Recenzia Kinsta

Či už ste skúseným používateľom služby WordPress alebo úplným začiatočníkom, služby WordPress so správou vysokej kvality sa oplatí preskúmať – ak ste ochotní zaplatiť za čo najhladší zážitok so systémom WordPress.


to je presne čo chce Kinsta poskytnúť.

Riešením každodenných potrieb vašej stránky a optimalizáciou rýchlosti načítania v zákulisí vám pomôže sústrediť sa na vytváranie obsahu a správu ďalších aspektov vášho podnikania..

A s klientmi ako General Electric, Ricoh a Ubisoft sa zdá, že robí niečo správne, aby vyhovovali aj tým najväčším a najnáročnejším podnikom..

Ale ako dobre sa vyrovná proti iným spravovaným hostiteľom WordPress, ako sú Flywheel alebo WP Engine? A skutočne poskytuje dostatok dodatočných funkcií na odôvodnenie cien, ktoré účtuje v porovnaní s lacnejšími hostingovými spoločnosťami, ako je spoločnosť Hostinger?

Pozrime sa na túto recenziu.

Kinsta používa technológiu Google

Ak už chvíľu hľadáte hostiteľa WordPress, pravdepodobne ste strávili hodiny skenovaním stránok rôznych zdieľaných webhostingových služieb.

Vďaka službe hostenia rozpočtu bude vaša stránka zdieľať prostriedky fyzického servera s ostatnými zákazníkmi hostiteľskej spoločnosti, čo zvyčajne vedie k pomalším časom načítania a priemernej spoľahlivosti..

dobre, Kinsta nie je poskytovateľom zdieľaného hostingu.

Namiesto toho prechádza Google Cloud a využíva pokročilé, takmer neobmedzené zdroje tohto online gigantu. cloudová technológia na hosťovaní Kinsta znamená, že jej stránky WordPress sa spúšťajú súčasne z mnohých počítačov.

Vďaka cloudhostingu vaše stránky nebudú zdieľať zdroje, a preto sa načítajú rýchlejšie. Taktiež sa nebude spoliehať na jeden počítač, takže bude menej zraniteľný pri zlyhaní hardvéru. Ďalší veľký bonusom cloudhostingu je prispôsobiteľnosť, pretože zdroje je možné okamžite pridať, aby sa vyrovnali s náhlymi nárastmi návštevnosti.

škálovanie kontroly kinsta

Je teda zrejmé, že Kinsta by mohla byť skvelým riešením pre podniky všetkých veľkostí – určite má zdroje, aby vyhovovala aj tým najväčším..

Zákaznícky servis s odbornosťou WordPress

Kinsta poskytuje plne spravovanú službu WordPress. Rozdiel medzi štandardným a spravovaným hostingom WordPress je podobný rozdielu medzi použitím požičovne áut a prenájmom limuzíny.

Áno, obaja vás dostanú do cieľa, ale naozaj sa chcete obávať smerov, plynu alebo obmedzení rýchlosti?

Spravovaní weboví hostitelia sa starajú o technické aspekty vašich stránok, ako sú samotná bezpečnosť a optimalizácia rýchlosti. S hostingom Kinsta znamená spravovaná služba veľa ďalších funkcií systému WordPress a servera. a najlepšou súčasťou používania služby WordPress riadenej spoločnosťou Kinsta je podpora zákazníkov.

kinsta preverte zákaznícku podporu

Kinsta tvrdí, že každý člen tímu podpory zákazníkov má skúsenosti s vývojom WordPress. A keď som sa s nimi skontaktoval s podrobnými otázkami o programe WordPress, zdá sa, že to tak bolo.

Táto znalosť podpory je kľúčovým rozlíšením medzi nespravovanými hostiteľmi WordPress a Kinsta. U väčšiny počítačov zástupcovia zákazníkov vlastne nebudú používať WordPress sami a nebudú mať tušenie, ako pomôcť s ťažkými problémami s doplnkami alebo databázami. Určite vás budú môcť nasmerovať na článok v databáze znalostí, ale často je to tak.

S Kinsta získate expertov, ktorí vám po celú dobu pomôžu.

Moje prvé dojmy Kinsta: skvelé rozhrania

Keď som otvoril svoj účet Kinsta, prvá vec, ktorá ma zasiahla, bola kvalita a jednoduchosť stránky MyKinsta Analytics. Bez ohľadu na to, na ktorom webe pracujete, je nevyhnutné mať k dispozícii dôkladné údaje z čítačky, aby ste mohli svoju hru WordPress posunúť na vyššiu úroveň..

Stránka MyKinsta vám poskytuje jasné metriky týkajúce sa všetkých aspektov vašich stránok. Na stránke Zabezpečenie sa napríklad zobrazujú najčastejšie adresy IP navštevujúce váš web, zatiaľ čo v sekcii Monitorovanie výkonu sa zaznamenávajú grafy reakčných časov a zobrazuje sa, aké chybové kódy sa zobrazujú vašim čitateľom..

Tým, že sa tieto dôležité štatistiky stali ľahko prístupnými, sa Kinsta stala hodnou voľbou pre každého, kto spravuje svoje stránky WordPress s tímom ľudí. Kedykoľvek urobíte zmenu v dizajne WordPress, môžete kolektívne sledovať vplyv na používateľské prostredie.

Pevné používateľské rozhranie spoločnosti Kinsta však presahuje rámec analytiky. Príjemná je aj možnosť živého chatu pre používateľov Kinsta a oblasti databázy znalostí.

Predvolená inštalácia WordPress je navyše bez doplnkov bloatware. V predvolenom nastavení obsahuje iba dve, spolu s hrsťou tém WordPress, vďaka čomu sa vaše stránky môžu načítať rýchlo od začiatku.

Funkcie WordPress riadené spoločnosťou Kinsta

Predtým, ako sa dostaneme do drsných hostingových balíčkov Kinsta, stojí za to prejsť si niektoré funkcie, ktoré pomáhajú oddeliť Kinsta od nespravovaných hostiteľov WordPress..

funkcie kontroly kinsta

  • Bezplatný certifikát SSL „Poďme šifrovať“: SSL certifikáty viditeľne ukazujú čitateľom, že ich pripojenie k vašim stránkam je šifrované, takže sú nevyhnutné pre všetky profesionálne webové stránky. Je dobré vidieť, že prichádzajú štandardne so všetkými účtami Kinsta.
  • Denné zálohy a opravy hackov: Kinsta vytvorí bezplatnú zálohu vašich stránok každý deň. A ak sa vám niekto podarí získať neoprávnený prístup k nemu, technický tím Kinsta s vami spolupracuje na zabezpečení vášho webu..
  • Streamovanie WordPress: Vytvorenie testovacieho prostredia WordPress zvyčajne vyžaduje trochu práce, ale Kinsta túto funkciu zahŕňa už od začiatku. Pred spustením zmien v programe WordPress by ste mali vždy používať pracovné prostredie.

Hostingové balíčky Kinsta – ceny

Pretože je plne spravovaný, plány spoločnosti Kinsta sú výrazne drahšie ako vaše typické služby zdieľaného hostingu. s náklady pohybujúce sa od 30 do 900 dolárov mesačne, Spoločnosť Kinsta nijako netají skutočnosť, že zameriava sa na klientov, ktorí sú ochotní zaplatiť za hosting za prémiovú cenu.

Kinsta Review Pricing

Aj keď mnoho nespravovaných poskytovateľov zdieľaného webhostingu ponúka počiatočné plány za cenu nižšiu ako 5 dolárov mesačne, dáva zmysel porovnávať ceny spoločnosti Kinsta s cenami spravovaných hostiteľov WordPress..

Štartovací plán spoločnosti Kinsta ponúka podobnú úroveň úložného priestoru ako základné plány Flywheel a WP Engine, ktoré stoja 25 USD mesačne a 35 dolárov mesačne (vrátane CDN). Základná sadzba spoločnosti Kinsta 30 dolárov mesačne je preto pomerne reprezentatívna pre poplatky, ktoré účtujú ostatní hostitelia v spravovanom priestore WordPress.

V skutočnosti si samotná spoločnosť Kinsta dobre uvedomuje hospodársku súťaž. Existujú tiež rozsiahle príručky, v ktorých spoločnosť porovnáva Kinsta verzus zotrvačník a Kinsta verzus WPEngine, pokiaľ ide o ceny, výkon a jednoduchosť použitia..

Podrobnejšie plány

Kinsta ponúka celkom osem hostingových plánov.

Podrobnosti o cenách od spoločnosti Kinsta

Ako si však všimnete, plány pre podnikanie a podnikanie sú rozdelené do šiestich podtried. Takže v mojich recenziách Kinsta som sa sústredil iba na štyri plány. Poďme sa pozrieť, ako sa porovnávajú.

Štartovací plán Kinsta

kinsta preskúmanie štartovacieho plánu

Hostingový plán Kinsta s dolnou hranicou 30 dolárov / mesiac obsahuje 20 000 zobrazení stránky mesačne, 50 GB šírky pásma CDN a 5 GB úložiska SSD.

Jednou z kľúčových nevýhod v porovnaní s inými plánmi je, že plán Starter podporuje iba jednu inštaláciu WordPress a neumožňuje vám vytvoriť viacmiestny server.

Samozrejme, s iba 5 GB úložného priestoru by nebolo veľa miesta pre viac stránok. Balík Starter je v zásade vhodný iba pre malé osobné blogy a obchodné weby, ktoré nepriťahujú veľa návštevnosti.

Kinsta Pro Plan

plán kontroly kinsta

Odporúčam balík Pro, ak máte relatívne malé množstvo obsahu, ktorý môžete zdieľať prostredníctvom svojich stránok, ale predpokladáte, že bude mať značný objem prenosu.

Cena za 60 dolárov mesačne zahŕňa 40 000 mesačných návštev, 10 GB úložiska SSD a 100 GB šírky pásma CDN.

To by malo stačiť na podporu populárnych osobných blogov alebo stredných firemných webových stránok. Program Pro je najlacnejším balíkom, ktorý obsahuje klonovanie stránok, čo je ideálne, ak potrebujete zostaviť viac ako jednu stránku WordPress z rovnakej šablóny..

Obchodné plány spoločnosti Kinsta

kinsta preskúmanie podnikateľského plánu

Počínajúc 100 USD mesačne, plány obchodnej úrovne majú dostatok zdrojov na podporu stránok, ktoré potrebujú zvládnuť vysoké objemy mesačnej prevádzky.

S plánom Business 1 získate 15 GB úložného priestoru SSD, 100 000 zobrazení stránky a 200 GB mesačnej šírky pásma CDN.

Môžete tiež nainštalovať päť inštancií programu WordPress, čo vám umožní využiť túto kapacitu úložného priestoru.

Podnikové plány spoločnosti Kinsta

podnikový plán kinsta

Podnikové plány sú navrhnuté iba pre najnáročnejšie webové stránky. Pri cene 600 dolárov mesačne môže balík Enterprise 1 zvládnuť milión zobrazení mesačne a zahŕňa šírku pásma 1 TB plus 120 GB SSD úložiska.

Prichádza so všetkými výhodami obchodného balíka spolu s predĺženou dobou uchovávania zálohy 30 dní.

Plán Enterprise 1 vám tiež poskytuje desať, nie dvoch pracovníkov PHP; Pracovník PHP je taký, ktorý vykonáva kód WordPress vašich stránok. Ak máte ďalších pracovníkov, vaše stránky budú môcť reagovať na náhle dopravné špičky s oveľa väčšou spoľahlivosťou.

Nasledujúca tabuľka vám na prvý pohľad umožní zistiť, ako sa rôzne balíčky Kinsta stohujú proti sebe.

základnéštartérprePodnikanie 1Podnik 1
skladovanie5GB10GB15GB120GB.
Limit CDN50GB100GB2000 GB.1000 GB
Inštaluje sa WordPress12560
Úložisko SSD alebo HDDSSDSSDSSDSSD
SSLzahrnutézahrnutézahrnutézahrnuté
E-mailové účtyNezahŕňaNezahŕňaNezahŕňaNezahŕňa
Garancia vrátenia peňazí30 dní30 dní30 dní30 dní
Zákaznícka podpora24/7 živý chat a e-mail24/7 živý chat a e-mail24/7 živý chat a e-mail24/7 živý chat a e-mail
Zadržanie zálohy14 dní14 dní14 dní30 dní
Výber umiestnenia serveraÁnoÁnoÁnoÁno

Z tabuľky je možné odobrať štyri kľúčové veci:

Prvým je, že Kinsta neponúka žiadne neobmedzené plány úložiska. Aj keď stojí za to vedieť, že neexistuje nič také ako neobmedzené plány. Vždy budete mať strop pre svoju prevádzku (inak obri ako Amazon by jednoducho išli s nejakým lacným SSD neobmedzeným hostingovým plánom za 2,99 dolárov!). Očakával som však, že úložné kapacity presiahnu 120 GB.

Kinsta tiež neposkytuje zákaznícku podporu telefonicky. Či to pre vás záleží alebo nie, bude do veľkej miery závisieť od vašich osobných preferencií. Mnoho majiteľov stránok uprednostňuje riešenie ťažkých problémov s hosťovaním prostredníctvom živého rozhovoru, pretože uľahčuje odosielanie snímok obrazovky a úryvkov kódu. Spoločnosť Kinsta má rovnakú myseľ a svoju energiu zamerala na vybudovanie plnohodnotného živého chatovacieho systému namiesto call centra.

Kinsta nezahŕňa e-mailové účty so žiadnym hostiteľským balíkom. Namiesto toho odporúča používať e-mailový systém spoločnosti Google, ktorý sa môžete pripojiť k vašej doméne WordPress. Je pravda, že pre väčšinu používateľov bude balík G Suite poskytovať lepšiu skúsenosť ako váš e-mailový klient pre webový hosting. Avšak pre každý typ hostenia Enterprise by mal byť e-mailový systém skutočne zahrnutý.

Nakoniec je potrebné venovať pozornosť počtu inštalácií WordPress, ktoré každý plán obsahuje aj keď chcete prevádzkovať iba jednu webovú stránku. Je to tak preto, že zakaždým, keď inštalujete novú inštanciu programu WordPress, môžete si vybrať, či sa má pridať do iného dátového centra Google Cloud (z toho je celosvetovo 18). Stručne povedané, drahšie podnikové a obchodné balíčky budú pre medzinárodné webové stránky lepšie.

Mapa recenzie Kinsta

Tipy na šetrenie peňazí Kinsta

Svoje mesačné náklady môžete znížiť podpísaním ročnej zmluvy so spoločnosťou Kinsta. Ak tak urobíte, bez ohľadu na to, ktorý balík si vyberiete, dostanete dva mesiace bezplatného servisu. V podstate to znamená, že vaše priemerné mesačné náklady klesnú o šestinu, takže efektívna cena štartovacieho plánu by bola 25 USD mesačne a najlepší balík Enterprise 2 bude stáť 750 dolárov mesačne.

tiež, každý plán Kinsta obsahuje poplatky za nadhodnotenie. Ak sa teda rozhodnete vyhnúť balíčkom, ktoré vám nedajú dostatok priestoru na to, aby ste si poradili s počtom mesačných návštevníkov, ktorých očakávate. Bude vám naúčtovaná suma 1 USD za 1 000 zobrazení nad mesačným limitom a 0,1 USD za ďalšie GB stiahnutých údajov. Kinsta vám dá veľa varovania, keď prídete na svoje prerušenie, ale mali by ste si stále zvoliť balík, ktorý nebude mať za následok ďalšie náklady..

Výkon je taký dobrý, ako by ste očakávali

Pochopiteľne, vzhľadom na to, že spoločnosť Kinsta sa predáva ako prémiová hostingová spoločnosť, očakávala som rýchlosti pripojenia bleskom. A keď som testoval čas načítania môjho hosteného servera Kinsta, nebol som sklamaný:

Časy odozvy spoločnosti Kinsta

To sú niektoré hviezdne čísla. naozaj, nemohli ste požiadať o lepšiu reakčnú dobu na celom svete. Priemerný používateľ webu bude spokojný so všetkými stránkami, ktoré sa načítajú za menej ako 200 ms, a najdlhší čas, ktorý som našiel, bol menej ako polovica.

Architektúra Google Cloud a technológia CDN, ktorú používa spoločnosť Kinsta, nepochybne pomohli výkonu mojej stránky. Pamätajte, že CDN je skratka pre sieť na doručovanie obsahu a pomáha vašim stránkam rýchlejšie načítať pre čitateľov v zahraničí uložením do viacerých dátových stredísk.

Moje skúsenosti sa zhodujú so skúsenosťami ostatných používateľov na referenčnej stránke spoločnosti Kinsta, ktorí tvrdia, že po prechode na spoločnosť Kinsta dostali až 80% zníženie času načítania. Samozrejme by ste si mali vždy vziať marketingový materiál so štipkou soli, ale môj test naznačuje, že takéto zvýšenie rýchlosti možno dobre dosiahnuť prostredníctvom služieb spoločnosti Kinsta..

Recenzia Kinsta – záverečné myšlienky

Po dokončení mojej kontroly Kinsta je zrejmé, že platforma poskytuje špičkové služby. Bolo trochu sklamaním, keď sme videli nedostatok e-mailovej služby alebo telefonickej podpory a mierne obmedzili možnosti ukladania.

Vďaka rýchlemu výkonu spoločnosti Kinsta, rýchlej pomoci WordPress a spoľahlivej analýze stránok môžete zistiť, prečo je spoločnosť Kinsta považovaná za prémiovú a vyhľadávanú službu..

Ak ste stále na plote, prečo nevyužiť 30-dňovú záruku vrátenia peňazí spoločnosti Kinsta, ktorá sa vzťahuje na všetky plány, rozhodnúť, či je to pre vás tá správna služba.?

Kinsta ponúka najmodernejšiu hostingovú platformu a množstvo funkcií, ktoré nenájdete zahrnuté v lacnejších, nespravovaných hostiteľoch WordPress..

Už ste vyskúšali hosting Kinsta? Ak máte nejaké vlastné recenzie spoločnosti Kinsta, zdieľajte ich so všetkými v komentároch nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector