Recenzia Arvixe

Ak hľadáte dobrého poskytovateľa hostingu, chcete neobmedzené služby so spoľahlivým výkonom. Arvixe sľubuje práve to.


Jedným z prvých značiek, ktoré uvidíte na webovej stránke Arvixe, je „Superior Web Hosting“. Spoločnosť, ktorá poskytuje všetky typy hostingu a má všetky neobmedzené plány, sa javí ako vážna dohoda.

Pozrime sa, či je to pravda v tomto preskúmaní Arvixe!

Čo je Arvixe?

Arvixe je hostingová spoločnosť založená v roku 2003 v Kalifornii. Poskytovaním celého spektra hostingových služieb sa táto spoločnosť zameriava na zákazníkov, ktorí len začínajú, ako aj na veľké spoločnosti. Prezrite si zoznam ponúk Arvixe:

 • Zdieľaný webhosting
 • Hosting VPS
 • Dedikovaný server hosting
 • Cloud hosting
 • Hosting predajcu

Ako vidíte vyššie, je tu veľa možností, ale zdá sa, že Arvixe je zameraný na webhosting, pretože je to prvá ponuka, ktorú vidíte na svojej domovskej stránke. Webhosting je určite niečo, čo si mnohí používatelia vyberú za dostupnú cenu.

Recenzie na Arvixe

Tento poskytovateľ ponúka hosťovanie serverov založených na Linuxe aj Windows. Preto by to mala byť vhodná voľba pre veľmi široké publikum používateľov.

Ale nemôžem ignorovať domovskú stránku Arvixe. Slovo, ktoré vám hneď príde na myseľ, je „zastarané ‘. Skutočne, pre spoločnosť, ktorá je celá premisa založená na hosťovaní webových stránok, by ste predpokladali, že spoločnosť Arvixe by pokračovala a skutočne by sa usilovala navrhovať svoje vlastné. To nie je tento prípad. Spomenul som, že spoločnosť začala v roku 2003, a bohužiaľ sa zdá, že jej webová stránka je zaseknutá.

Poďme však na služby a uvidíme, či sú vhodné pre dnešné potreby používateľov.

V tejto recenzii spoločnosti Arvixe som sa rozhodol vyskúšať zdieľaný hosting založený na systéme Linux, pretože je to najpopulárnejšia možnosť. Tak poďme na to!

Ceny Arvixe

Arvixe má štyri plány pre zdieľaný hosting založený na Linuxe: dve úrovne pre osobné a dve úrovne pre podnikanie. Najlacnejšia možnosť začína na $ 7 / mo a jeho najpokročilejšie náklady na podnikateľský plán $ 38 / mo.

arvixe preskúmanie hostingových plánov

Tieto ceny vyzerajú celkom slušne. Ale sú to skutočne tak?

No, ani nie. Uvedené ceny sú bohužiaľ iba na najdlhšiu možnú dobu predplatného.

Recenzia spoločnosti Arvixe

Je to tu. Najstarší trik v knihe poskytovateľa hostingu! Táto cena 7,00 dolárov za mesiac je platná iba pri nákupe 24 mesačnej zmluvy. A áno, že 168,00 dolárov sa musí zaplatiť vopred. Nie je prekvapujúce vidieť, ako to robí iný poskytovateľ hostingu, ale je to trochu sklamanie.

Rovnaký trik platí pre všetky plány. Nižšie ste vy’Uvidím vás’d musí zaplatiť v koši:

Platobné obdobie / plánOsobná triedaOsobná trieda ProBiznis triedaBusiness Class Pro
1 mesiac$ 10.00$ 13,00$ 33,00$ Od 45,00
3 mesiace$ 30.00$ 39,00$ 33,00$ Od 45,00
6 mesiacov$ Od 54,00$ 72.00$ 30.00$ Od 43,00
12 mesiacov$ 96.00$ 132.00$ 28,00$ 41,00
24 mesiacov$ 168.00$ 240.00$ 25.00$ Od 38,00

* Ceny sa môžu líšiť v závislosti od regiónu

Ako vidíte, zľavu začnete využívať až po výbere plánu na 6 alebo viac mesiacov.

A teraz sa podrobne pozrieme na plány spoločnosti Arvixe:

Osobná triedaOsobná trieda ProBiznis triedaBusiness Class Pro
Miesto na diskuunmeteredunmeteredunmeteredunmetered
Príspevok na šírku pásmaunmeteredunmeteredunmeteredunmetered
Povolené domény6unmetered6unmetered
Doménové meno zadarmo?ÁnoÁnoÁnoÁno
subdoményunmeteredunmeteredunmeteredunmetered
Poštové schránkyunmeteredunmeteredunmeteredunmetered
cPanelÁnoÁnoÁnoÁno
Umiestnenie serveraUSUSUSUS

Jediným rozdielom, ktorý ponúkajú programy Pro, je neobmedzené množstvo domén. Ostatné funkcie zostávajú rovnaké.

Pokiaľ ide o rozdiel medzi osobnými a obchodnými plánmi, získate certifikát SSL a neobmedzené databázy PostgreSQL s obchodnými plánmi.

A certifikát SSL nie je súčasťou osobných plánov, musíte si ho zakúpiť ako doplnok.

arvixe review ssl add on

Rozdiely medzi plánmi sú teda minimálne a väčšinou cena.

A ak vás zaujíma, aké by boli náklady na obnovu, neexistuje žiadny spôsob, ako to vedieť. Ako povedal agent podpory, môže to byť rovnaké ako prihlásenie alebo sa môže zmeniť. Takže si myslím, že musím len dúfať, že nebudú stúpať.

Diskový priestor a šírku pásma Arvixe

Pokiaľ ide o funkcie, zdá sa, že Arvixe sleduje myšlienku, že väčšie je lepšie. Aj keď môžu mať na svojom zozname veľa funkcií, väčšina z nich je pre poskytovateľov webhostingu dosť štandardná a štandardná. Existujú však niektoré pekné štandardy, ako je nemerané miesto na disku a šírka pásma.

Pozrime sa však bližšie na túto ponuku.

Na webovej stránke Arvixe je pri každej z uvedených funkcií malá bublina otáznika. Umiestnite naň kurzor myši a uvidíte, ako sa objaví nejaký text. A bublina šírky pásma vysvetľuje, ako to „nemerané“ neznamená „nekonečné“ a podľa Zmluvných podmienok by to malo byť "v súlade s bežnou prevádzkou webovej stránky".

Takže to v skutočnosti nie sú merané služby. Pozrime sa na tieto Podmienky poskytovania služieb, však? Som si istý, že tu budú veci podrobne vysvetlené…

Recenzia spoločnosti Arvixe

Oh, myslím, že nie. „Prekračuje pridelenú sumu“ má zmysel, okrem skutočnosti, že nie sú k dispozícii žiadne informácie kdekoľvek čo je to presná suma. Takže by ste mohli prežiť život obvyklým spôsobom, ak sú vaše stránky hostené na serveri Arvixe, a bez toho, aby ste vedeli, by to mohlo byť pozastavené alebo by ste mohli byť prinútení zaplatiť ich navyše za prekročenie limitu, ktorý ani nemáte vedieť!

To je zlé, naozaj, naozaj zlé.

Otvoril som živý rozhovor s podporou Arvixe a požiadal som ich o to. Dúfajme, že nám poskytnú informácie, ktoré požadujeme!

Recenzia spoločnosti Arvixe

No, máme to. Získanie informácií vyžadovalo značné množstvo skúšok! Ale tu je to: Limit 25 GB na obidve šírky pásma & miesto na disku. Platí to pre všetky plány a je to mesačný limit.

Nie je spravodlivé inzerovať „nemerané“ množstvo šírky pásma a miesto na disku a pre každého ponúkame iba 25 GB. A vy by ste si mysleli, že aspoň Pro plán by narazil na 50 GB?

Arvixe Dashboard

V každom prípade, čo sa týka ďalších funkcií, veci sú dosť štandardné. Prístup k cPanel získate po prihlásení do svojho účtu a odtiaľ môžete ovládať obvyklé veci, ako sú domény, subdomény, e-maily, inštalácia WordPress a oveľa viac.

Recenzia spoločnosti Arvixe

Toto je informačný panel, ktorý nájdete po prístupe k svojmu účtu Arvixe. Zaujímavé je vidieť tieto ciferníky pre využitie disku a šírky pásma, huh?

Predtým, ako narazíte na túto stránku, ste uvítaní touto zdanlivo veselou a veselou malou rozbaľovacou ponukou.

Recenzia spoločnosti Arvixe

To bolo vítané prekvapenie! Pred nákupom neexistovali žiadne propagačné informácie o asistentovi, čo by zvyčajne bolo niečo, čo poskytovatelia hostingu vykrikujú zo strechy.

Klikol som na ‘vyskúšať to teraz’ a dúfal som, že uvidím zoznam niekoľkých užitočných článkov a podobne, možno dokonca aj prekrytie obrazovky ukazujúce, kde sú veci a ako veci robiť. Povedzme, že som dúfal.

Recenzia spoločnosti Arvixe

Zatiaľ všetko dobré! Vyzerá to ako zaujímavý obsah. Je tiež pekné vidieť vyhľadávacie pole hore!

Moje vzrušenie sa však veľmi rýchlo stratilo, keď som vybral prvú možnosť: „Základy“.

Recenzia spoločnosti Arvixe

No, vyskytujú sa chyby? Možno musím kliknúť na ok a skúsiť to znova. Tak som to urobil. Znova. A znova. Túto chybu som dostal bez ohľadu na to, ktorú možnosť som vybral. Skúsil som aj z inej stránky a prehliadača. Rovnaký výsledok.

Teraz vidím, prečo sa to Arvixe nepokúsil propagovať, pretože sa zdá byť iba čiastočne upečené. Je to škoda, pretože je to niečo, čo sľubuje a mohlo by pomôcť mnohým používateľom, ktorí sa prvýkrát objavia, pri navigácii!

Skúsenosti s nákupom spoločnosti Arvixe

Tento bude zábavný.

Skúsenosti s nákupom plánu spoločnosti Arvixe boli skutočne jednoduché. Vyberiete trvanie, vyberiete akékoľvek doplnky, ktoré chcete, ako napríklad certifikát SSL (za 25 dolárov ročne na obidva programy), vloží informácie o svojej karte a to je všetko.

Alebo sa zdá, že by to tak bolo, však? Bohužiaľ nie. Hneď po zakúpení som nemohol účet používať. Arvixe mal štatút účtu a ani si nemám srandu, ako „podvod“. Vždy dobrý spôsob, ako odmeňovať novo platiacich zákazníkov!

Recenzia spoločnosti Arvixe

Problémom bolo zdanlivo overenie. Riešenie? Posiela sa ID môjho vodiča. Prostredníctvom e-mailu, nie prostredníctvom zabezpečeného pripojenia, iba jednoduchým e-mailom alebo živým chatom.

Jo, a nemohol som ani pripojiť obrázok k živému chatu, pretože neexistuje žiadna možnosť pripojenia, takže som bol nútený nahrať obrázok do hostiteľa obrázkov tretej strany a poslať im odkaz. Opäť by som rád žartoval.

Nakoniec sa to vyriešilo! Bohužiaľ to však nie je koniec príbehu.

Nasledujúci deň som bol pripravený ponoriť sa do Arvixe a skontrolovať. Bohužiaľ ma to však privítalo…

Recenzia spoločnosti Arvixe

Keď sa kazí jedna vec, tak sa kazí všetko! Je tu tlačidlo zabudnutého hesla, a hoci viem, že informácie o mojom účte sú už zabezpečené pomocou LastPassu, zistil som, že je to v poriadku, poďme resetovať heslo a uvidíme, čo sa stane..

O 30 minút neskôr a e-mail na obnovenie hesla nebol nikde k dispozícii. Nastal čas na ďalší rozhovor s živou podporou Arvixe!

Recenzia spoločnosti Arvixe

Aby som bol úprimný, nebol som úplne vyhodený z podpory live chatu tu. Ako vidíte, od začiatku rozhovoru do vyriešenia to trvalo necelých 20 minút. Na prihlásenie do vášho účtu by nemalo skutočne trvať 20 minút, najmä keď máte dostať odkaz na obnovenie e-mailu.

Za zmienku tiež stojí, že z nejakého dôvodu, napriek tomu, že už bol preukázaný identifikátor ID zaslaný do Arvixe, ako som už spomínal, stále vyžadovali, aby som potvrdil svoje poštové smerovacie číslo, aby som sa mohol prihlásiť. Nie je to dôkaz adresy, doslova iba číslice poštové smerovacie číslo vo formáte obyčajného textu, ktoré im bolo zaslané prostredníctvom e-mailu.

Neviem, či je Arvixe „bezpečný“ a vytvára ďalšie kroky na prístup k súkromným informáciám, ale ak áno, skutočne na tom musia pracovať. Nájdenie poštového smerovacieho čísla niekoho trvá 30 sekúnd. To nie je bezpečné, je to jednoducho frustrujúce.

Samotný chat bol skutočne slušný, nič neobvyklé. Zdalo sa, že agent vie, čo robia, je to len hanba za čas, ktorý to potrebovalo.

Našťastie pre mňa, keď som sa konečne mohol prihlásiť, mal som inú problém!

Napriek veľkému , Zaplatené ‘ Ak je na mojej faktúre nalepená nálepka, stav môjho účtu bol zaseknutý ako „čakajúci“. Nepodarilo sa mi získať prístup k cPanel, ktorý zahŕňa domény, inštaláciu WordPress, nastavenie e-mailu atď.

Problémy, problémy, problémy. Nastal čas na ďalší rozhovor. Nebol som tým príliš obťažovaný, pretože to bolo pre kontrolu a je dobré hovoriť o podpore pre recenzie. Keby som však bol pravidelným používateľom a musel by som prejsť všetkými týmito krokmi, aby som sa dostal na účet, za ktorý som už zaplatil, bol by som dosť rozrušený.

Recenzia spoločnosti Arvixe

Tentokrát boli veci oveľa jednoduchšie a profesionálnejšie. Získanie rozlíšenia trvalo od pripojenia k rozhovoru 7 minút. Je čudné, ako systém automaticky nepoznal, že sa platba uskutočnila, a je frustrujúce vedieť, že som sa musel pripojiť k chatu a ešte predtým, ako účet skutočne využímam, počkal ešte viac.

S tým povedal, a snaží sa vyhnúť kazí výsledok; Môžem bez pochýb povedať, že najlepší o Arvixe je ich zákaznícka podpora. A nie je to ani také dobré.

Výkon spoločnosti Arvixe

Každý poskytovateľ hostingu má svoje výhody a nevýhody. Niekedy je možné pozrieť sa na neohrabané rozhranie a všeobecný nedostatok funkcií, ktoré ponúka Arvixe, ale iba vtedy, ak je ich výkon špičkový.

Spojler: nie je.

Dobre, nie je naprosto hrozné. Ale to naozaj nie je ani blízko k tomu, čo sme očakávali od najlepších webových hostiteľov v týchto dňoch.

Poďme na to. V tejto časti sa pozriem na tri veci:

 • Hostiteľ’s rýchlosť pri nízkej údržbe
 • Hostiteľ’Rýchlosť s webovou stránkou vytvorenou pomocou nástroja na tvorbu webových stránok Arvixe
 • server’s celková doba prevádzkyschopnosti

Rýchlosť hostiteľa pri nízkej údržbe

Keď hovoríme o nízkej údržbe, máme na mysli jednoduché. V cPanel Arvixe bola vytvorená subdoména a bol do nej nahraný veľmi jednoduchý súbor HTML. Sotva 15 riadkov kódu. Teoreticky by teda aj pre zlý server malo byť naozaj ľahké dosiahnuť dobré výsledky.

Tu sú tieto výsledky:

Recenzia spoločnosti Arvixe

V žiadnom úseku to nie je dobré, ale videli sme horšie. Je tiež potrebné poznamenať, že keďže servery Arvixe sa nachádzajú v USA, je prirodzené vidieť, že časy odozvy USA (W) a (E) sú oveľa kratšie ako ostatné servery..

Rýchlosť hostiteľa pri vysokej údržbe

Pre servery Arvixe to bude nepochybne náročnejšie. Pomocou ich vstavaného nástroja na tvorbu webových stránok som vytvoril webovú stránku s tlačidlami Javascript, obrázkami, plávajúcimi textami a lištou ponuky. A ako to Arvixe tentokrát zvládol? Nie dobré.

Recenzia spoločnosti Arvixe

Okrem nepatrných poklesov na servery Bangalore a Sydney je všetko neprijateľné (z vyššie uvedených dôvodov opäť USA zľavu).

Teraz sa pozrite, ak máte sídlo v USA a všetci vaši návštevníci vašich stránok budú tiež, potom je isté, že Arvixe je slušná voľba. Stále to nie je blízko úrovní, ktoré očakávame od najlepších, ale je to slušné.

Ak na druhej strane nemáte sídlo v USA alebo neočakávate výlučne prevádzku v USA, Arvixe nie je pre vás.

Celková doba prevádzky servera

Celková doba prevádzkyschopnosti je rovnako dôležitá ako doba odozvy servera, ak nie ešte viac. Preto sme nastavili nástroj Uptime Robot na sledovanie jednoduchého webu WordPress, ktorého hostiteľom je spoločnosť Arvixe. Vďaka tomu sme mohli vidieť akékoľvek výkyvy vo výkonnosti servera a tiež sledovať prípadné výpadky, ak k nim dôjde.

Recenzia spoločnosti Arvixe

Je to dobrý začiatok! Je to už len pár dní, odkedy sme začali sledovať, ale 100% dostupnosť je niečo, čo nedokážu zaručiť ani niektorí z veľkých hitterov v hosťujúcej hre. Často majú mini-prestávky v dostupnosti servera na 2/3 minúty denne. To nie je tento prípad a je dobré to vidieť.

Bohužiaľ, veci sa zhoršia len odtiaľto:

Recenzia spoločnosti Arvixe

Neviem, kde by som mal začať týmto.

Náš súčasný poskytovateľ posledného miesta, spoločnosť Network Solutions, spriemeroval čas odozvy približne 1800 ms, a to bolo hrozné. Ale teraz, s Arvixe, sa táto rýchlosť javí ako celkom úbohá! Čas odozvy v priemere viac ako 1 000 ms sa považuje za zlý. Čokoľvek dlhšie ako 2 000 ms sa považuje za hrozné. Takže s Arvixom biť 2500 ms práve berie koláč. A pozrite sa na niektoré z týchto špičiek v čase odozvy!

Jeden najvzdialenejší na pravej strane grafu sa zastavil na 27 000 ms. To je 27 sekúnd čakania na odpoveď zo servera. Keď si uvedomíte, že niektorí poskytovatelia, ako je Hostinger, ktorí ponúkajú plány oveľa lacnejšie ako Arvixe, majú v priemere okolo 100 ms reakčnej doby, je veľmi, veľmi ťažké pochopiť, prečo by ste mali uvažovať o kúpe hostingu Arvixe..

Revízia Arvixe – záver

Keď som začal s týmto preskúmaním Arvixe, nečakal som príliš veľa, ale stále som bol podcenený. Tu sú niektoré silné stránky, a to podpora zákazníkov.

Nevýhody však prevážia nad výhodami. Výkon je skľučujúci, funkcie sú čiastočne upečené a chýba všeobecný nedostatok súdržných a premyslených nápadov. Nehovoriac o skrytých informáciách o obmedzenom priestore na disku a šírke pásma.

Celkovo by som Arvixe ako poskytovateľa hostingu nikdy neodporučil, pokiaľ to v budúcnosti vážne nezvýši.

Ak chcete skutočne použiteľné služby, pozrite sa na našich najlepšie hodnotených poskytovateľov. Určite by ste našli oveľa lacnejšie a oveľa lepšie ponuky!

Pros

 • Dobrá podpora zákazníkov

Zápory

 • Skryté limity pre diskový priestor a šírku pásma
 • Drahé na predstavenie
 • Veľmi neohrabaná prístrojová doska
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector