Recenzia Jimdo

Aj keď veľké percento webových stránok je postavených na hŕstke najväčších platforiem (napríklad Wix, Weebly atď.), Existuje veľa ďalších tvorcov webových stránok, ktoré môžu byť rovnako vzrušujúce a skvelé.


Nedávno som narazil na tvorcu webových stránok s názvom Jimdo a bol som ohromený tým, aké čisté a jednoduché použitie bolo.

Ukáže moja úplná recenzia Jimdo, že sme našli skrytý klenot na budovanie webu? Alebo sa obráti na juh a ukáže nejaké vážne problémy? Pozrime sa na to.

Zjednodušenie vytvárania webových stránok

Ak ty’re new web newbie who’Snaží sa vytvoriť svoj prvý web, Jimdo je skvelá voľba. Je to jednoduché, priame a nenáročné na používanie.

Napríklad, trvalo mi to všetko 5 minút na vybudovanie jednoduchého testovacieho miesta pomocou technológie Dolphin AI. Tento program vás prevedie jednoduchým zoznamom otázok a pomôže vám vytvoriť vlastnú šablónu webových stránok, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Považujem tento druh vecí za skutočne užitočný a nie veľa tvorcov webových stránok ponúka niečo také užitočné a pohodlné ako toto.

Výborne, Jimdo.

Jimdo-web-staviteľ-AI

Jedna vec, ktorú rýchlo spomeniem, je to nemajú žiadnu živú podporu. Zákaznícka podpora sa uskutočňuje prostredníctvom systému predaja cestovných lístkov, čo znamená, že rýchle odpovede nebudú vždy ľahké.

Čo teda Jimdo prináša k stolu?

Úprimne povedané, aj jednoduchá recenzia to dokazuje vyhral si’Od tvorcu webových stránok spoločnosti Jimdo nedostanete nič, čo by ste chceli’Nechápem od jedného z ich väčších konkurentov ako Wix. Čokoľvek sa s Jimdom dostanete, môžete sa s nimi tiež dostať. Neexistuje žiadna vážna vražedná funkcia.

Je tu však jedna vec, ktorá mi vynikne – Jimdoova jednoduchosť. Viem, že som to už povedal, ale musím to povedať znova. Myslím si, že tvorca webových stránok Jimdo je pravdepodobne jedným z najjednoduchších’Už som niekedy použil.

Webové stránky spoločnosti Jimdo môžu byť ohromujúce

ja’Budem úprimný, nebol som’Určite si overte, či by jednoduchosť tvorcu webových stránok Jimdo nemala vplyv na jeho schopnosť vytvárať vysoko kvalitné webové stránky. Jednoduchí tvorcovia webových stránok často vedú k jednoducho vyzerajúcim webovým stránkam.

Rýchly prehľad niekoľkých rôznych webov postavených s Jimdom však ukazuje, že to tak nie je’t nevyhnutne prípad. Webová stránka Jimdo v skutočnosti predstavuje množstvo webových stránok vytvorených s ich platformou ako ‘inšpirácie’. Niektoré z nich sú úplne ohromujúce. A s malým prieskumom môžete ľahko nájsť šablóny, ktoré boli použité na uskutočnenie týchto webových stránok.

Príklad stránky pre tvorcov webových stránok Jimdo

Žiadny tvorca presúvania myšou

Jedna vec, ktorú nemám’Nepáči sa mi to o tvorcovi webových stránok Jimda, že ich nemajú’• Umožnite voľne pohybovať prvkami, jednotlivé pixely. Namiesto toho musíte použiť predvoľby ponúkané samotným staviteľom.

Niektorí to môžu považovať za menej významné, ale pre niektorých používateľov to môže byť frustrujúce.

Presné rozloženie vašej webovej stránky je však možné upraviť vyladením kódu CSS a HTML. Takže, prísne povedané, máte úplnú prispôsobiteľnosť – ak viete, ako kódovať, to je.

A napriek tomu bol môj celkový prvý dojem z Jimda celkom solídny. Tvorca ich webových stránok je jednoduchý, ale výkonný. Ponúkajú širokú škálu plne prispôsobiteľné, krásne témy. Dokonca aj začiatočníci môžu pomocou svojho staviteľa vytvoriť atraktívne stránky. Len nečakajte ťah a drogy.

Prístrojový panel nástroja na tvorbu webových stránok Jimdo

Zaujímalo by ma, ako sa ich ceny zvyšujú…

Ceny Jimda

Okrem bezplatného plánu ponúka Jimdo štyri prémiové programy. Všetky sú rôzne a sú určené pre mierne odlišné typy používateľov s rôznymi cieľmi pre svoje webové stránky.

Jedna vec, ktorú si všimnem, je to Spoločnosť Jimdo požaduje, aby ste zaplatili 12 alebo 24 mesiacov vopred. ja’d Odporúčame otestovať ich bezplatný program na chvíľu, kým sa zaviažu k niektorému z platených programov.

Plány na ich preskúmanie a ceny

Celkovo si myslím, že podrobnejší prehľad ponúkaných plánov vám pomôže rozhodnúť sa, ktorý z nich je pre vaše potreby najvhodnejší.

Jimdo plány podrobne

Každý z Jimda’Plány sú rozhodne jedinečné a navzájom sa od seba oddeľujú.

Teraz ja’d pravdepodobne ísť s plán zadarmo Ak ty’píšete osobný blog alebo niečo podobné. Vyhral si’t získať vlastnú doménu, ale to’Možno to nie je také veľké riešenie, ak vy’neobchodujte so svojimi stránkami.

Pro plán pridáva bezplatnú doménu, namiesto toho, aby sa pre vaše webové stránky musela používať subdoména .jimdofree.com. Už sa nebudú zobrazovať ani vlastné reklamy spoločnosti Jimdo z webových stránok a existuje podpora zákazníka, ako aj úplná mobilná optimalizácia.

Podnikateľský plán Účtuje sa ako ich najlepší predajca a to’je ľahké pochopiť, prečo. Aj keď je drahší za 20 dolárov mesačne, prináša neobmedzené možnosti ukladania, optimalizácie SEO a elektronického obchodu.

Nakoniec sú SEO Plus a platina plány. Ceny za 30 dolárov a 40 dolárov mesačne, zahŕňajú všetko obchodné plán má, ale má tiež profesionálny doplnok SEO a odbornú webovú stránku.

Pozrime sa podrobne na všetky tieto plány.

zadarmopreobchodnéSEO Plusplatina
Miesto na disku500 MB5 GBneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Bandwidth2 GB10 GBneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Koľko šablón webových stránok?1616161616
Doména zadarmožiadnyÁnoÁnoÁnoÁno
Môžete pripojiť svoju vlastnú doménu?žiadnyÁnoÁnoÁnoÁno
Koľko webových stránok môžete vytvoriť?11111
Existujú na vašom webe vlastné reklamy staviteľa?Ánožiadnyžiadnyžiadnyžiadny
K dispozícii je elektronický obchod?žiadnyžiadnyÁnoÁnoÁno
Pridané vlastnostiMobilná optimalizáciaSEO, mobilná optimalizácia, eCommerceSEO, mobilná optimalizácia, eCommerce, SEO pluginSEO, mobilná optimalizácia, eCommerce, SEO plugin, expertná webová stránka

Z plánov, ktoré mal Jimdo, profesionálny Zdá sa, že ponúka možno najlepšiu hodnotu. Pokiaľ vás veľmi zaujímajú doplnky SEO a odborná webová stránka. Bohužiaľ, obe tieto funkcie budú stáť 10 dolárov mesačne každý. Takže keď sa zdajú zaujímavé, nepredstavujú presne dobrú hodnotu za peniaze.

Jimdo Performance

Pokiaľ ide o výkony a výkony, Jimdo sa darí celkom dobre. Časy odozvy asi 600 – 700 ms sú len o niečo lepšie ako priemer v priemysle a priemerná doba prevádzkyschopnosti 99,99% je tiež naozaj dobrá.

Jimdo Performance

Celkovo teda nie je veľa problémov s výkonom.

My Jimbo Recenzie Round-Up

môžem’Nevidím veľa problémov s Jimdom a službou budovania ich webových stránok. Ich podpora má povesť, že je trochu pomalá, ale ich služby sú také jednoduché a samovysvetľujúce, že ja’d byť prekvapení, ak skutočne potrebujete využiť zákaznícku podporu.

Ceny sú trochu spravodlivé. Ale obchodné plán je stále dosť drahý za 20 dolárov mesačne a SEO Plus / Platina plány jednoducho nestoja za to.

vyhral som’Predstierať, že Jimdo bude vyhovovať všetkým, ale myslím si, že predstavuje skvelú voľbu pre nováčikov v technike, ktorí si chcú vytvoriť svoj vlastný jednoduchý web..

Dajte nám vedieť, čo si myslíte s vašimi vlastnými recenziami Jimdo v komentároch nižšie!

Pros

  • Dobrý výkon
  • Jednoduché použitie
  • Plný prístup k kódu

Zápory

  • Žiadna živá podpora
  • Nie je veľa šablón na výber
  • Plány vyššej úrovne nepredstavujú hodnotu za peniaze
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector