Skoro FreeSpeech recenzia

NearlyFreeSpeech je pomerne neobvyklý poskytovateľ webhostingových služieb, ktorý má jedinečný výhľad na tento aspekt IT.


NearlyFreeSpeech bola založená v roku 2002 a poskytuje skutočne neobvyklé riešenie webhostingu, v ktorom platíte iba za to, čo používate, a „za príležitostnú pizzu“ majú tendenciu reinvestovať zisky.

Je však kvalita služieb NearlyFreeSpeech rovnako zaujímavá ako ich stanovisko?

Aké boli moje prvé dojmy?

NearlyFreeSpeech skutočne vyniká z davu v oblasti webhostingu iba svojou webovou stránkou. Hoci webová stránka vyzerá ako starý školský projekt založený na MS Word, bol som rád, že sa nehovorí o žiadnom odpadku alebo sa nedá predať..

NearlyFreeSpeech kladie veľký dôraz na základné hodnoty týkajúce sa súkromia. Naznačuje to meno poskytovateľa, ale aj jeho webová stránka to objasňuje. Toto je vždy vítané, najmä pokiaľ ide o hosťovanie.

Pokiaľ ide o služby – sľubujú vám dodať odmeraný systém, v ktorom efektívne platíte, ako len pôjdete. Táto stránka tiež sprehľadňuje proces platby tým, že poskytuje kalkulačku šírky pásma a odhadcu cien.

To znamená, že (teoreticky) môžete priniesť NearlyFreeSpeech prácu za vás, podľa vašich požiadaviek.

Takmer bezplatná cena

NearlyFreeSpeech funguje úplne iným spôsobom ako ostatní poskytovatelia webhostingu. Je oveľa ťažšie vyhodnotiť jeho cenový model v porovnaní s ostatnými, a to len preto, že účtujú vám iba poplatky za to, čo používate.

Non-Productionvýrobakritický
Základný poplatok0,01 dolárov za deň0,05 dolárov za deň0,50 USD za deň
Zamýšľané použitieosobné & Beta stránky alebo experimentyObchodné webové stránkyWebové stránky veľkých firiem
SSLNezahŕňaNezahŕňaNezahŕňa
Základná šírka pásma1 GB za deň10 GB za deň100 GB za deň
Extra šírka pásma0,10 USD za GB0,10 USD za GB0,10 USD za GB
skladovanie1 $ za GB mesačne1 $ za GB mesačne1 $ za GB mesačne
SSD alebo HDDSSDSSDSSD
E-mailové účtyN / AN / AN / A
Tvorca webových stránokžiadnyžiadnyžiadny

takmerfreespeech preskúmanie

Spolu s týmito informáciami má NearlyFreeSpeech na svojich stránkach kalkulačku, ktorá vám umožní zistiť, koľko miniete podľa svojho priemerného použitia..

Aj keď vám to umožní úplne prispôsobiť váš balík, mohlo by to Ukázalo sa, že sú drahšie ako iné riešenia webhostingu.

Myslím si však, že je spravodlivé to povedať Tento poskytovateľ je oveľa vhodnejší pre pokročilých používateľov, ktorí presne chápu, čo potrebujú.

Navyše, recenzie zákazníkov ukazujú, že tvorba cien je príliš komplikovaná a niekedy nemôžete úplne pochopiť, za čo platíte. Aj keď vyprší platnosť vašej domény, môžeme vám účtovať poplatky za nastavenie domény ochrany osobných údajov a ďalšie možnosti. Tieto je možné ukončiť iba pomocou zákazníckej podpory.

A tam sa to stane naozaj zaujímavým.

Zákaznícka podpora

NearlyFreeSpeech poskytuje nespravované prostredie, a preto ich bezplatná podpora zákazníkov do istej miery neexistuje.

Podľa ich názoru sú všetci členovia zvlášť „informovaní a ochotní sa učiť samy o sebe“..

takmer podpora zákazníka

Nikto vás nebude držať za ruku a nebude vás sprevádzať službami, ak pracujú na strane NearlyFreeSpeech.

Aj keď sa rozhodnete, že skutočne potrebujete pomoc, musíte zaplatiť navyše a stať sa členom predplatného.

Ak sa prihlásite na odber 5 $ / mesiac. získate podporu. Aj keď nie je jasné, kedy dostanete odpoveď, a či podpora vôbec odpovie (ako ukazujú recenzie niektorých zákazníkov.) S členstvom v Baseline ste sami..

výkon

NearlyFreeSpeech Recenzie Bitcatcha

Testoval som časy odozvy NearlyFreeSpeech a zistil som, že boli primerané. Malo by sa však povedať, že časy boli v západnom svete oveľa lepšie ako v Ázii.

Tiež som zistil, že sa nevyskytujú žiadne problémy s webmi, na ktorých som bežal, s NearlyFreeSpeech, čo je s týmto poskytovateľom jednoznačne pozitívne.

NearlyFreeSpeech Review – Summary

Zatiaľ čo iní poskytovatelia vám predávajú základné balíčky, ktoré nemusíte naplno využívať, NearlyFreeSpeech vám predáva iba to, čo používate.

Aj keď vás môžu stále chytiť a budete platiť, až kým sa nevyčerpá vaša virtuálna peňaženka.

Po preskúmaní ďalších recenzií NearlyFreeSpeech sa tiež zdá, že veľa jeho používateľov miluje prispôsobiteľný ovládací panel, ktorý NearlyFreeSpeech ponúka, zatiaľ čo ja osobne som zistil, že tento poskytovateľ chýba v mnohých ďalších dôležitých oblastiach, ako je prehľadnosť stanovovania cien a podpora..

Aj keď existujú nejaké zaujímavé nápady s týmto poskytovateľom, nemôžem odporučiť NearlyFreeSpeech každému, kto má malé technické znalosti a hľadá základného poskytovateľa webhostingu. NearlyFreeSpeech je pre začiatočníkov príliš komplikovaný, a preto by bolo lepšie rezervovať iných poskytovateľov.

Pros

  • Úžasne inovatívne
  • Cenovo dostupné riešenie
  • Spoľahlivá služba

Zápory

  • Minimálna podpora zákazníkov
  • Mätúce pre začiatočníkov
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector