Recenzia WebHostingPad

WebHostingPad si kladie za cieľ upútať pozornosť ľudí, ktorí hľadajú lacný, ale výkonný hosting. Ale aj keď je to lacné, táto platforma sľubuje vynikajúcu kvalitu za vaše peniaze.


Je to možné? Dokáže WebHostingPad kombinovať nízke ceny, spoľahlivé služby a vysoko kvalitné služby zákazníkom? Alebo by sme mali vedieť niečo iné?

Urobme kontrolu WebHostingPad, aby sme skontrolovali jej ceny, naplánovali funkcie, podporu a výkon a zistili.

Čo je to WebHostingPad?

WebHostingPad je spoločnosť s kvalitným a cenovo dostupným hostingom. Ponúka spoľahlivú podporu, dobrú bezpečnosť a ľahko použiteľný program na tvorbu webových stránok Weebly.

Tu je zoznam služieb, ktoré má táto spoločnosť:

 • Zdieľaný hosting
 • Hosting WordPress
 • Weebly Hosting
 • Hosting iba na e-mail
 • Hosting VPS

Pri tomto preskúmaní WebHostingPad sa zameriame na jeho hodnotenie zdieľaný hosting – najobľúbenejší balík služieb, ktorý má.

Ceny za webhosting

WebHostingPad ponúka tri plány zdieľaného hostenia. Najlacnejšia možnosť sa začína na 1,99 dolárov, ale pri krátkodobom horizonte sa cena zvyšuje.

Poďme sa rýchlo pozrieť:

 • Hosting plánu napájania – začína na iba 1,99 dolárov mesačne, čo vám poskytuje neobmedzený priestor na hosťovanie, šírku pásma, e-mailové účty, účty FTP a hostované domény.
 • Power Plan Plus – začína na 4,99 dolárov mesačne, zahŕňa bezplatný certifikát SSL, pokročilé webové štatistiky, prémiovú službu zálohovania,
 • Plán napájania mini – začína na $ 3,00 mesačne a je určený pre jednostránkové webové stránky alebo malé projekty. Poskytuje vám šírku pásma 100 GB, miesto na disku 5 GB, 100 e-mailových účtov a bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok (WordPress, Weebly alebo RV Site Builder)..

plány preskúmania webhosingpadu

To však nie je také jednoduché, ako sa môže zdať.

Táto pôsobivo lacná dohoda za pouhých 1,99 dolárov je iba vtedy, ak sa zaviažete spoločnosti WebHostingPad na 48 mesiacov. Za 12 mesiacov sa cena takmer zdvojnásobila až na 3,99 dolárov.

Majte na pamäti, že WebHostingPad sa účtuje vopred. Znamená to, že pri nákupnom pláne za 4,99 USD / mesiac na 4 roky vám bude pri odhlásení účtovaná suma 239,52 USD.

Ako vyzerá pokladňa:

webhostingpad plus plánovací fakturačný cyklus

Pri tejto kontrole WebHostingPad však bolo dobré, aby bol tento poskytovateľ úplne transparentný, pokiaľ ide o jeho cenovú schému. Všetky cenové tabuľky sú ľahko dostupné na ich stránke.

Koľko presne teda zaplatíte za každý plán? Všetko je v tabuľke nižšie úplne jasné.

Platobné obdobiePlán napájaniaPlán napájania PlusPlán napájania mini
12 mesiacov$ 47,88$ 95,88$ Od 42,00
24 mesiacov$ 71,76$ 167,76$ 78.00
36 mesiacov$ 82,44$ 215,64$ 108.00
48 mesiacov$ 95,52$ 239,52
60 mesiacov$ 119,40$ 299,40

Ďalšia vec je obnovovanie. WebHostingPad sa po prvom funkčnom období účtuje za bežnú cenu, ktorá je vyššia. A to nie je zriedkavé u poskytovateľov hostingu.

Sú však tiež otvorení. Takže to viete pred nákupom plánu. A na obnovenie akéhokoľvek plánu, ceny rastú o 2,00 dolárov mesačne, takže to nie je hrozný nárast cien.

Avšak – toto je úplne iné na Power Plan mini. Čo obnovuje za rovnakú cenu ako prvé obdobie. Nie je jasné, prečo sa spoločnosť rozhodla urobiť to – ale ak hľadáte plán bez zvyšovania cien obnovenia, program Power Plan mini je pre vás možnosťou.

A nakoniec, ak sa vám tento poskytovateľ nepáči, máte 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

WebHostingPad neobmedzuje vašu stránku

Teraz nechajme’uvidíme, ako plány vyzerajú podrobnejšie. A existuje veľa vecí, z ktorých je radosť.

Plán napájaniaPlán napájania PlusPlán napájania mini
Miesto na diskuneobmedzenýneobmedzený5 GB
Bandwidthneobmedzenýneobmedzený100 GB
Povolené doményneobmedzenýneobmedzený2
SSLNezahŕňazahrnutézahrnuté
E-mailové účtyneobmedzenýneobmedzený100
Zákaznícka podporaE-mail, chat, telefónE-mail, chat, telefónE-mail, chat, telefón
Bezplatné automatické zálohovaniežiadnyÁnožiadny

Objaví sa tu zaujímavá vec – program Power Plan mini je opäť nepárny plán. S inou štruktúrou tvorby cien je to tiež jediný plán, ktorý neponúka neobmedzené množstvo webových stránok, šírku pásma a miesto na disku.

Pokiaľ ide o plán napájania a plán napájania Plus, získate veľa zdrojov – za veľmi prijateľnú cenu.

Vo všetkých plánoch vás zariadenie WebHostingPad vybaví cPanel spravovať webovú stránku. A je to jedna z najlepších možností, z ktorých si môžete vybrať, takže je to plus.

Na vytvorenie samotnej webovej stránky zahŕňajú plány veľmi ľahko použiteľný webový tvorca webových stránok Weebly.

S vašim hostingovým plánom získate 50 krásnych šablón, z ktorých si môžete vybrať. Všetky sú editovateľné od základov, ak je to potrebné. Ak nenájdete vhodnú alternatívu, môžete si kúpiť ďalšie možnosti priamo od spoločnosti Weebly.

webhostingpad skontrolovať weebly

Čo je tiež naozaj pekné, že Anti-DDoS ochrana je tiež zahrnutá Anti-malware ochrana. Bezpečnosť vášho webu je nevyhnutnosťou a mnohí poskytovatelia sa s tým pokúšajú predísť. WebHostingPad to poskytuje pre každý balík zadarmo.

A nakoniec dobrá správa pre tých, ktorí už majú webové stránky a myslia o nich prenosu. Technický tím WebHostingPad vám pomôže zadarmo – to je zahrnuté v oboch plánoch. Aj keď veľkosť prenosu by nemala presiahnuť 2 GB – tak zlá správa, ak je váš web o niečo ťažší pre médiá.

WebHostingPad však neposkytuje SSL v pláne základnej úrovne. Od leta 2018 začal prehliadač Google Chrome označovať všetky webové stránky bez certifikátu SSL ako „nezabezpečené“. Pre stránky, ktoré chcú vzbudiť dôveru v ich legitimitu, je teraz SSL nevyhnutnosťou.

To je dôvod, prečo je smutné vidieť, že WebHostingPad nezahŕňa SSL so svojím vstupným plánom.

Na zabezpečenie sa však môžete vždy použiť bezplatný SSL certifikát od Poďme šifrovať. A ak je pre vás zložitý proces nastavenia príliš veľa, na tomto mieste sa nachádzajú doplnky.

doplnky na kontrolu webhostingpadu

24,95 dolárov ročne na získanie certifikátu SSL, ktorý by ste mohli získať bezplatne inde? Nie je to ideálne.

SSL nie je jediným nákladným problémom WebHostingPad – pozrite sa na poskytovateľov. zálohovanie politiky. Hoci sa hovorí, že bezplatné zálohy sú zahrnuté v balíku Power Plan Plus, existuje niekoľko ustanovení.

Ak vaše stránky prekročia limit 3 GB, server WebHostingPad nebude zálohovať. Keďže vedia, že väčšie webové stránky trvajú 2 až 4 GB, pre mnoho používateľov je táto politika na pokraji zbytočnej.

Tieto zálohy sú iba mesačné. To je dlhá doba – mnohí poskytovatelia sa zvyčajne zameriavajú na nočné zálohovanie.

A nie sú automatické – za to ste zodpovedný. Ak nedokážete obnoviť súbory, tím WebHostingPad to môže urobiť za jednorazový poplatok 39,95 dolárov. To však nesľubuje, že sa všetky údaje získajú.

Vo všeobecnosti poskytuje WebHostingPad dobré nástroje, ale chýbajú niektoré kľúčové prvky.

Zákaznícky servis WebHostingPad

WebHostingPad tvrdí, že je veľmi užívateľsky prívetivý a kladie veľký dôraz na podporu zákazníkov. Má za to tím z USA a ponúka telefón, live chat alebo e-mailom služby.

kontrola podpory webhostingpadu

Technická podpora je pre vaše pohodlie k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Telefónna linka má cez víkendy obmedzené hodiny: od 9:00 do 18:00 (CST). Stále však môžete osloviť prostredníctvom živého chatu alebo e-mailom.

A ten live chat rýchlo horí. Jedna minúta – to je priemerná cena, ktorú sme dostali, aby sme sa zmocnili zástupcu live chatu. Je to veľmi dobrý výsledok, ktorý zodpovedá aj súčasným lídrom v tomto odvetví. Boli veľmi nápomocní a mali rýchle odpovede.

Okrem toho má poskytovateľ vedomostnú základňu spolu s videonávodmi. Jedná sa o základné otázky jednoduchým spôsobom. Určite to bude užitočné pre začiatočníkov.

Existuje však problém. A táto otázka prichádza vo forme fakturačná podpora. Živý chat ho jednoducho neposkytuje – namiesto toho vás nasmeruje na e-mailovú podporu. A práve tak sa dá veľa jednoduchých otázok vyriešiť nie za pár minút, ale pol dňa.

Ako vidíte, WebHostingPad sa silne zameriava na podporu a to sa ukazuje.

Výkon webhostingu

Teraz je čas na veľký test – výkon servera. Zdá sa, že WebHostingPad nie je veľmi presvedčený o tom, čo dokáže. Zaručuje dobu prevádzky iba 99%, čo je skôr priemer.

Iste, 99% vyzerá ako pekné číslo, ale pre záruka dostupnosti, to jednoducho nestačí. Ak by vaše stránky boli až 99% času, bolo by to tak dole na 7 hodín mesačne! To sa premení na 3 dni v roku.

Bežná webová stránka hostená na serveri WebHostingPad je tiež nadpriemerná, pokiaľ ide o výsledky výkonnosti GTMetrix:

výkon kontroly webhostingpadu

Je potrebné poznamenať, že výkon sa líši od plánu. Pre Power Plan (tu testovaný) a Power Plan mini získate HDD server a pre program Power Plan Plus budete inovovaní na SSD servery.

Neskoršie poskytujú vyššie rýchlosti a sú spoľahlivejšie. To dáva zmysel, pretože pokročilejší hosting vyžaduje pokročilejšie servery.

Ďalšou vecou je umiestnenie medzinárodného servera. V mnohých prípadoch očakávate návštevníkov z mnohých častí sveta. WebHostingPad to má pokryté – ale iba čiastočne.

Máte na výber umiestnenie servera. Tieto možnosti sú však obmedzené.

So servermi v USA, Číne a Južnej Kórei má medzinárodné pokrytie, väčšinou sa však rozširuje okolo juhovýchodnej Ázie. Je to v poriadku, ak odtiaľ prichádzajú vaši návštevníci. Ak však ľudia navštevujú iné regióny, môže to byť neporiadok.

Ako už bolo povedané, tu sú testy času odozvy, ktoré používajú server USA WebHostingPad: skutočne dobrý v USA – nie toľko v zahraničí.

výkon webhostingpadu bitcatcha

Výkon nie je hrozný, ale môžete vidieť, kde WebHostingPad strihá rohy.

Recenzia WebHostingPad – je to dobrá voľba?

Ak hľadáte veľa funkcií za prijateľnú cenu, WebHostingPad je celkom dobrá hodnota. Získate nemerané zdroje za veľmi konkurenčnú cenu. Teraz to pridajte do nástroja na tvorbu webových stránok Weebly, cPanel a asistovaného prenosu webových stránok – všetko začína vyzerať naozaj dobre.

Nemôžete si však nechať ujsť tých pár vtipov, ako je sporný výkon mimo USA a veľmi nevýrazná politika zálohovania. Tiež nedostatok predinštalovaných pravidiel SSL a tienistých zásad zálohovania.

Aby som to zhrnul, ak hľadáte lacnú možnosť hostenia viacerých webových stránok – WebHostingPad je celkom dobrá voľba. Avšak voľba je na vás. Ale predtým, ako sa rozhodnete, venujte čas kontrole najlepších poskytovateľov hostingu, ktorých sme našli!

Pros

 • Vrátane Weebly staviteľa zdarma
 • Mnoho spôsobov, ako kontaktovať zákaznícku podporu
 • Nemeraná šírka pásma / miesto na disku / webové stránky

Zápory

 • Priemerný zámorský výkon
 • Vstupný plán nemá certifikát SSL
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map