Recenzia Tigertech

Tigertech existuje už dlhú dobu – presnejšie od roku 1999. Očividne neurobili tak zlé, že by boli stále v prevádzke takmer 20 rokov po hranici.


Tvrdia, že ponúkajú „cenovo dostupný, 100% zelený webhosting“, pričom sa označujú aj ako poskytovatelia „spoľahlivých hostingových služieb“..

Moja recenzia Tigertech otestovala svoju reputáciu.

Od začiatku si môžete oddýchnuť

V priebehu môjho prehľadu siete Tigertech som hovoril s tromi samostatnými členmi tímu služieb zákazníkom.

To je samo o sebe pozoruhodné, pretože mnoho ďalších stránok, ktoré som nedávno preskúmal, sa neobťažovalo reagovať na takmer nič.

Titulná stránka Tiger Tech Review

Každý, kto je zapojený do operácie, je užitočný a reakcie sú jasné a rýchle.

Je tiež veľmi ľahké prepnúť hostiteľa z inej spoločnosti. Nárok na žiadne prestoje je presný a zákaznícky servis opäť funguje dobre.

Som tiež veľkým fanúšikom ich pozornosti v oblasti etiky; ich záväzok k úsporám energie a obnoviteľným zdrojom je obdivuhodný. V súčasnosti sa plne klasifikujú ako uhlíkovo neutrálny poskytovateľ hostingu, nespôsobuje žiadne ďalšie poškodenie našej planéty.

Zdá sa, že taký vynikajúci prvý dojem ma bude stáť veľa peňazí? Poďme sa pozrieť na ich ceny.

Ceny Tigertech

S Tigertech existujú tri možnosti. Základný plán je 10,95 dolárov mesačne ($ 9,95 ak platíte ročne) a obsahuje pôsobivých 40 databáz MySQL.

Medzitým je plán najvyššej úrovne nižší ako dvojnásobok ceny, a to na 17,95 USD. Neexistuje žiadna super prémiová možnosť a je zrejmé, že spoločnosť Tigertech sa zameriava na trh malých a stredných podnikov. Ale aj tak sú počiatočné ceny aj pre najlacnejšie plány dosť veľké.

Ceny technológie Tiger Tech Review

Podrobnejšie som sa pozrel na rysy ich plánov.

Funkcie plánu

Základné hosťovaniePlus hostingObchodné hosťovanie
Miesto na disku20GB30GB50GB
Bandwidthunmeteredunmeteredunmetered
Počet povolených domén101525
SSD alebo HDD používané v serverochSSDSSDSSD
SSLzahrnutézahrnutézahrnuté
E-mailové účty100150250
Tvorca webových stránokNezahŕňaNezahŕňaNezahŕňa
Garancia vrátenia peňazí90 dní90 dní90 dní
Zákaznícka podporaVstupenka, e-mail, telefónVstupenka, e-mail, telefónVstupenka, e-mail, telefón

Prvá vec, ktorú si treba všimnúť, je, že podnikový hosting ponúka viac ako dvojnásobok miesta na disku, poštové schránky, databázy MySQL a názvy domén základného plánu.. Napriek tomu to nie je dvojnásobná cena.

Počet databáz v rámci troch plánov je vynikajúci a získate veľké množstvo možností zoznamu adries. Všetko je v poriadku, s jasným vývojom plánov. Pomer funkcií k zvýšeniu cien za balík je veľmi primeraný, a preto som fanúšikom.

V konečnom dôsledku však výber, ktorý plánujete, pravdepodobne príde na miesto na disku. Niektorí ľudia môžu nájsť 20 GB trochu na malej strane.

výkon

V rámci môjho preskúmania Tigertech som vykonal test výkonnosti. Bohužiaľ, rýchlosť mi presne nedovolila skákať pre radosť.

Výkon prehliadky Tiger Tech

Ale hoci sa určite vyskytli problémy s načítaním a pripojením, nevšimol som si žiadne prestoje.

Recenzia Tigertech: Je to také dobré ako ich povesť?

Pre malé a stredné podniky musí byť spoločnosť Tigertech jednou z najlepších možností na trhu. Všetky ich balíčky majú slušný diskový priestor za cenu a obrovské množstvo databáz.

Určite to nie je najrýchlejší dostupný hosting, ale služba prepínania je mimoriadne efektívna a nedochádza k žiadnym prestojom.

Pre mňa však ide všetko o zákaznícky servis. Spoločnosť Tigertech ponúka veľkú základnú podporu a je možné ju kontaktovať pomocou množstva metód. Keď niekoho chytíte, sú efektívne, informovaní a zdvorilí.

A ak sa chcete na svoje voľby cítiť dobre, Je skvelé vidieť, že hostiteľská spoločnosť si je vedomá dôsledkov na životné prostredie!

Čo si myslíš o Tigertech? Boli by ste ovplyvnení ich prístupom k obnoviteľným zdrojom energie? Dajte nám vedieť s vašimi vlastnými recenziami Tigertech v sekcii komentárov nižšie.

Pros

  • Dobrý zákaznícky servis
  • Efektívne prepínanie bez prestojov
  • Zodpovedné za životné prostredie

Zápory

  • Nie príliš rýchlo
  • Nedostatok miesta na disku pre väčšie podniky
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector