Recenzia Weblium

weblium review


Weblium tvrdí, že je tvorcom webových stránok novej generácie, ktorý kombinuje maximálne ľahké používanie, skvelý výkon stránky a zaujímavé dizajnové funkcie.

S dizajnovým prístupom prvého stupňa a supervízorom AI, ktorý pomáha odhaliť akékoľvek vizuálne problémy, má ísť o dokonalé moderné riešenie na tvorbu webových stránok.

Ale je to naozaj tak?

Pozrime sa na tvorcu webových stránok Weblium a uvidíme, či skutočne robí všetky skvelé veci, ktoré sľubuje.

Vstupná stránka prehľadu Weblium

Čo je to Weblium?

Weblium je ľahko použiteľný nástroj na návrh webových stránok. Vytvoril ho webový ateliér, ktorý sám vyrába návrhy priamo pre zákazníkov. Vytvorili Weblium ako reakciu na požiadavky svojich klientov na platformu tvorcov webových stránok pre domácich majstrov.

Môže sa považovať za komplexná platforma na vytváranie a hosťovanie webových stránok. Každý program Weblium obsahuje prístup k balíku návrhov webových stránok, ako aj k cloudovému serveru – nemusíte preto kupovať hosting zvlášť.

Veľmi užívateľsky prívetivý webový tvorca

Začíname s Weblium bolo jednoduché. Ihneď po registrácii som si mohol vybrať zo širokej škály štýlov stránok – šablón, ktoré sú vhodné pre konkrétne podnikanie alebo príčinu.

výber šablóny na preskúmanie weblium

Celkovo boli šablóny nielen skvelo vyzerajúce a funkčné, ale aj celkom odlišné. To je vždy skvelá voľba, pretože s najväčšou pravdepodobnosťou nájdete šablónu webových stránok, ktorá je blízko vízii, po ktorej ste.

Po výbere štýlu stránok, ktorý vyhovoval mne najlepšie, som mohol začať budovať svoje stránky z rôznych obsahových blokov a prispôsobovať veci, ako sú farebná schéma a písma. Všetko bolo vysoko prispôsobiteľné – výberom témy sa automaticky nezaväzujete k tomu, čo má byť.

Namiesto toho sa téma snaží vyhovieť vašim vlastným nápadom. Tak by to malo byť.

Rozhranie na kontrolu Weblium

Platforma postavená okolo dizajnu AI

však, s veľkou slobodou dizajnu prichádza veľká zodpovednosť za dizajn. A niekedy to vedie k problémom – cieľom Weblium je tiež to vyriešiť.

Tvorcovia webu Weblium sa zjavne obávali, že konečný produkt by utrpel, ak by svojim používateľom poskytli neobmedzenú slobodu pri navrhovaní stránok.

Z tohto dôvodu integrovali supervízora dizajnov AI do systému Weblium. to automaticky prevádza bloky obsahu pridané na vaše stránky aby zodpovedali zvolenej šablóne a udržali estetickú konzistenciu.

Weblium Review AI Supervisor

Podľa môjho názoru to fungovalo naozaj dobre. bol som dokáže vybrať bloky z rozsiahlej knižnice Weblium bez obáv, či by sa hodili k môjmu súčasnému vzhľadu

Weblium Pricing

Weblium ponúka dva plány – existuje obmedzený bezplatný program a balík Pro, ktorý stojí 10,50 dolárov mesačne a obsahuje všetky prémiové funkcie..

Celkovo je balík Pro pre vaše peniaze skvelým riešením. Je to preto, že bezplatný balík Weblium ponúka iba obmedzenú množinu funkcií a zahŕňa povinné budovanie značky Weblium.

Weblium tiež ponúka balík „Predajca“ pre dizajnérov, ktorí používajú túto platformu na vytváranie viacerých webov. Ceny predajcu sa líšia v závislosti od toho, koľko webových stránok si objednáte.

Ďalej Weblium poskytuje samostatnú dizajnovú službu prostredníctvom Weblium Studio. To vám umožní najať profesionálneho dizajnu webových stránok na výrobu stránky pre vás. Ceny začínajú na 49 dolárov.

Funkcie Weblium

Kľúčové rozdiely medzi programami Pro a Free Weblium sú v tom, že tento plán nemôžete použiť na pripojenie svojej vlastnej domény, je to, že bezplatná obsahuje iba subdoménu, ale balík Pro prichádza s registráciou domény. Ďalšie rozdiely medzi plánmi sú zhrnuté nižšie.

zadarmopre
Mesačná cena$ 0$ 10.50
Miesto na diskuneobmedzenýneobmedzený
Bandwidthneobmedzenýneobmedzený
Môže sa pripojiť k vlastnej doméne?žiadnyÁno
e-mailNezahŕňaÁno, náklady navyše 15 dolárov ročne
eCommercežiadnyPlatené navyše
Zahŕňa reklamyÁnožiadny
podporaŽivý rozhovor 24/7Živý rozhovor 24/7

10,50 dolárov / mesiac, balík Pro je výhodná keďže zahŕňa registráciu domény a neobmedzené ukladanie. Neodporúčam vám program zadarmo, pokiaľ nevytvárate webovú stránku na osobné použitie. Povinné reklamy Weblium spôsobujú, že weby zadarmo sú nevhodné na obchodné použitie.

Čo však tiež robí Weblium zlým pre podnikanie, je veľmi obmedzená podpora elektronického obchodu. V ponuke nie je žiadne natívne online riešenie predaja. Namiesto toho dostanete príležitosť získať Ecwid na svojich webových stránkach – ale to vás bude stáť solídny poplatok za nastavenie $ 600 plus 126 dolárov ročne.

Ak teda chcete predávať online, Weblium nie je pre vás. Namiesto toho vám odporúčam pozrieť sa na naše najlepšie platformy elektronického obchodu.

Zákaznícka podpora spoločnosti Weblium

Weblium poskytuje zákaznícku podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni a množstvo video blogov, ktoré vám pomôžu naučiť sa používať túto platformu. Počas mojich testov predstavitelia servisu rýchlo a pohotovo odpovedali na moje otázky.

Weblium Review Design Pro

Časy odozvy sa pohybovali od 2 do 5 minút a na otázky mi boli ponúknuté aj články s návodmi, aby som si počas čakania prečítal nejaké ľahké čítanie. Celkovo – celkom dobre.

Weblium Performance

Počas mojej kontroly Weblium som testoval rýchlosť webovej stránky Weblium pomocou GTMetrix.

výkon kontroly weblium

Výsledky boli skutočne vážne. Nezabudnite, že by mohli byť o niečo nižšie na obrovských webových stránkach s obrovským množstvom médií, ale pre základné webové stránky je Weblium rovnako dobré, ako sa dostane.

Recenzia Weblium – konečné rozhodnutie

Weblium je pôsobivá a cenovo dostupná služba budovania webových stránok. Je to rýchle, super jednoduché použitie a má veľa krásnych šablón webových stránok.

Nie je to však vhodný nástroj, ak chcete predávať online. Ale pre všetko ostatné – určite to stojí za to. Najmä pri bezplatnom pláne, pretože je veľmi jednoduché ho nastaviť. Vyskúšajte to sami a uvidíte, čo si myslíte.

Pros

  • Skvele vyzerajúce šablóny
  • Asistent AI funguje dobre
  • Neuveriteľne jednoduché použitie
  • Dostupné ceny

Zápory

  • Žiadna podpora elektronického obchodu
  • Nedáva vám veľkú kontrolu nad dizajnom
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector