Formato peržiūra

„Formatas“ yra portfelio svetainių kūrėjas, kuris teigia, kad visame pasaulyje kūrėjai balsavo už patikimiausią sprendimą.


formato peržiūra

Dar daugiau, įmonė patikina vartotojus, kad jie pasirinko geriausią pasirinkimą ir yra „gerose rankose“..

Tai gana rimtas reikalavimas.

Bet su dinamiškos temos, daugybė maketų ir funkcijų fotografams ir jų klientams, gal jie teisūs?

Šioje Formato apžvalgoje sužinosime. Pabandykime.

Ištarkite „Labas“ formatui

„Format“ svetainė veikia gerai, ja lengva naudotis, ji greitai reaguoja ir turi daug ką pasiūlyti – įskaitant Gyvas pokalbis.

Svarbiausia jo savybė integruota internetinė parduotuvė, kur dizaineriai ir profesionalai gali pradėti pardavinėti fizinius ir skaitmeninius gaminius.

formato peržiūros internetinė parduotuvė

Kitas geras dalykas, kurį reikia žinoti, yra tai, kad formatas turi didelis dėmesys skiriamas privatumui ir galerijos autorių teisių apsaugai.

Maloni premija yra galimybė visiškai pritaikyti kiekvieno puslapio dizainą atskirai.

Formatuoti svetaines

Čia pateikiami vienos „Format“ svetainės pavyzdžiai, skirti staliniams kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir mobiliesiems.

Formatuoti svetaines

Tiek darbastalio versija, tiek mobilioji versija mane sužavėjo. Formatas turi daugiau pasirinktinių nustatymų nei dauguma kitų panašių svetainių kūrėjų.

Tačiau tai taip pat buvo problema. Dėl tiek daug nustatymų turėjau keletą problemų, susijusių su prietaisų skydeliu. Tai gali šiek tiek priblokšti ir šiek tiek užtrukti, kol prisitaikysi.

formato peržiūros informacijos suvestinė

Vis dėlto aš vis dėlto jaučiau, kad formatas yra įdomus produktas. Tai turi daug ką pasiūlyti menininkams, kurie nori ką nors pristatyti vaizdų galerijose.

Formato kainodara

Formato kainodara

„Format“ kainos planai yra pagrįsti. Visi „Format“ kainos planai siūlo neribotą pralaidumą, klientų palaikymą ir jie visi pasiekiami naudojant 14 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Be to, jie visi įtraukti kliento korektūra – funkcija, leidžianti pasidalyti savo darbais su klientais ir gauti jų atsiliepimus. Už 6 USD tai tikrai gerai.

Bet aš vis tiek vengčiau to pigiausio, entuziastingo kainų plano – vaizdų, puslapių ir ypač produktų skaičiaus (kam reikia parduoti tik 3 dalykai?) yra per žemas.

Panašu, kad „Pro“ planas yra geriausias kainos ir kokybės santykis – tai taip pat yra populiariausias jų planas. Palyginti su neribotu planu, vienintelė trūkstama savybė yra „premium“ temos, dėl kurių aš visiškai nesijaudinčiau dėl visiškai pritaikomų „Format“ maketų..

Formatas prieš kvadratinę erdvę

Palyginus du, „Formatas“ siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. „Squarespace“ siūlo nemokamą domeną su savo pagrindiniu planu, tačiau jo kaina atitinka „Format’s Pro“ planą.

Taip pat verta pastebėti, kad „Squarespace“ yra nepaprastai sunku redaguoti. Kaip pažymėjau savo „Squarespace“ apžvalgoje, dizainai yra puikūs – tačiau juos pakeisti bus labai sudėtinga ir individualu..

Taigi iš tikrųjų „Format“ naudoti yra lengviau ir jis pasižymi šiek tiek geresne kainų etikete, pasirinkdamas geresnį variantą fotografams, turintiems biudžetą.

Kalbant apie pinigus ir jų perkamus planus, pažvelkime į jų planus išsamiau.

Detaliau planai

EntuziastasProNeribota
PralaidumasNeribotaNeribotaNeribota
Šablonų skaičius232323
Produktų skaičius320Neribota
PalaikymasEl. Paštas ir pokalbiaiEl. Paštas ir pokalbiaiEl. Paštas ir pokalbiai
Nemokamas domenasNeTaipTaip
Prijunkite esamą domenąTaipTaipTaip
Rodomi skelbimai?NeNeNe
e-komercijaTaipTaipTaip

Nors kainų planai turi daug ką pasiūlyti – pavyzdžiui, palaikymą visą parą ir neribotą pralaidumą, trijų planų panašumas mane nuvylė.

Bet kaip „Formatas“ veiks greičio lauke??

Spektaklis

Apskritai reakcijos laikas nėra blogas – taip pat nenuostabu.

Vis dėlto bet kurioje pasaulio vietoje jokio reagavimo laiko per 1 sekundę yra gana gerai. Nors formatas jokiu būdu nėra greičio demonas, jis priima darbą.

Paskutinės mintys iš mano formato apžvalgos

„Formatas“ siūlo išskirtinę paslaugą profesionalams, kurie nori sukurti portfolio.

Tiems vartotojams, kurie turi darbo su panašiais produktais patirties, „Formatas“ atrodys paprastas, bet visai ne pagrindinis.

„Formatą“ rekomenduočiau menininkams ir fotografams ypač. Visiškai pritaikomos temos leidžia būti kūrybingiems su savo portfolio, o puikus reakcijos laikas sukuria malonias operacijas parduodant produktus iš savo internetinės parduotuvės.

Jei išbandysite formatą, nedvejodami palikite savo „Formato“ apžvalgas ir patirtį žemiau.

Argumentai už

 • Geras pasirodymas
 • Patogus naudoti statybininkas
 • Techninis palaikymas visą parą
 • Visiškai pritaikomos temos

Minusai

 • Nelankstūs kainų planai
 • Pagrindiniame plane trūksta funkcijų
 • Nepatogus prietaisų skydelis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map