvá, než server reaguje na žiadosť o načítanie webovej stránky.
 • VU predstavuje počet virtuálnych používateľov, ktorí napodobňujú skutočných návštevníkov.
 • Miera žiadostí zodpovedá požiadavkám VU za sekundu (RPS)

Výsledky v USA sú vynikajúce. Priemerná doba odozvy bola 14 ms – mimoriadne dobrý výsledok. To ohodnotí Google kategorizáciu tak rýchlo pre webové stránky.

InterServer Review: InterServer Performance Stress Test USA

Výsledky Európy nie sú o nič menej pôsobivé. Aj keď server kvôli oneskoreniu vykonáva trochu pomalšie, problém je možné rýchlo vyriešiť zapnutím CDN.

Európsky server priemery v čase odozvy 73 ms a hodí sa do 200 ms spoločnosti Google, aby sa dala kategorizovať rovnako rýchlo.

InterServer Review: InterServer Performance Stess Test EU

Ako vidíte, metódy a služby InterServeru zahrňujú prácu a vedú k vynikajúcemu výkonu.

Poskytovateľ tiež sľubuje Záruka 99,9% dostupnosti čo je celkom štandard pre celý hostingový priemysel. V tabuľke nižšie sú zobrazené živé údaje z nástroja na sledovanie webových stránok – doba prevádzkyschopnosti a doba odozvy.

Živé uptime:

nedostupné

Živá doba odozvy:

nedostupné

InterServer je nielen rýchly, ale aj spoľahlivý. Výsledky ukazujú, že poskytovateľ bude udržiavať vaše stránky neustále v prevádzke, čo je jedna z kľúčových vecí pri budovaní online prítomnosti, vytváraní značky a získavaní dôvery vašich zákazníkov..

Takže pri hľadaní spoľahlivého poskytovateľa, ktorý je tiež rýchly, je InterServer jednou z možností, ktoré by som rád odporučil.

InterServer ukazuje mimoriadne dobré výsledky vo výkone. Test rýchlosti ukazuje perfektný stav servera, dostupnosť je lepšia, ako sme sľúbili, a čas odozvy je bezchybný.

Zákaznícka podpora medzi servermi

InterServer má 24/7 tím podpory dostupný prostredníctvom živého chatu, telefónu a e-mailu. K dispozícii je tiež veľká databáza tipov, návodov a príručiek, ak nemáte čas na rozhovor.

InterServer Review: InterServer Tutorials

Je tu však jedna vec – Po prihlásení do ovládacieho panela budete mať problém nájsť podporu pre live chat. Jedinou odporúčanou možnosťou podpory sú e-mailové lístky, ktoré sú výrazne pomalšie ako okamžitá odpoveď.

Aby ste sa dostali k podpore živého chatu, musíte prejsť na domovskú stránku InterServera a nájsť tu možnosť.

Je to malá nepríjemnosť, ale chápem, prečo to robí InterServer. Zástupcovia podpory vstupeniek môžu vyriešenie problémov trvať dlhšie zatiaľ čo live chat sa často používa na predaj.

Používateľom sa samozrejme odporúča, aby používali databázu tipov a návodov, ktorú poskytovateľ poskytuje.

Celkovo však má InterServer všetky možnosti podpory a agenti sú viac než ochotní pomôcť. Zamestnanci sa tiež ako interný tím starajú o úspech svojich používateľov a sú veľmi dobre vyškolení na riešenie všetkých problémov.

InterServer Review – Verdikt

V tomto prehľade medzi servermi som zistil, že poskytovateľ je presne to, čo sľubuje. Hostiteľ je rýchly, spoľahlivý, plne vybavený a predovšetkým cenovo dostupný.

Kľúčovým bodom predaja je pre mňa cena. InterServer sa nezúčastňuje na žiadnych trikoch v odvetví hostenia – má žiadne drahé obnovy a rozšírenia. Inzerované ceny tiež môžu klesať – nie hore.

Za túto dostupnú cenu, používatelia sú tiež vybavení špičkovou službou – funkcie zabezpečenia a zvyšovania rýchlosti, vynikajúci výkon a spoľahlivosť.

InterServer je vynikajúcou voľbou pre všetkých autorov blogov, obchodných webov a majiteľov obchodov s elektronickým obchodom, ktorí hľadajú poskytovateľa poskytujúceho najlepšiu hodnotu za peniaze..

Použili ste alebo sa rozhodli zvoliť InterServer? Podeľte sa o svoje vlastné recenzie v sekcii nižšie dole!

Pros

 • Nízka cena
 • Neobmedzený ukladací priestor a šírka pásma
 • Skvelý výkon servera

Zápory

 • Iba jeden zdieľaný plán hostenia
 • V cPanel neexistuje priamy priamy prístup
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map